هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
همون ننه و باباش مگه چشه؟!!
مثلا شما ها چه گلی میتونین تو سرش بزنین؟؟!!والا همون پدر مادرا ترجیح میدن عواقب بعدی دخترشون رو که ذره ذره آب میشه نبینن.من خودم به شخصه از نزدیک همین تجربه رو دیدم و دارم میبینم طرف رو.دختر دسته گل رو بدبخت کردن رفت.:cry: بمیرم براش.
من نگفتم ننه و پاپاش یه چیزیشون هست گفتم باید یکیشونو انتخاب کنه منتظر معجزه و این که اون طرف با اسب سفید و ... برسه نباشن دیگه:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش یعنی شماها به عشق اعتقاد دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس چطور من هیچ اعتقادی به این قضیه ندارم!!!!!
نکنه این بی انگیزگی من ازینه!!!؟؟؟

عشقای قدیم اره ولی الان نه.....
پدر بزرگ من 30 سال پیش فوت کرده.....سال 52
چند شب پیش رفته بودم پیش مادربزرگم.....مادربزرگم هم دیگه بعدش ازدواج نکرده و همه وقتشو گذاشته واسه بچه هاش....باور کنید بعد 30 سال یاد شوهرش افتاده بود و گریه میکرد.....انقدر ناراحت شدم که نگو........
الان چی؟؟؟!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ینی به نظر شما همه ی پسرا بیکارن وبی عرضه؟؟؟

نه بابا زیادن ادمای عرضه دار یکیش دامادمون یکیش شوهر دوستم یکیش داداشم وخیلیای دیگه...........

منم منتظر میمونم یا ترشیده میشم یا خوشبخت...........

بهتره اینه که بری با یه مرد بی عرضه که فقط حرفش عشقه

این حرف رو هر انسان سالمی قبول میکنه.
سختگیری واسه زمانیه که از پسر بیشتر از توانش بخوان.
مثلا پسره تازه میره سرکار و با یه حقوق کارمندی توقع همه چیز ازش میره!!!
دختره حاضر نیست یه سال سختی بکشه تا سال بعد وضعشون بهتر بشه.
خود شما مثلا.حاضر هستین سال اول ازدواجتون تو خونه ی پدر مادر پسر زندگی کنین تا پسره سال دیگه بتونه یه خونه اجاره کنه؟؟؟
دخترا میخوان همون روز اول برن سر خونه زندگی آماده و بی نقص!نیست!!
اینکه یه مردی هیچ کاری نداشته باشه معلومه مغزش کنه که بخواد بره دختر رو بگیره!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکسی واس عشق یه تعریفی داره ولی تا نبینی یا درکش نکنی نمیتونی قبولش کنی
دوست من 8سال عاشق بود اونم عاشق پسری که به قول شما پولدار نبود سربازی نرفته بود دستش تو جیب باباش بود باباشم پولدار نبود که کاری واسش راه بندازه.....اون تحمل کن با خونوادش جنگید تا پسره رو بدست اورد وقتی ازدواج کردن پسره تازه کارگر یه کارخونه شده بود......دوستم همه سختیهاشو به جون خرید چون میدونست پسره دوسش داره و واس بدست اوردنش حاضره هر کاری بکنه.....الانم بچه دارن با خوشبختی زندگی میکنن از زندگیشونم راضین

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشقای قدیم اره ولی الان نه.....
پدر بزرگ من 30 سال پیش فوت کرده.....سال 52
چند شب پیش رفته بودم پیش مادربزرگم.....مادربزرگم هم دیگه بعدش ازدواج نکرده و همه وقتشو گذاشته واسه بچه هاش....باور کنید بعد 30 سال یاد شوهرش افتاده بود و گریه میکرد.....انقدر ناراحت شدم که نگو........
الان چی؟؟؟!!!!

الانم هستن...
ببین کار از کجا خرابه؟؟؟
خدا رحمت کنه رفتگان همه رو...
من هیچکدوم از مادر بزرگامو پدربزرگام زنده نیستن.
از همون مادربزرگت بپرس بگو بابابزرگ وقتی اومد برات چی داشت که قبولش کردی؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
این حرف رو هر انسان سالمی قبول میکنه.
سختگیری واسه زمانیه که از پسر بیشتر از توانش بخوان.
مثلا پسره تازه میره سرکار و با یه حقوق کارمندی توقع همه چیز ازش میره!!!
دختره حاضر نیست یه سال سختی بکشه تا سال بعد وضعشون بهتر بشه.
خود شما مثلا.حاضر هستین سال اول ازدواجتون تو خونه ی پدر مادر پسر زندگی کنین تا پسره سال دیگه بتونه یه خونه اجاره کنه؟؟؟
دخترا میخوان همون روز اول برن سر خونه زندگی آماده و بی نقص!نیست!!
اینکه یه مردی هیچ کاری نداشته باشه معلومه مغزش کنه که بخواد بره دختر رو بگیره!

یکسال که چیزی نیس حاضرم تا 4سالم تو خونه پدر ومادرش بموننم به شرطی که بدونم طرف عرضه داره و تو خونه باباش کنگر نمیخوره ولنگر نمیندازه

حرف من سر عرضه هس اگه طرفم عرضه داشته باشه همه چی حله..................

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه بنده خدایی حرف قشنگی میزد
میگفت که به علت سخت گیریها در ازدواج که به خیلی از موارد بر میگرده دو نفر با هم ازدواج نمی کنند و همین دو نفر نوعی میرند در خارج از ازدواج با هم دوست می شند و هر کاری که در چارچوب ازدواج باید انجام میدادند رو اونجا انجام میدند. وجقدر احمقانه ماها شرایط ازدواج رو سخت کردیم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا......چون جای دخترا نیستین همچین فکری میکنین اقا وحید.....

من چیزی نگفتم آخه!!!!
خدا نکنه من جای دخترا باشم!!!

هرکسی واس عشق یه تعریفی داره ولی تا نبینی یا درکش نکنی نمیتونی قبولش کنی
دوست من 8سال عاشق بود اونم عاشق پسری که به قول شما پولدار نبود سربازی نرفته بود دستش تو جیب باباش بود باباشم پولدار نبود که کاری واسش راه بندازه.....اون تحمل کن با خونوادش جنگید تا پسره رو بدست اورد وقتی ازدواج کردن پسره تازه کارگر یه کارخونه شده بود......دوستم همه سختیهاشو به جون خرید چون میدونست پسره دوسش داره و واس بدست اوردنش حاضره هر کاری بکنه.....الانم بچه دارن با خوشبختی زندگی میکنن از زندگیشونم راضین

من چیزی نگفتم ولی داستان قشنگی بود امیدوارم این چیزارو فقط حفظ نکرده باشین و از این داستانا درس عبرت هم گرفته باشین!

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بنده خدایی حرف قشنگی میزد
میگفت که به علت سخت گیریها در ازدواج که به خیلی از موارد بر میگرده دو نفر با هم ازدواج نمی کنند و همین دو نفر نوعی میرند در خارج از ازدواج با هم دوست می شند و هر کاری که در چارچوب ازدواج باید انجام میدادند رو اونجا انجام میدند. وجقدر احمقانه ماها شرایط ازدواج رو سخت کردیم
از اون دونفر نوعی وقتی پولی نداشته باشن نمیتون برن خارج که بخوان دوس بشم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکسال که چیزی نیس حاضرم تا 4سالم تو خونه پدر ومادرش بموننم به شرطی که بدونم طرف عرضه داره و تو خونه باباش کنگر نمیخوره ولنگر نمیندازه

حرف من سر عرضه هس اگه طرفم عرضه داشته باشه همه چی حله..................

احسنت به شما.امیدوارم این حرفتون رو از ته دلتون گفته باشین.
امیدوارم یه مرد باعرضه بیاد تو زندگیتون همونجور که دوس دارین...

nedashiva

کاربر بیش فعال

میدونی چرا اعتقاد نداری چون بنظر من یه زمانی زیادی به عشق اعتقاد داشتین والان دارین اونو تو وجود خودتون میکشید ومنکرش میشددددددددد

منم یه پا روانشناسم.........

منم به عشق اعتقادی ندارم ولی به دوش داشتن چرا............

میگم دیگه بگیرید بخوابید

شب همگی خوش

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چیزی نگفتم آخه!!!!

چرا دیگه....یه جوری حرف میزنین انگار ماها لم دادیم تو خونه مامان بابامون ، منتظریم یکی با یه جیب پر از پول از راه برسه ، بله رو بگیم!!!
اصلنم اینطوری نیس....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونی چرا اعتقاد نداری چون بنظر من یه زمانی زیادی به عشق اعتقاد داشتین والان دارین اونو تو وجود خودتون میکشید ومنکرش میشددددددددد

منم یه پا روانشناسم.........

منم به عشق اعتقادی ندارم ولی به دوش داشتن چرا............

میگم دیگه بگیرید بخوابید

شب همگی خوش

نخیر اصن اعتقادی بهش نداشتم هیچوقت.
در ضمن عصر بخیر...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من چیزی نگفتم آخه!!!!

من چیزی نگفتم ولی داستان قشنگی بود امیدوارم این چیزارو فقط حفظ نکرده باشین و از این داستانا درس عبرت هم گرفته باشین!
اینا چیزی نیست بخوام بگم تو کتاب دیدم اینا رو با چشمای خودم دیدم....این موارد زیادن فقط باید چشمامونو باز کنیم تا ببینیم اینا جز اون قشنگیای زندگیست که خیلیییییییییهامون چشمامونو روش میبندیم و حاضر نمیشیم قبول کنیم که همچین چیزایی هم هست.....این پسره جز همون ادمایی بود که پول نداشت ولی جنمشو داشت......یه دختر وقتی ببینه یکی واس زندگیش از هیچ کاری دریغ نمیکنه اونم همه سعیشو میکنه ولی وقتی یه پسری میگه همه دخترا پول پرستن و تا پول نباشه نباید فکر ازدواج کرد که دیگه معلومه نه ازدواجی صورت میگیره نه انگیزه ای واس پول در اوردن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا دیگه....یه جوری حرف میزنین انگار ماها لم دادیم تو خونه مامان بابامون ، منتظریم یکی با یه جیب پر از پول از راه برسه ، بله رو بگیم!!!
اصلنم اینطوری نیس....

خداروشکر که اینجوری نیستین

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: etnn

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا چیزی نیست بخوام بگم تو کتاب دیدم اینا رو با چشمای خودم دیدم....این موارد زیادن فقط باید چشمامونو باز کنیم تا ببینیم اینا جز اون قشنگیای زندگیست که خیلیییییییییهامون چشمامونو روش میبندیم و حاضر نمیشیم قبول کنیم که همچین چیزایی هم هست.....این پسره جز همون ادمایی بود که پول نداشت ولی جنمشو داشت......یه دختر وقتی ببینه یکی واس زندگیش از هیچ کاری دریغ نمیکنه اونم همه سعیشو میکنه ولی وقتی یه پسری میگه همه دخترا پول پرستن و تا پول نباشه نباید فکر ازدواج کرد که دیگه معلومه نه ازدواجی صورت میگیره نه انگیزه ای واس پول در اوردن

بخدا دروغ محضه...
شاید باشه تکو توکی که این طوری باشن ولی محاله دختر بپای پسری بشینه که هیچ نداره محاله!!!!
میتونم 10000000تا مثال برای حرفم بیارم در برابر این یه مثال شما.کار درستم همینه منم توقع ندارم دختر به پام بمونه تا زمانیکه دستم تو جیبم نیست ولی خداوکیلی شعار ندین.من از فضا نیومدم همه چیزو میبینم اصن خودم دوتا خواهر دارم.میدونم فلسفه ی دختر شوهر دادن چیه.
نمیخوام بحث رو دخترونه پسرونه کنم بخدا.اصن مگه من دشمن دخترام یا دخترا دشمن منن!!!؟؟؟
این همه بحث ازدواج میشه هیچ درس عبرت نمیگیریم.مگه من قراره برم یه دختر از فضا بگیرم؟؟؟نه بخدا باید یه دختر از بین همین شماها (منظورم همین دخترایی که اطرافمن) بگیرم.من میدونم پسر باید علاوه بر سالم بودن استقلال مالی هم داشته باشه تا روش بشه بره دم در خونه دختر این از من!ولی شماهم اینو یاد بگیرین توقعتون بیاد پایین.
فرض کنین من کارمند هستم و تازه رفتم سرکار با حقوق 1.5 میلیون.چه انتظاری از من دارین؟
نمیتونم همون اول زندگی همه چیز فراهم باشه!
نمیتونم عروسی بگیرم و سرویس طلای آنچنانی بگیرم!ندارم ماشین بخرم !بیشتر از یه سوییت کوچولو و لوازم خونه ی معمولی نمیتونم جور کنم.بحث من رو اینهاست.سخت نگیرین.بذارین زندگی شروع بشه بعدش با کار کردن مرد و مدیریت زن تو خونه این چیزا حل میشه.کی قبول نداره این حرفارو؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.