نامه هایی برای بابا لنگ دراز...

wwwparvane

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر.....
این غافله ی عمر عجب میگذرد.........

• Like
واکنش ها: iQl

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرو کله زدن با مردها خیلی مهارت میخواهد. اگر رگ خوابشان را بدست بیاوری مثل گربه خرخر میکنند و اگر پا روی دم شان بگذاری چنگ می اندازند.

پ.ن.:D

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرو کله زدن با مردها خیلی مهارت میخواهد. اگر رگ خوابشان را بدست بیاوری مثل گربه خرخر میکنند و اگر پا روی دم شان بگذاری چنگ می اندازند.

عالی بود.
;)

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به نظرم کارتون قشنگی بود بیشتر واسه دخترها واسه ما پسرها که زیاد احساسی نیستیم و اون موقع از دوست داشتن و عشق و عاشقی چیزی سرمون نمیشد فوتبالیستها،دو قلوهای افسانه ای و ... که هیجانشون بیشتر بود جذابتر بودن ولی واسه دخترها از بهترین برنامه ها بود

تو هم مثل بعضی افراد این باشگاه حرف میزنیا!!!!!:biggrin:

مرسی قشنگ بودن:gol:

میگما چرا این دخترای اینجوری موهاشون قرمزه؟
آنه هم موهاش قرمز بود:surprised:

مرسی از حضورت ...
انیمیشنه دیگه برای خاص جلوه دادنه شخصیت!

خدایی ها
من بچه بودم آنشرلیو میذاش خوشم نمیومد
20 سالگیم دوباره میذاشتش طرفدار پروپا قرصش شده بودم خواهرم اول راهنمایی بود نگه میکرد و طرفلدارش بود
اون موقه بود که فهمیدم دخترا نسبت به پسرای همسنشون عقلشون بیشتره:D

ها ها ها خوبه خودتونم به این نتیجه رسیدید!:d

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: TRON

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود من همیشه دوسش داشتم و دارممممممممم

مثل خودم....:gol:

مرسی عزیزم.......;)

مرسی از حضورت...

البته...:d

عالییییییییییییییییییییییییی

بی شک:d

عالي بوود ممنون...:d

ممنون از حضورت...

آخرین ویرایش:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی بود. مرسی:gol:

:heart::gol::gol:

عالی بود.
;)

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

عالیییییییییییه :smile:

مرسی عزیزم...
صد درصد!

:gol::gol::gol:

خوش اومدی...

REYMOND00

کاربر بیش فعال
IQL جان عزیزم...یکم زود به زود نامه ها رو بذار!!!یه ملت منتظرن شما ادامه داستانو بگیا...قربونت جیگر;)دستتم ندرده که اینهمه زحمت می کشی...واقعا خیلی کار خوبی می کنی و خیلی عالیه:gol:تنننننننننکسسسسس:smile:منم دوس داشتم اما متنش گویا باحالتره ها!!من ادامه شو(دشمن عزیز)گیرم اومد ولی اصلا جذبم نکرد!!!!اما نمی دونم این چرا اینقد برام جالبه!
مرسی...زود زود بذار دیگههههههههههه:cry:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
IQL جان عزیزم...یکم زود به زود نامه ها رو بذار!!!یه ملت منتظرن شما ادامه داستانو بگیا...قربونت جیگر;)دستتم ندرده که اینهمه زحمت می کشی...واقعا خیلی کار خوبی می کنی و خیلی عالیه:gol:تنننننننننکسسسسس:smile:منم دوس داشتم اما متنش گویا باحالتره ها!!من ادامه شو(دشمن عزیز)گیرم اومد ولی اصلا جذبم نکرد!!!!اما نمی دونم این چرا اینقد برام جالبه!
مرسی...زود زود بذار دیگههههههههههه:cry:

دوستان گل iQl نه IQL دقت کنید عزیزان من.....:D

چشم اینسری رفتیم شروع صفحه بعدمیذارم... آخه بد ممیاد وسط صفحه باشه....

آره دشمن خوب را منم خوندم به اندازه بابالنگ دراز گیرا نبود اما خوب ذهنیت نویسندشون را دوست دارم....

در کل مرسی از ابراز محبتت عزیزم....:gol::gol:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر.....
این غافله ی عمر عجب میگذرد.........

اره خدایی ناراحت شدم:cry:

پ.ن.:d

خوشم میادنکته را میگیری!:d

کلی لذت بردم...
تنکسولییییی:)

خوشحالم که خوششتون میاد...

Nice Princess

عضو جدید
مرسي مرسي مرسي
بابالنگ دراز انيميشن مورد علاقه ي منه
حتي پيشواز گوشيم هم همينه
عالي مرسي:w27:

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز

20ژانویه
بابا لنگ درازعزیز

شما یک دختر بچه ی مامانی نداشتید که او را در کودکی از گهواره اش دزدیده باشند؟
شاید آن دختر من باشم!اگر ما شخصیت های یک رمان بودیم(نیستین؟:surprised:)شاید گره گشایی آخر رمان کشف همین قضیه بود.واقعا خیلی عجیب است که آدم نداند کیست. یک جورهایی هیجان انگیز و رمانتیک است.!!! در این جا احتمالات زیادی وجود دارد.شاید من یک آمریکایی نباشم.خیلی ها آمریکایی نیستند.شاید من از نسل رومی ها ی باستان باشم یا شاید دختری از نژاد وایکینگ ها هستم،یا دختر یک تبعیدی روس تبارم و راستش را بخواهید الان باید توی زندانی در سیبری باشم.شاید هم یک کولی هستم.فکرکنم احتمالا همین باشم.برای اینکه روحیه ی آدم های سرگردان را دارم.منتها فرصت نداشتم این روحیه را ترک کنم.
رسوایی خفت باری را که در پرورشگاه جان گریر بالا آوردن شنیده اید؟
آن موقع من از پرورشگاه فرار کردم چون شیرینی دزده بودم و مرا تنبیه کردند. شرح آن در دفتر پرورشگاه آمده و اعضای هیئت امنا میتوانند بخوانند.ولی بابا جون،از دختر بچه ی 9 ساله ی گرسنه ای که در انبار مواد غذایی تنها گذاشتید تا چاقو ها را تمیز کند و یک بانکه ی پر از شیرینی هم پهلوی دستش است چه توقعی میتوانید داشته باشید؟نباید وقتی سرزده سراغش می آیید و بهش سر میزنید توقع داشته باشید سرتاپایش پر از خرده شیرینی باشد؟تازه بعد هم دستش را یکهو بکشید و چکی توی گوشش بخوابانید و وقتی پودینگ را می آورند بهش دستور بدهید که از سر میز غذا برود و به بقیه ی بچه ها هم بگویید که او دزدی کرده است.در این صورت نباید توقع داشته باشید فرار کند؟
من فقط چهار مایل ازآنجا دور شده بودم که مرا گرفتند و برگرداندند و تا یک هفته هر روز موقع زنگ های تفریح بچه ها مرا در حیاط پشتی مثل توله سگ شیطان به تیرک میبستند. ای وای!زنگ کلیسا را زدند،بعد از کلیسا هم یک جلسه دارم.ببخشید چون این بار میخواستم نامه ام جالب باشد!!!

آف ویدرزن(به آلمانی یعنی خداحافظ)بابا جون،جودی

پ.ن :از یک چیزی کاملا مطمئنم.این که چینی نیستم.:surprised:

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من تازه الان این تایپکو دیدم و اگه دعوتم نمیکردی اصلا متوجه نمیشدم
باید از اول بشینم نامه ها رو بخونم
همین دیروز اون قسمتیشو دیدم که تازه اومده بودن خوابگاه و داشتن وسایلشونو میچیدن
هروقت میبینمش یاد بچگیام میوفتم و دقیقا خاطرات خونه قبلیمون یادم میاد و روزایی که از مدرسه تعطیل میشدیم و میومدیم پای تلویزیون
مرسی دوست عزیزم:gol:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي مرسي مرسي
بابالنگ دراز انيميشن مورد علاقه ي منه
حتي پيشواز گوشيم هم همينه
عالي مرسي:w27:

مرسی از حضورت عزیزم....

سلام
بسیار ممنونم
از اون کارتون های به یاد موندنی بود
یادش یخیر

اره واقن....
خاطرات قشنگی با این کارتنا داشتیم...

مثل همیشه عالی بود...ممنون...:)

مثل همیشه ممنونم عزیزم....

بسیار عالی عزیز دلم

:w27:

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد تشكرام تموم شده مرسي

خواهش میکنم عزیزم.... مهم حضور و یاد آوری خاطراته...

سلام
من تازه الان این تایپکو دیدم و اگه دعوتم نمیکردی اصلا متوجه نمیشدم
باید از اول بشینم نامه ها رو بخونم
همین دیروز اون قسمتیشو دیدم که تازه اومده بودن خوابگاه و داشتن وسایلشونو میچیدن
هروقت میبینمش یاد بچگیام میوفتم و دقیقا خاطرات خونه قبلیمون یادم میاد و روزایی که از مدرسه تعطیل میشدیم و میومدیم پای تلویزیون
مرسی دوست عزیزم:gol:

اره ما خیلی جلوتر از قسمت دیروزیم...
در هر صورت خوش اومدی امیدوارم تو هم پای ثابت این تاپیک باشی...

ممنونم از دعوتت دوست خوبم

خدایی عاشق فیلمش بودم....یادش بخیر جوونی

امروز دوستان جدیدی را به تاپیک دعوت کردم... امیدوارم همیشگی باشه:smile:

میسی از دعوتت......
بسیار عالی.....

خوش اومدی خانومی

مرسی دوست خوبم ممنون.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

مرسی که دعوتمو پاسخگو بودی و اومدی....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif