آلبوم گربه های من

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای شادی روح عزیزان ازدست رفته صلوات :cool::D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ آخ آخ ... این ضایعه تاسف برانگیز رو تسلیت میگم خدا بیامرزا همچین پیر هم نبودن .... دیگه روزگاره دیگه کاریش نمیشه کرد ..... یاد حرف "پنگول بزرگ" افتادم که می فرمود هر اومدی رفتنی داره ....:دی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه نداریشون؟
نه نسلشون منقرض شد:cry:اماهنوزیکیشون زنده اس همون اولیه
عسک دیگه دارمااین گزیده ی عکساس:D

اخ آخ آخ ... این ضایعه تاسف برانگیز رو تسلیت میگم خدا بیامرزا همچین پیر هم نبودن .... دیگه روزگاره دیگه کاریش نمیشه کرد ..... یاد حرف "پنگول بزرگ" افتادم که می فرمود هر اومدی رفتنی داره ....:دی
ممنون ازابرازهمدردی:D

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
وا ی اینا واقعا مال خودتونه
وای مامان یکی من بگیر من اصلا بهشون نزدیک نمیشم اصلاااااااااااااااااااااااا
اصلا از حیوانا خوشم نمیاد جز اسب
البته پرنده هارم دوست دارم اما داادشم ومامانم تمیزشون میکنن وجوجه کوچلوهم دوست دارم اما دستم نمیگیرم
واقعا خیلی دلت بزرگه اینارو نگه میداری من ازشون میترسم وازشون خوشم نمیاد:cool:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا ی اینا واقعا مال خودتونه
وای مامان یکی من بگیر من اصلا بهشون نزدیک نمیشم اصلاااااااااااااااااااااااا
اصلا از حیوانا خوشم نمیاد جز اسب
البته پرنده هارم دوست دارم اما داادشم ومامانم تمیزشون میکنن وجوجه کوچلوهم دوست دارم اما دستم نمیگیرم
واقعا خیلی دلت بزرگه اینارو نگه میداری من ازشون میترسم وازشون خوشم نمیاد:cool:
همشون به رحمت ایزدی پیوستن جزیکی:D

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
وا ییه چیز دیگه مامانت چطور اجازه میده اینا بیان تو خونه
مامان من اصلا اصلا اجازه نمیده اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا ییه چیز دیگه مامانت چطور اجازه میده اینا بیان تو خونه
مامان من اصلا اصلا اجازه نمیده اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به سختی همیشه سرجنگ داش بااین بینواهادزدکی میووردمشون توهال امالنگه کفش پرتشون میکردمیکرد:D

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به سختی همیشه سرجنگ داش بااین بینواهادزدکی میووردمشون توهال امالنگه کفش پرتشون میکردمیکرد:D

یه دونه ای دختر ایکاش منم مثل شما بودم خیلی بده ادم ترسو باشه البته من چندشمم میشه مثلا یه بار جوجه رو دستم گرفتم احساس کردم دارم گوشتش لمس میکنم پوستش خیلی نازک بود اصلا یه وضعی بود دیگه از این کارا نکردم فقط دوسش دارم جوجه کوچیکارو خیلی ناز به نظر میرسه پرنده هامونم که مامان نگه میداره من اصلا اصلا یبارم قفسشون تمییز نکردم

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه دونه ای دختر ایکاش منم مثل شما بودم خیلی بده ادم ترسو باشه البته من چندشمم میشه مثلا یه بار جوجه رو دستم گرفتم احساس کردم دارم گوشتش لمس میکنم پوستش خیلی نازک بود اصلا یه وضعی بود دیگه از این کارا نکردم فقط دوسش دارم جوجه کوچیکارو خیلی ناز به نظر میرسه پرنده هامونم که مامان نگه میداره من اصلا اصلا یبارم قفسشون تمییز نکردم
بنده شیررررررررررررررم خعلی:D
مرسی نظرلطفته:D