؟قبض؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. چرا از وقتی من دیگه کلاً خیلی کمتر از گوشی استفاده میکنم، پول قبضام بیشتر شده؟!....فکرکنم همراه اول ازااینکه من حتی بعضی اوقات هدیه تولدم رو هم فعال نمیکنم! (مکالمه رایگان!) چه برسه به دیگر تبلیغات، و اینکه شبکه های رایگان اومدن، از حرصش (خخ) پول قبضا رو هیچ که کم نمیکنه، بیشترم میکنه. الان من باید به کجا و کی اعتراض کنم؟. آیا باید برم سایت همراه اول؟؟!...جایی هست واسه انتقاد و پیشنهاد یا نه؟. (البته گاهی از نت خود گوشی یا بسته هم استفاده میکردم!... ولی من دقیق یادمه حتی اینا رو هم استفاده نکنم، باز پول قبض کم نمیاد. خلاصه هیچ فرق خاصی نداره!)
من الان خطم یه طرفه شده. اصلا کاش بذارم قطع شه....خخخ. (هرچند اگه قطعش کنم مطمئناً از فضا هم بهم زنگ میزنن!)

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:cool:
خط دائمی داری؟؟ :razz: مرفه:biggrin:
شاید بسته اینترنتیت تموم میشه.......و فرتی از اعتبار خطتت استفاده میشه.........و ازانجایی که خطتت دائمیه .............اعتبارتم تموم نمیشه و اخر ماه قبضت میاد..............بعدم مگه به تفکیک کارکردتون تو قبض نمی نویسند ؟؟ :| :surprised:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cool:
خط دائمی داری؟؟ :razz: مرفه:biggrin:
شاید بسته اینترنتیت تموم میشه.......و فرتی از اعتبار خطتت استفاده میشه.........و ازانجایی که خطتت دائمیه .............اعتبارتم تموم نمیشه و اخر ماه قبضت میاد..............بعدم مگه به تفکیک کارکردتون تو قبض نمی نویسند ؟؟ :| :surprised:

خخخ. نه بابا وقتی بسته تموم بشه خب پیامش میاد که تموم شده. بعدشم قبض کاغذی رو من خیلی وقته غیرفعال کردم. دیگه فقط میاد به موبایلم...که اونم تفکیک نداره. هرکی به هرکی شده!

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خخخ. نه بابا وقتی بسته تموم بشه خب پیامش میاد که تموم شده. بعدشم قبض کاغذی رو من خیلی وقته غیرفعال کردم. دیگه فقط میاد به موبایلم...که اونم تفکیک نداره. هرکی به هرکی شده!

ما داریم به کجا میریم؟؟:cry::biggrin:
هیچ راهی نداره که ببینی چیکار کردی؟:D
هر چی هست زیر سر خودته:razz:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما داریم به کجا میریم؟؟:cry::biggrin:
هیچ راهی نداره که ببینی چیکار کردی؟:D
هر چی هست زیر سر خودته:razz:

:cool:. شاید ایمیلی بشه ولی من حوصله موصله ندارم. همین اعلام موبایلیشم زیاده. خخ.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرداخت کردم ولی وصل نمیشه چرا؟؟!..از یکطرفه بودن هنوز درنیومده!. مث اینکه باید تنبیهشون کنم!:cool:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
9990 رو که بگیری جزئیاتش رو برات میخونه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون.

:Dحواسم نبوده اصن امتحان نکردم. وصل شده که!... ولی آخه هیچ پیامی نیومده بود من فکرکردم وصل نشده. خخخ

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیر 100...بهرحال بازم اینقد... اما فقطم واسه من زیاد نیومده بود...کلاً گاهی میزنن جاده خاکی واسه همه زیاد میدن!.

سلام.........ببینید در قبض ارزش افزوده چقدر خورده .......از تو قبض میشه متوجه شد ریز مکالمات.....پیامک ها و ............اگر مشکل قطعیتون حل نشد حتما برین مخابرات.....اگر ارزش افزوده داشتین یعنی سرویس های پیامک های تبلیغاتی فعال شده براتون و داره کنتور میندازه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.........ببینید در قبض ارزش افزوده چقدر خورده .......از تو قبض میشه متوجه شد ریز مکالمات.....پیامک ها و ............اگر مشکل قطعیتون حل نشد حتما برین مخابرات.....اگر ارزش افزوده داشتین یعنی سرویس های پیامک های تبلیغاتی فعال شده براتون و داره کنتور میندازه

گفتین تبلیغاتی....اون که آره!......هروقت پیام میاد میدونم فقط تبلیغاته!....شورش رو دراوردن!!!
. نه امروز متوجه شدم وصل شده.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتین تبلیغاتی....اون که آره!......هروقت پیام میاد میدونم فقط تبلیغاته!....شورش رو دراوردن!!!
. نه امروز متوجه شدم وصل شده.

ببینید برخی تبلیغاتیا خودکار پول از موجودی شما کم میکنه ...............خب پس خدا رو شکر
ولی به نظرم این رو هم امتحان کنید .......یک پیام تبلیاغای که اومد پاسخ بهش بدین laghve ببینید چه جوابی میده تا اگر سرویسی براتون فعال شده و در جریان نیستید یدونید .......البته یه زمانی لغو به فارسی هم جواب میداد....گفتن تو برخی شهرستان ها عوض شده

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اوندفعه طبق پیامی که خود همراه اول فرستاد تا مثلا به زعم خودشون تمام پیام های تبلیغاتی و سرویس ها رو حذف کنن، عمل کردم و همه رو غیرفعال کردم ولی باز روز از نو روزی از نو ؟؟!!! همچنان روزی هزار تا پیام برام میاد!. :mad:

مولتی متر

عضو جدید
چرا اوندفعه طبق پیامی که خود همراه اول فرستاد تا مثلا به زعم خودشون تمام پیام های تبلیغاتی و سرویس ها رو حذف کنن، عمل کردم و همه رو غیرفعال کردم ولی باز روز از نو روزی از نو ؟؟!!! همچنان روزی هزار تا پیام برام میاد!. :mad:
مبارکت باشه !!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...برا اینم باید 9990 رو بگیرم؟ :
پرداخت میکنی دوباره میگن بدهی داری!. بدهی پشت بدهی پرداخت میکنی کسی هم جوابگو نیست.میگن بعدابعنوان بستانکاربهتون عودت داده میشه ولی ما که چیزی ندیدیم.
یادمه قبل ازدولتیازده,هروقت دوماه رو اضافه پرداخت میکردی، بعنوان بستانکار دیگه ماه بعد چیزی پرداخت نمیکردیم یا خیلی کم پرداخت میکردیم. اما الان خیلی وقته 24 ساعته بدهی داریم!.نمیدونم نوبت بستانکاری ها کی فرا میرسه!.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
درسته که وضع قبوض یکم قاطیه! و بهرحال در کل معمولا زیاد میاد و انواع پیام های اضافه و خود ناخواسته وجود داره! ؛ ولی ایندفعه (در پیام بالا) درمورد بدهی من اشتباه کرده بودم و وقتی چندین ماه رو بررسی کردیم، دیدم واقعا یه بدهی از دستم دررفته و پرداخت نکرده بودم :ا بهرحال بر اساس اصول اخلاقی که خودم بهش پایبندم، این موضوع رو گفتم.

بالا