دنیا در دستان تو

MOHANDES Asal20

عضو جدید
اگه دنیا واسه 24 ساعت دست تو بود اولین کاری که میکردی چی بود؟؟؟:smile:

-anjel-

عضو جدید
چند ساعت اول به سرعت تو هر منطقه افرادی رو مسئول سیر کردن بچه های گرسنه و جا و پناه دادن به بچه های آواره میکردم .
چند ساعت دوم همین کار رو در مورد فقیرای بزرگسال میکردم به اضافه ی اینکه واسه هرچندتاشون که امکانش هست شده شغل هم پیدا کنن تا دیگه فقیر نمونن. ساعتای بعدی میگفتم استارت خیریه درست کردن رو بزنند،
چند ساعت بعدی هم برنامه ریزی میکردم که هرجا که امکانش هست، درخت و گل و گیاه بکارند.
دیگه احتمالا ساعت ها پر شده بود! اما اگه همه اینکارهارو کردم و یه ریزه وقت هم اضافه آوردم که احتمالا نمی آوردم!
:lol: ، میرفتم به دیدن خواننده ی مورد علاقم آقای رضا یزدانی تا کمی در مورد ترانه و موسیقی گپ بزنیم.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند ساعت اول به سرعت تو هر منطقه افرادی رو مسئول سیر کردن بچه های گرسنه و جا و پناه دادن به بچه های آواره میکردم .
چند ساعت دوم همین کار رو در مورد فقیرای بزرگسال میکردم به اضافه ی اینکه واسه هرچندتاشون که امکانش هست شده شغل هم پیدا کنن تا دیگه فقیر نمونن. ساعتای بعدی میگفتم استارت خیریه درست کردن رو بزنند،
چند ساعت بعدی هم برنامه ریزی میکردم که هرجا که امکانش هست، درخت و گل و گیاه بکارند.
دیگه احتمالا ساعت ها پر شده بود! اما اگه همه اینکارهارو کردم و یه ریزه وقت هم اضافه آوردم که احتمالا نمی آوردم!
:lol: ، میرفتم به دیدن خواننده ی مورد علاقم آقای رضا یزدانی تا کمی در مورد ترانه و موسیقی گپ بزنیم.
من برعکس شمافکرمیکنم همون اول هرچی سندتودنیاهست روبه صورت همزمان به نام خودم ثبت میکردم بعدبا
خیالی آسوده مینشستم باخواننده موردعلاقم پیرامون مسائل مهم!گفتگومیکردم:biggrin:

-anjel-

عضو جدید
من برعکس شمافکرمیکنم همون اول هرچی سندتودنیاهست روبه صورت همزمان به نام خودم ثبت میکردم بعدبا
خیالی آسوده مینشستم باخواننده موردعلاقم پیرامون مسائل مهم!گفتگومیکردم:biggrin:

شما دست گلتون درد نکنه بسکه به فکر خدمت به خلقین :w15:

$ Vilsoon

عضو جدید
منظورت کره زمینه یا دنیا؟ چون سوالت با عکس نمیخونه. حالا حق دارم برم پیش حوریا یا نه.

من فرض رو دنیا میگیرم.

میرفتم آسمون هفتم، نمیدونم ابر هست یا نه ستاره هست یا نه. ولی به این دوتا احتیاج دارم.

8 ساعت رو ابر دراز میکشیدم و به ستاره نگاه میکردم، 8 ساعت رو ابر میخوابیدم و خواب ستاره میدیدم و 8 ساعتم از ستاره ها سنگ فرش درست میکردم و ابر به دست میدویدم.

دیگه سوال تخیلی مطرح نکنیا، وگرنه 8 ساعتم تورو میزدم:w15:

MOHANDES Asal20

عضو جدید
منظورت کره زمینه یا دنیا؟ چون سوالت با عکس نمیخونه. حالا حق دارم برم پیش حوریا یا نه.

من فرض رو دنیا میگیرم.

میرفتم آسمون هفتم، نمیدونم ابر هست یا نه ستاره هست یا نه. ولی به این دوتا احتیاج دارم.

8 ساعت رو ابر دراز میکشیدم و به ستاره نگاه میکردم، 8 ساعت رو ابر میخوابیدم و خواب ستاره میدیدم و 8 ساعتم از ستاره ها سنگ فرش درست میکردم و ابر به دست میدویدم.

دیگه سوال تخیلی مطرح نکنیا، وگرنه 8 ساعتم تورو میزدم:w15:

همینه دیگه آقا مرتضی.خدا بنده هاشو خوب میشناسه...:biggrin:

slicker

عضو جدید
عسل رویایی خیلی رویایی.من تمام اشتباهات و یا گناه های ریز و درشتمو پاک میکردم تا شاید اون دنیام خوب بشه من این دنیارو نمیخوام:w38:

ریحانه...

عضو جدید
واااااای این خیلی فوق العادست من دوست دارم تا برنامه ریزی هامو بکنم شمام یه مشورتی بکنید ببینین نمیشه 100 ساعتش بکنید :D

m roz

عضو جدید
چون هر لحظه شرایط فرق میکنه، الان نمیگم، تو همون 24 ساعت میگم .

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جای ایرانیا رو با آمریکاییا عوض میکردم بعد تحریمشون میکردم تا امریکاییا بفهمن مزه تحریم چیه :cool:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشکشش میکردم به خودش تا بره حال کنه!:D