[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
شكار اونم تو اين تالار....!!!!!!!!!!!!! دادا علي داشتيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D
دادا شرمندتم :redface: شکار لحظه ها که انقدر از ادمین شکارگرفتم و شکارای مختلف گذاشتم که ستایش یه مدت بسته بود و الانم کلی قانون گذاشته ، خو اینجا بذار یکم شکار کنیم تا ببینیم زیبا خانوم کی مثل ستایش خانوم قانون گذاری میکنه :D
فعلا کویته ، تا توانی در جوانی شکار کن :d

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اینجا زده گفتگوی دوستانه... این که شد بحث... بابا بیخیال بشین تورو خدا

Parvix

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
من نمی دونم بحث بین دوستای عزیزم رضا و بوگاتی سر چی انجام شده ...
ولی توقع دارم مدیریت دوستان بیشتر از این باشه که منجر به ناراحتی تا این حد (رفتن از تالار و یا توهین به همدیگه ) نشه.
اختلاف نظر ممکنه برای همه ما پیش بیاد ولی زیبایی دوستی به بخشش و درک متقابله ...
هر دوی شما با شخصیت هستید و قابل احترام ....
من ازتون می خوام اختلافاتو کنار بگذارید و همدیگه رو ببخشین ....لطفا :)
با تشکر

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
از هر دو دوست عزیز میخوام که بحث رو در این مورد تموم کنند ، در غیر اینصورت ، برخلاف میل باطنی ، مجبور میشم تذکر بدم ، در مورد بی عدالتی هم اگر دوستان حرفی یا اعتراضی دارند ، بهتره برن به مدیر ارشد بگن.درمورد رفتن یا موندن بوگاتی رنسانس هم ، خودشون باید تصمیم بگیرن و لازم به ذکر هست که اگر تا 1.5 ماه اینده فعالیتی نداشته باشند ، عنوانشون حذف میشه .
با ایجاد تشویش و بحث هایی از این دست ، برخورد شدید خواهد شد .

سپاس
:gol::gol:

پ ن : برای جلوگیری از ایجاد بحث های غیرمرتبط ، پست ها با اجازه صاحبان پست ، پاک شد .

parisa.shekari

عضو جدید
سلام من تازه واردم!!!!

سلام من تازه واردم!!!!

سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:

دوستان من ترم6عمرانم ودارم واس ارشد حاضرمیشم یکم بهم امیدبدین!(ازدانشگاه ارومیه)

saleh-sinava

عضو جدید
سلام
چرا این تایپیک اینجوری شده؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بهتره اسمش رو بزاریم تایپیک احوالپرسی و تشکر!! مچکرم

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من ترم6عمرانم ودارم واس ارشد حاضرمیشم یکم بهم امیدبدین!(ازدانشگاه ارومیه)

به به بالاخره يه همشهري پيدا كردم توي اين تالار:redface: راستي چطوري بهت اميد بديم؟ نگران نباش پريسا جان بچه هاي دانشگاه اروميه هيچ وقت كم نياوردن و نميارن ايشالا كه موفق ميشي:)

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به بالاخره يه همشهري پيدا كردم توي اين تالار:redface: راستي چطوري بهت اميد بديم؟ نگران نباش پريسا جان بچه هاي دانشگاه اروميه هيچ وقت كم نياوردن و نميارن ايشالا كه موفق ميشي:)

یاشاسینار آذربایجانین اوشاغلاری:heart::d

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عمرانی عزیز
می خواستم ببینم کسی از بچه های باشگاه هست عمران پیام نور بخونه یا خونده باشه. یه چنتا سوال دارم در مورد پذیرششو، اعتبارش مدرکش و ...
ببخشید اگه تو تاپیکه غیرمرتبط زدم، به بخش ما برقیا هم سر بزنید چایی در خدمت باشیم :D

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
484صفحه تایپیک زدین همش شده سلام خوبی چطوری قربونت تشکر ممنون موفق باشید من خوبم تو خوبی چاکریم چاکری!!!!!
اسم تایپیکتون رو گذاشتین گفتگوی دوستانه. خوب گفتگو کنید در مورد موضوعات مختلف . الحمدلله بنظر میرسه موضوع هم ندارین شکر خدا!!

بیاین در این رابطه گفتگو کنین و نظر بدین: یه سیلو گوگرد داریم که 3 طبقه هست ( سقفها دارای openingبرای مخزن سیلو هستند . اگه بخواین عکس در حال ساختشو براتون بزارم) و ستون ها و تیرهای اون ابعاد بالای 1 متر با ارماتورهای 32 تا 36 دارن و نحوه ارماتور گذاری ستونها و تیرها طوری که حداقل فاصله بین هر دو ارماتور وجود داره . هنگام ساخت در طبقه دوم سقف سیلو بدلایلی اجرا نشده و طبقه بعدی اجرا شده( لازم به ذکر هست که در این نوع سازه ها سقف باید همزمان با تیر و قبل از اجرای ستون طبقه بالا اجرا بشه) . چه روشهای اجرایی برای ساخت سقف در این طبقه پیشنهاد می دین؟؟ معیارهای طراحی و ضوابط کنترلی تون برای روش پیشنهادی رو بیان کنین

با سلام .......

دوست من این مورد رو باید در بخش درخواستها یا بخش روشهای اجرا عنوان بشه .........................
این مطلبی که عنوان کردین .................اگه به صورت ترسیم شده بگذارید بهتر میشه در موردش اظهار نظر کرد ....................و همچین اگه عکس دارید .........ارسال کنید..............پاسخهای بهتری از دوستان دریافت می کنید................

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا وکیلی تایپیک خیلی مزخرفیه
خجالت بکشین عمرانیها با این تایپیکتون

سلام دوست من اولا خوش امديد به باشگاه خواهشا در مورد حرفاي كه ميگيد يكم فكر و دقت كنيد(عمرانيها خجالت بكشيد)اينجا جاي اين حرفا نيست چون قطعا دوستان ديگه ناراحت ميشن..شما عضو تازه وارد باشگاه هستيد يكم طول ميكشه كه با روال باشگاه و تالار مهندسي عمران آشنا بشيد در مورد اين تاپيك هم خدمت شما عرض بكنم فكر كنم شما دقيقا به عنوان اين تاپيك دقت يا توجه نكرديد !! گفتگو دوستانه در تالار عمران منظور سازنده اين تاپيك اين بوده بچه هاي شاخه مهندسي عمران توي اين تالار بيشتر باهم ديگه باشن با هم صميمي باشند در كل بگم اين تاپيك يه نوع زنگ تفريح براي همه دوستان اين تالار هستش كه در مورد همه چي باهم گفتگو كنن.گفتم در مورد همه چي اما نه همه چي :) سوالات مربوط به ساخت ساز نكات فني و مهم در اين تاپيك ارسال نميشه و يا درخواست يا سوالي چنانچه در اين تاپيك مطرح بشه پاسخ داده نخواهد شد

484صفحه تایپیک زدین همش شده سلام خوبی چطوری قربونت تشکر ممنون موفق باشید من خوبم تو خوبی چاکریم چاکری!!!!!
اسم تایپیکتون رو گذاشتین گفتگوی دوستانه. خوب گفتگو کنید در مورد موضوعات مختلف . الحمدلله بنظر میرسه موضوع هم ندارین شکر خدا!!

بیاین در این رابطه گفتگو کنین و نظر بدین: یه سیلو گوگرد داریم که 3 طبقه هست ( سقفها دارای openingبرای مخزن سیلو هستند . اگه بخواین عکس در حال ساختشو براتون بزارم) و ستون ها و تیرهای اون ابعاد بالای 1 متر با ارماتورهای 32 تا 36 دارن و نحوه ارماتور گذاری ستونها و تیرها طوری که حداقل فاصله بین هر دو ارماتور وجود داره . هنگام ساخت در طبقه دوم سقف سیلو بدلایلی اجرا نشده و طبقه بعدی اجرا شده( لازم به ذکر هست که در این نوع سازه ها سقف باید همزمان با تیر و قبل از اجرای ستون طبقه بالا اجرا بشه) . چه روشهای اجرایی برای ساخت سقف در این طبقه پیشنهاد می دین؟؟ معیارهای طراحی و ضوابط کنترلی تون برای روش پیشنهادی رو بیان کنین
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد سوال شما كه دوستم rahpardaz هم اشاره كرد اين سوالي كه مطرح كرديد جاش توي اين

تاپيك نيست دوست من اين تالار بخش هاي مختلفي داره ازجمله ميتونم به بخش درخواست ها

روش های اجرا و مباحث فنی ساختمان ..نرم افزارهای عمراني اشاره كنم در مورد اين بخش ها

بگم اگر سوالي در مورد همه چي براي شما پيش امد فقط فقط در بخش درخواست ها مطرح كنيد

تا دوستان حاضر توي تالار به سوال شما پاسخ دهند و شما رو راهنمايي كنند..يا اگر موضوع خيلي مهم

يا مطلب جالب يا نرم افزاري كه به دوستان ديگه هم كمك ميكنه مد نظر داريد ميتونيد در بخش روش های اجرا با

و بخش نرم افزارهای عمراني با استفاده از تاپيك ارسال كنيد كه همه دوستان بتونند استفاده كنند بخش هاي

ديگه هم داره كه ميتونيد خودتون بريد مطالعه كنيد
http://www.iran-eng.com/forumdisplay.php/408-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7

mohandes rahimi

عضو جدید
سلام به دوستان عمرانی عزیز
می خواستم ببینم کسی از بچه های باشگاه هست عمران پیام نور بخونه یا خونده باشه. یه چنتا سوال دارم در مورد پذیرششو، اعتبارش مدرکش و ...
ببخشید اگه تو تاپیکه غیرمرتبط زدم، به بخش ما برقیا هم سر بزنید چایی در خدمت باشیم :D
سلام
بله من عمران پیام نور می خونم

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينجا جاي گپ و حرفاي غير كار هست ... ميتوني در بخش درخواستها تاپيك بزني اونجا بيان توي تاپيكت بحث كنن اينجا جاش نيست ...
همون طور که از اسم تاپیک پیداست و آقا رضا فرمودند بهتره سوالاتتون رو در بخشهایی که در تالار عمران در نظر گرفته شده مطرح بفرمائید

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرتون اشتباهه...... کاملا هم انتقادی بود...... یه کم جنبه داشته باشین....اینقدر هم توهم نزنین

گل و بلبل ، سرخوش ، بی جنبه ، خجالت بکشین ، مزخرف و ...
اینا نقدهای شما هستن؟!!!:w20:

تعریف نقد:

نقد به معناي وارسي و كنكاش در ويژگيها و خواص چيزي ميباشد كه در اين صورت هم ابعاد و سويه هاي مثبت و مفيد و هم جنبه هاي منفي بيان مي شود.
اگر چيزي از جنس نقد بخواهد باشد بايد حتما سازنده باشد.
آنچه كه مخرب است ديگر نقد نيست بلكه ميتوان امر ديگري مانند دروغ ، بهتان ، تهمت ، ناسزا و ... باشد .

اصولي كه بايد در نقد رعايت كرد به قرار زير است :

1- معطوف به بهبود امور باشد .

2- از سر خير خواهي باشد .

3-توام با ارائه اصلاحات پيشنهادي و يا راه حل باشد .

4-توام با ذكر آثار و جنبه هاي مفيد در كنار جنبه هاي منفي باشد .

5- منتقد خود و نقد خود را نيز نقد و ارزيابي نمايد .

6- همراه با استدلال و سند و مدرك باشد .

7-واضح و روشن باشد .

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
افرین خوب کپی پیست میکنی احسنت!!!!!!

ممنون بابت تشویقت:D
من هر وقت کپی میکنم منبع رو مینویسم
عذر میخوام که این سری فراموش کردم منبع رو ذکر کنم
شما هم به کپی پیست توجه نکن به محتوا توجه کن;)
مطمئنم اگه از این باشگاه سودی نمیبردی هرگز با این فضا آشنا نمیشدی که الان بخوای وقت بزاری با من و دوستان بحث (کل - کل) کنی:confused:
ما داریم الکی بحث میکنیم
به نتیجه ای نمیرسیم
چون شما فقط منطق خودت رو قبول داری:w16:
موفق باشی دوست خوبم:gol::heart:

TAJROBE

عضو جدید
bah bah che bahse daghiye dare mishe dava baba silo k shoma gofti har saghfi dost dashte bashi mishe barash bezani felezi ya betoni shayad saghfesh dal ba sotoone gharchi bashe k tozih nadadi/

آخرین ویرایش:

ehsanseh

عضو جدید
دوستان لطفا بحث رو به حاشیه نکشید دیگه

لطفااااااا
ایده ی خوبی هستش اخه :smile: