[ آمادگی برای آزمونهای استخدامی ] - همه کسایی که قبول شدن یا میخوان امتحان بدن مشارکت کنند

mordabpir

عضو جدید
اقا ممنون..من اینطور که شنیدم اینا زیر نظر پیمانکارین بعدم فقط واسه سایتمن میخان..
این روزای مصاحبه ملاکشون نمره بود؟..

مصاحبه کننده ها مال اونجا بودن یا دانشگاه؟

مصاحبه کننده هابیشتر از خود پالایشگاه بودن، فکر کنم خود مدیر عامل هم بود، اصفهانیا نگاهشون بیشتر کلان و شایسته سالاری هست، فکر نکنم پارتی بازی بشه ، فکر کنم یر اساس نمره بود

mordabpir

عضو جدید
ممنون :gol:
این دوستت چجوری جواب داده بود که رد شد ؟ خراب کرده بود و خودش میدونس قبول نمیشه ؟

دوست من میگفت مصاحبه بد ندادم. کلا واسه قبول شدن تو مصاحبه چند ویژگی مهم هست که بر اساس اولویت براتون میگم: 1- سهمیه ایثارگری یا بومی بودن یا فرزند کارکنان نفت و گاز یا دانشگاه نفت 2- نمره علمی بالا 3- نمره مصاحبه بالا 4- سابقه کار 5 - از خود فرد و شخصیتش خوششون بیاد یا میشه گفت خوش شانسی

mordabpir

عضو جدید
من منظورم به این نگاه کلان و شایسته سالاریشون بود!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا خیرت بده کلی خندیدم

من نمیدونم بچه کجایی و چقدر تجربه داری؟ ولی وقتی رفتی مصاحبه و نظم و ترتیبشون رو دیدی خودت پی میبری. من با توجه به تجربه های قبلیم و مقایسه با شرکتای خصوصی دیگه گفتم. عیب نداره بخند اکه حرفای من ابن قدر برات خنده دار همیشه برات جک میگم تا لبخند رو لبات باشه رفیق، من که اصلا معلوم نیست قبول بشم یا نه ولی از نظمشون خوشم اومد. راستی اگه ظهر رفتی مصاحبه ناهار نخور. من سات 2 رسیدم ناهار سلطانی آوردن بعدش چایی و بعدش بستنی

M P 3

اخراجی موقت
واقعا هیییییییچ جای امیدی برای من یکی نذاشتن!!!
خدا بگم چیکارشون کنه!!
نه گاز قبول شدم نه هم پترو کارون اسم اومد که برم آزمون بدم!!!
آزمون پالایشگاه اصفهان هم که اصن شرکت نکردم چون اصفهانیا خیلی نژاد پرستن!!!خیلی احتمالش کمه غیر بومی بپذیرن!!
نفتم که مثه گاز میکنن نیروهایی که از قبل معلومه کی هستن رو اسامیشونو میزنن!!!
خب ما بیچاره هایی که دستمون به هیچ جا بند نیست باید چیکار کنیم؟؟؟
بخدا اگه آدم کند ذهن و بی تلاشی بودم عین خیالم نبود!!!!
حیف که درس خوندم و تلاش کردم...

ha_mi

عضو جدید
دوست من میگفت مصاحبه بد ندادم. کلا واسه قبول شدن تو مصاحبه چند ویژگی مهم هست که بر اساس اولویت براتون میگم: 1- سهمیه ایثارگری یا بومی بودن یا فرزند کارکنان نفت و گاز یا دانشگاه نفت 2- نمره علمی بالا 3- نمره مصاحبه بالا 4- سابقه کار 5 - از خود فرد و شخصیتش خوششون بیاد یا میشه گفت خوش شانسی

هممم :( سهمیه دانشگا نفت که هس، زبان هم خیلی خوبه، روی بحثای تخصصی مهندسی شیمی ام مشکلی ندارم، نمره علمیم فک کنم خوب بوده چون اینطور که از اینو اون پرسیدم اولین گروه مصاحبه ام ولی شاااانس! :biggrin: خیلی نگران مصاحبه نیستم راستش بیشتر از طب صنعتی میترسم چون قوز قرنیه دارم و از لنز سخت استفاده میکنم میترسم کلا ردم کنن :(
ایشاله خودتم مصاجبه پالایشگا اصفهانو قبول شی ...

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حرف دستمون واسه اصفهان 50-50 قبول دارم..اینکار که واسه پیمانکاره نهایتشم سایتمن بودن است..
ولی من واس مصاحبه صنایع شیمیاییش رفته بودم بخش عمومیش که خوب بود ولی تا رفتم بخش خصوصیش خود اول گفت بم چرا تو اصلن اومدی و بدردت نمیخوره و خرجت بالاس و حقوق کمه و جای اسکانم نداری!!!
یعنی اساسن اول مصاحبه تخصصی اینو بگی هر کی باشه ضدحاله واسش بعدشم که گرفتن سوالای سخت میپرسیدن که تا الان از هر کی میپرسم اینطوری پرسیدن ازم تعجب میکنه!!
من نمیدونم ولی اگه مبناشونو جز پارتی باشن خوبه..
البته نظمشون هیچ وخت به پای لاوان نمیرسید...لاوان هر کی رفت میدونه چقد برخوردشون خوب بود..من از بین همه مصاحبه ها لاوان رو پسندم بود..که نمیدونم چرا قبول نشدم تو مصاحبش:D

k_siroos

مدیر بازنشسته
دوستان در ارسال پست و حرف‌ها و ادبیاتی که در اون‌ها بیان میشه بیشتر دقت کنید!!!

آخرین ویرایش:

mordabpir

عضو جدید
هممم :( سهمیه دانشگا نفت که هس، زبان هم خیلی خوبه، روی بحثای تخصصی مهندسی شیمی ام مشکلی ندارم، نمره علمیم فک کنم خوب بوده چون اینطور که از اینو اون پرسیدم اولین گروه مصاحبه ام ولی شاااانس! :biggrin: خیلی نگران مصاحبه نیستم راستش بیشتر از طب صنعتی میترسم چون قوز قرنیه دارم و از لنز سخت استفاده میکنم میترسم کلا ردم کنن :(
ایشاله خودتم مصاجبه پالایشگا اصفهانو قبول شی ...

فکر نکنم بهت گیر بدن واسه طب صنعتی، ولی سعی کن اول تحقیق کن در موردش و یه پارتی پیدا کن. من مصاحبه گازم 4 خرداد هست. مال شما چه روزیه؟

mordabpir

عضو جدید
من حرف دستمون واسه اصفهان 50-50 قبول دارم..اینکار که واسه پیمانکاره نهایتشم سایتمن بودن است..
ولی من واس مصاحبه صنایع شیمیاییش رفته بودم بخش عمومیش که خوب بود ولی تا رفتم بخش خصوصیش خود اول گفت بم چرا تو اصلن اومدی و بدردت نمیخوره و خرجت بالاس و حقوق کمه و جای اسکانم نداری!!!
یعنی اساسن اول مصاحبه تخصصی اینو بگی هر کی باشه ضدحاله واسش بعدشم که گرفتن سوالای سخت میپرسیدن که تا الان از هر کی میپرسم اینطوری پرسیدن ازم تعجب میکنه!!
البته نظمشون هیچ وخت به پای لاوان نمیرسید...لاوان هر کی رفت میدونه چقد برخوردشون خوب بود..من از بین همه مصاحبه ها لاوان رو پسندم بود..که نمیدونم چرا قبول نشدم تو مصاحبش:D

با عرض خسته نباشید خدمت دوست بزرگوار
حقوق اصفهان که اصلا خوب نیست فکر کنم اولش 800 باشه و نهایتش به 1/200 برسه. فقط واسه آدمایی خوبه که سابقه کار ندارن مثل من.
من لاوان شرکت کردم. البته تو کتبی قبول نشدم. یکی از اقواممون که تو فرمانداری بندرعباس بود گفت کاش قبلش میدونستم امتحان داری بهت میگفتم نیا، چون یا نیروهای پیمانکاریشون رو جذب میکنن یا اقوام نزدیک و پارتی دار گردن کلفت. بهم گفت قبل از آزمون کتبی اسامی قبولیا آماده بوده و آزمون کتبی و مصاحبه فیلمشون بود.

ha_mi

عضو جدید
فکر نکنم بهت گیر بدن واسه طب صنعتی، ولی سعی کن اول تحقیق کن در موردش و یه پارتی پیدا کن. من مصاحبه گازم 4 خرداد هست. مال شما چه روزیه؟

ااِ از گفته هات حس کردم قبول نشدی اونجوری میگی:)) پس ایشاله قبول بشی هم گاز هم اصفهان :) پارس جنوبی زدی توام؟
بره من 30 اردیبهشت، یکی از دوستام 6 امه ...
نمیدونم تو دستور عملاشون زدن با لنز بره سمت های غیر عملیاتی مشکل نداره حالا پارس جنوبی همچین سمتی هس یا نه نمیدونم! اره باس همون دنبال پارتی بگردم.

mordabpir

عضو جدید
ااِ از گفته هات حس کردم قبول نشدی اونجوری میگی:)) پس ایشاله قبول بشی هم گاز هم اصفهان :) پارس جنوبی زدی توام؟
بره من 30 اردیبهشت، یکی از دوستام 6 امه ...
نمیدونم تو دستور عملاشون زدن با لنز بره سمت های غیر عملیاتی مشکل نداره حالا پارس جنوبی همچین سمتی هس یا نه نمیدونم! اره باس همون دنبال پارتی بگردم.
منم پارس جنوبی رو زدم. انشاله که همه رو قبول کنن. یه سال تموم جون کندم واسه این امتحانا. امیدوارم که شما هم قبول بشی و مشکلی واسه طب صنعتی نداشته باشی.

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض خسته نباشید خدمت دوست بزرگوار
حقوق اصفهان که اصلا خوب نیست فکر کنم اولش 800 باشه و نهایتش به 1/200 برسه. فقط واسه آدمایی خوبه که سابقه کار ندارن مثل من.
من لاوان شرکت کردم. البته تو کتبی قبول نشدم. یکی از اقواممون که تو فرمانداری بندرعباس بود گفت کاش قبلش میدونستم امتحان داری بهت میگفتم نیا، چون یا نیروهای پیمانکاریشون رو جذب میکنن یا اقوام نزدیک و پارتی دار گردن کلفت. بهم گفت قبل از آزمون کتبی اسامی قبولیا آماده بوده و آزمون کتبی و مصاحبه فیلمشون بود.

سلامت باشی مهندس
اره منم شنیدم همینو..بعدم پیشرفتی توش نیست چون گفتن فقط واس سایتمنی میخان..یعنی بعدنم بردمن نمیشی چ مراحلی دیگه..
ولی تجربه کاری خوبه..به نظرم خروجشم زیاد مشکل نباشه راحت بیای بیرون اگه نخاستی ادامه بدی..

واس لاوان نمیدونم..ولی من بودن از بچه هایی که الان تو پتروشیمی رازی مشغول بکارنو لاوان دراومدن..ولی نرفتن...نمیشه رو اسم پارتی زیاد حساب باز کرد...تو مصاحبه یوخ میبینی میگیره و میگن بیا ولی اگه پارتی داشته باشی که دیگه راحتی..
مرداب واس گاز خوب بخون..اینا استخدامی خوبن..دیگه رفتی راحتی..نمیخاد جا عوض کنی(البته معمولن)

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من مهندس شیمی هستم کارشناسی- گاز رو قبول شدم - مصاحبه 22 این ماه- فقط یکی دوتا سوال داشتم خواهشااااا راهنمایی کنید ار سایتی رفتم کسی جواب نداد از بس مردم بی خیر برکت شدن!
1-کد نقص 1 و 5 برام زدن یعنی شناسنامه و مدرک تحصیلی، حالا باید اینارو پست کنم یا با خودم ببرم تو مصاحبه نشون بدم؟
2-نمونه سوالات روانشناختی و هوش چیه؟ من الان چی بخونم یکم آماده باشم؟
3-نمونه سوالات تخصصی شیمی چیه؟ البته به فکرم رسید و پایان نامه و کاراموزی رو دارم مرور میکنم ...
4-مصاحبه عقیدتی سیاسی نگفتن! اما ممکنه از اینجور سوالات هم بیاد؟ یعنی سوالات دینی و ....؟
خواهشاااا اینو میخونید یه جوابی بدین نه اینکه ول کنید برین بعدی :(

m1_hero98

عضو جدید
نفت

نفت

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، برای نوبت بعد از ظهر پنجشنبه، حوزه های امتحانی تهران پذیرای بالاترین تعداد شرکت کننده یعنی ۱۵ هزار و ۸۸۶ داوطلب بودند و در آزمون صبح جمعه نیز ۸۵۶۴ داوطلب و در آزمون بعد از ظهر ۵۲۲۶ داوطلب حضور داشتند.
کمترین تعداد داوطلبان حاضر در آزمون مربوط به حوزه بندرعباس با ۱۰۳۷ داوطلب برای نوبت عصر پنجشنبه و ۱۰۷۵داوطلب برای صبح جمعه و همچنین۷۱۵ داوطب در نوبت عصر روز پایانی آزمون بوده است.

این تعداد داوطلب در ۵ رسته شغلی به رقابت می پردازند:
رسته اداری، مالی و بازرگانی با ۱۹ هزار و ۸۰۱ داوطلب،
رسته تعمیرات ۲۶ هزار و ۴۸۸ داوطلب،
رسته تولید ۲۴ هزار و ۳۹۶ داوطلب،
رسته عملیات حفاظتی ۷۰۸(HSE) داوطلب و
رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است ۵۳ هزار و ۶۷۲ داوطلب حضور داشتند.

در مورد حوزه امتحانی اهواز نکته جالب توجه حضور بیشتر بانوان نسبت به داوطلبان آقا است که بر این اساس ۲۵۵۲ تن داوطلب خانم در این حوزه حضور داشته اند.
به گفته کمیته برگزاری، این آزمون بزرگترین آزمون استخدامی در کشور محسوب می شود و برای این آزمون ۳۴۰ هزار دفترچه آزمون به چاپ رسیده است.
از میان شرکت های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب ۸۳۵ تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب ۷۵۱ داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو قرار گرفته است.
بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون، تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون در روز جمعه آغاز شده و طی حداقل ۱۰ روز کاری و در نهایت تا دو هفته آینده به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در مورد نحوه برگزاری این آزمون به خبرنگار nioc گفت: همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران همه تلاش خود را برای برگزاری آزمون به بهترین نحو ممکن انجام دادند.
سلحشور ادامه داد: اگرچه از ابتدا بخش های اساسی برگزاری این آزمون از طرح سوالات گرفته تا تصحیح آنها توسط تعاونی دانشگاه امیرکبیر انجام می شود، اما همکاران ما به وظایف خود به خوبی عمل می کنند و تلاش همه ما برگزاری صحیح و سلامت آزمون ها است تا کسانی که شایستگی خدمت به نفت را دارند در این شرکت جذب و استخدام شوند و رفتار ما عادلانه و شایسته سالارانه باشد.
وی درباره اینکه بعد از آزمون چقدر زمان برای جذب این افراد نیاز هست، توضیح داد: البته جزئیات کار را همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران به زودی از طریق رسانه ها به اطلاع داوطلبان خواهند رساند اما تلاش همه ما تسریع مراحل جذب و استخدام افراد است.
عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران نیز با ابراز خرسندی از نحوه برگزاری آزمون گفت با توجه به وسعتی که این آزمون داشته و بزرگترین آزمون استخدامی کشور محسوب می شود، طبیعتا حجم کار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است که از آن جمله می توان به هماهنگی اساتیدی که سوالات را طراحی کرده اند و حفظ امنیت این سوالات حین برگزاری و نیروی کاری که برای انجام این آزمون به کار گرفته شده اند، اشاره کرد.
خنیفر افزود: با توجه به تمامی مسائل و دشواری ها و حجم این پروژه به نظر من برگزاری این آزمون به بهترین نحو ممکن صورت گرفته است و بعد از این هم تمامی مراحل به سرعت انجام می شود و نتایج به زودی به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران در رابطه با مراحل بعد از آزمون کتبی گفت: بعد از انجام آزمون کتبی و اعلام نتایج، تعداد دوبرابر نیاز به عنوان قبولی مرحله اول اعلام می شود و پس از آن برنامه ریزی برای آزمون شفاهی این افراد انجام می شود که به صورت مصاحبه شایستگی و نیز مصاحبه شرکت های گیرنده نیرو انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام این مراحل پذیرفته شدگان برای طب صنعتی و سایر مراحل به گزینش اعزام می شوند و پس از قبولی در مراحل فوق، استخدام این افراد مسجل شده و برای دوره های آموزشی اعزام می شوند.
گفتنی است آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم اردیبهشت ماه) در ۳ نوبت برگزار شد.

M P 3

اخراجی موقت
بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، برای نوبت بعد از ظهر پنجشنبه، حوزه های امتحانی تهران پذیرای بالاترین تعداد شرکت کننده یعنی ۱۵ هزار و ۸۸۶ داوطلب بودند و در آزمون صبح جمعه نیز ۸۵۶۴ داوطلب و در آزمون بعد از ظهر ۵۲۲۶ داوطلب حضور داشتند.
کمترین تعداد داوطلبان حاضر در آزمون مربوط به حوزه بندرعباس با ۱۰۳۷ داوطلب برای نوبت عصر پنجشنبه و ۱۰۷۵داوطلب برای صبح جمعه و همچنین۷۱۵ داوطب در نوبت عصر روز پایانی آزمون بوده است.

این تعداد داوطلب در ۵ رسته شغلی به رقابت می پردازند:
رسته اداری، مالی و بازرگانی با ۱۹ هزار و ۸۰۱ داوطلب،
رسته تعمیرات ۲۶ هزار و ۴۸۸ داوطلب،
رسته تولید ۲۴ هزار و ۳۹۶ داوطلب،
رسته عملیات حفاظتی ۷۰۸(HSE) داوطلب و
رسته مهندسی علوم که بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص داده است ۵۳ هزار و ۶۷۲ داوطلب حضور داشتند.

در مورد حوزه امتحانی اهواز نکته جالب توجه حضور بیشتر بانوان نسبت به داوطلبان آقا است که بر این اساس ۲۵۵۲ تن داوطلب خانم در این حوزه حضور داشته اند.
به گفته کمیته برگزاری، این آزمون بزرگترین آزمون استخدامی در کشور محسوب می شود و برای این آزمون ۳۴۰ هزار دفترچه آزمون به چاپ رسیده است.
از میان شرکت های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب ۸۳۵ تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب ۷۵۱ داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو قرار گرفته است.
بنا به گفته کمیته برگزاری آزمون، تصحیح اوراق آزمون از بعد از برگزاری آخرین آزمون در روز جمعه آغاز شده و طی حداقل ۱۰ روز کاری و در نهایت تا دو هفته آینده به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در مورد نحوه برگزاری این آزمون به خبرنگار nioc گفت: همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران همه تلاش خود را برای برگزاری آزمون به بهترین نحو ممکن انجام دادند.
سلحشور ادامه داد: اگرچه از ابتدا بخش های اساسی برگزاری این آزمون از طرح سوالات گرفته تا تصحیح آنها توسط تعاونی دانشگاه امیرکبیر انجام می شود، اما همکاران ما به وظایف خود به خوبی عمل می کنند و تلاش همه ما برگزاری صحیح و سلامت آزمون ها است تا کسانی که شایستگی خدمت به نفت را دارند در این شرکت جذب و استخدام شوند و رفتار ما عادلانه و شایسته سالارانه باشد.
وی درباره اینکه بعد از آزمون چقدر زمان برای جذب این افراد نیاز هست، توضیح داد: البته جزئیات کار را همکاران ما در شرکت ملی نفت ایران به زودی از طریق رسانه ها به اطلاع داوطلبان خواهند رساند اما تلاش همه ما تسریع مراحل جذب و استخدام افراد است.
عباس خنیفر؛ مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران نیز با ابراز خرسندی از نحوه برگزاری آزمون گفت با توجه به وسعتی که این آزمون داشته و بزرگترین آزمون استخدامی کشور محسوب می شود، طبیعتا حجم کار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است که از آن جمله می توان به هماهنگی اساتیدی که سوالات را طراحی کرده اند و حفظ امنیت این سوالات حین برگزاری و نیروی کاری که برای انجام این آزمون به کار گرفته شده اند، اشاره کرد.
خنیفر افزود: با توجه به تمامی مسائل و دشواری ها و حجم این پروژه به نظر من برگزاری این آزمون به بهترین نحو ممکن صورت گرفته است و بعد از این هم تمامی مراحل به سرعت انجام می شود و نتایج به زودی به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
مدیر توسعه منابع انسانی و مدیریت شرکت ملی نفت ایران در رابطه با مراحل بعد از آزمون کتبی گفت: بعد از انجام آزمون کتبی و اعلام نتایج، تعداد دوبرابر نیاز به عنوان قبولی مرحله اول اعلام می شود و پس از آن برنامه ریزی برای آزمون شفاهی این افراد انجام می شود که به صورت مصاحبه شایستگی و نیز مصاحبه شرکت های گیرنده نیرو انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: پس از انجام این مراحل پذیرفته شدگان برای طب صنعتی و سایر مراحل به گزینش اعزام می شوند و پس از قبولی در مراحل فوق، استخدام این افراد مسجل شده و برای دوره های آموزشی اعزام می شوند.
گفتنی است آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران به عنوان بزرگترین آزمون استخدامی کل کشور پنج شنبه و جمعه گذشته ( پنجم و ششم اردیبهشت ماه) در ۳ نوبت برگزار شد.

امیدوارم نفت مثه گاز نشه!!!!!
توی آزمون گاز امسال مسخرشو درآوردن!!!

sahand_nima

کاربر فعال
اقا من امیدوارم حتمن قبول شین..واسه مصاحبه گاز خوب بخون حیفه از دستش بدی
میدونم ازمون قبول شدنو مصاحبه رد شدن یعنی چی!..
منم پالایش اصفهان قبول شدم ولی فک نکنم قبول بشم..چون روز 16م..
رفتین مصاحبشون سخت بود؟ چطوری بود؟

سلام به همگی
میتونم بپرسم مصاحبه اگه روز 16م باشه چه جوریه مگه؟

mordabpir

عضو جدید
دوستان من مهندس شیمی هستم کارشناسی- گاز رو قبول شدم - مصاحبه 22 این ماه- فقط یکی دوتا سوال داشتم خواهشااااا راهنمایی کنید ار سایتی رفتم کسی جواب نداد از بس مردم بی خیر برکت شدن!
1-کد نقص 1 و 5 برام زدن یعنی شناسنامه و مدرک تحصیلی، حالا باید اینارو پست کنم یا با خودم ببرم تو مصاحبه نشون بدم؟
2-نمونه سوالات روانشناختی و هوش چیه؟ من الان چی بخونم یکم آماده باشم؟
3-نمونه سوالات تخصصی شیمی چیه؟ البته به فکرم رسید و پایان نامه و کاراموزی رو دارم مرور میکنم ...
4-مصاحبه عقیدتی سیاسی نگفتن! اما ممکنه از اینجور سوالات هم بیاد؟ یعنی سوالات دینی و ....؟
خواهشاااا اینو میخونید یه جوابی بدین نه اینکه ول کنید برین بعدی :(

جواب سوالات
1 - فکر کنم باید براشون ببری
2 - سوالات هوش رو از یه کتاب هوش و استعداد تحصیلی برای امتحان استخدامی بخون . روانشناختی منبع خاصی نیست و بیشتر خودت باید جواب بدی
3 -پروژه ، کاراموزی ، زبان تخصصی و محاوره و دستگاههای عملیاتی مثل پمپ، کمپرسور و توربین و برنامه های کامیوتری مربوط به مهندسی شیمی
4 - شرکت نفت و گاز اصلا مصاحبه عقیدتی نداره

mordabpir

عضو جدید
حاضرم قبول شدن شرکت گازم رو یدم ولی کابوس بازی دیشب تموم بشه. باختن رو میشه کاریش کرد خداحافظی کریمی و مهدوی کیا رو چیکارش کنم؟
فوتبال تو این مملکت مرد . نه دیگه تو این مملکت بازیکن ساخته میشه نه انسان . ما باید خون گریه کنیم از این وضعیت اسفناک. ایران تو کماست. همه چی رو ازمون گرفتن. خوشحالیمون رو قدرتمون رو و از همه مهمتر شرافتمون رو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا فوتبال چیه !! یکی دیگه گل میزنه پول کلان میگیره شما باید خودت رو تیکه پاره کنی ؟!! چرا در حده سرگرمی بش نگاه نمیکنید؟ بچسب به زندگیت مرد ! طرفداری از چی میکنی؟ یه مشت آدم پول پرست که حتی فوتبالم درست بازی نمیکنن!

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگیمیتونم بپرسم مصاحبه اگه روز 16م باشه چه جوریه مگه؟
سلام..والا من که رفتم مصاحبه ..خیلی هم خوب بود...ولی "اگه" ترتیبشون بر اساس نمره باشه که دیگه هیچ...خودشون گفتن که اینطور ترتیب بندی نکردیم...

mataa

کاربر فعال
سلام .
دوستان نتیجه آزمون نفت مشخص نشد ؟
کِی نتیجش مشخص میشه ؟

ممنون

lg66

عضو جدید
سلام بچه ها
ب من تو 2-3 تا آزمون پتروشیمی شرکت کردم .. تو آزمون گاز امسال هم شرکت کردم
اونطوری که من متوجه شدم . در مورد زبان و کام باید سوالات دوره های قبل رو بخونین .. ارگانش زیاد مه نیست چون عمومی هستن .. سوالات تخصصی هم همیشه توشون چن تایی تکراری پیدا میکنین .. آزمون پتروشیمی کارون که بالای 50 % تکراری بود و مال پتروشیمی ها و گاز و نفت دوره های قبل هم توش بود ... همین .

nokia n73

عضو جدید
آقا من رفتم اصفهان واسه مصاحبه پالایشگاه اصفهان 15/2/92. خدا سر شاهده دقیقا همین حرف و به من زدن .گفتن براچی اومدی با این حقوق کم چه جوری میخوای خونهه اجاره کنی و زندگی کنی .....این اولین صحبتی بود که کردن تا زه بهم سر کوفتم زدن که تو که خوزستانی هستی باید همون جا دنبال کار میگشتی .... من واگذار کردم به خدا ... تا حالا اصفهان نرفته بودم اما رفتم ودیدم که هر چی در موردشون میگن ولله راسته

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من برگشتم بعد از کلی مدت اخراجی.
یادش بخیر چقدر اینجا میومدیم و تلاش میکردیم برای قبولی توی آزمون!!!کاش همون اول بهمون میگفتن کسایی که قرار بشن از قبل معلومن تا ما اونقدر تلاش نمیکردیم!!!
ولی خوبیش این بود که میدونیم بدون سهمیه آزمون دادن یعنی تلاش الکی.

بالا