زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ئه هنوز یادته؟!

ما بالاخره نفهمیدیم دریایی یا دریاچه؟!

خوب دریا خیلی بزرگه ممکنه غرق بشین دریاچه هم کوچیکه زود بهش می رسین!!! دریا ....

"ALPHA"

کاربر ممتاز
قدم سنگین شما منو هم رفتنی کارد بروبچ خدافظ من دارم میرم ماه عسل بای به همه

این امضات یعنی چی سکینه جان؟؟ چه فازی رو طی می کنی؟ خودکشی می کنی؟؟:biggrin:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
این امضات یعنی چی سکینه جان؟؟ چه فازی رو طی می کنی؟ خودکشی می کنی؟؟:biggrin:

تقویت اراده است الان 100 کیلوم میخوام شم 80 کیلو البته همین الانم با قد 188 زیاد چاق نیستما ولی خوب دیگه دارم پیر میشم باید هیکلو خوب نگه دارم.....به فکر زن گرفتن ببخشید شوهر کردنم هستم..بای دریا بای بوتانی خانم بای رییس تالار بای تهنا

"ALPHA"

کاربر ممتاز
تقویت اراده است الان 100 کیلوم میخوام شم 80 کیلو البته همین الانم با قد 188 زیاد چاق نیستما ولی خوب دیگه دارم پیر میشم باید هیکلو خوب نگه دارم.....به فکر زن گرفتن ببخشید شوهر کردنم هستم..بای دریا بای بوتانی خانم بای رییس تالار بای تهنا

ورزش کن یهو لاغر می شی چروکیده می شی ها!!

برو پیش متخصص تغذیه حاذق و کاربلد

اگه هر هفته نیم کیلو لاغر شی، کافیه غیر از اون رژیمت اشتباهه
یعنی 2کیلو در ماه ... 10 ماه بعد می شی 80 کیلو زودترش چزوکیده می شه صورتت!! پاهات رگ به رگ می شه!!!
فقط آب می خوری؟؟؟ سیگار ترک می کنی یا وزن کم می کنی؟؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ورزش کن یهو لاغر می شی چروکیده می شی ها!!

برو پیش متخصص تغذیه حاذق و کاربلد

اگه هر هفته نیم کیلو لاغر شی، کافیه غیر از اون رژیمت اشتباهه
یعنی 2کیلو در ماه ... 10 ماه بعد می شی 80 کیلو زودترش چزوکیده می شه صورتت!! پاهات رگ به رگ می شه!!!
فقط آب می خوری؟؟؟ سیگار ترک می کنی یا وزن کم می کنی؟؟

سیگار چیه ...همرو به چشم سیگاری چرا میبنی...نه کرم میزنم حل میشه خوبیه بدن من اینه چربی تو تمام قسمت بدنم پخشه...یعنی تمام قسمتها شامل سینه وشکم و پهلو و ران چربی داره....چروکیده نمیشم..یه بارم تو 18 سالگی این کررو کردم...20 کیلو کم کردن برا من عین ابخوردنه.....فقط این سری باید یه کار کنم..دیگه زیاد غذای خوشمزه مامانمو نخورم....وای من 20 کیلو در ماه کم میکنم..بعد با کرم جلوی چروکدگی پوستمو میگرم...کبدمم مشکل نداره...همه چی تحت کنترله مشکل داشتم بهت میگم...مرسی از راهنماییت.

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سیگار چیه ...همرو به چشم سیگاری چرا میبنی...نه کرم میزنم حل میشه خوبیه بدن من اینه چربی تو تمام قسمت بدنم پخشه...یعنی تمام قسمتها شامل سینه وشکم و پهلو و ران چربی داره....چروکیده نمیشم..یه بارم تو 18 سالگی این کررو کردم...20 کیلو کم کردن برا من عین ابخوردنه.....فقط این سری باید یه کار کنم..دیگه زیاد غذای خوشمزه مامانمو نخورم....وای من 20 کیلو در ماه کم میکنم..بعد با کرم جلوی چروکدگی پوستمو میگرم...کبدمم مشکل نداره...همه چی تحت کنترله مشکل داشتم بهت میگم...مرسی از راهنماییت.

منم رژیم گرفتم ولی توی شیش ماه اونم فقط و فقط 4 یا 5 کیلو همراه ورزش طوری که مامانم اصلا نفهمید که کم می خورم .... توی یه ماه 20 کیلو خیلی ضعیفت می کنه ها از من گفتن!!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
نه امسال هوا گرم شده به جان خودم زمستون عینه بهار نه برفی هچ ...یه بار همش اومدی :smile: این تبریزیا که همش تلپن اینور...بیشتر بیاید البته مثل رومیا خرج کنیا نه مثل اونا:D

آخه اردبیل چی داره؟؟ آستارا، سرئین، ... جدا هست دیگه!! آره همون یه بار کافیه !! من دوسش ندارم خاطره بدی دارم!!

masoud_esmaili

عضو جدید

خوب نشدی بگو بازم بزنم! :D

بهتر شدم!!!

بالا