سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
مشکل دارم کمک کنید
لپ تاب دل 5010 بدبختانه برای ی کاری آنتی ویروسو پاک کردم و میخواستم نصب کنم گفت که ریست باید کنی اول ولی من در همین حین فلشی که ویروسی بودش (_فکر کنم آخه یکم عجیب بود فایلای توش. یکی از فایلاش.exe بود که بازش کردم (فولدر بودش) ) به لپ تاب وصل کردم . و ریست کردم (ولی فلش موقع ریست کردن به لپ تاب وصل نبود) الان میادش بالا ویندوز ولی موقعی که رمز ورد میخواد رمزو بهش میدم ولی صفحه طوسی رنگ میادش و دیگه هیچی نمیادش . چیکار این کنم؟؟؟
....

اینم بگم که فن ram روشنه . اگه نیازی باشه عکس بگیرم از کارایی که سیستم میکنه در این صورتم میذارم .
با سلام،
منظورتون اینه که وارد ویندوز می شه ولی هیچی توی دسکتاپ وجود نداره؟ در این صورت، سه دکمه ی CTRL+ALT+Del رو همزمان بزنید و از منوی file گزینه ی New task رو انتخاب کنید و دستور explorer.exe رو اجرا کنید! اگه درست شد، سعی کنید ویروس کشی کنید و تنظیمات مربوط به Explorer رو توی Registry چک کنید و بعد ریست کنید اما اگه نشد باید ویندوز بریزید یا از راه های دیگه ای که اغلب سخت هستند، ویندوز رو ترمیم کنید!

Arman 512™

عضو جدید
سلام
ممنون از شما
من دانلود کردم و پیام نصب هم داد. اما بعدش بالای صفحه فایرفاکس نوار نصب پلاگین فلش پلیر بود. اون را نمیتونه نصب کنه.
داخل فایرفاکس هم گزینه work offline مثل ie نداره. (یا نیومد. کجاست؟)
میشه با جزئیات بیشتر برام توضیح بدید. ممنون.

آتنا خانم پیام خصوصی دادعه بودید ... من کامل واستون توضیح دادم همراه با عکس. ولی اگه بازم مشکلی بود مطرح کنید من در خدمتم./

shaparak_7

عضو جدید
دوستان من شنیدم لپ تاپ مثل پی سی نمیشه ازش کار کشید من قبلا که پی سی داشتم زیاد ازش استفاده میکردم

میتونم بگم روزی 8 ساعت شایدم بیشتر روشن بود. الان اگه لپ تاب هم به همین روال استفاده کنم مشکلی نداره؟؟

:(

Empire Neama

عضو جدید
دوستان من شنیدم لپ تاپ مثل پی سی نمیشه ازش کار کشید من قبلا که پی سی داشتم زیاد ازش استفاده میکردم

میتونم بگم روزی 8 ساعت شایدم بیشتر روشن بود. الان اگه لپ تاب هم به همین روال استفاده کنم مشکلی نداره؟؟

:([/QUOTE
سلام
اگه جاش خنک باشه مشکلی نداره

takmemar

عضو جدید
شما هارد اکسترنال رو برای چه کاری نیاز داری؟
سرعتش برات مهمه؟ یا فقط برای آرشیو کردن میخوای؟

سرعتشم برام مهمه!
نمیدونم آشنایی دارین یا نه ولی من واسه انجام رندر با وی ری بهش احتیاج دارم! میخوام متریال و مبلمان و اینارو مستقیما از توی هارد استفاده کنم...

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سرعتشم برام مهمه!
نمیدونم آشنایی دارین یا نه ولی من واسه انجام رندر با وی ری بهش احتیاج دارم! میخوام متریال و مبلمان و اینارو مستقیما از توی هارد استفاده کنم...

سلام .

Seagate backup plus desktop drive (آداپتوری) سرعت خوبی داره . اگر سرعت بالا برای شما مهمه پیشنهاد میکنم که روی هارد اینترنال فکر کنید .

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
دوستان هارد اکسترنال مارک خوب چی هست؟

سیگیت و وسترن بهترین های حال حاضر توی بازارن.
شما باید با توجه به نیازت اقدام به خرید هارد مناسب کنی.
از نظر خرابی و سوختگی میگن سیگیت یه کم آمارش بیشتره ولی به نظر من عمر هارد دیسک به مراقبت فرد از اون بستگی داره و نه چیزای دیگه.

علیرضا ل

عضو جدید
با سلام
من چند روز ديگه بايد پروژمو با فايل پاورپوينتي كه آماده كردم ارائه بدم
يعني بايد تصوير كامپيوترم رو روي ديوار كلاس بندازم.
كابل هايي كه براي اتصال لپ تاپ نياز دارم چه طور بايد باشه؟ خود دانشگاه داره؟ يا بايد خودم تهيه كنم؟
لطفا كمكم كنيد

NAV!D

عضو جدید
سلام . من از سایت www.ebooks-bar.com
کتاب دانلود میکنم اما بعد از چند بار دانلود محدودیت قایل میشه و میگه باید ثبت نام کنی که ثبت نامش پولی هستش .
قبلا تا محدودیت رو اجرا میکرد کوکی ها رو پاک میکردم میشد ولی الان اصلا نمیشه . با فیلنر ش.کن میرم نمیشه ، مودم خاموش میکنم بعد نیم ساعت وصل میشم بازم نمیشه کلا همه راهی جواب نمیده .

میخواستم ببینم راه حل چیه ؟

ممنون

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
كابل هايي كه براي اتصال لپ تاپ نياز دارم چه طور بايد باشه؟ خود دانشگاه داره؟ يا بايد خودم تهيه كنم؟
لطفا كمكم كنيد

خود دانشگاه باید ویدئو پروژکتور داشته باشه ... یعنی برای ما که اینطوریه

leynaz

عضو جدید
سلام.من چند روز پیش یه فلش مموری به لپ تاپم زدم.از اون به بعد هر فلشی که میزنم توش و میخام یه چیزی روش بریزم فایل های روی فلش روshortcutمیکنه.آنتی ویروس منم نود32ورژن6هستش.وقتی اسکن میکنه میگه یه ویروس پیدا کرده در oprating memryولی نمی تونه پاکش کنه.این ویروس مربوط به همین مساله هست؟چه طور میتونم غیر فعالش کنم؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.من چند روز پیش یه فلش مموری به لپ تاپم زدم.از اون به بعد هر فلشی که میزنم توش و میخام یه چیزی روش بریزم فایل های روی فلش روshortcutمیکنه.آنتی ویروس منم نود32ورژن6هستش.وقتی اسکن میکنه میگه یه ویروس پیدا کرده در oprating memryولی نمی تونه پاکش کنه.این ویروس مربوط به همین مساله هست؟چه طور میتونم غیر فعالش کنم؟

این یک ویروس جدیدی

نرم افزار trojan remover رو نصب کن درست میشه

leynaz

عضو جدید
ممنونم.یعنی نیازی به تعویض ویندوز نیست؟فلشهایی که وصل کردم هم این ویروس رو داره؟format کنم حله؟؟

ئدز

عضو جدید
سلام من دیکشنری بابیلون رو از روی اسیستانت نصب کردم چه جوری میشه باهاش متن ترجمه کرد و یا امکان اضافه کردن چیزی به برنامه برای ترجمه تخصوصی وجود داره؟چه جوری باید اضافه کنیم؟

software eng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من دیکشنری بابیلون رو از روی اسیستانت نصب کردم چه جوری میشه باهاش متن ترجمه کرد و یا امکان اضافه کردن چیزی به برنامه برای ترجمه تخصوصی وجود داره؟چه جوری باید اضافه کنیم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز.برای ترجمه متن توسط بابیلون باید به اینترنت وصل باشید.

طبق عکس اول تب عمودی دوم رو انتخاب کنید.

2.jpg

طبق عکس دوم در کادر بالایی متن مورد نظرتون رو بنویسید.

2.jpg

طبق عکس سوم زبان مبدا و مقصد رو انتخاب کنید.مثلا از انگلیسی به فارسی.و بعد گزینه translate رو انتخاب کنید.که ترجمه متن در کادر پایینی ظاهر میشه.که البته برای من ارور داد و نتونستم ترجمه متن رو در عکسا نشون بدم.و مشکلی که هست بعد از ترجمه جملات کاملا به هم ریخته هستند و باید خودتون مرتبشون کنید!!!

اگر به نتیجه نرسیدید میتونید از google translate در خود سایت google استفاده کنید البته این مشکل به نوبه خود در گوگل باقیست!!!

3.jpg

آخرین ویرایش:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال

نود32 بیشتر مواقع ویروس رو می شناسه ولی قادر به حذف اون نیست(برای خودمم این مشکل پیش اومده نمیدونم چرا اینجوری میشه شاید بخاطر ارجینال و ریجستر نبودن آنتی باشه ، من رفتم کسپراسکی نصب کردم و خیال خودمو راحت کردم.)
شما برو تو آنتی ویروست نگاه کن ببین اسم ویروس چیه، بعد برو اسم ویروستو تو گوگل سرچ کن و راه کارشو پیدا کن.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ممنونم.یعنی نیازی به تعویض ویندوز نیست؟فلشهایی که وصل کردم هم این ویروس رو داره؟format کنم حله؟؟

تا وقتی که ویروس توی کامپیوترت از بین نره ، نمیتونی فلش هایی رو که به سیستمت وصل کردی (از طریق همون کامپیوتر ) فرمت کنی.
بعضی اوقات تعویض ویندوز کافی نیست ، چون امکان داره ویروس تو سایر درایو ها هم باشه.

NAV!D

عضو جدید
سلام . من از سایت www.ebooks-bar.com
کتاب دانلود میکنم اما بعد از چند بار دانلود محدودیت قایل میشه و میگه باید ثبت نام کنی که ثبت نامش پولی هستش .
قبلا تا محدودیت رو اجرا میکرد کوکی ها رو پاک میکردم میشد ولی الان اصلا نمیشه . با فیلنر ش.کن میرم نمیشه ، مودم خاموش میکنم بعد نیم ساعت وصل میشم بازم نمیشه کلا همه راهی جواب نمیده .

میخواستم ببینم راه حل چیه ؟

ممنون

خواهشا یکی بگه دیگه

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
نه نیازی نیست

اول ویروسو از روی سیستمت از بین ببر بعد فرمت کن

بیشتر مواقع فایل های ویروسی که تو درایو ویندوز هستن غیر قابل پاک شدن هستن(البته با آنتی ویروسی همچون نود32) و اگرم فایل های ویروسی رو پاک کنی(با یه آنتی ویروس خوب)باعث میشه که ویندوزت بالا نیاد.

Риал Краесис

عضو جدید

:(

والا من که دارم یه سره از لبم کار میکشم شب تا صبح فایل دانلود میکنه روزها هم وقتایی که کلاس ندارم کتاب خونه مشغول ترجمه متن و چک کردن ایمیل و پست دادن تو همین فروم هستم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده حتی خنک کننده هم استفاده نمی کنم البته اگه کول پد استفاده کنی بهتره.

با سلام
لطفا كمكم كنيد

ببینید اکثر لب تاپ ها یه درگاه وی جی ای (VGA) دارن که با اون میشه تصویر رو نمایش داد اگه تو دانشگاهتون ویدئو پروژکتور دارین حتما با خودش کابل داره که همون کابل رو وصل میکنین به سیستم و بعد هم نوع نمایش که ادامه همدیگه یا غیره.

دوست عزیز ایست اسمارت سکیوریتی رو نصب کنید که به راحتی این ویروس رو از بین میبره. بعد هم فلش ها رو فرمت کنید.

برای ترجمه متن انلاین دوست عزیزمون گفتن که باید چیکار کنید ولی اگه ترجمه کلمه رو میخواین میتونید فایل های گلاسوری بابیلون رو از تو نت پیدا و نصب کنید خیلی ساده با اجرا کردن نرم افزار و بعد دابل کلیک روی فایل گلاسوری بعد هم در یافت نتیجه. باز هم اگر مشکلی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.

بیشتر مواقع فایل های ویروسی که تو درایو ویندوز هستن غیر قابل پاک شدن هستن(البته با آنتی ویروسی همچون نود32) و اگرم فایل های ویروسی رو پاک کنی(با یه آنتی ویروس خوب)باعث میشه که ویندوزت بالا نیاد.

اسنارت سکیوریتی بدون حذف فایل های الوده فقط ویروس رو حذف میکنه البته به شرطی که به روز باشه.

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..مهندسن محترم رایانه دانلود منیجر بنده موقعی که میخوام یه چیزیو دانلود کنم یوزر و پسوورد میخواد میگه باید یه چیزی بخری..قبلا ئانلود میشد همه چی ولی الان نمیشه..
چیکار کنم؟؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام..مهندسن محترم رایانه دانلود منیجر بنده موقعی که میخوام یه چیزیو دانلود کنم یوزر و پسوورد میخواد میگه باید یه چیزی بخری..قبلا ئانلود میشد همه چی ولی الان نمیشه..
چیکار کنم؟؟
نرک افزار free download manager رو نصب کن

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
چیکار کنم؟؟

سلام :D
کرک برنامه ت خراب شده ، یه کرک دیگه متناسب با ورژن IDM دانلود کن

بالا