کلوپ آبیدلان.

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید بچه ها؟؟
پیش بینی این هفته رو چه زود شروع کردید :surprised:
میگم بعد از 4 هفته صدرنشین واقعی لیگ هستیم اما امیدوارم بهتر از نیمه دوم بازی با صبا بازی کنیم
سعید پلیمر بر نگشت؟؟ کسی دیگه نذاشته بره تو این دو روز؟؟

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خوبید بچه ها؟؟
میگم بعد از 4 هفته صدرنشین واقعی لیگ هستیم اما امیدوارم بهتر از نیمه دوم بازی با صبا بازی کنیم

سلام ممنون
شما چطوری؟؟؟!!
اره خدا رو شکر که صدر نشین شدیم ... فقط باید تیم خیلی اماده تر از این حرفا شه....
نه برنگشت!!!!
من که ندیدم کسی قهر کنه!!! البته بچه ها زیر پوستی قهر میکنن ، ی هفته بعد معلوم میشه که قهر کردن!!
:D
بخدا از اونروز که اون ماجرا شد همش حواسم به کلوپ هست ، مبادا کسی بیاد سلام کنه جواب ندم که بره قهر کنه بعد انقد اعصابم خراب شه!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون
شما چطوری؟؟؟!!
اره خدا رو شکر که صدر نشین شدیم ... فقط باید تیم خیلی اماده تر از این حرفا شه....
نه برنگشت!!!!
من که ندیدم کسی قهر کنه!!! البته بچه ها زیر پوستی قهر میکنن ، ی هفته بعد معلوم میشه که قهر کردن!!
:D
بخدا از اونروز که اون ماجرا شد همش حواسم به کلوپ هست ، مبادا کسی بیاد سلام کنه جواب ندم که بره قهر کنه بعد انقد اعصابم خراب شه!!!

به هر حال اینجا کلوپ همه آبیدلانه
ایشالله همشونم موفق باشن
استقلال برای قهرمانی تو آسیا باید خیلی بهتر از نیمه دوم بازی با صبا و گسترش فولاد بازی کنه

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به هر حال اینجا کلوپ همه آبیدلانه
ایشالله همشونم موفق باشن
استقلال برای قهرمانی تو آسیا باید خیلی بهتر از نیمه دوم بازی با صبا و گسترش فولاد بازی کنه

منم همینو میگم!!
اصن دلیلی نداره که اگه ی نفر با کسی مشکل پیدا کرد دیگه کلوپ نیاد !!چون ما حول علاقمون به استقلال اینجاییم نه علاقمون به هم!!!
.
.
.
.
ایشالا که روز به روز بهتر شیم.......

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبید بچه ها؟؟
سلام.
مچچچچچچکر. شما خوبید؟
چرا میگید صدر نشین؟:w05:
پس فولاد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
مچچچچچچکر. شما خوبید؟
چرا میگید صدر نشین؟:w05:
پس فولاد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب از ما یه امتیاز کم کردن ، میگن یعنی بدون اون ما صدرنشین واقعی هستیم ، هم ما و هم فولاد میشیم 9 امتیازی که تفاضل گل ما هم بهتره
هر چند باید این یه امتیاز رو در ادامه جبران کنیم

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب از ما یه امتیاز کم کردن ، میگن یعنی بدون اون ما صدرنشین واقعی هستیم ، هم ما و هم فولاد میشیم 9 امتیازی که تفاضل گل ما هم بهتره
هر چند باید این یه امتیاز رو در ادامه جبران کنیم

درسته علی آقا. ولی فعلا واقعیت اینه که ما یه امتیاز کمتر داریم...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته علی آقا. ولی فعلا واقعیت اینه که ما یه امتیاز کمتر داریم...

این واقعی که من گفتم با اون واقعی که تو گفتی فرق داشت :D
ایشالله قهرمان میشیم ، اول آسیای همین دوره بعد لیگ ، بعد جام حذفی ، بعد آسیای دوره بعدی میریم بالا
من توقع زیادی از این تیم ندارم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينو چ جالبه :دي

مدتي است كه در جاهايِ مختلف(چه سايت ها، چه اينجا، چه بيرون، چه دانشگاه و ...) مطالبي ميشنوم درباره ي بي لژيونر بودن استقلال!!! چيزي كه خيلي جايِ تعجب داره واسم...

در زير نامي از چند تن از عزيزان استقلالي كه با گذشت زمان و يا با بي مهري به دلايلي كه همه ما ميدانيم به فراموشي سپرده شده اند رو مي آورم...

آندرانيك اسكندريان:
مدافعِ چپِ تنومند از نسلِ از يادها رفته ي ما...
بازيكني كه در تيم كاسموس هم بازي پله يِ افسانه اي شد... و براي بازي خداحافظي پله به همراه ايرج دانايي فرد در تيم منتخب جهان بازي كرد...
او حتي سابقه كاپيتاني منتخب جهان را هم در كارانامه يِ خود ميبيند...
او در كنار بزرگاني چون بكن بائر ، كارلوس آلبرتو،نيسكنس و... بازي كرده است...

ايرج دانايي فر:
او هم مانند اسكندريان سابقه بازي در كاسموس آمريكا كه در آن زمان تيم شناخته شده اي بود و بزرگاني مانند پله در آن بازي كرده بودند حضور داشت و همچنين سابقه حضور چند باره در تيم منتخب جهان را در كارنامه دارد.و اولين گلِ‌تاريخ فوتبال ايران در جام جهاني را مقابل اسكاتلند به ثمر رسانده است.

ناصر حجازي*****
هيچ چيز درباره اين مردِ بزرگ نبايد گفت ،‌او اسطوره به تمام معنا بود...
حضور در منچستر گواه بزرگ بودن اين گلرِ سرشناس ايران است...

محمد بياتي:
او دروازه بان چلسي انگليس بود!!! بله چلسي.
(واقعا بازيكناني هستند كه فراموششان كرده اند)
اينم عكسي از او در تمرين چلسي.

محمدرضا عادل خاني:
رضا عادل خاني بازيكني كه 10 سال در بوندسليگا حضور داشت...
بازيكنِ بايرن مونيخ آلمان بوده است.
خيلي زودتر از خيلياي ديگه تو بايرن بود

پرويز كوزه كناني:

سابقه بازي در بوندس ليگا و تيمهاي اف ث كلن و باير لوركوزن را در كارنامه ي خود دارد.

بيوك جدي كار:
اولين لژيونر تاريخ فوتبال ايران...
بازيكني كه 3 سال در ويكتوريا آلمان كه آن زمان از قدرت هاي فوتبال المان بود بازي كرد.

حسن نظري:
از بهترين گوش راستهايِ تاريخ فوتبالِ ايران.سابقه بازي در ليگ امريكا و تيم هايي چون Dallas Americans -Richardson Rockets
را دارد.وي همچنين بعنوان مربي از سوي فدراسيون فوتبال امريكا به هر سال به دوره هاي مختلف كلاس هاي مربيگري مثل آژاكسِ هلند،منچستر يونايتد، ميلان،بايرن، سائوپائولو و... فرستاده مي شود.

سرژيك تيموريان: بازي در ماينز آلمان

مهدي پاشازاده:
باير لوركوزن، فورتنا كلن آلمان،استرا وين اتريش. و سابقه بازي در منتخب جهان.

علي سامره:
اولين لژيونر تاريخ فوتبال ايران در ايتاليا و در تيم پروجيا كه در آن زمان در سري A حضور داشت.

داريوش يزداني:
باير لوركوزن، شارلوآ بلژيك

علي موسوي:

باير لوركوزن، فوتنا كلن آلمان

سيروس دين محمدي:
ماينز آلمان

جواد نكونام:
اولين بازيكن تاريخ فوتبال ايران كه در لاليگا حضور پيدا كرد...آن هم حضوري پررنگ و 6 ساله...
واد نکونام که اولین بازیکن ایرانی بود که در لالیگا بازی می کرد در نخستین فصل حضورش در لالیگا، با گل طلایی که در جام یوفا مقابل بوردو فرانسه زد،باعث صعود تیمش به مرحله یک هشتم نهایی شد، این نخستین بار بود که اوساسونا جز ۱۶ تیم برتر جام یوفا قرار می گرفت. روزنامه‌ ديناوارا اسپورت چاپ پامپلونا اسپانيا در نظرسنجی از كارشناسان اين روزنامه‌ ، جواد نكونام را به عنوان بهترين بازيكن اوساسانا در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ برگزيد. وی همچنین در پایان فصل به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن برتر اسپانیایی حاضر در رقابت های جام یوفا در فصل ۰۷-۲۰۰۶ انتخاب شد. عملکرد او باعث شد مدیران تیم رنجرز اسکاتلند حاضر به پرداخت یک میلیون پوند برای به خدمت گرفتن او شوند اما نکونام ترجیح داد در اوساسونا بماند.
نکونام در سومین فصل حضورش در اوساسونا موقق شد در دیدار تیم های رئال مادرید و اوساسونا که در ورزشگاه برنابئو برگزار می شد دروازه کاسیاس را باز کند. وی در پایان فصل با زدن ۸ گل بعد از والتر پاندیانی دومین گل‌ زن برتر تیمش لقب گرفت.
در پنجمین ماه سال میلادی ۲۰۰۸ جواد نکونام در ديدار خيريه‌ای که مابین تيم منتخب جهان و ياران (فردريک كانوته) بود و از سوی صندوق حمايت كودكان سازمان ملل برگزار می شد ،در تركيب تیم منتخب جهان و در كنار بازيكنانی همچون لیونل مسی، كارلوس پويول، رائول گونزالس و پل اسكولز به میدان رفت. همچنین در نوامبر سال ۲۰۰۸ میلادی ،زین‌الدین زیدان با ارسال دعوتنامه ای به باشگاه اوساسونا از جواد نکونام برای دیداری خیر خواهانه ای که در كشور مغرب بین یاران زین‌الدین زیدان و رونالدو برگزار می شد، دعوت به عمل آورد. در سال ۲۰۱۰ میلادی نکونام به رقم پیشنهادی که از باشگاه فوتبال فنرباغچه ترکیهو باشگاه فوتبال المپیاکوس یونان داشت بار دیگر قرار داد خود را با اوساسونا تمدید کرد. همچنین او از سوی كاربران اینترنتی سایت باشگاه اوساسونا به عنوان بهترین بازیكن این تیم در سال ۲۰۱۱ میلادی انتخاب شد.

در پایان فصل ۱۲-۲۰۱۱ لیگای اسپانیا تیم اوساسونا به مقام هفتم رسید تا نکونام بهترین نتیجه‌ی تیمی دوران حضورش در اوساسونا را کسب نماید او در بازی مقابل بارسلونا در جام حذفی اسپانیا در سال ۲۰۱۲ به عنوان کاپتان اوساسونا بازوبند را به بازو بست تا اولین ایرانی باشد که موفق به بستن بازوبند کاپتانی در اروپا شده است. پیش از این جواد نکونام یک بار در بازی دوستانه با لاتزیو که با تک گل او به سود اوساسونا به پایان رسید ، کاپیتانی در اوساسونا را تجربه کرده بود.

آندرانيك تيموريان:
بازي در فولام و بولتون.

و خيلي از بزرگانِ ديگر كه اگه بخوام از همشون نام ببرم نميشه...
اينها فقط تعدادي از بازيكنان تاريخ ساز استقلالِ كبير بودن

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
این واقعی که من گفتم با اون واقعی که تو گفتی فرق داشت :D
ایشالله قهرمان میشیم ، اول آسیای همین دوره بعد لیگ ، بعد جام حذفی ، بعد آسیای دوره بعدی میریم بالا
من توقع زیادی از این تیم ندارم:D

انشاا... آقای کم توقع:surprised: ...

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقامحسن بابت اطلاعاتتون. من خیلیا رو نمیدونستم.:gol:..
راستی از علی سامره چه خبر؟
تنگ شده دلم براش:redface:...
وای، پاشازاده... یادشون بخیر... کلاً یاد اون موقعها بخیر...
ما هم فسیلی هستیم واسه خودمونا:w06:........

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی آقامحسن بابت اطلاعاتتون. من خیلیا رو نمیدونستم.:gol:..
راستی از علی سامره چه خبر؟
تنگ شده دلم براش:redface:...
وای، پاشازاده... یادشون بخیر... کلاً یاد اون موقعها بخیر...
ما هم فسیلی هستیم واسه خودمونا:w06:........

خواهش ميكنم

اخ منم دلم برا همشون تنگ شده دلم...خبري ندارم ازش!!