بخشش اعدامی حین اعدام +تصاویر

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ملاحظات!!!
:cool:
بله میخواستم همینو بشنوم...این ملاحظه نیست این بی عدالتیه محضه..

نظر مثبت ندارم..
منم میدونستم میخوای همینو بشنوی:D
بلی بنده هم میدونم بی عدالتیه ...
نظر مثبت برای ادامه ندادن بحث منظورم بود ...:D

تاپیک مردم پاک میشه یهو ...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میدونستم میخوای همینو بشنوی:D
بلی بنده هم میدونم بی عدالتیه ...
نظر مثبت برای ادامه ندادن بحث منظورم بود ...:D

تاپیک مردم پاک میشه یهو ...

خب اگه میدونی پس نگو ملاحظه...
الان متوجه شدم..
پس من هر چه زودتر اینجارو ترک میکنم..
:w47:

mech_eng2000

عضو جدید

با جمله ای که من نوشتم درست صحبت کن..
:cool:
:biggrin:چشم
یادته امنه هم اسید پاش رو بخشید؟؟؟
اون که دیگه اوج اشتباه بود!!!!!!!1
بخشش واسه ادمیه که سرش به کار خودش بوده
1 اشتباهی کرده، تو 1 اتفاق نه با قصد قبلی
1کیو کشته، حالا میبخشیش

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
1کیو کشته، حالا میبخشیش
براووو...حرف گوش کن:d
آره اونو یادمه...خب اون خیلی اشتباه کرد..من بودم جاش 10 بار میکشتمش
نمیدونم تو اون موقعیت قرار نگرفتم که بگم..

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
دمش گرم یارو چه دلی داشته که رضایت داده!
یاد یه ماجرای باحالی افتادم :
چند سال پیش یکی میره دزدی مسلحانه و در حین دزدی یکی رو میکشه ، بعد میگیرنش و حکم میدن باید در ملا" عام اعدام بشه ، موقع اعدام خانواده مقتول رضایت میدن و طرف رو اعدام نمیکنن.
بعد از سه روز دیدم تو روزنامه خبر اعدام همون یارو رو زده بودن :surprised: ، این دفعه به خاطر جرمش که همون سرقت مسلحانه بود اعدامش کردن:biggrin: و نه به خاطر قتل. :D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو نت یکم سرچ کردم و تو یکی از سایت ها نظرات مردم برام جالب بود بخونید بد نیست:

نظر بازدید کنندگان :
علی : درود بر شرافت خانواده مقتول اطمینان داشته باشند که روح عزیز از دست رفتشون از این بخشش شادمان است.

شبنم : از اینکه خانواده مقتول تونستن از خون پسرشون بگذرن گریه ام گرفت .هنوز انسانهای با گذشت پیدا میشه درود بر چنین خانواده ای که خانواده دیگری رو سیاه پوش نکرد...

محمد : شرافت ایرانی همه جا میدرخشه

مهدی : فثط می گویم درووووود

zendegi : درود بر خانواده مقتول

مهدى : ممنون. اينا معلم هاى انسان سازند. چه گذشت زيبايى.

مهدی : بخشش لازم نیست اعدامش کنید

شهرام : درو بر شرافتتون

کامران : این چه جور عکس هاییه؟ تو یکی دستاش با دستبند بسته شده وسط اعدام دستاش باز شده داره پرواز می کنه اخرای اعدام دوباره د ست بند به دستاشه اصلا معلوم نیست واقعیه!!!!؟

ناشناس : درود بر خانواده مقتول

محسن رئيس : سلام درودبرچنين بزرگ منشي بخشندگي اميدوارم قاتل هم توبه واقعي كنه

فیروز : واقعاتواین شرایط رضایت دادن خیلی سخته!سرباز!اون هم جوان!به هرحال اولیای دم خیلی انسانیت به خرج داد.وعده خدا حقه وخداپاداشش رامیده.حالا خودتان را بزارید جای قاتل ببینیدالان چکاربایدبکنه؟چی داره به خانواده مقتول بگه؟؟

عادل : درودبراین خانواده محترم وبزرگ وباگذشت

: درود خدا بر چنین انسانهای بزرگی !!!!موههای بدنم سیخ شد !!لذتراست گفت مولای متقیان :لذتی که در بخشش است در انتقام نیست!!!

مهدی : از قیافه اش معلومه که جنسش خلافکاره و جامعه رو از همچین آدمایی باید پاکش کرد نباید میبخشیدند

: درود خدا بر چنین انسانهای بزرگی !!!!موههای بدنم سیخ شد !!لذتراست گفت مولای متقیان :لذتی که در بخشش است در انتقام نیست!!!

اميد : درودبرغيرت ايراني

می خوش : همان قران کریمی که قصاص را حق ولی دم می داند در ادامه همان آیه بر بخشش و گذشت تاکید کرده احسنت بر چنین خانواده های با گذشتی

علی : کارزیبایی بودولی بشرطی که قاتل توبه واقعی ازعملکردزشتش کرده باشه این بخشش باعث گستاخی دیگراوباش وارازل نباشه

رامين : فيلم رو خوب بازي نكردند يعني كارگردان خوبي نداشته چون خارج از اينكه موقع اعدام دست و پاش بازه به محض اينكه صندلي رو از زير پاي اعدامي ميكشند نخاع و ناي پاره ميشه و كار از كار ميگذره!!!!!!!!!!!! به نظر من عكس رو نشون نميدادند بهتر بود! در كل نميشه از كار بسيار نيكوي اولياي دم به همين راحتي گذشت هر كسي نميتونه واقعا زيبا بود خداوند روح پسرشون رو با اولياءالله محشور كنه.انشاالله

منبع:
http://jonoubnews.ir/showpage.aspx?id=52536&title=%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B118-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AD%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%85

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
راس میگه ها چرا یهو دستاش باز میشه وسط اعدام بعد دوباره بسته میشه بعد آخرش دوباره بازه:surprised:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:cry: کار خدا رو میبینی؟

Риал Краесис

عضو جدید
راس میگه ها چرا یهو دستاش باز میشه وسط اعدام بعد دوباره بسته میشه بعد آخرش دوباره بازه:surprised:

ببین موقعی که داری میمیری از تمام وجودت برای نجات استفاده میکنی که منجر به افزایش 10 تا 15 برابری قدرت میشه که واسه همون دستبند و زنجیر رو پاره کرده.

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
1کیو کشته، حالا میبخشیش

خوب ضارب آمنه حقش بود مجازات بشه آمنه بخشيد ولي از نظر جرم عمومي بايد مجاراتش مي كردند چون كاري كه با آمنه كرده بود بدتر از قتل بود
ولي بعضي مواقع اتفاق مي افته ناخواسته يكي به قتل مي رسه بخشيدن همچين ادمايي لذت بخشه