دعا

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها چرا سایت اینطوری شد ..داره جون میده ..
فک کنم سایتم دچار دوگانگی کابل شده ....:d
اقا نمیشه بگید کیه ..
من که اخر میفهمم ..:d
همین اول بگید خوب ...:d
البته چند موردش رو سراغ دارم ;)

نه آجی نمیشه به این زودی بگیم که ...
صبر داشته باش :دی

امید داشته باش خاله...:D

خعلی سخته :دی

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ولش کنین بیاین انار بخوریییمممممممم اون خوب نمیشه :D

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه هه بیا واسه همشون دعا کنیم آهو جونم :biggrin:
:biggrin: اون که حتما ..........نیاز لازم ان عجیب ........
میگیم به موقعش...سرعت من که خوبه آهو جون....کیا هستن واسه اونا هم دس به دعا بشیم اصلن جمع کنین یبار بریم درخونه ی خدا دعا بکنیم دیگه یکی یکی نمیشه که...:D
بده خوب بگم چی از کی فهمیدم که به وقتش بهتون میگم ....اینا اسرار روانشناسیه عزیزم ...:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
این تاپیک اسپمدونیه دعاست دیگه ؟ برا منم دعا کنید خوشبخت شم.. البته الانم خدا روشکر ...میخوام خوشبختر شم:cool:.....دیگه انسان وزیاده خواهیش .....اگه دعا کنید منم قول میدم سر نماز عشا دعاتون کنم....:smile:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
این تاپیک اسپمدونیه دعاست دیگه ؟ برا منم دعا کنید خوشبخت شم.. البته الانم خدا روشکر ...میخوام خوشبختر شم:cool:.....دیگه انسان وزیاده خواهیش .....اگه دعا کنید منم قول میدم سر نماز عشا دعاتون کنم....:smile:
سلام..حتما...:D

سلطان قلب تو

عضو جدید
سلام بروبچ

من واست دعا میکنم این مرض گربه رو ازت بگیره گیر دادی به این گربه های بیچاره
این چه کاریه با این حیوون خدا کردی:mad:حیوان آزار

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بروبچ
سلام آقا بابک ...
الآن باید بری ته صف ...
اون آخاهه تو اولویته :دی