اگه به قانون سربازی اعتراض داری بیا تو..

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
هه هه ماخ! :)
من نظامی گری رو دوست دارم.... به من یه اسلحه بدن و بفرستن خدمت تا اخر عمر براشون خدمت میکنم! :)...

در خصوص دلایل نظام وظیفه در ایران، یاداوری میکنم که ایران یه کشور شیعه نشین هستش که دقیقا ۴ طرفش سلفیون دارن زندگی میکنن و دیگه خیلی شانس بیاریم، عراق واهبیون دارن زندگی میکنن و اذرباییجان هم شیعه‌هستن ولی دنبال تجزیه‌ی ایران....!!!

حالا، نیروهای کادر ایران باید غیر از تامین امنیت شهر‌ها و روستاها، مرز ها رو هم تامین بکنن و کلی کار دیگه! هم هزینه بره، هم به لطف کم بودن بودجه، پول کافی برای این مسئله نداریم که بخوایم اینهمه نظامی استخدام بکنیم...!!

یه دلیل دیگه هم، بحث دفاع از روی عشقه! :)....
دوستان اعتقاد دارن که وقتی یه نفر به ارتش میاد تا پول بگیره، وقتی ۴ تا بمب سنگین JDAM امریکایی رو ببینه که دارن میخورن به ۴۰۰ کیلومتریش، حقوق ماهیانه و مزایای عالی رو میذاره و در میره! مثل ارتش رضاشاه که چند ساعت بعد از جنگ، رضا شاه سربازی نداشت که باهاش ماقومت بکنه!!!! :)
ولی اگر بر اساس تفکر بسیجی و اعتقادی باشه نیروهای مسلح، نیروها می‌مونن و دفاع میکنن و چیزی هم نمی‌خوان.... تفاوت این دوتا میشه گرفته شدن بحرین از ایران در دوران محمد رضا پهلوی با ارتش تا بن دندان مسلحش! و جنگ ایران عراق در طول ۸ سال و دفاع جانانه‌ی خرمشهر و عملیات مرصاد و ....! :)

موطلایی

اخراجی موقت
سلام

همانطور که ميدانيد در بسياري از کشورهاي جهان خدمت نظام وظيفه
به اين شکل که در ايران است وجود ندارد و در بسياري از کشورها خدمت
اجباری نظام وظيفه سالهاست که منسوخ شده است وسرباز گيري حرفه اي با مزاياي
عالي مرسوم است. در بسياري از کشورها اين خدمت اختياريست و در ديگر کشورها
هم که اجباري مي باشد اين خدمت 2 الي 3 ماه ان هم براي اموزش اوليه دفاع مي باشد ولي در کشور
ما نزديک به دو سال اين خدمت طول مي کشد که در دنيا يک رکورد مي باشد و از نيروي جوانان بدون دستمزد بهره کشي مي شود .خيلي از جوانان اروپايي که در کشور خود از بهترين امکانات برخوردارند سربازي نمي روند ولي ما بخاطر امکاناتي که نداشته ايم بايد 2سال دين خود به را ادعا کنيم تا مرد شويم!!!؟؟؟؟:razz::(

ما جوانان ايران به قانون نابرابر و اجباري سربازي که حق طبيعي ما و تنها سرمايه ما که عمر ما
مي باشد را از ما ميگيرد و کلمه نظام سربازي را نوع بزک شده کلمه برده اري ميدانيم وبه
ان اعتراض داريم .

اعتراض داريم :D

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
سلام

همانطور که ميدانيد در بسياري از کشورهاي جهان خدمت نظام وظيفه
به اين شکل که در ايران است وجود ندارد و در بسياري از کشورها خدمت
اجباری نظام وظيفه سالهاست که منسوخ شده است وسرباز گيري حرفه اي با مزاياي
عالي مرسوم است. در بسياري از کشورها اين خدمت اختياريست و در ديگر کشورها
هم که اجباري مي باشد اين خدمت 2 الي 3 ماه ان هم براي اموزش اوليه دفاع مي باشد ولي در کشور
ما نزديک به دو سال اين خدمت طول مي کشد که در دنيا يک رکورد مي باشد و از نيروي جوانان بدون دستمزد بهره کشي مي شود .خيلي از جوانان اروپايي که در کشور خود از بهترين امکانات برخوردارند سربازي نمي روند ولي ما بخاطر امکاناتي که نداشته ايم بايد 2سال دين خود به را ادعا کنيم تا مرد شويم!!!؟؟؟؟:razz::(

ما جوانان ايران به قانون نابرابر و اجباري سربازي که حق طبيعي ما و تنها سرمايه ما که عمر ما
مي باشد را از ما ميگيرد و کلمه نظام سربازي را نوع بزک شده کلمه برده اري ميدانيم وبه
ان اعتراض داريم .
جانا سخن از زبان ما میگویی:cry:

================
بدین وسیله از همه اسکلان و غیر اسکلان عالم که فکر میکنند سربازی خوبه دعوت میکنم در قبال پرداخت مبلغی ناچیز به جای من برن خدمت کنن.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدین وسیله از همه اسکلان و غیر اسکلان عالم که فکر میکنند سربازی خوبه دعوت میکنم در قبال پرداخت مبلغی ناچیز به جای من برن خدمت کنن.

اگر میشه، بنده حاضرم برم! چقد بهم پول میدی؟ نمی‌دونم چطوری میخوان بفهمن که من جای جنابعالی رفتم! ولی اگر اونجا شناسنامه مناسنامه نمی‌خوان و اگر اموزشی و خدمتتون محل مرزی و بد افتاده است، بنده حاضرم برم! :)

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
اگر میشه، بنده حاضرم برم! چقد بهم پول میدی؟ نمی‌دونم چطوری میخوان بفهمن که من جای جنابعالی رفتم! ولی اگر اونجا شناسنامه مناسنامه نمی‌خوان و اگر اموزشی و خدمتتون محل مرزی و بد افتاده است، بنده حاضرم برم! :)

عرض کردم اونهایی که میخام میتونن در قبال پرداخت مبلغی ناچیز(به من) برن بجام خدمت کنن :)

نمیدونم خدمت رفتی یا نه اما اگه اینقدر دوست داری خوب برو جذب ارتش شو...
من که چیز جالبی در این نهادها ندیدم امیدوارم تو پیدا کنی...

2 سال اتلاف وقته محضه و تصوری که از دفاع از وطن و این شعرها در مغز بعضیا هست در قبال این سربازی که من دیدم صدق نمیکنه، تنها اتلاف وقت هزینه و بیگاری دادن به دشمنان ملت

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نیز هییییییییییییییچ گونه اعتراضی ندارم...............
ای بابا حالا یه سربازی میخاین بریناااااااااااا.............برید بزرگ بشید بیاید شاید بهتون زن دادن......انگیزه از این بالاتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:شوخی کردم داداشیا ناراحت نشین.....

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
من نیز هییییییییییییییچ گونه اعتراضی ندارم...............
ای بابا حالا یه سربازی میخاین بریناااااااااااا.............برید بزرگ بشید بیاید شاید بهتون زن دادن......انگیزه از این بالاتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:شوخی کردم داداشیا ناراحت نشین.....

ولی فک میکنی 2سال خییییییییلی زیاده براشون ! اون چن ماهه آموزشیشم از همه سختتره ! دلم برا دادااش خودم خیییییییلی میسوزه ک چن سال دیگه باید بره سربازی ! کاش میفروختن یا یکم کمش میکردن حداقل ! پسرای مردم گناه دارن بااااا ........

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی فک میکنی 2سال خییییییییلی زیاده براشون ! اون چن ماهه آموزشیشم از همه سختتره ! دلم برا دادااش خودم خیییییییلی میسوزه ک چن سال دیگه باید بره سربازی ! کاش میفروختن یا یکم کمش میکردن حداقل ! پسرای مردم گناه دارن بااااا ........

تازه ميخوان بيشترش كنن:)
24 ماه فيكس:razz:

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش منم یه 17 سال دیگه باید بره سربازی...........خدا به فریادش برسه اون موقع فکر کنم مادام العمر باشه دیگه............

samad_judo

عضو جدید
یا خدمت نرفتی یا یه جای مسخره مثل سپاه خدمت کردی که اینقدر بلبل زبونی میکنی.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر میدونستی اون بدبختایی که لب مرزای ابی و خشکی خدمت میکنن چی میکشن ، اینجور خوشحال نبودی.

عزیزم، اون ادما جایی خدمت میکنن و جهنمشونه که من توش زندگی میکنم! :)....

یکیش همین کنار تو یکساعتیش ما هستش.... اب نداره.... هفته‌ای یه بار یه تانکر براشون میبرن! :)
برق نداره و ژنراتور داره و نمی‌تونن همیشه روشن نیگرش دارن! :)....

s.j.khataeepour

کاربر بیش فعال
عزیزم، اون ادما جایی خدمت میکنن و جهنمشونه که من توش زندگی میکنم! :)....

یکیش همین کنار تو یکساعتیش ما هستش.... اب نداره.... هفته‌ای یه بار یه تانکر براشون میبرن! :)
برق نداره و ژنراتور داره و نمی‌تونن همیشه روشن نیگرش دارن! :)....

یعنی چی؟ یعنی شمام آب رو با تانکر میارن براتون و همیشه خونتون روشن نیست؟

هرچند پادگانی که کنار خونه ماست اندازه خونه ما امکانات نداره اما تنها بحث امکانات نیست؛

اول اینکه دو سال از عمر شریفت که میشد خیلی کارها باهاش بکنی رو میریزی به پای ....

دوم برخوردیه که اونجا باهات میشه

وقتی من میبینم کسی که سنش از من کمتره ! سوادش از من کمتره و... ولی رفته دانشگاه افسری و الان خیر سرش افسر شده؛ میاد سر من داد میزنه و میگه" هی پسرررررر....! "و چشاش رو برام گرد میکنه! دلم میخاد بفرستمش تو همون سوراخی که اولین بار ازش در اومد اما ....

بگذریم.
هر کسی این ها رو نمیفهمه

امیدوارم این قانون!!!! ور بیوفته و یا یه مدت آخوندا رو ببرن خدمت تا بفهمن یعنی چی

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سربازمو و سربازمو سربازی یه مشتی خاکه........
یادش بخیر سربازی خیلی خوب بود مخصوصا اموزشی
هر پسری حداقل به 5 ماه سربازی لازم داره

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش من اعتراض دارم
چرا خانوما رو نمیذارن برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه چیه؟

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداییش من اعتراض دارم
چرا خانوما رو نمیذارن برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه چیه؟
خانم ها برن سربازی خیلی فیلم میشه
شما فکر کن صبح بر پا بزنن یکی میگه وای ی ی ی ی صبر کن بذار آرایش کنم یکی میگه وا ی ی ی لباس چی بپوشم یکی میگه اقدس جون بیا برام سوشوار بکش
:D:biggrin:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که خانوما وقتی برن سربازی دیگه که نباید اینارو انجام بدن اونجا
دوما من خودم هروقت جشن باشه ارایش میکنم چون پوستم خراب میشه

من سربازی میخوام

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
مممنون
خداییش چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا