تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArchiTech

عضو جدید
سلام به همگی
من تازه واردم. امسالم کنکور دادم
دوستان یه سوالی : چه رتبه ای به پایین شانس داره که بره سراغ تمرین اسکیس؟
چون من سر کار میرم. نمیدونم چی کار کنم

ArchiTech

عضو جدید
سلام به همگی

دوستان لطفا راهنمایی کنین

Tanin_hd

عضو جدید
سلام به همگی
سلام.دوست عزیز بستگی داره که شما هدفتون فقط دولتی باشه یا غیر انتفاعی هم میرین.در هر صورت میشه گفت اگه زیر 1000 بیارین با اسکیس خوب شانس اینو دارین که دولتی قبول شین،و برای رتبه های بالای 1000 هم میتونین به غیر انتفاعی هم فکر کنین،(به نظر من البته)
موفق باشین.

razi.n

عضو جدید
سلام.بخون فقط...
خصوصا زبانتو تقویت کن.
با 1200 هم قبول شدن، دوست خودم با 1200 دانشگاه تبریز میخونه.
ولی سعی کن رتبه بهتری بیاری که مرحله دوم کارت راحت بشه...

razi.n

عضو جدید
سلام.دوست عزیز بستگی داره که شما هدفتون فقط دولتی باشه یا غیر انتفاعی هم میرین.در هر صورت میشه گفت اگه زیر 1000 بیارین با اسکیس خوب شانس اینو دارین که دولتی قبول شین،و برای رتبه های بالای 1000 هم میتونین به غیر انتفاعی هم فکر کنین،(به نظر من البته)
موفق باشین.

سلام.بخون فقط...
خصوصا زبانتو تقویت کن.

ArchiTech

عضو جدید
موفق باشین.
ممنون. انشالا
حالا منتظر میمونیم تا یکشنبه

rojmanesi

عضو جدید
سلام به همه بر و بچ گل معمار
بچه ها اينطوري نگين
كسي خسته شده و حالا از رو خستگي نه از منظور يه چيزي گفته شما نگين بي جنبه
لئوناي عزيز وقتي تمريناشو ميزاره اينجا بزرگواري ميكنه و در ضمن ما ازشون انتظار داريم يكم صبور هم باشه
از بقيه هم انتظار داريم اگه سوالي هست در خلال روند همين تاپيك مطرح بشه و نره تو پيام خصوصي
هر چي ميخان بپرسن همينجا بگن
ضمن اينكه
به عنوان دانش اموز معماري و كسي كه تقريبا 2 سال در روند اسكيس حضور داره و چيزايي از بزرگان علم و ادب ياد گرفته ميخام بگم تمرين خط و روكشي و حجم و پرسپكتيو اگرچه تمرينات اوليه هست ولي دو دو تا چارتاس
يني درسته كه تا اينو بلد نباشي نميتوني بري اسكيس بزني
ولي بايد زود از اينا بگذري تا مراحل بعد رو شروع كني و تو اسكيساي موضوعي ازش استفاده كني
من سال پيش 2 ماه خط كار كردم اما واقعا اگه هزار سالم فقط خط بكشي تنها خط تو هست كه صلف ميشه و اسكيس اينو از تو نميخاد
اسكيس همه چيزو از تو ميخاد
خط خوب
ايده خوب
مقطع و نماي خوب

تشك ميكنم از همه دوستاني كه اين تاپيكو سر پا نگه داشتن و ياد ميدن و ياد ميگيرن
يه ضرب المثل هست ميگه 2 گروه از مردم خوب ياد ميگيرند
يا خوب درس بدي يا سوال از كسي بپرسي
پس در خستگي راه صبوري كنيم و با ارامش در كار هم باشيم

همين جا!!!!!!!!!
من هم ازت ممنونم دوست من..
قصد جسارت نداشتم..خواستم lena نارحتیشو فراموش کنه....
موافق حرفاتم...
دوست من پارسال که از بی ریخت ترین خط های عالمو داشت با رتبه 856 سراسری میخونه!!!;) اصلا راندو هم بلد نبود!!! شاید باور نکنید..
ولی ایده پردازیش قوی بود...
چون ایده و خود کارش که اومد تعریف کرد خوب بود نه خطش..

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام.بخون فقط...
خصوصا زبانتو تقویت کن.
ميشه بگي دوستت اسكيسو چن درصد زد؟

من هم ازت ممنونم دوست من..
قصد جسارت نداشتم..خواستم lena نارحتیشو فراموش کنه....
موافق حرفاتم...
دوست من پارسال که از بی ریخت ترین خط های عالمو داشت با رتبه 856 سراسری میخونه!!!;) اصلا راندو هم بلد نبود!!! شاید باور نکنید..
ولی ایده پردازیش قوی بود...
چون ایده و خود کارش که اومد تعریف کرد خوب بود نه خطش..
ميشه بگي ايدش چي بود؟

kh_memar67

کاربر فعال
سلام دوستیای معمارم
امیدوارم روز یکشنبه همتونو شاد و راضی از نتیجه ببینم،واستون دعا میکنم واسه منم دعا کنید;)

اینم تمرین پلان با تحلیل

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    39.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 2.jpg
    2.jpg
    47.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rojmanesi

عضو جدید
ميشه بگي دوستت اسكيسو چن درصد زد؟

ميشه بگي ايدش چي بود؟

وقتی ازش پرسیدم اسکیسو چیکار کردی گفت یه کاغذ بیارو منم بهش دادم .. چند مکعب ساده رو کشید که در یک راستا بودن و یکیو به خاطر دید به دریا و سایت داده شده چرخونده بود...
گفت این مکعب های ساده رو کاری کردم که با اقلیم جور دربیاد... بعد رو خود پلان ها کار زیاد کرده بود... می خوام بگم که کار خیلی عجیب غریبی نکرده بود فقط اصول رو رعایت کرده بود و کار رو خام تحویل نداده بود.. البته مدارکش کامل بود یعنی پلان مقطع پرسپکتیو پرنده و انسانی سایت.. با این وجود نتونسته بود راندو کنه!!! چیزی که ازش می ترسیم!!! می گفت پلان و مقطعش رو که با اتود زده بود همین جوری ول کرده وقت نیاورده بود راپیدیش کنه...خلاصه........با رتبه 856 و اسکیس 58 درصد سراسری ایلام می خونه..

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها اكثرتون وقتي با دوربين عكس ميگيريد براتون كم كردن حجما خيلي سخته يا سيستمتون پر شده از عكسايي با حجم بالا
اين نرم افزار كه اكثرتون ميشناسين و يه بار با هم مرور ميكنيم ظرف 1 دقيقه فولدر عكساتونو حجمشو نصف ميكنه
http://ir-dl.com/software-section/graphic/picshrink-2-2/

از اپن فولدر فولدرتونو انتخاب كنين و از دايره سمت چپ حجمو مثلا 50 بزنين و در نهايت روي استارت كليك كنين
به همين راحتي

rojmanesi

عضو جدید
بچه ها اكثرتون وقتي با دوربين عكس ميگيريد براتون كم كردن حجما خيلي سخته يا سيستمتون پر شده از عكسايي با حجم بالا
اين نرم افزار كه اكثرتون ميشناسين و يه بار با هم مرور ميكنيم ظرف 1 دقيقه فولدر عكساتونو حجمشو نصف ميكنه
http://ir-dl.com/software-section/graphic/picshrink-2-2/

از اپن فولدر فولدرتونو انتخاب كنين و از دايره سمت چپ حجمو مثلا 50 بزنين و در نهايت روي استارت كليك كنين
به همين راحتي

این فایل پسوردش اشکال داره..
پسوردو که گفته وارد کنید اخطار می ده...

mahboooobeh

عضو جدید
دوستان جهت بحث در مورد اعلام نتیجه های ارشد به این تاپیک مراجعه کنید و اینجا کماکان مربوط به تمرین گروهی اسکیس می باشد/سپاس از همکاری تون :gol:

تاپیک: نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

خدا خیرت بده;) خیلی دیگه شلوغ پلوغ شده بود!!!!!!!

اینا کارای تحلیل منه،قبلا مدارکشو کشیدم،تحلیلاشونو از رو کتاب ماهیت معماری کشیدم...
http://upload.tehran98.com/img1/7xy8zmxswhptsmhk9y6.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/lsqf5tvnvcjb1oiahy.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/q6fho3522cxnoxjmelx.jpg

qazal.

عضو جدید
خدا خیرت بده;) خیلی دیگه شلوغ پلوغ شده بود!!!!!!!

اینا کارای تحلیل منه،قبلا مدارکشو کشیدم،تحلیلاشونو از رو کتاب ماهیت معماری کشیدم...
http://upload.tehran98.com/img1/7xy8zmxswhptsmhk9y6.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/lsqf5tvnvcjb1oiahy.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/q6fho3522cxnoxjmelx.jpg

اسم کتاب رو کامل مینویسی با مولفش لطفا؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه یه سری از دوستان دنبال فایل کد اون حط کشای کذایی میگشتن:) پستشو پیدا نکردم که نقل قول کنم. نمیدونم این تاپیک بود یانه(صدیق جان اگه جاش اشتباس خودت زحمتشو بکش )
امیدوارم به دردتون بخوره.مشاهده پیوست 1.zip

memar-86

عضو جدید
یادمه یه سری از دوستان دنبال فایل کد اون حط کشای کذایی میگشتن:) پستشو پیدا نکردم که نقل قول کنم. نمیدونم این تاپیک بود یانه(صدیق جان اگه جاش اشتباس خودت زحمتشو بکش ) امیدوارم به دردتون بخوره.مشاهده پیوست 150348
میتونی کاربردشو توصیف کنی؟؟؟؟

mahboooobeh

عضو جدید
یادمه یه سری از دوستان دنبال فایل کد اون حط کشای کذایی میگشتن:) پستشو پیدا نکردم که نقل قول کنم. نمیدونم این تاپیک بود یانه(صدیق جان اگه جاش اشتباس خودت زحمتشو بکش )
امیدوارم به دردتون بخوره.مشاهده پیوست 150348
دوستان یکی لطف کنه این فایل کد رو با ورژن2007 save as کنه...سیستمم کلا با کد ورژن بالا مشکل داره:whistle:

sheelan

عضو جدید
سلام به همه بر و بچ گل معمار
بچه ها اينطوري نگين
كسي خسته شده و حالا از رو خستگي نه از منظور يه چيزي گفته شما نگين بي جنبه
لئوناي عزيز وقتي تمريناشو ميزاره اينجا بزرگواري ميكنه و در ضمن ما ازشون انتظار داريم يكم صبور هم باشه
از بقيه هم انتظار داريم اگه سوالي هست در خلال روند همين تاپيك مطرح بشه و نره تو پيام خصوصي
هر چي ميخان بپرسن همينجا بگن
ضمن اينكه
به عنوان دانش اموز معماري و كسي كه تقريبا 2 سال در روند اسكيس حضور داره و چيزايي از بزرگان علم و ادب ياد گرفته ميخام بگم تمرين خط و روكشي و حجم و پرسپكتيو اگرچه تمرينات اوليه هست ولي دو دو تا چارتاس
يني درسته كه تا اينو بلد نباشي نميتوني بري اسكيس بزني
ولي بايد زود از اينا بگذري تا مراحل بعد رو شروع كني و تو اسكيساي موضوعي ازش استفاده كني
من سال پيش 2 ماه خط كار كردم اما واقعا اگه هزار سالم فقط خط بكشي تنها خط تو هست كه صلف ميشه و اسكيس اينو از تو نميخاد
اسكيس همه چيزو از تو ميخاد
خط خوب
ايده خوب
مقطع و نماي خوب

تشك ميكنم از همه دوستاني كه اين تاپيكو سر پا نگه داشتن و ياد ميدن و ياد ميگيرن
يه ضرب المثل هست ميگه 2 گروه از مردم خوب ياد ميگيرند
يا خوب درس بدي يا سوال از كسي بپرسي
پس در خستگي راه صبوري كنيم و با ارامش در كار هم باشيم

همين جا!!!!!!!!!

دوستان منم میخوام باشم.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میشه ویژگی های کوشک و بهم بگین؟ یا اینکه کدوم کتاب نوشته؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.