کلوپ طرفداران پرسپولیس

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ دات كام :
در تمرین امروز صبح پرسپولیس اتفاق جالبی رخ داد. دختر خانمي كه در دانشگاه قبول شده بود ولي براي ادامه تحصيل استطاعت مالي نداشت به همراه مادرش موفق به ديدار و گفتگو با علي دايي شد و دايي پس از ديدن نمرات بسيار عالي اين دختر خانم در دوران قبل دانشگاه، هزينه ادامه تحصيلش را تا مقطع فوق ليسانس تقبل كرد.
چه خوب!خدا کنه این چیزا بیشتر اتفاق بیفته

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آخه این استقلالیا چقد باید آبرو داری کنن :Dامروز داشتم وبسایتها رو سر میزدم چشمم خورد ب وبسایت رحمتی و ی چیز جالب ....باخت 2-0 جلو استقلال اهواز تو سایت زده و جدول دو هفته قبلو گذاشته تا رتبه شیشمشون دیده نشه ، فکر کنم ب 6 آلرژی دارن اینم عکسش ک براتون آماده کردم
روزنامشون بعد باخت به ذوب حتی یه تیتر کوچولو هم درباره بازی نزده بود .. شاید فکر کردن اگه ننویسن دربارش کسی نمیفهمه باختن :D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تایلندی تر از این تیم تایلندی نبود به استقلال بخوره ؟ خدای شانس ..
نیمه اول که یه گل زدن ولی داغون بودن .. فقط یه بازیکن خارجی دارن بعد قلعه نوعی میگه تیم چندملیتی ..بازیکنای خارجیشون و بهترین گلزنشون هم که نیستن ... سانترای افتضاح خط حمله افتضاح ... پرسپولیس بود 6تا بهش میزد
ببینیم نیمه دوم چه میکنن ..

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یه سوال از اساتید محترم دارم
اینکه استقلالیای عزیز 4 نشون میدن بخاطر چیه؟
اگه اینه که فرهاد مجیدی 4 تا گل زده خُب صفر ایرانپاک 7 تا گل زده , حسین کلانی 6تا
گه بخاطر اینه که میگن 4 بار پشت سر هم پرسپولیس و بردن اولاکه پشت سر هم نبوده یه مساوی بین بازی ها داشتن , اگه بخوایم اینطوریم حساب کنیم پرسپولیس قبلا استقلال و 4تا کرده ( دربی های 42 , 43 , 44 , 46 , دربی 45 مساوی شده بوده )
اگه بخاطر اینه که به پرسپولیس 4تا گل زدن تو دربی ها که اصن همچین چیزی تا حالا حادث نشده هیچ , پرسپولیس تو دربی هشتم استقلال و 4 -1 برده
با این تفاسیر پرسپولیسی های عزیز 6 که قبلن نشون میدادین از این به بعد 4 هم میتونین نشون بدین :)))))))))))))))))))

reynolds_nike1

عضو جدید
تایلندی تر از این تیم تایلندی نبود به استقلال بخوره ؟ خدای شانس ..
نیمه اول که یه گل زدن ولی داغون بودن .. فقط یه بازیکن خارجی دارن بعد قلعه نوعی میگه تیم چندملیتی ..بازیکنای خارجیشون و بهترین گلزنشون هم که نیستن ... سانترای افتضاح خط حمله افتضاح ... پرسپولیس بود 6تا بهش میزد
ببینیم نیمه دوم چه میکنن ..

من یادم میاد این تیمای ذوب آهن و سپاهان که چند سال پیش رفتند فینال ، پوستشون کنده شد تا رفتند فینال.ولی خوب استقلال بنظرم هنوز عیارش مشخص نشده تو آسیا.چون با بهترین قرعه روبرو شد و با الشباب و تیم تایلندی روبرو شد .در حالی که تیمای عربستانی که قوی تر بودند قلع و قمع شدند توسط تیمای ژاپنی و کره ای.
جالب اینه که تیم تایلندی رو زیادی بزرگ کردند و میگن که چند ملیتی هست و چنتا اسپانیایی تو تیمند.انگار که مثلا همه اسپانیایی ها هم تراز ژاوی-اینیستا و ... هستند.
بنطرم عیار استقلال تازه از این مرحله مشخص میشه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کری‌خوانی بازیگر قدیمی برای استقلالی‌ها + عکس

کری خوانی هنرپیشه‌ها در مورد فوتبال به بازیگران پیشکسوت نیز سرایت کرده است. به گزارش نامه، مدت هاست که هنرپیشه ها، خواننده ها و مجری های تلویزیونی وارد کری خوانی های فوتبال شده و برای تیم های رقیب 6 را نشان می دهند. جالب اینجاست که این کری خوانی ها به پیشکسوتان عرصه هنر نیز سرایت کرده است. داود رشیدی با نشان دادن عدد 6 برای استقلالی ها کری خوانده است. رشیدی از طرفداران قدیمی پرسپولیس است.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
چرا پرسپولیسی‌ها از صعود استقلال خوشحال نیستند؟
سال‌هاست به خاطر دو قهرمانی در آسیا در حضور نماینده‌های اندونزی و تایلند و چین به رقیب سنتی فخر می‌فروشند، پس چرا باید قرمزها آرزو کنند آنها ستاره سوم را به دست بیاورند؟
قانون آنلاین- با صعود استقلال به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا کری استقلالی‌ها برای رقیب سنتی تیم‌شان در فضای مجازی بالا گرفت و شعارهایی نظیر «رزرو هتل تو آسیا (یا یه کارت زرد تو آسیا) حسرت پرسپولیسیا» برای آنها ساخته شد. هواداران استقلال به‌قدری از این صعود سرمست بودند که اقدام به تخریب و تحقیر دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی کردند.

از لابه‌لای کامنت‌ها و پست‌های فیس بوکی می‌شد دلایل دلخوری پرسپولیسی‌ها و ناراحتی آنها از صعود نماینده ایران را به این شرح دسته‌بندی کرد:

1- بازی با بوریرام به هیچ‌وجه یک بازی ملی نبود. شما ببینید وقتی منچستر یونایتد در یک رقابت اروپایی و بین‌المللی می‌بازد، چه شور و ولوله‌ای بین هواداران منچسترسیتی یا لیورپول و آرسنال به وجود می‌آید. مگر هواداران اینتر از قهرمانی میلان در اروپا خوشحال می‌شوند؟

2- اگر این یک بازی ملی بود و استقلال نماینده ایران بود، پس چرا دو سال قبل فرهاد مجیدی با پیراهن تیم قطری برای پرسپولیسی‌ها کری خواند و عدد4 را برای کری‌خوانی آنها انتخاب و ابداع کرد، عددی که پرسپولیسی‌ها روی صحت آن تردید ایجاد کرده‌اند.

3- اگر این یک بازی ملی بود، پس چرا استقلالی‌ها این‌قدر برای پرسپولیس کری می‌خوانند که شما حسرت یک بازی در آسیا را دارید؟ چرا هنوز به خاطر باخت پرسپولیس به محمدان بنگلادش آنها را تحقیر می‌کنند؟

4- طرفداری از یک تیم داخلی در بازی‌های بین‌المللی ربطی به وطن‌فروشی و خیانت ندارد. بحث تیم ملی اما جداست.

5- اینکه پرسپولیسی‌هایی مثل دایی و علی کریمی و پروین برای استقلال در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا ابراز موفقیت می‌کنند صرفا یک ژست و اداست، چون ته دل خودشان هم آرزوی حذف استقلال وجود دارد.

6- استقلالی‌ها یک عدد جعلی مثل 4 را معلوم نیست از کجا پیدا کرده‌اند (مجیدی مثل هادی نوروزی فقط سه گل در داربی‌ها زده و استقلال هم در آن چهار برد پیاپی یک بازی را مساوی کرده و استقلال در سال50 با نتیجه چهار بر یک داربی را واگذار کرده است) و توی سر پرسپولیس می‌کوبند و سال‌هاست به خاطر دو قهرمانی در آسیا در حضور نماینده‌های اندونزی و تایلند و چین به رقیب سنتی فخر می‌فروشند، پس چرا باید قرمزها آرزو کنند آنها ستاره سوم را به دست بیاورند؟

7- راستی، فارمرز بانک تایلند هم دو ستاره و دو قهرمانی در آسیا را دارد؛ پس زیاد خوشحال نباشید!

زمان دنیزلی ما از گروهمون صعود کردیم. به الاتحاد عربستان خردیم. اونم تو عربستان. استقلال به الشباب امارات خورده و بوریرام تایلند. فقط با شانس تا اینجا اومدند.
تازه اون سالی که ما صعود کردیم. بازی ها رفت و برگشت نبود

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این بازی رو فقط به قهرمانی کثافت باختیم نه به سپاهان .. دست بچه های تیم درد نکنه 90 دقیقه مردونه جنگیدن و خوب هم بازی کردن من از بازی تیم راضیم تیمی که دقیقه 3 10 نفره میشه و یه پنالتی ناحق گرفته میشه نمیتونه برگرده به بازی اونم تو این بازی ..90 دقیقه دفاعمون اجازه نداد سپاهان هیچکاری بکنه ..
قهرمانی بازم خوش خدمتیش رو به این زردک ها ثابت کرد و ما رو یاد جام حذفی سال 87 انداخت .. سگ زرد برادر شغاله

mehrdad50

عضو جدید
این بازی رو فقط به قهرمانی کثافت باختیم نه به سپاهان .. دست بچه های تیم درد نکنه 90 دقیقه مردونه جنگیدن و خوب هم بازی کردن من از بازی تیم راضیم تیمی که دقیقه 3 10 نفره میشه و یه پنالتی ناحق گرفته میشه نمیتونه برگرده به بازی اونم تو این بازی ..90 دقیقه دفاعمون اجازه نداد سپاهان هیچکاری بکنه ..
قهرمانی بازم خوش خدمتیش رو به این زردک ها ثابت کرد و ما رو یاد جام حذفی سال 87 انداخت .. سگ زرد برادر شغاله

ده هفته از ليگ گذشته چرا بايد اين عقده اي رو كه همه سابقه داورياش واسه پرسپوليس رو دارن بذارن داور اين بازي؟ تا قبل از اين كجا بود؟
اين بيشتر خوش خدمتي تاج و دار و دستش بود به زردك هاي مرموز

darab64

عضو جدید
[h=1]رويانيان: اين برد را به قهرماني تبريک مي‌گويم[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ برد سپاهان مقابل پرسپوليس را به قهرماني و دست‌هاي پشت پرده در فوتبال تبريک مي‌گويم.[/h]
محمد رويانيان اظهار داشت: نمي‌خواهم با حرف‌هايم اعلام کنم که جنبه باخت نداريم. اما اين برد سپاهان از پرسپوليس را اول به آقاي قهرماني و دوم به دست‌هاي پشت پرده فوتبال تبريک مي‌گويم و اميدوارم که موفق باشند.

به نقل از فارس، وي افزود: اگر گل دوم را از سپاهان نمي‌خورديم قطعا به بازيکنان و کادر فني پاداش ويژه‌اي مي‌دادم چون آنها مرد و مردانه جنگيدند. اما وقتي که دست‌هاي پشت پرده باشد يک تيم نمي‌تواند به هدفش برسد.

مديرعامل سرخپوشان تاکيد کرد: براي اين فوتبال متاسفم و اميدوارم که آقاي قهرماني هم موفق باشد. هميشه سعي کردم در اين فوتبال در خصوص داوري سکوت کنم اما اين بار همه ديديد که چه بلايي سر پرسپوليس آوردند. اميدوارم آقايان به هدف‌شان رسيده باشند.

darab64

عضو جدید
[h=1]نصيرزاده: قهرماني در دادن کارت قرمز و پنالتي اشتباه کرد[/h]
[h=2]کارشناس داوري فوتبال ايران گفت: تصميم محسن قهرماني در ديدار پرسپوليس و سپاهان در دادن کارت قرمز و گرفتن پنالتي به سود سپاهان اشتباه بود.[/h]
هوشنگ نصيرزاده در مورد اخراج ميثم حسيني توسط محسن قهرماني و گرفتن پنالتي به سود سپاهان، عنوان کرد: کاملا مشخص بود که بازيکن سپاهان در آن صحنه با يک فن کمر شبه به کشتي گير ها باعث سرنگوني ميثم حسيني شد اما داور بازي پشت به صحنه بود و اين ماجرا را نديد. بعد از حسيني ضربه اي را که داراي شدت نبود به بازيکن سپاهان زد که داور اين صحنه را ديد و يک کارت قرمز به بازيکن پرسپوليس داد که کاملا اشتباه بود. چرا که نيرويي در آن ضربه وجود نداشت و دوم اينکه تعريف لگد زدن اين است که شما با قسمتي که درون کفش قرار مي گيرد به بازيکن ضربه بزنيد نه با ساق پا به همين دليل داور بازي در اعلام پنالتي دچار اشتباه بزرگي شد او بايد از کمک داور خود ماجرايي را که نديده است را مي پرسيد اما او بدون مشورت اين تصميم را گرفت و به عقيده من دچار ماجراجويي شد چون هم اخراج و هم پنالتي اشتباه بود.

به نقل از فارس، وي افزود: منصفانه اين بود که به دو بازيکن کارت زرد مي داد و يک ضربه آزاد مستقيم به نفع پرسپوليس گرفته مي شد اين صحنه انقدر تاثير داشت که يکبار پنالتي را تکرار کرد و در صحنه هاي بعد نيز در مسير توپ ها قرار مي گرفت و در دو مورد از قطر حرکتي خود خارج و به کمک داورها نزديک شد ولي به نظر مي رسيد خونسردي خود را حفظ مي کند. اشتباه تصميمات داور به اين دليل مهم مي شود که او در دقايق اوليه اين پنالتي و کارت قرمز را تصميم گيري کرد.

darab64

عضو جدید
بنظرم سپاهانیا باید مجسمه قهرمانی رو بسازن و بزارن جلو در باشگاشون .. اسطوره اونا قهرمانیه نه نویدکیا ..

بنده خدا انصاريفرد هم داغش تازه شد!
همين كثافت بود فينال حذفي رو واسشون درآورد. خيلي بيشتر از آخرتش به پرسپوليسيها بدهكاره

darab64

عضو جدید
[h=1]نظر سيار و رودنيل درباره تصميم قهرماني[/h]
[h=2]دو کارشناس داوري تصميم محسن قهرماني در اعلام پنالتي به سود سپاهان و اخراج ميثم حسيني را اشتباه دانستند.[/h]
پرويز سيار ابتدا درباره تصميم قهرماني گفت: ابتدا چون تصوير آهسته پخش نشد متوجه نشدم چه اتفاقي افتاده که داور تصميم به اخراج بازيکن پرسپوليس و گرفتن پنالتي به نفع سپاهان کرده اما تصاوير آهسته کاملا گويا و واضح بود که بازيکن سپاهان فن کمر را به زيبايي زد و خطا مي‌بايست به نفع پرسپوليس اعلام مي‌شد. من تعجب مي کنم که داور چرا اعلام پنالتي کرد و چرا بازيکن پرسپوليس را اخراج کرد . اين اشتباه بزرگ در دقايق ابتدايي بازي علامت سوال بزرگي است و من نمي‌دانم داور چگونه مي خواهد اين اشتباه خود را توضيح دهد.

نوذر رودنيل هم در اين‌باره گفت: با توجه به اينکه خطاي اول توسط بازيکن سپاهان انجام شد، اعلام ضربه پنالتي به ضرر پرسپوليس، اشتباه بود. پخش تصاوير آهسته صحنه‌اي که منجر به اعلام پنالتي شد، با تأخير زياد از سوي تلويزيون صورت گرفت، اما پس از پخش آن، يک نکته مسلم بود، اينکه اعلام ضربه پنالتي از سوي داور بازي اشتباه بود.

مدرس داوري فوتبال خاطرنشان کرد: خطاي اول توسط بازيکن سپاهان صورت گرفت که بازيکن پرسپوليس را بدون آنکه توپ در کار باشد، به شکل آشکاري سرنگون کرد. حتي اگر داور اين صحنه را از دست داده باشد، کمک‌داور بايد به او کمک مي‌کرد. بايد خطاي بازيکن سپاهان گرفته مي‌شد و موضوع پنالتي کاملا منتفي بود.

darab64

عضو جدید
[h=1]عصبانيت شديد دايي از قضاوت قهرماني[/h]
[h=2]سرمربي پرسپوليس مي‌گويد پيش از شروع ديدار مي‌دانسته قرار است محسن قهرماني در اين بازي با داوري‌اش به سود سپاهاني‌ها غش کند.[/h]
علي دايي در نشست خبري پس از ديدار برابر سپاهان گفت: وقتي داوري بازي را در دقيقه 2 ده نفره مي‌کند، چيز خاصي نمي‌توان گفت. از ديشب مي‌دانستيم که قهرماني به آن طرف غش کرده است و آمادگي دارد که ما را ده نفره کند. فدراسيون از ابتدا بگويد که قرار است ما ده نفره بازي کنيم و من بر همين اساس آن تيمم را بچينم. يک اخراج اشتباه همه چيز ما را به باد داد و من مطمئنم هر چه مي‌گوييم و بقيه مي‌گويند باز هم پاسخ مي‌دهند که اين اشتباه سهوي بوده است.

به گزارش ايسنا، وي افزود: همه کارشناسان داوري گفته‌اند که پنالتي نبوده است و بايد در ابتدا خطاي شجاع خليل‌زاده را مي‌گرفت. ديگر چه بايد بگويم. مي‌خواهيد علي دايي را محروم کنيد، بکنيد. هر کاري مي‌خواهيد بکنيد اما خدا شاهد است که ما مي‌دانستيم قهرماني به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر مي‌شود يک تيم 90 دقيقه 10 نفره آن هم مقابل سپاهان بازي کند. باز هم به غيرت بازيکنانم درود مي‌فرستم. بازيکنان من نيمه دوم عالي جنگيدند و به آنها خسته نباشيد مي‌گويم.

دايي ادامه داد: وقتي من فوتبالي نتوانم نتيجه بگيرم پس مسائل ديگري دست به دست هم داده است و اگر امثال من دهان باز کنيم. بسياري از مسائل روشن مي‌شود، آقاي قهرماني! متاسفانه من شماره تلفن‌ها را نمي‌دانم و شماره حساب‌ها را هم نمي‌دانم! چرا دقيقه 2 پنالتي گرفتيد؟ اگر تو داوري من پروفسوراي داوري داردم. همين مي‌شود که سازمان ليگ به هر کسي سوت مي‌دهد و هر کس براي خودش سوت مي‌زند.

وي با بيان اينکه من دوباره تاکيد مي‌کنم شب قبل قهرماني به سمت سپاهان غش کرده بود ادامه داد: خليل‌زاده سالتوبارانداز مي‌کند اما پنالتي را براي سپاهان مي‌گيرند.

دايي ادامه داد: آقاي قهرماني! لطف مي‌کري و اوايل نيمه دوم بازيکن ما را اخراج مي‌کردي. من تا کي حرف نزنم. فقط به بازي پرسپوليس و استقلال اشاره مي‌کنم که همين آقا داور بود و فقط به ضرر پرسپوليس سوت زد.

وي به برنامه 90 اشاره کرد و گفت: متاسفانه 90 براي مسائل کارشناسي، کارشناسان تيم‌هاي مقابل ما را بر روي صندلي مي‌نشاند و بدبختي ما اينجاست که امثال 90 ها و 80 ها و 100 ها براي فوتبال ما تصميم مي‌گيرند.

وي با بيان اينکه ما خيلي چيزها را در اين فوتبال ديده‌ايم اما هنوز نمي‌توانم درک کنم که دقيقه 2 بازيکني اخراج شود و براي تيمي پنالتي گرفته شود و فکر نمي‌کنم شما هم در هيچ کجا دنيا چنين صحنه‌اي ديده باشيد.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري که آيا غش کردن آقاي قهرماني از طرف سپاهان بوده يا خير اظهار داشت: وقتي داور به سود تيم حريف در دقيقه 2 سوت مي‌زند که علاوه بر اخراج يک پنالتي هم به تيم مقابل مي‌دهد، نه من، بسياري از کساني که هيچ چيز از فوتبال نمي‌دانند اين را مي‌فهمند که داور به طرف کدام تيم غش کرده است. من اطلاعاتي نيستم اما مي‌دانم که دو دو تا چهار تا مي‌شود و اين دو دوتا چهار تا شدن يعني اينکه داور بايد به سود تيم حريف سوت بزند.

علي دايي خاطرنشان کرد: ايکس، واي يا ايگرگ با قهرماني دوست هستند و با او صحبت مي‌کنند و دقيقا محسن قهرماني هم طبق صحبتي که با او شده است، دقيقه 2 چنان قاطعانه سوت مي‌زند و چنان قاطعانه اخراج مي‌کند که جاي هزاران سوال باقي مي‌ماند، همين و بس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر شرف بازیکنان تیمم و به خصوص مربی بزرگ آن سلطان فوتبال آسیا علی دایی

واقعا لذت بردم با اینکه الکی بازیکن تیممون رو اخراج کرد اما مثل بعضی تیم ها جو رو به هم نزد و نشون داد حرفیه
ای کیسه کشی که داری واسه ما کری می خونی تیمتون شنبه گذشته 11 نفره به تیم ذوب آهن باخت پس خواهشا سکوت کنید.

reynolds_nike1

عضو جدید
امروز واقعا همه چیز ناجوانمردانه بود.همه چیز!!! چند روز پیش که قهرمانی به عنوان داور انتخاب شد خیلیا اعتراض کردند که این بازی به این مهمی رو چرا به قهرمانی دادند!! همش تقصیر این تاج عوضی هست که همه چیزو به هم ریخته.کسی نیست جلوشو بگیره.کروش رو که زد پر پر کرد الانم نوبت پرسپولیسه!!! این بازی حالمو از هر چی سپاهانی و اصفهانی بود به هم زد!!

این بازیکنی که گل دوم رو زد آخر عوضی بود.خیلی نامرد بود.اگه اون توپش گل میشد یک دعوای وحشنتاک اتفاق میوفتاد!!!

این گزارشگر اصفهانی هم خیلی آدم پست و عوضی بود. اخه این چه وضع گزارش بودش!!!اخه بی احترامی تا چه حد!!! خدا لعنتش بکنه .

امیدوارم گزارشگرای تهرانی هم یه خورده یاد بگیرند ازش و از تیمای شهرشون حمایت کنند !!!!!!

این خسارتی که قهرمانی تو تاریخ به پرسپولیس زده رو هیچ کس نزده.امیدوارم مسئولای باشگاه پیگیر شکایتشون از قهرمانی باشند و تا آخرش با جدیت برند جلو تا این داور عوضی تا آخر فصل محروم بشه!!!

darab64

عضو جدید
رويانيان: بايد محروميت داور بازي شفاف اعلام شود
قهرماني در دربي فصل گذشته سه پنالتي ما را نگرفت، اشتباه تا چه حد؟!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: آقایان! معلوم است در پشت صحنه فوتبال چه می گذرد؟

محمد رویانیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اشتباه داور بازی پرسپولیس با سپاهان گفت این چه اشتباهاتی است که علیه پرسپولیس رخ می دهد. در دقایق ابتدایی بازی به بازیکن ما فن کمر می‌زنند اما پنالتی به ضرر پرسپولیس اعلام می شود و تیم ما را 10 نفره می‌کنند. من حتی قصد دادن پاداش به بازیکنان پرسپولیس به خاطر اینکه 10 نفره گل نخوردند داشتم. چرا می آیند و قبل از بازی بنر نصب می کنند که باید به داور احترام گذاشت. این اتفاقات وقتی با اشتباه محرز داور همراه می شود هزار و یک ابهام و علامت سوال به وجود می آید که یعنی چه؟ در پشت صحنه فوتبال چه می گذرد. من حق دارم به این اتفاقات مشکوک باشم باید محرومیت داور بازی به طور شفاف اعلام شود. پنهان کاری نداریم در غیر این صورت بنده هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرم و به همه پرسپولیسی‌ها اعلام می‌کنم که انتظار قهرمانی از پرسپولیس نداشته باشند. این همان داوری است که در دربی فصل گذشته سه پنالتی پرسپولیس را به گفته سه کارشناس داوری نگرفت. اشتباه تا چه حد؟! مگر هواداران ما تا کی باید صبوری کنند؟! ما چگونه باید پاسخگوی آنها باشیم؟!
رویانیان در پایان گفت: نامی از داوری نمی‌برم اما فصل گذشته قبل از یک بازی حساس ساعت 10 صبح داور بازی گفته بود بیایید در خیابان فلان آدرس 60 میلیون تومان به من بدهید تا بازی را به نفع شما تمام کنم‌، فوتبال ما این است که می بینید. این مثال را زدم تا خیلی ها که از پشت پرده فوتبال آگاه نیستند آگاه شوند بیش از این چیزی نمی‌گویم همین مثال کافی است چیزی نمانده بود که این اتفاق رخ دهد که بنده مطلع شدم و جلوی چنین فاجعه ای را گرفتم. چرا باید چنین باشد من به داوران شریف کشورمان که سالم کار می کنند و همه فشارها را تحمل می نمایند تعظیم می کنم و احترام می گذارم اما برخی مسائلی وجود دارد که خیلی ها از آن آگاه هستند و می خواهند چشم های خود را به روی واقعیت ها ببندند تا فوتبال با همین حالت .پیش برود. چرا؟! تا کی باید این اتفاقات رخ دهد؟

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]علی دایی: من شماره حساب‌ها را ندارم/ آقای قهرمانی! اگر تو داوری، من پروفسور داوری‌ام[/h]پرسپولیس نیوز : سرمربی پرسپولیس می‌گوید پیش از شروع دیدار می‌دانسته قرار است محسن قهرمانی در این بازی با داوری‌اش به سود سپاهانی‌ها غش کند. علی دایی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان گفت: وقتی داوری بازی را در دقیقه 2 ده نفره می‌کند، چیز خاصی نمی‌توان گفت. از دیشب می‌دانستیم که قهرمانی به آن طرف غش کرده است و آمادگی دارد که ما را ده نفره کند. فدراسیون از ابتدا بگوید که قرار است ما ده نفره بازی کنیم و من بر همین اساس آن تیمم را بچینم. یک اخراج اشتباه همه چیز ما را به باد داد و من مطمئنم هر چه می‌گوییم و بقیه می‌گویند باز هم پاسخ می‌دهند که این اشتباه سهوی بوده است.

وی افزود: همه کارشناسان داوری گفته‌اند که پنالتی نبوده است و باید در ابتدا خطای شجاع خلیل‌زاده را می‌گرفت. دیگر چه باید بگویم. می‌خواهید علی دایی را محروم کنید، بکنید. هر کاری می‌خواهید بکنید اما خدا شاهد است که ما می‌دانستیم قهرمانی به آن طرف غش کرده است و کار خودش را هم کرد. مگر می‌شود یک تیم 90 دقیقه 10 نفره آن هم مقابل سپاهان بازی کند. باز هم به غیرت بازیکنانم درود می‌فرستم. بازیکنان من نیمه دوم عالی جنگیدند و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

دایی ادامه داد: وقتی من فوتبالی نتوانم نتیجه بگیرم پس مسائل دیگری دست به دست هم داده است و اگر امثال من دهان باز کنیم. بسیاری از مسائل روشن می‌شود، آقای قهرمانی! متاسفانه من شماره تلفن‌ها را نمی‌دانم و شماره حساب‌ها را هم نمی‌دانم! چرا دقیقه 2 پنالتی گرفتید؟ اگر تو داوری من پروفسورای داوری داردم. همین می‌شود که سازمان لیگ به هر کسی سوت می‌دهد و هر کس برای خودش سوت می‌زند.

وی با بیان اینکه من دوباره تاکید می‌کنم شب قبل قهرمانی به سمت سپاهان غش کرده بود ادامه داد: خلیل‌زاده سالتوبرانداز می‌کند اما پنالتی را برای سپاهان می‌گیرند.

دایی ادامه داد: آقای قهرمانی! لطف می‌کری و اوایل نیمه دوم بازیکن ما را اخراج می‌کردی. من تا کی حرف نزنم. فقط به بازی پرسپولیس و استقلال اشاره می‌کنم که همین آقا داور بود و فقط به ضرر پرسپولیس سوت زد.

وی به برنامه 90 اشاره کرد و گفت: متاسفانه 90 برای مسائل کارشناسی، کارشناسان تیم‌های مقابل ما را بر روی صندلی می‌نشاند و بدبختی ما اینجاست که امثال 90 ها و 80 ها و 100 ها برای فوتبال ما تصمیم می‌گیرند.

وی با بیان اینکه ما خیلی چیزها را در این فوتبال دیده‌ایم اما هنوز نمی‌توانم درک کنم که دقیقه 2 بازیکنی اخراج شود و برای تیمی پنالتی گرفته شود و فکر نمی‌کنم شما هم در هیچ کجا دنیا چنین صحنه‌ای دیده باشید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا غش کردن آقای قهرمانی از طرف سپاهان بوده یا خیر اظهار داشت: وقتی داور به سود تیم حریف در دقیقه 2 سوت می‌زند که علاوه بر اخراج یک پنالتی هم به تیم مقابل می‌دهد، نه من، بسیاری از کسانی که هیچ چیز از فوتبال نمی‌دانند این را می‌فهمند که داور به طرف کدام تیم غش کرده است. من اطلاعاتی نیستم اما می‌دانم که دو دو تا چهار تا می‌شود و این دو دوتا چهار تا شدن یعنی اینکه داور باید به سود تیم حریف سوت بزند.

علی دایی خاطرنشان کرد: ایکس، وای یا ایگرگ با قهرمانی دوست هستند و با او صحبت می‌کنند و دقیقا محسن قهرمانی هم طبق صحبتی که با او شده است، دقیقه 2 چنان قاطعانه سوت می‌زند و چنان قاطعانه اخراج می‌کند که جای هزاران سوال باقی می‌ماند، همین و بس!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
امیدوارم گزارشگرای تهرانی هم یه خورده یاد بگیرند ازش و از تیمای شهرشون حمایت کنند !!!!!!
همین بازی رو فکر کن فردوسی پور یا مزدک گزارشگر بودن صد بار میگفتن گل مشکوک پرسپولیس .. یا شاهکار قهرمانی ..یه پنالتی گرفت بازی اول که خدا رو شکر گل هم نشد فردوسی پور 90 دقیقه دربارش حرف زد .
این گزارشگر نیمه دوم یه کلمه هم درباره اون صحنه و نظر کارشناسا حرف نزد ..!!
همچین میگفت سپاهانیا اشباع شدن انگار 10 تا گل زدن ..!!

علیرضا ل

عضو جدید
قهرمانی يه كيسه كش قديميه كه در قسمت بالاخونه كمبود داره
سال 74 مسئول مدرسه فوتبال استقلال تو مشهد بوده
بارها و بارها به ضرر پرسپوليس سوت زده اما بازم بازيهای حساسو بهش ميسپارن. چطور ميشه به كثيفی اين فوتبال شك نكرد؟
نفرت 35 ميليون هوادار ميدونی يعنی چی؟
فينال حذفی رو ازمون گرفتی، فاتحه دنيزلی و انصاريفردو خوندی، سه تا پنالتی دربی رو تو روز روشن خوردی، اينم از اين بازی...
فكر كنم بسه ديگه. بار خودتو خوب بستی.
فقط فكر اينه كه تو چشم باشه حالا به هر شكلی! بدبخت عقده ای