گردابی بی خطر در شهر

mohammad512

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک آبنمای غیرمعمول معکوس است که توسط ویلیام پای برای سالن سیهام در ساندرلند انگلستان طراحی شده است. این آبنما از یک استوانه اکریلیک شفاف عظیم طراحی

شده که آب به صورت دایره ای در آن جریان دارد و یک گرداب با مرکزیت هوا را شکل می دهد. این آبنمای زیبا و خلاقانه را مشاهده می کنید.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اهل دلاش میدونن چیه خانوم

والا اهل دل از چیزای طبیعی بیشتر لذت میبره....و هر چیز مصنوعی که به طبیعت نزدیک تر باشه بازم قشنگه نه این:| منم میتونم ظرفشویی رو پر آب کنم بعد در چاهشو بردارم آب گردابی بره پایین تازه خِرت خِرتم بکنه

شما که بلد نیسدی دل چیه صوبت نباشه:|

sajjad_mke

عضو جدید
والا اهل دل از چیزای طبیعی بیشتر لذت میبره....و هر چیز مصنوعی که به طبیعت نزدیک تر باشه بازم قشنگه نه این:| منم میتونم ظرفشویی رو پر آب کنم بعد در چاهشو بردارم آب گردابی بره پایین تازه خِرت خِرتم بکنه

وقتی با محاسبات سیالات درگیر باشی میفهمی همجین جیری طراحی کنی و بسازی چه لذتی داره

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد بانمک.... خیلی خوبه . دوست دارم. دوست دارمم برم توش.!!خخخخ. برای کنجکاوی بچه ها هم خوبه!.بعد براشون توضیح میدی خوکشل میفهمن یادمیگیرن:surprised:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووو یه لحظه یاد مثلث برمودا افتادم!:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:biggrin::biggrin::biggrin:
کل طرح بنده خدا رو زدی داغون کردی رفت:surprised::D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
کل طرح بنده خدا رو زدی داغون کردی رفت:surprised::D
زعرمار نیشدو ببند اینجا کروکودیل رفد و آمد میکنه

کسانی در وزه طراحی و ساخت مشغول هستن این لذت خلق کردنو درک میکنن
شما یه قطعه تولید میکنی میزاری جلوت البته زمانی که جواب گرفته باشی هی ناگاهش میکنی میگی اینو من ساختم

هر چیزی رو که ادم خودش بسازه دوست داره...ولی بقیه به شرط زیبایی ازش لذت میبرن:| دیگه صوبت نباشه اهل دل:|