نظرتون راجع به دنیای پس از مرگ رو بگید.

Uchiha Itachi

عضو جدید
این تاپیک با توجه به تاپیک یکی از دوستان که در مورد کما و باز گشته ها از مرگ نوشته قرار دادم. با مطالعه تاپیک دوستمون این سوال برام پیش اومد که آیا این افراد، واقعاً صادق هستن و یا چیزی رو می گن که ما به خاطر ترس از مرگ دوست داریم بشنویم.
همیشه این سوال برای من بوده که با توجه به ارگانیسم های مختلفی که روی زمین در طول چند صد میلیون سال تکامل ایجاد و دامنه وسیعی از ویروس ها تا ساختار های اپر پیچیده ای مثل انسان ها رو در بر میگیرن و خوب با توجه به ناسازگاری که با اکسیژن به وجود داره پس از مدتی از میان میرن و منایع معدنی اونها به چرخه تکامل بر می گرده، بسیاری از انسان ها معتقدن که به جهان دیگر آن هم با همین شکل تکامل یافته کنونی میرن؟ آیا ما انسان ها به خاطر انگیزه بقا، این ایده رو مطرح کردیم و یا واقعاً چنین ایده ای می تونه حقیقت داشته باشه؟ دوست دارم نظرتون رو با در نظر گرفتن نظریه تکامل و موجودات زنده دیگر بر روی کره زمین بدونم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک با توجه به تاپیک یکی از دوستان که در مورد کما و باز گشته ها از مرگ نوشته قرار دادم. با مطالعه تاپیک دوستمون این سوال برام پیش اومد که آیا این افراد، واقعاً صادق هستن و یا چیزی رو می گن که ما به خاطر ترس از مرگ دوست داریم بشنویم.
همیشه این سوال برای من بوده که با توجه به ارگانیسم های مختلفی که روی زمین در طول چند صد میلیون سال تکامل ایجاد و دامنه وسیعی از ویروس ها تا ساختار های اپر پیچیده ای مثل انسان ها رو در بر میگیرن و خوب با توجه به ناسازگاری که با اکسیژن به وجود داره پس از مدتی از میان میرن و منایع معدنی اونها به چرخه تکامل بر می گرده، بسیاری از انسان ها معتقدن که به جهان دیگر آن هم با همین شکل تکامل یافته کنونی میرن؟ آیا ما انسان ها به خاطر انگیزه بقا، این ایده رو مطرح کردیم و یا واقعاً چنین ایده ای می تونه حقیقت داشته باشه؟ دوست دارم نظرتون رو با در نظر گرفتن نظریه تکامل و موجودات زنده دیگر بر روی کره زمین بدونم.
سلام علیکم .......عید نوروز بر شما مبارک ........تکامل نظریه نیست ........بلکه یک فرضیه است که با پیشرفت علم در تمامی ابعاد در حال رد شدن است ......البته ابعادی از آن نیز درست است ........

این حرف کتب تمامی ادیان الهی است ........مثل نظریه پردازی انسان ها نیست که بعضا یا کامل نیست یا در آینده رد میشوند .......بلکه قول و وعده خداوند است .......که دلایل فلسفی و نقلی دارد ......نکته بعد اینکه شما اگر مدعی هستید دنیای دیگر نیست دلیلتان چیست؟

حیات پس از مرگ، واقعیت دارد - اخبار - دانش و فن - صدای روسیه

«إِنَّ هَؤُلَاء لَیَقُولُونَ. إِنْ هِیَ إِلَّا مَوْتَتُنَا الْأُولَى وَمَا نَحْنُ بِمُنشَرِینَ »
بسیاری از انسان ها معتقدن که به جهان دیگر آن هم با همین شکل تکامل یافته کنونی میرن؟
این ادعای شماست ..........بین دنیای امروز و آخرت طبق نقل قول هایی که شده تفاوت ها بسیار است ......البته شما نمیتونید آخرت رو حتی ترسیم کنید چرا که علمش هنوز نیومده و این علم در تسخیر خداوند است