چرا چادر سر نکنم ؟

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احتراما چادریای معتقد,نباید آواتارشونم بر اساس اعتقادشون انتخاب شه؟!
هرچیزی لاقل بجز اکترس های هات!!!

:surprised:

عکس س.ک.س.ی نزاشتیم که میگید مناسب نیست.اگه منظورتون آواتار من بوده از نظر من آواتارم هیچ مشکلی ندارد!ینی شما میگی یه چادر سر آواتارم کنم که مثلا همه بفهمن من چادریم؟!عکس بدن نما نزاشتم که کسی به گناه بیوفته!من اگه بیرون چادر سر میکنم واسه اینه که کسی بدن منو نبینه.آیا شما تو آواتار من بدنمو میبینید؟! اگه میبینید برم عوضش کنم!الان اگه عکس آزاده نامداری بزارم جای آواتارم مشکلی نیست؟!؟
این یه فکر اشتباهه که شما دارید و من قبولش ندارم.

• Like
واکنش ها: etnn

mech_eng2000

عضو جدید
عکس س.ک.س.ی نزاشتیم که میگید مناسب نیست.اگه منظورتون آواتار من بوده از نظر من آواتارم هیچ مشکلی ندارد!ینی شما میگی یه چادر سر آواتارم کنم که مثلا همه بفهمن من چادریم؟!عکس بدن نما نزاشتم که کسی به گناه بیوفته!من اگه بیرون چادر سر میکنم واسه اینه که کسی بدن منو نبینه.آیا شما تو آواتار من بدنمو میبینید؟! اگه میبینید برم عوضش کنم!الان اگه عکس آزاده نامداری بزارم جای آواتارم مشکلی نیست؟!؟
این یه فکر اشتباهه که شما دارید و من قبولش ندارم.
عکس آزاده نامداریو چیکار داری
نامزده من:D

mech_eng2000

عضو جدید
شما عکس نامزدتو چرا میزاری تو اینترنت که جوونای مردم تحریک شن!؟:biggrin:
قدیمیا غیرت داشتن رو ناموسشون:-"
:Dشما چادر سرت میکنی، تحریک کننده میشی؟؟;)
کجاش تحریک کننده است؟؟؟
گذاشتم برای شما الگو باشه
ازش چیز یاد بگیری:redface:

presante

عضو جدید
اینو شدیدا موافقم
یکی از خانم های اینجا هم گفتم، قهر کرد رفت
حداقل ظاهر و باطن رو یکی کنید دیگه!!!

الان اواتار من هاته یا س.ک.س.ییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

presante

عضو جدید
اینو شدیدا موافقم
یکی از خانم های اینجا هم گفتم، قهر کرد رفت
حداقل ظاهر و باطن رو یکی کنید دیگه!!!

اواتاره شما عسلههههه
نفسه
ما معمارا اینیم دیگهههههه:biggrin:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:Dشما چادر سرت میکنی، تحریک کننده میشی؟؟;)
کجاش تحریک کننده است؟؟؟
گذاشتم برای شما الگو باشه
ازش چیز یاد بگیری:redface:

بحث چادرش نیست.منظورم عکسشه.آدم عکس ناموسشو میزاره تو اینترنت؟!یهو دیدی یه نفر دیگه هم خوشش اومد:-"
الگو؟!؟!الگو را با رسم شکل توضیح دهید:surprised:

mech_eng2000

عضو جدید
بحث چادرش نیست.منظورم عکسشه.آدم عکس ناموسشو میزاره تو اینترنت؟!یهو دیدی یه نفر دیگه هم خوشش اومد:-"
الگو؟!؟!الگو را با رسم شکل توضیح دهید:surprised:
هیچی دیگه، بگو بیارمش تو خونه، نزارم بره بیرون
مجری تلویزیونه، روزی n میلیون نفر(بیش از 70):Dادم میبیننش!!! عکسش مورد داره حالا؟؟؟
حرفی میزنیا

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی دیگه، بگو بیارمش تو خونه، نزارم بره بیرون
مجری تلویزیونه، روزی n میلیون نفر(بیش از 70):Dادم میبیننش!!! عکسش مورد داره حالا؟؟؟
حرفی میزنیا

بیارش تو خونه،نزار بره بیرون:D
دیگه انتخابش کردین باید با سیلی از رقیبان مبارزه کنید.چون داداش منم اینو میخاد:biggrin:

راستی الان این آواتارم خدای نکرده تحریک کننه که نیس؟!؟!هست؟!؟اگه هست برم یه کاکتوس بزارم جاش که کسی تحریک نشه:surprised:

mech_eng2000

عضو جدید
بیارش تو خونه،نزار بره بیرون:D
دیگه انتخابش کردین باید با سیلی از رقیبان مبارزه کنید.چون داداش منم اینو میخاد:biggrin:

راستی الان این آواتارم خدای نکرده تحریک کننه که نیس؟!؟!هست؟!؟اگه هست برم یه کاکتوس بزارم جاش که کسی تحریک نشه:surprised:
:biggrin:نه دیگه تحریک کننده نیست، سپاس که جلوی تحریک اینهمه کاربر رو گرفتی:D
بیخووووووووووووود
به داداشتون بگید، دیگه شوهر کرد، رفت
بره خاله شادونه رو بگیره:biggrin:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:نه دیگه تحریک کننده نیست، سپاس که جلوی تحریک اینهمه کاربر رو گرفتی:D
بیخووووووووووووود
به داداشتون بگید، دیگه شوهر کرد، رفت
بره خاله شادونه رو بگیره:biggrin:

خب خدارو شکر:D
اتفاقا اول خاله شادونه چشمشو گرفته بود.رفتیم تحقیق کردیم دیدیم شوهر داره. شوهرش علی صادقیه-_-

mech_eng2000

عضو جدید
سلام میگم پشت نامزدت یه حرفایی می زنن:
میگن ممنوع التصویر شده !!!!:eek:

راسته ؟
نه بابا
اول رفت جام جم
بعد خوشم نمیومد زیاد تو چشم باشه
شده تهیه کننده
اون طلبه با 8 تا بچه یادته؟؟؟
تهیه کننده اش خانوم ما بود

mehdimehdi700

عضو جدید
نه بابا
اول رفت جام جم
بعد خوشم نمیومد زیاد تو چشم باشه
شده تهیه کننده
اون طلبه با 8 تا بچه یادته؟؟؟
تهیه کننده اش خانوم ما بود

غیرتت کجا رفته داداش ، شنیدم یه پسر احسان نامیه خیلی دورو بر نامزدت می چرخه . :mad:

یه جور ادبش کن که دیگه پشت سرشم نگاه نکنه

از ما گفتن بود .

از اینا حرفا گذشته یه فایل تو صفحه 8 از دکتر شریعتی گذاشتم دانلودش کن خوبه .;)

mech_eng2000

عضو جدید
غیرتت کجا رفته داداش ، شنیدم یه پسر احسان نامیه خیلی دورو بر نامزدت می چرخه . :mad:

از ما گفتن بود .

اینا همش شایعه است
با احسان رفت و امد خانوادگی داریم
سپاسگزارم، دیدم
ولی خیلی با شریعتی حال نمیکنم

mehdimehdi700

عضو جدید
سلام دوستان

دو سری از دیگه از پوشش های مانتو بلند رو براتون می زارم دانلود کنید و نظرتونو در مورد این پوشش ها رو بگید . ممنون می شم

خواهشا در نظر هایی که میدید انصاف و منطقی بودن نظر را رعایت کنید ...

به خاطر اینکه نمی خواستم تمام صفحه رو عکس ها بگیره عکس ها رو به صورت فایل های فشرده آپلود کردم .

به نظر خودم فایل دومی از طرح های بهتری برخورداره حتما دانلود کنید .

پیوست ها

• nemone he manto boland 2 .rar
    4.5 مگایابت · بازدیدها: 0
  • memone ha manto boland 1.rar
    372.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از ما گفتن بود .

چرا پشت سر پسر مردم حرف درمیارید؟!؟!اون آقا احسان خونواده داره.غیرتی میشم درموردش حرف بزنیدا:-"

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

چند نمونه دیگه از پوشش های مانتو بلند رو براتون می زارم نظرتونو در مورد این پوشش ها رو بگید . ممنون می شم

خواهشا در نظر هایی که میدید انصاف و منطقی بودن نظر را رعایت کنید ...

به نظر من این پوشش ها برای مهمونی های خونوادگی مناسبن.البته واسه محیط های عمومی هم زیاد مشکلی نداره ولی به نظر هرکسی میتونه اینو خودش تشخیص بده که کدوم پوشش رو برای کجا انتخاب کنه.مثلا به نظر من واسه کسی که تو بعضی کشور های دیگه زندگی میکنه چادر پوشش مناسبی نیست.مثلا یکی تو آمریکا چادر سرش کنه خیلی جلب توجه میکنه و غیر عادی هست از نظر فرهنگ اونجا.به نظرم واسه کسایی که تو کشورهای دیگه هستن این پوشش های که گذاشتید مناسبن:)

mehdimehdi700

عضو جدید
به نظر من این پوشش ها برای مهمونی های خونوادگی مناسبن.البته واسه محیط های عمومی هم زیاد مشکلی نداره ولی به نظر هرکسی میتونه اینو خودش تشخیص بده که کدوم پوشش رو برای کجا انتخاب کنه.مثلا به نظر من واسه کسی که تو بعضی کشور های دیگه زندگی میکنه چادر پوشش مناسبی نیست.مثلا یکی تو آمریکا چادر سرش کنه خیلی جلب توجه میکنه و غیر عادی هست از نظر فرهنگ اونجا.به نظرم واسه کسایی که تو کشورهای دیگه هستن این پوشش های که گذاشتید مناسبن:)

ممنونم از اینکه نظرتونو در مورد این طرح ها داده اید . به علت اینکه عکس ها زیاد فضای پست را نگیره این عکس ها رو به صورت فشرده آپلود کرده ام و یک فایل دیگه هم از طرح های دیگه آپلود کرده ام در مورد مجموعه طرح های جدیدی که در صفحه ی 11 گذاشته ام نظرتونو بدید .

موفق باشید.

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تمام دوستان .
با یک حرف یکی از دوستانم به این فکر افتادم و احساس می کنم بعضی جاها عمومیت دارد .

دوستم به یکی از همکلاسی های خودمان این جمله رو گفت که چرا چادر سر می کنی ؟
زمانی کسی این سوال رو می کنه و با توجه به این که در آن زمان تفلکی دختره آمادگی این سوال رو نداره دسپاچه می شه و بدنبال توجیه می گرده و با توجه این که پسره با پیش زمینه قبلی سوالو می کنه آمادگی پاسخگویی داره می تونه یه مسئله دیگه اضافه کنه و اون دختره رو سر درگم تر بشه و قافیه بازی رو از دست بده ....

حالا می خواهم از یک زاویه دیگه به مسئله نگاه کنم

چرا یک دختر چادر سر نکنه ؟

و یک پسر چه نیتی از این سوال می تونه داشته باشه ؟

و بهترین پوشش از دید این نوع افراد چیه ؟

شما جای این دختره بودید یکی از شما این سوالو می کرد چجوری جوابشو می دادید ؟

و آخرین مسئله اینکه خودتون فکر می کنید با این جوابی که می دید می تونید کسی که ازتون این سوالو کرده ، چه یک پسر باشه چه یک نفری که می خواد تازه مسلمون بشه و می خواد ببینه بهترین پوشش چیه قانع می شه یا نه ؟

از همه دوستانی که به این تاپیک سر می زنند تشکر می کنم .

تاپیک جالبیه
من فقط نظرات صفحه اول رو خوندم
به نظر من این سوالات رو هر کسی می تونه پرسه
جواب خاصی وجود نداره به نظر من جواب این سوال ها همون عقیده ای ست که دختر خانوم داره
وحتما یه دلیلی واسه خودش داره که چادر سر می کنه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اگه بودم یه نگاه عاقل اندر سفیه به این پسره میکردم بعدم میگفتم دوست دارم! به کسی چه!!!! :|

mehdimehdi700

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال برایم پیش آمده ، آن این است که همه کسانی که می توانند به آن جواب بدهند ، بدهند.

شما فکر می کنید با جلو گیری از اشتراک افرادی که حجاب کاملی ندارند در تعاملات اجتمایی یک شهر راهکار خوبی است ؟؟

در جایی یک داستان از یکی از تعاملات اجتماعی یک دختر یا یک زن جامع خودمان خوانده ام . که شاید برای شما هم اتفاق افتاده!!! ...

که در لفافه ای از طنز معضل اجتماعی را اشاره کرده . که نامش را ( زن بودن در جامعه ما چه معایبی دارد ) گذاشته اند ..

زن بودن در جامعه ؟ فرهنگ
مسافر کناری مدام خودش را رویم می اندازد ، دستش را در جیبش می کند و در می آورد ، من به شیشه چسبیده ام اما هر قدر جمع تر می شوم او گشادتر می شود .. موقع پیاده شدن تمام عضلات بدنم از بس منقبض مانده اند درد می کنند ….
*(تقصیر خودم بود باید جلو می نشستم ..!!!)

مسافر صندلی پشت زانوهایش را در ستون فقراتم فرو می کند ، یادم هست موقع سوار شدن قد چندانی هم نداشت ، باید با یک چیزی محکم بکوبم توی سرش ، چیزی دم دستم نیست احتمالا فکر کرده خوشم آمده که حالا دستش را از کنار صندلی به سمت من می آورد….
*(تقصیر خودم بود باید با اتوبوس می آمدم ..!!! )

اتوبوس پر است ایستاده ام و دستم روی میله هاست ، اتوبوس زیاد هم شلوغ نیست و چشمان او هم نابینا به نظر نمی رسد ولی دستش را درست در ۱۰ سانت از ۱۰۰ سانت میله ای که من دستم را گذاشته ام می گذارد .. با خودم می گویم ” چه تصادفی ” و دستم را جابه جا می کنم … اما تصادف مدام در طول میله اتفاق می افتد …..

*(تقصیر خودم است باید این دو قدم راه را پیاده می آمدم …!! )

پیاده رو آنقدر ها هم باریک نیست اما دوست دارد از منتها علیه سمت من عبور کند ، به اندازه ۸ نفر کنارش جا هست ولی با هم برخورد خواهیم کرد … کسی که باید جایش عوض کند ، بایستد ، جا خالی بدهد ، راه بدهد و … من هستم …

*(تقصیر خودم است باید با آژانس می آمدم …!!! )

راننده آژانس مدام از آینه نگام می کند و لبخند می زند … سرم را باید تا انتهای مسیر به زاویه ۱۸۰ درجه به سمت شیشه بگیرم .. مدام حرف میزند و از توی آینه منتظر جواب است ..خودم را به نشنیدن می زنم … موقع پیاده شدن بس که گردنم را چرخانده ام دیگر صاف نمی شود … چشمانش به نظر سالم می آید اما بقیه پول را که می خواهد بدهد به جای اینکه در دستم بگذارد از آرنجم شروع می کند … البته من باید حواسم می بود و دستم را با دستش تنظیم می کردم …..

*(تقصیر خودم است باید با ماشین شخصی می آمدم …!!! )

راننده پشتی تا می بیند خانم هستم دستش را روی بوق می گذارد… راه می دهم … نزدیک شیشه ماشین می ایستد نیشش باز است و دندانهای زردش از لبان سیاهش بیرون زده است … “خانم ماشین لباسشوئی نیست ها “…. مسافرهای توی ماشین همه نیششان باز می شود … تا برسم هزار بار هزار تا حرف جدید می شنوم …و مدام باید مواظب ماشین هایی که فرمانهایشان را به سمت من می چرخانند باشم …موقع رسیدن خسته هستم .. اعصابم به کلی به هم ریخته است

نظرتان را بگویید ، چه راهکار هایی را باید به کار برد تا دیگر با این معضلات خواهران و مادران ما در جامعه رو به رو نشوند .؟؟؟

مسلما فردی از این رفتارها خوشش نمی آید .

به نظر شما کجای کارمان اشکال دارد؟؟ ......

mech_eng2000

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال برایم پیش آمده ، آن این است که همه کسانی که می توانند به آن جواب بدهند ، بدهند.

شما فکر می کنید با جلو گیری از اشتراک افرادی که حجاب کاملی ندارند در تعاملات اجتمایی یک شهر راهکار خوبی است ؟؟

در جایی یک داستان از یکی از تعاملات اجتماعی یک دختر یا یک زن جامع خودمان خوانده ام . که شاید برای شما هم اتفاق افتاده!!! ...

که در لفافه ای از طنز معضل اجتماعی را اشاره کرده . که نامش را ( زن بودن در جامعه ما چه معایبی دارد ) گذاشته اند ..

زن بودن در جامعه ؟ فرهنگ
مسافر کناری مدام خودش را رویم می اندازد ، دستش را در جیبش می کند و در می آورد ، من به شیشه چسبیده ام اما هر قدر جمع تر می شوم او گشادتر می شود .. موقع پیاده شدن تمام عضلات بدنم از بس منقبض مانده اند درد می کنند ….
*(تقصیر خودم بود باید جلو می نشستم ..!!!)

مسافر صندلی پشت زانوهایش را در ستون فقراتم فرو می کند ، یادم هست موقع سوار شدن قد چندانی هم نداشت ، باید با یک چیزی محکم بکوبم توی سرش ، چیزی دم دستم نیست احتمالا فکر کرده خوشم آمده که حالا دستش را از کنار صندلی به سمت من می آورد….
*(تقصیر خودم بود باید با اتوبوس می آمدم ..!!! )

اتوبوس پر است ایستاده ام و دستم روی میله هاست ، اتوبوس زیاد هم شلوغ نیست و چشمان او هم نابینا به نظر نمی رسد ولی دستش را درست در ۱۰ سانت از ۱۰۰ سانت میله ای که من دستم را گذاشته ام می گذارد .. با خودم می گویم ” چه تصادفی ” و دستم را جابه جا می کنم … اما تصادف مدام در طول میله اتفاق می افتد …..

*(تقصیر خودم است باید این دو قدم راه را پیاده می آمدم …!! )

پیاده رو آنقدر ها هم باریک نیست اما دوست دارد از منتها علیه سمت من عبور کند ، به اندازه ۸ نفر کنارش جا هست ولی با هم برخورد خواهیم کرد … کسی که باید جایش عوض کند ، بایستد ، جا خالی بدهد ، راه بدهد و … من هستم …

*(تقصیر خودم است باید با آژانس می آمدم …!!! )

راننده آژانس مدام از آینه نگام می کند و لبخند می زند … سرم را باید تا انتهای مسیر به زاویه ۱۸۰ درجه به سمت شیشه بگیرم .. مدام حرف میزند و از توی آینه منتظر جواب است ..خودم را به نشنیدن می زنم … موقع پیاده شدن بس که گردنم را چرخانده ام دیگر صاف نمی شود … چشمانش به نظر سالم می آید اما بقیه پول را که می خواهد بدهد به جای اینکه در دستم بگذارد از آرنجم شروع می کند … البته من باید حواسم می بود و دستم را با دستش تنظیم می کردم …..

*(تقصیر خودم است باید با ماشین شخصی می آمدم …!!! )

راننده پشتی تا می بیند خانم هستم دستش را روی بوق می گذارد… راه می دهم … نزدیک شیشه ماشین می ایستد نیشش باز است و دندانهای زردش از لبان سیاهش بیرون زده است … “خانم ماشین لباسشوئی نیست ها “…. مسافرهای توی ماشین همه نیششان باز می شود … تا برسم هزار بار هزار تا حرف جدید می شنوم …و مدام باید مواظب ماشین هایی که فرمانهایشان را به سمت من می چرخانند باشم …موقع رسیدن خسته هستم .. اعصابم به کلی به هم ریخته است

نظرتان را بگویید ، چه راهکار هایی را باید به کار برد تا دیگر با این معضلات خواهران و مادران ما در جامعه رو به رو نشوند .؟؟؟

مسلما فردی از این رفتارها خوشش نمی آید .

به نظر شما کجای کارمان اشکال دارد؟؟ ......
دوست عزیز همه اینایی که گفتی، مربوط به بی فرهنگی شخص دوم (همون مردی که به هر نحوی داره خودش نزدیک ای خانم میکنه)
تا فرهنگ درست نشه، این خانم همین مشکل داره و هر روز باهاش روبرو میشه
:Dولی رانندگی خانوما رو اعصابه دیگه!!!!!

yoosha

عضو جدید
متشکرم از این که در بحث مشارکت کردید .

اشتباه اول ما این است که سریع جمع می بندیم . باید یک زمانی این عادت از خودمان دور کنیم و تا آنجا که میدانیم بر روی اون خط بکشیم.

حالا اگه هر دوتاشو داشته باشیم چی میشه یعنی هم علم و هم اعتقادات ؟؟

این دو مقوله متضاد هم نیستند و می توان در یک دایره کنار هم قرار بگیرند
اعتقاد داریم تا اعتقاد یک نوع اعتقاد هست مثل اسلام که کاملا با علم و انسانیت در تضاد و نمیشه به هر دوتا با هم رسید

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام تمام دوستان .
با یک حرف یکی از دوستانم به این فکر افتادم و احساس می کنم بعضی جاها عمومیت دارد .

دوستم به یکی از همکلاسی های خودمان این جمله رو گفت که چرا چادر سر می کنی ؟
زمانی کسی این سوال رو می کنه و با توجه به این که در آن زمان تفلکی دختره آمادگی این سوال رو نداره دسپاچه می شه و بدنبال توجیه می گرده و با توجه این که پسره با پیش زمینه قبلی سوالو می کنه آمادگی پاسخگویی داره می تونه یه مسئله دیگه اضافه کنه و اون دختره رو سر درگم تر بشه و قافیه بازی رو از دست بده ....

حالا می خواهم از یک زاویه دیگه به مسئله نگاه کنم

چرا یک دختر چادر سر نکنه ؟

و یک پسر چه نیتی از این سوال می تونه داشته باشه ؟

و بهترین پوشش از دید این نوع افراد چیه ؟

شما جای این دختره بودید یکی از شما این سوالو می کرد چجوری جوابشو می دادید ؟

و آخرین مسئله اینکه خودتون فکر می کنید با این جوابی که می دید می تونید کسی که ازتون این سوالو کرده ، چه یک پسر باشه چه یک نفری که می خواد تازه مسلمون بشه و می خواد ببینه بهترین پوشش چیه قانع می شه یا نه ؟

از همه دوستانی که به این تاپیک سر می زنند تشکر می کنم .

من بودم ...........خب سعی میکنم رفتار جوری باشه که به خودش اجازه نده این سئوال و بپرسه ولی خب از روی حالتش میشه یه جورهای تشخیص دا د طرف چه قصدو نیتی داره اگه نیتش سرکاری باشه

یک کلام (می خوام فضول بگیرم) بیشترازاینم جوابشو نمیدم

ولی اگه بخواد طرف مسلمون بشه و غیره فرق داره............