[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شما که آزمون شرکت کرده اید سوالات استعداد شغلی شرکت نفت در مورد چیه و چجور سوالاتیه؟ و چرا دو تا دفترچه هست؟ کسی نمونه سوالاتش رو داره واسمون بذاره اینجا؟
ممنون

nima_4321

عضو جدید
سلام
همه چی مشخصه: تاریخ: 92/02/07 ، ساعت 8 الی 9 صبح ، جلوی درب وزارت نفت واقع در خیابان طالقانی

بسیار عالی . از تهران هم خبر های نسبتا خوبی میرسه که گویا شرکت ملی نفت داره به پی او جی سی برای اعزام سریع تر فشار میاره . بچه های باقی مونده پی او جی سی سعی کنین همه بیاین که ایشالله هر چی سریع تر کارمون درست بشه.

hatef montazer

عضو جدید
نه برادر. ما هم فعلا منتظریم.

انشاالله همه به مقصودشون برسن ما هم بین شماها.
من که همش دارم دعا میکنم. شما هم دعا کنید.

• Like
واکنش ها: hp6
انشالله که همه بچه های نفت و گاز پارسی بیاین تا اونا حساب کار دستشون بیاد. هر کس بچه ها رو می شناسه و به این وبلاگ سر نمیزنن خبر بده که شنبه صبح جلوی درب وزارت باشن. انشالله شنبه می ترکونیم و حقمون رو میگیریم.
به امید حق........

Ari.C

عضو جدید
مصاحبه علمی_عقیدتی شرکت نفت

مصاحبه علمی_عقیدتی شرکت نفت

سلام....دوستان عزیز
دوست خوبم Hp6!
نه هنوز. خبری از نامه تاییدگزینش نیست...
منم منتظرم....
به شخصه هر وقت بهم زنگ بزنن که برم اهواز برای دوره آموزشی بلافاصله خبرش همین جا اعلام میکنم! تا حداقل بچه ها از فعال بودن چرخه امور استخدام شرکت اطمینان داشته باشن....
به امید خدا.....

• Like
واکنش ها: hp6

mahpok

عضو جدید
سلام
به نظر شما آیا منظور از حدود 260 نفر اینست؟ :

268 = (نیروهای جدید الاستخدام آموزش دیده)857 - (جذب از طریق آزمون استخدامی سال 90)1125

اما از آنجایی که در مطلب بالا گفته شده حدود 260 نفر (متشکل از پذیرفته شدگان آزمون، ممتازان، بورسیه ها و ...
) میتوان نتیجه گرفت که تعدادی از این حدود 260 نفر از کسانی هستند که در آزمون کتبی شرکت نکرده اند.

در سایت pogc.ir آمده است:

250 نفر اعزام گروه اول در 6 خرداد
250 نفر اعزام گروه دوم در 1 تیر
216 نفر اعزام گروه سوم در 2 شهریور
199 نفر اعزام گروه چهارم در 13 مهر
----------------------------------------------
915 نفر مجموع کل اعزام شدگان

از آنجایی که گفته شده بود که نفت و گاز پارس 1018 نفر جذب نیرو داشته و گویا سهمیه بوشهر هم 110 نفر بوده است شاید بتوان تقریبا به عدد 1125 برسیم که در جدول بالا به عنوان تعداد جذب از طریق آزمون 90 عنوان شده است.

از طرفی دیگر چون بر اساس جدول بالا تعداد نیروهای جدیدالاستخدام آموزش دیده شده 857 نفر عنوان گردیده و در واقع 58 نفر کمتر از 915 نفر (کل اعزام شدگان) است، شاید بتوان نتیجه گرفت که تعدادی از این 915 نفر در گروه های اعزامی خود بنا به دلایلی غیبت داشته اند.

بنابراین احتمالی که میتواند باشد این است:

58 نفر از باقیمانده های چهار اعزام قبل
110 نفر از سهمیه بوشهر
حدود 100 تا 103 نفر از تکمیل ظرفیت 10 خرداد، ممتازان، بورسیه ها و...
----------------------------------------------------------------------------------------

جمعا 268 تا 271 نفر (که شاید منظور از همان حدود 260 نفر باشد)

دوستان عزیزم اگر آمار دقیقتری دارند راهنمایی بفرمایند. با تشکر.

من خودم یکی از کسانی هستم که می بایست دور اول یعنی 6 خرداد اعزام بشه اما متاسفانه به دلایلی به مشکل برخوردم و هنوز که هنوزه در خدمتتونم

iman-bonapart

عضو جدید
دوستان عزیز در مناطق نفتخیز
سلام
امروز از استخدام به من زنگ زدن که یکشنبه ساعت 8 صبح برا شروع به کار اهواز باشم... به امید موفقیت همه دوستان

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام
امروز از استخدام به من زنگ زدن که یکشنبه ساعت 8 صبح برا شروع به کار اهواز باشم... به امید موفقیت همه دوستان[/QUOT

به سلامتی مهندس جان

ان شا ا... پیروز و سربلند باشی

ان شا ا... همه بچه ها به زودی شروع به کار کنن

با حق

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام دوست گرامی
در این جماعتی که منتظر حضور در شرکت نفت هستند به طبع افراد منطقه ویژه هم هستن اما فکر کنم تعدادمون کم باشه که خبری از کسی نیست.
بنده نیز جزء نیروهای سازمان منطقه ویژه هستم و طبق شنیده ها (البته نمیشه به طور حتم مطئمن بود) احتمال زیاد اواخر اردیبهشت آموزش برقراره
لطفا در صورت تمایل شماره تماس شما را برام پیام کنید.
با تشکر و آرزوی توفیق برای کلیه دوستان
جهت اطلاع برای دوستان POGC عرض کنم یکی از دوستانم بدون سمت وارد مرحله آموزش شده(8 ماه پیش) که بالاخره بعد مدت ها بلاتکلیفی قبل تعطیلات سمتش مشخص شد.

سلام مهندس جان

آقا شما از کی شنیدید که به امید خدا آخر اردیبهشت شروع به کار هست؟

از سازمان منطقه ویژه زنگ زدن بهتون گفتن که آخر اردیبهشت شروع به کار هست؟

شمارش چند بود؟

نگفتن خبر قطعی رو کی میگن؟

با تشکر فراوان

آخرین ویرایش:

hp6

عضو جدید
سلام....دوستان عزیز
دوست خوبم Hp6!
نه هنوز. خبری از نامه تاییدگزینش نیست...
منم منتظرم....
به شخصه هر وقت بهم زنگ بزنن که برم اهواز برای دوره آموزشی بلافاصله خبرش همین جا اعلام میکنم! تا حداقل بچه ها از فعال بودن چرخه امور استخدام شرکت اطمینان داشته باشن....
به امید خدا.....

ممنون
منم به محض کوچکترین خبر اطلاع می دم.

hp6

عضو جدید
سلام
امروز از استخدام به من زنگ زدن که یکشنبه ساعت 8 صبح برا شروع به کار اهواز باشم... به امید موفقیت همه دوستان[/QUOT

به سلامتی مهندس جان

با تشکر

ان شا ا... پیروز و سربلند باشی

ان شا ا... همه بچه ها به زودی شروع به کار کنن

با حق

دوست عزیز تبریک می گم و برات آرزوی پیروزی دارم
یه خواهشی دارم
لطف کن رفتی سر کار بازم به این تاپیک سر بزنی
به وجودت احتیاج داریم
مارو فراموش نکن:w26:

aznamajid

عضو جدید
با سلام از دوستان شاغل در شرکت ملی حفاری اگر کسی در رابطه با سوالات زیر پاسخی دارد ممنون میشم
1_ آیا درسته که بهترین پایه شغلی مربوط به ملی حفاری است؟
2_ پست مکانیک ارشد در دکل چه کارهایی را انجام می دهد آیا زمان استراحت در تایم ظهر دارند خلاصه بگم میشه یک ساعت خوابید یا نه؟
3_ برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری همکاری میکنند منظور از نظر مرخصی تحصیلی یا بدون حقوق یا حداقل همکاری؟
4_ چند سال تعهد میگیرند و مبلغ ریالی تعهد آنها چقدر است؟
5_ آیا بعد از گذشت 5 تا 6 سال اقماری امکان انتقالی به شهرها یا شرکتهای زیر مجموعه دیگر وجود دارد؟
6_وضعیت کمپ ها چگونه است مخصصوصا اینترنت؟
7_ امکان رشد در ملی حفاری چطوره مخصوصا برای رشته مکانیک؟
8_ بازنشتگی این کار چند سال است؟
9- ملی حفاری آینده بهتری داره یا هیئت علمی در پژوهشگاه؟

reza-e

عضو جدید
سلام
امروز از استخدام به من زنگ زدن که یکشنبه ساعت 8 صبح برا شروع به کار اهواز باشم... به امید موفقیت همه دوستان
مبارک دوست عزیز
من که سر از کار اینا در نمیارم ! باز تکمیل ظرفیتی ها رو هم تیکه تیکه دعوت به کار می کنن ؟! برای آموزششون مشکل ایجاد نمیشه ؟! یا اصلا آموزشی در کار هست تو مناطق نفت خیز !؟

karim1362

عضو جدید
سلام مهندس جان

آقا شما از کی شنیدید که به امید خدا آخر اردیبهشت شروع به کار هست؟

از سازمان منطقه ویژه زنگ زدن بهتون گفتن که آخر اردیبهشت شروع به کار هست؟

شمارش چند بود؟

نگفتن خبر قطعی رو کی میگن؟

با تشکر فراوان

سلام دوست من،با مسئولش صحبت کردم(کسی که پیگیر کارهای استخدامی نفرات جدید هست) تاریخ آموزش دقیقا مشخص نشده اما به احتمال فراوان اردیبهشت یا اوایل خرداد خواهد بود.
شماره تماس (پیام)را میذارم شما هم یه خبری بگیرید تا من و بقیه دوستان منتظر در سازمان هم درجریان امور قرار بگیریم

reza-e

عضو جدید
ای خدا
این گزینش آدم رو دیوانه می کنه !
بعد این همه مدت از گزینش جنوب زنگ می زنن میگن جواب گزینش شما مثبت هست ولی خودتون باید بیاد نامه رو ببرید استخدامی !!!!
گفتم چرا خودتون نمیدین من راهم خیلی دور هست گفتن یه فرم رو پر نکردی :surprised: بیا پر کن همونجا نامه رو میدیم دستت ببر واحد استخدامی !!!
از شمال باید برم اهواز(حدود 50 ساعت قطار سواری:confused:رفت وبرگشت) واسه یه دونه فرم که ظاهرا امکانش نیست بعدا پر بشه!

بزرگوار

اخراجی موقت
با سلام از دوستان شاغل در شرکت ملی حفاری اگر کسی در رابطه با سوالات زیر پاسخی دارد ممنون میشم
1_ آیا درسته که بهترین پایه شغلی مربوط به ملی حفاری است؟نه , فلات قاره
2_ پست مکانیک ارشد در دکل چه کارهایی را انجام می دهد آیا زمان استراحت در تایم ظهر دارند خلاصه بگم میشه یک ساعت خوابید یا نه؟به علت سر و صدا خواب نداری
3_ برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری همکاری میکنند منظور از نظر مرخصی تحصیلی یا بدون حقوق یا حداقل همکاری؟مرخصی در ساعات روزهای اقماری وجود ندارد
4_ چند سال تعهد میگیرند و مبلغ ریالی تعهد آنها چقدر است؟30 میلیون تومان ده سی سال
5_ آیا بعد از گذشت 5 تا 6 سال اقماری امکان انتقالی به شهرها یا شرکتهای زیر مجموعه دیگر وجود دارد؟خیر
6_وضعیت کمپ ها چگونه است مخصصوصا اینترنت؟اینترنت موجود است
7_ امکان رشد در ملی حفاری چطوره مخصوصا برای رشته مکانیک؟رشد علمی ندارید
8_ بازنشتگی این کار چند سال است؟25 سال
9- ملی حفاری آینده بهتری داره یا هیئت علمی در پژوهشگاه؟
هیئت علمی در پژوهشگاه بهتر است
این نظر شخصی من هست

nima_4321

عضو جدید
ای ولل به نماینده شهرمون ;) بچه ها شنبه تهران هم فراموش نشه.

به گزارش روابط عمومی دفترنماینده مردم شریف دشتستان درمجلس شورای اسلامی، وزیر نفت دستور فوری جهت بررسی و حل مشکل قبول شدگان آزمون استخدامی نفت در سال گذشته را صادرکرد. این دستور پس از رایزنی، مکاتبات و پیگیری های نماینده مردم دشتستان در ماه گذشته صورت گرفت. یادآور می شود سال گذشته تعدادی از دانش آموختگان استان بوشهر بعنوان سهمیه جذب بومی در آزمون استخدامی وزارت نفت شرکت کرده و قبول شدند که بسیاری ازآنها در مراحل بعدی گزینش موفق به جذب نشدند و این موضوع مورد اعتراض آنها قرارگرفت. این افراد پیگیری های مختلفی انجام دادند که مشروح آن در آرشیو رسانه های استانی موجود است. همچنین در ماه گذشته درخواستی به حجت الاسلام والمسلمین موسوی نژاد که عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز می باشد ارسال کردند که توسط وی مورد پیگیری قرار گرفت.
در زیرتصویری از نامه ارسالی نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی به وزیر نفت جهت پیگیری موضوع را می بینید:
مهندس رستم قاسمی وزیر نفت نیز نامه نماینده دشتستان را به این صورت پی نوشت کرده است: " بسمه تعالی جناب آقای دکتر سلحشور، وضع استخدامی این افراد فوری حل شوند اگر مشکلی است به اینجانب گزارش شود."
این موضوع هم اکنون در معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در دست بررسی و اقدام است.

لینک منبع

saeid Z

عضو جدید
امیدوارم شنبه همه بچه های(تکمیل ظرفیتPOGC‏) که میتونن جلوی ساختمون وزارت نفت بیان تا شاید بتونیم با پیگیریامون این مشکلو زودتر حل کنیم.قرارمون شنبه ۷ اردیبهشت ساعت ۸:۳۰.خ طالقانی.بین ولیعصر و حافظ.

line4

عضو جدید
سلام

سلام

سلام.آقا به من زنگ زدن واسه شنبه نوبت گزینش دادن..من جزو 45 نفری بودم که بهمن ماه واسه ملی حفاری گفتن بیایم..

Amir2009t

عضو جدید
رفقا من تو آزمون امروز عمومی ها رو عالی زدم تخصصی هم از 70 تا 37 تا رو زدم. بنظرتون شانس قبولی دارم؟؟؟
دوستانی که قبلا قبول شدن درصداشون حدودا چقدر بود؟؟؟

aznamajid

عضو جدید
هیئت علمی در پژوهشگاه بهتر است
این نظر شخصی من هست

باتشکر از پاسخ شما
و به امید موفقیت و تندرسی همه دوستان زحمت کش نفت
به عنوان سوال آخر
اصلاٌ دکتری مکانیک به درد ملی حفاری میخوره؟ و اصلاٌ میشه توی اون شرایط کاری درس رو ادامه داد یا نه؟

nima_4321

عضو جدید
رفقا من تو آزمون امروز عمومی ها رو عالی زدم تخصصی هم از 70 تا 37 تا رو زدم. بنظرتون شانس قبولی دارم؟؟؟
دوستانی که قبلا قبول شدن درصداشون حدودا چقدر بود؟؟؟

اگه اشتباه نکرده باشی ودرصد هات همین ها باشن به احتمال زیاد تو امتحان کتبی قبول هستی . البته ازمون کتبی 50% نمره هست و پنجاه درصد بقیه هم مصاحبه علمی تخصصی

Arbitrage

عضو جدید
امیدوارم شنبه همه بچه های(تکمیل ظرفیتPOGC‏) که میتونن جلوی ساختمون وزارت نفت بیان تا شاید بتونیم با پیگیریامون این مشکلو زودتر حل کنیم.قرارمون شنبه ۷ اردیبهشت ساعت ۸:۳۰.خ طالقانی.بین ولیعصر و حافظ.

سلام
بنده تا لحظاتی دیگر عازم تهران خواهم بود تا در جمع سایر دوستان پیگیر وضعیت مشکل پیش اومده به صورت حضوری باشیم.
این بار تا نتیجه نگیرم به شهرستان بر نخواهم گشت و نتیجه زمانی حاصل خواهد شد که شرکت نفت و گاز پارس تاریخ دقیق اعزام به دوره آموزشی را اعلام کند و دوستان به خوبی میدانند مشکل از طرف ما نیست یعنی مقصر ما نیستیم. بهانه های گوناگونی که از سوی شرکت نفت و گاز پارس ارائه میشود به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. بهانه ایی که از طرف POGC اعلام میشود: "اسامی شما را جهت تعیین سمت و انتقال به شرکت ملی گاز ارسال نموده ایم و فعلا منتظر باشید!!!!!"
این بهانه هیچ وقت قابل قبول نیست مگر ما برای شرکت ملی نفت آزمون نداده ایم؟ شرکت گاز چه ربطی به ما دارد که منتظر جواب از شرکت گاز بمانیم آنهم برای مدت نامعلوم که به گفته خودشان تا آخر اردیبهشت!
در حالی که شرکت نفت و گاز پارس چون برای استخدام کسب مجوز از معاونت توسعه مدیریت و نیرو انسانی ریاست جموری نموده است بایستی تحت هر شرایطی نسبت به جذب و اشتغال ما اقدام نماید. نه اینکه به راحتی اعلام کند که چون فلان مشکل را داریم استخدام شما منتفی است!
مگر میشود شرکت به آن عظمتی نتواند بدون برنامه ریزی دقیق نسبت به اعلام نیاز به نیروی انسانی کرده باشد؟! اگر هم بدون برنامه ریزی نسبت به اعلام نیاز کرده باشد تقصیر ما چیست؟ یعنی ما باید چندین ماه منتظر بمانیم تا به قول خودشان مشکل حل شود؟

بزرگوار

اخراجی موقت
باتشکر از پاسخ شما
و به امید موفقیت و تندرسی همه دوستان زحمت کش نفت
به عنوان سوال آخر
اصلاٌ دکتری مکانیک به درد ملی حفاری میخوره؟ و اصلاٌ میشه توی اون شرایط کاری درس رو ادامه داد یا نه؟
شرکت ملی حفاری به هیچ وجه اجازه ادامه تحصیل نمیدهد(قبلش هم ازتون تعهد می گیره)

555ali

عضو جدید
سلام
بنده تا لحظاتی دیگر عازم تهران خواهم بود تا در جمع سایر دوستان پیگیر وضعیت مشکل پیش اومده به صورت حضوری باشیم.
این بار تا نتیجه نگیرم به شهرستان بر نخواهم گشت و نتیجه زمانی حاصل خواهد شد که شرکت نفت و گاز پارس تاریخ دقیق اعزام به دوره آموزشی را اعلام کند و دوستان به خوبی میدانند مشکل از طرف ما نیست یعنی مقصر ما نیستیم. بهانه های گوناگونی که از سوی شرکت نفت و گاز پارس ارائه میشود به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. بهانه ایی که از طرف POGC اعلام میشود: "اسامی شما را جهت تعیین سمت و انتقال به شرکت ملی گاز ارسال نموده ایم و فعلا منتظر باشید!!!!!"
این بهانه هیچ وقت قابل قبول نیست مگر ما برای شرکت ملی نفت آزمون نداده ایم؟ شرکت گاز چه ربطی به ما دارد که منتظر جواب از شرکت گاز بمانیم آنهم برای مدت نامعلوم که به گفته خودشان تا آخر اردیبهشت!
در حالی که شرکت نفت و گاز پارس چون برای استخدام کسب مجوز از معاونت توسعه مدیریت و نیرو انسانی ریاست جموری نموده است بایستی تحت هر شرایطی نسبت به جذب و اشتغال ما اقدام نماید. نه اینکه به راحتی اعلام کند که چون فلان مشکل را داریم استخدام شما منتفی است!
مگر میشود شرکت به آن عظمتی نتواند بدون برنامه ریزی دقیق نسبت به اعلام نیاز به نیروی انسانی کرده باشد؟! اگر هم بدون برنامه ریزی نسبت به اعلام نیاز کرده باشد تقصیر ما چیست؟ یعنی ما باید چندین ماه منتظر بمانیم تا به قول خودشان مشکل حل شود؟

درستش هم همینه ...من بچه هایی رو میشناسم که ازمون شرکت گاز قبول شدن نرفتن .... ما دیگه دوباره دردسر خصوصی شدن ویا اینکه شرکت گاز بگه شما نیروی به درد نخور بودین ما شما رو به زور جذب کردیم رو نداریم مرگ یک بار شیون یک بار حالا که اینجوری شده ما فقط شرکت POGC رو میشناسیم و این شرکت باید ما رو جذب کنه .. حالا یه مشت ادم بی عرضه دمدمی مزاج دارن باسرنوشت و زندگی ما بازی میکنن ... به امید خدا فردا حقمون رو میگیریم

سلام
دقیقا حق با شماست یعنی با ماست. من هم تهرانم و فردا صبح ساعت 8 جلوی درب وزارت نفتم.
دوستان همگی لطفا بیایید تا احقاق حق نماییم.

POGC1390

عضو جدید
تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

با سلام و احترام

به خاطر حساسیت بحث استخدام نیروهای قبول شده شرکت نفت و گاز پارس که هنوز به دوره آموزشی اعزام نشده اند و به خاطر اینکه دوستان و همکاران (مخصوصا کسانی که تازه وارد باشگاه مهندسان میشن) خیلی راحت تر بتونن این موضوع رو دنبال کنن، خواهش دارم که در این زمینه، اینجا نظرات رو منعکس کنن.
از دوستان و همکاران خواهش دارم برای منسجمتر شدن بحثها و اطلاعات در این تاپیک،یکبار برای همیشه اطلاع رسانی کنید.

از مدیر محترم باشگاه هم تقاضای مساعدت دارم تا مخصوصا دوستانی که در تاپیک "مصاحبه علمی - عقیدتی شرکت نفت" در مورد شرکت نفت و گاز پارس، نظر میگذارند رو بهاینجا هدایت کنن.
یک دنیا سپاس.

آخرین ویرایش:

golgolak

عضو جدید
گزارش سه ماهه

گزارش سه ماهه

سلام
دوستان pogc که ازصنعت کپی برای گزارش های سه ماه استفاده کردند:) مطلع باشند که گزارش هایی که یکی از فازها فرستاده با چنین نامه ای برگشت خورده:evil: البته از ده دوازده تا گزارش تنها دوتاش مورد قبول واقع شده و اکثر ایرادات مورد دو و چهار درج گردیده:w09:
خلاصه اینکه حرفه ای تر کپ بزنید;)
Scan2.jpg

بالا