[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

Arbitrage

عضو جدید
با اونا تماس نداشتم، در واقع حضوری اونجا بودم و با همه مسئولین صحبت داشتم:
شرکت ملی نفت می گفتن که مشکلتون حل شده و شما در قالب نیروی نفت و گاز پارس میرید برای شرکت ملی گاز کار می کنید تا تکلیف نهاییتون مشخص بشه ( اگه این بشه خوبه ) ولی متاسفانه شرکت نفت و گاز پارس این پیشنهاد رو قبول نکرده و گفته که باید شرکت ملی گاز تمام و کمال این افراد رو برداره و شرکت ملی گاز هم این حالت را قبول نداره!!! به همین خاطر میگم که وضعیت هنوز مشخص نیست و این دو شرکت حرف هم را نمی فهمند..........
فقط ما باید حضوری بریم وزارن نفت و اونجا تجمع کنیم تا بتونیم حقمون رو بگیریم...........

اره شرکت ملی نفت ایران میگوید که قرار بر این شده که نفرات باقیمانده فعلا به عنوان نیروی نفت و گاز پارس در مجتمع گازی پارس جنوبی و یا فاز های بهره برداری مشغول بکار شوند و هر موقع که نفت و گاز پارس احتیاج به نیروی جدید داشت دوباره از این نفرات در پروژه های خود شرکت استفاده نماید ولی متاسفانه نفت و گاز پارس زیر بار این تصمیم نمیرود و میگوید که به کل نیازی به این نفرات نداریم و نیروی مازاد هستند و برای همیشه و دائمی به شرکت ملی گاز انتقال یابند.

555ali

عضو جدید
اره شرکت ملی نفت ایران میگوید که قرار بر این شده که نفرات باقیمانده فعلا به عنوان نیروی نفت و گاز پارس در مجتمع گازی پارس جنوبی و یا فاز های بهره برداری مشغول بکار شوند و هر موقع که نفت و گاز پارس احتیاج به نیروی جدید داشت دوباره از این نفرات در پروژه های خود شرکت استفاده نماید ولی متاسفانه نفت و گاز پارس زیر بار این تصمیم نمیرود و میگوید که به کل نیازی به این نفرات نداریم و نیروی مازاد هستند و برای همیشه و دائمی به شرکت ملی گاز انتقال یابند.

بچه ها سعی کنید نگزارید نفت و گاز از زیر بار پزیرفتن شما به عنوان نیروی خودش شونه خالی بکنه ... اگه غیر این شد کار براتون سخت میشه ... اگه نفت و گاز زیر بار پزیرفتن شما نره دیکه هیج کسی و هیچ شرکتی مسولیت شما رو نمیپذیره ...الان موقع فریاده پس از هیچ فریاد و کاری دریغ نکنید که بعدن حسرت این ایام رو نخورین .

saleh-sinava

عضو جدید
دوستان محتم pogc لطفا در مورد گزارش کار کاراموزی و زمان تحویلش اگه اطلاعاتی دارم ارائه بدن

hp6

عضو جدید
یه راه خوب برا نفت و گاز پارس اینه که دوستان جمعا نامهای نوشته برای چندین مسئول و نهاد بازرسی با ذکر رونوشت ارسال کنند
به همراه امضاء حداکثری

protonboy

عضو
دوستان محتم pogc لطفا در مورد گزارش کار کاراموزی و زمان تحویلش اگه اطلاعاتی دارم ارائه بدن

از آموزش بهم زنگ زدن گفتند چرا تحویل ندادی؟ فازمون به ما اطلاع نداده بود
به ازای هر سه ماه حداقل ده صفحه لاتین
فرمتش توی دبیرخانه هست
گفت وقتش گذشته! در اسرع وقت تحویل بدین

آخرین ویرایش:

saeid Z

عضو جدید
به نظر من بهتره هر تعداد از بچهای تاپیک که ساکن تهران هستند و یا هر کی که براش امکان داره یه روز قرار بزاریم جهت پیگیری بریم شرکت ملی نفت(به نظر من گروهی بهتر جواب میده)...هم باعث سازماندهی بچها میشیم..هم جهت پیگیرهای بعدی راحتر میشه حضوری اونجا باشیم...امیدوارم همه بچها فشار بیارن تا زوتر تکلیفمون(حداکثر قبل از انتخابات) مشخص شه.

تعیین تاریخ رفتن به وزارت نفت

تعیین تاریخ رفتن به وزارت نفت

سلام.
شنبه هفته آینده یعنی 92/02/07 خوبه؟ من میگم که تاریخ مناسبی برای رفتن به وزارت نفت برای اعتراض است. در این یه هفته هم هر کس میتونه به دوستانی که میشناسه خبر بده و بگه که شنبه بیان جلوی درب وزارت نفت در خیابان طالقانی.

555ali

عضو جدید
سلام.
شنبه هفته آینده یعنی 92/02/07 خوبه؟ من میگم که تاریخ مناسبی برای رفتن به وزارت نفت برای اعتراض است. در این یه هفته هم هر کس میتونه به دوستانی که میشناسه خبر بده و بگه که شنبه بیان جلوی درب وزارت نفت در خیابان طالقانی.

شنبه خوبه ... بچه ها انصافن هر کی میتونه بیاد ... وعده ما شنبه 7 اردیبهشت

mahpok

عضو جدید
شنبه خوبه ... بچه ها انصافن هر کی میتونه بیاد ... وعده ما شنبه 7 اردیبهشت

سلام.
بچه های تهرانی خدا خیرتون بده شما که نزدیکین خیلی بیشتر از ما شهرستانی ها میتونین کارساز باشین پس مطمئن باشین این کار شما پیش خدا اجر داره دعای ما شهرستانی ها پشت سرتونه انشالله شنبه 7 اردیبهشت با دست پر برگردین

hamedandy

عضو جدید
سلام بچه ها.من برا پالایشگاه نفت رشته برق آزمون دادم.شما اطلاعاتی در مورد مصاحبه اینجور جاها دارین؟میگن از درسهای تخصصی هم میپرسن؟

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام به همه مهندسین عزیز و :gol:

از بچه های سازمان منطقه ویژه پارس چرا خبری نیست:que:

چرا هیچ کس هیچی نمی نویسه:que:

چرا مثل بچه های نفت و گاز پارس و بچه های مناطق تفت خیز جنوب حرفی نمی زنید:que:

شاید همه (شکر خدا) مشغول به کار شدید؟ :w28:که دیگه براتون مهم نیست کامنت بذارید:warn:

ان شا ا... همه موفق و سربلند باشید:gol::gol:

خواهش میکنم اگر از بچه های سازمان منطقه ویژه پارس کسی خبری داره منم در جریان بذاره....

خواهش میکنم....

با تشکر فراوان:w27::w27::w27:

nima_4321

عضو جدید
خدمت دوستان عرض کنم که امروز خدمت جناب صفایی امام جمعه بوشهر رسیدیم . ایشان هم در جریان قرار گرفتن و گفتند که حتما پیگیری می کنند اما امام جمعه تنها می تواند توصیه کند و قدرت اجرایی ندارد. بعد از جلسه هم بچه ها دور هم جمع شدند و قرار شد که شنبه هفته آینده تهران باشیم.اما قبل از آن دوستان تهرانی یک کارهایی را باید انجام دهند تا مقدمات حضور بچه ها از سراسر کشور مهیا شود.
---------------------
طبق آخرین اخباری که به دست بنده رسیده است ، در جلسه سه شنبه هفته پیش شرکت ملی نفت و نفت گاز و شرکت گاز به این تفاهم رسیدند که استخدام ما در همان شرکت نفت و گاز پارس انجام شود . اما گویا قرار شده است که موقتا و به صورت مامور به خدمت در شرکت گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی مشغول به کار شویم . خوب این وسط یک مقدار مسائل مبهم است . سوالاتی که به ذهن بنده می رسد این هاست :
1- آموزش توسط نفت و گاز پارس(دو ماه) انجام میشود یا شرکت ملی گاز(هشت ماه)؟
2- آیا منتظر تعیین سمت در شرکت گاز میمانند و یا قبل از تعیین سمت به آموزشی اعزام میشویم ؟
3- پروسه تعیین سمت توسط شرکت گاز چقدر طول میکشد و آعزام به آموزش ما کی خواهد بود ؟
4- گیر کارها و پروسه باقی مانده تا اعزام ما دقیقا چیست و چه مراحلی است ؟(و سایر سوالات که دوستان دیگر کمک کنند تا کامل شود)
اگر دوستان تهرانی بتوانند در یکی دو روز آینده به این سوالات جواب دقیق و واضح دست پیدا کنند ، بهتر می توان برای روزی که بچه های بوشهری و سایر بچه ها از سراسر کشور به تهران می آیند برنامه ریزی کرد که کجاها باید برویم. وزارت نفت ؟ شرکت ملی نفت ؟ پی او جی سی ؟ شرکت گاز و ... و دقیقا خواسته هایمان (که باید منطقی و واضح باشد ) چیست.

سلام.
من یکی از اون افردای هستم که تهرانم. و می خوام به سوالاتت تا اونجایی که میدونم جواب بدم:
1) این رو نمیدونم و هیچ کدوم از افراد این سوال رو مطرح نکردن، در واقع زیاد هم مهم نیست!! مهم اینه که ما رو بفرستن سر کار و دو ماه یا هشت ماهش مهم نیست.
2) آقای اعتمادی گفت که ما اسامی رو به شرکت ملی گاز فرستادیم و منتظر تعیی سمت ها توسط شرکت ملی گاز میمونیم که متاسفانه مشکل کار همین جا است و خدا میدونه که این مرحله چقدر طول خواهد کشید!!! ما باید این قسمت فشار بیاوریم و از نفت و گاز پارس بخواهیم خیلی سریع سمت ها را بگیرد.
3) سوال سه همه چیش مبهم و نامشخص است و در واقع اگر جواب این سوال مشخص شود ما سر کار هستیم!!!!!
4)گیر کار ما مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس می باشد که با جذب نیروی جدید فعلا مخالفت کرده و شخصا این موضوع را بدون اجازه شرکت ملی نفت با وزیر نفت مطرح کرده و خواسته که فعلا این 500 نفر جذب نشوند.
تنها راهمون اینه که بصورت گروه 200 نفری ، 300 نفری هم به شرکت نفت و گاز پارس بریم هم به وزارت نفت پیش آقای غفاری ، خانم تقوی، آقای ابوالحسنی و آقای منوچهری و حتی دکتر سلحشور و خود وزیر یعنی اقای رستم قاسمی.
این افراد می توانند حق ما را از شرکت نفت و گاز پارس بگیرند.

hp6

عضو جدید
نفت خیز
دوستان کسی هست که هنوز جواب گزینشش نیومده باشه؟
دوستان با هم باشیم
در این شرایط انتظار نفس گیر ، در کنار هم بودن باعث امیدواری است;)

Arbitrage

عضو جدید
خدمت دوستان عرض کنم که امروز خدمت جناب صفایی امام جمعه بوشهر رسیدیم . ایشان هم در جریان قرار گرفتن و گفتند که حتما پیگیری می کنند اما امام جمعه تنها می تواند توصیه کند و قدرت اجرایی ندارد. بعد از جلسه هم بچه ها دور هم جمع شدند و قرار شد که شنبه هفته آینده تهران باشیم.اما قبل از آن دوستان تهرانی یک کارهایی را باید انجام دهند تا مقدمات حضور بچه ها از سراسر کشور مهیا شود.
---------------------
طبق آخرین اخباری که به دست بنده رسیده است ، در جلسه سه شنبه هفته پیش شرکت ملی نفت و نفت گاز و شرکت گاز به این تفاهم رسیدند که استخدام ما در همان شرکت نفت و گاز پارس انجام شود . اما گویا قرار شده است که موقتا و به صورت مامور به خدمت در شرکت گاز و مجتمع گاز پارس جنوبی مشغول به کار شویم . خوب این وسط یک مقدار مسائل مبهم است . سوالاتی که به ذهن بنده می رسد این هاست :
1- آموزش توسط نفت و گاز پارس(دو ماه) انجام میشود یا شرکت ملی گاز(هشت ماه)؟
2- آیا منتظر تعیین سمت در شرکت گاز میمانند و یا قبل از تعیین سمت به آموزشی اعزام میشویم ؟
3- پروسه تعیین سمت توسط شرکت گاز چقدر طول میکشد و آعزام به آموزش ما کی خواهد بود ؟
4- گیر کارها و پروسه باقی مانده تا اعزام ما دقیقا چیست و چه مراحلی است ؟(و سایر سوالات که دوستان دیگر کمک کنند تا کامل شود)
اگر دوستان تهرانی بتوانند در یکی دو روز آینده به این سوالات جواب دقیق و واضح دست پیدا کنند ، بهتر می توان برای روزی که بچه های بوشهری و سایر بچه ها از سراسر کشور به تهران می آیند برنامه ریزی کرد که کجاها باید برویم. وزارت نفت ؟ شرکت ملی نفت ؟ پی او جی سی ؟ شرکت گاز و ... و دقیقا خواسته هایمان (که باید منطقی و واضح باشد ) چیست.

سلام
جهت تصحیح فرمایشات دوست گرامیمان عرض کنم که دوره آموزشی مجتمع گازی پارس جنوبی 9 ماه میباشد که در سال گذشته در جهاد دانشگاهی فارس برگزار شده بود که از اخبار زیر به خوبی معلوم است:

دوره آموزشي بدو استخدام مجتمع گاز پارس جنوبي در جهاد دانشگاهي فارس آغاز شد
http://fars.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=19886

دوره آموزشي كارآموزان جديدالاستخدام مجتمع گاز پارس جنوبي (SPGC) به پايان رسيد
http://fars-jd.ac.ir/sysnews/cid/57/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%D9%8A_%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85_%D9%85%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%B9_%DA%AF%D8%A7%D8%B2_%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3_%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%8A_%28SPGC%29_%D8%A8%D9%87_%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%A7%D9%86_%D8%B1%D8%B3%D9%8A%D8%AF.html

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال دارم، کسی اطلاع داره عزیزانی که بلاتکلیف جذب POGC هستند مجموعاً چند نفرند؟ آیا صحبت بر سر انتقال همه اینها به SPGC هست؟

555ali

عضو جدید
سلام.
من یکی از اون افردای هستم که تهرانم. و می خوام به سوالاتت تا اونجایی که میدونم جواب بدم:
1) این رو نمیدونم و هیچ کدوم از افراد این سوال رو مطرح نکردن، در واقع زیاد هم مهم نیست!! مهم اینه که ما رو بفرستن سر کار و دو ماه یا هشت ماهش مهم نیست.
2) آقای اعتمادی گفت که ما اسامی رو به شرکت ملی گاز فرستادیم و منتظر تعیی سمت ها توسط شرکت ملی گاز میمونیم که متاسفانه مشکل کار همین جا است و خدا میدونه که این مرحله چقدر طول خواهد کشید!!! ما باید این قسمت فشار بیاوریم و از نفت و گاز پارس بخواهیم خیلی سریع سمت ها را بگیرد.
3) سوال سه همه چیش مبهم و نامشخص است و در واقع اگر جواب این سوال مشخص شود ما سر کار هستیم!!!!!
4)گیر کار ما مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس می باشد که با جذب نیروی جدید فعلا مخالفت کرده و شخصا این موضوع را بدون اجازه شرکت ملی نفت با وزیر نفت مطرح کرده و خواسته که فعلا این 500 نفر جذب نشوند.
تنها راهمون اینه که بصورت گروه 200 نفری ، 300 نفری هم به شرکت نفت و گاز پارس بریم هم به وزارت نفت پیش آقای غفاری ، خانم تقوی، آقای ابوالحسنی و آقای منوچهری و حتی دکتر سلحشور و خود وزیر یعنی اقای رستم قاسمی.
این افراد می توانند حق ما را از شرکت نفت و گاز پارس بگیرند.

اره ..گیر اصلی و مشکل اصلی این مدیر عامل جدید نفت و گازه ....اگه سوری چند ماه دیگه رو کار میموندالان وضع به گونه ای دیگه بود ..

ehsan_p

عضو جدید
نفت خیز
دوستان با هم باشیم
من تماس گرفتم با گزینش گفتن هنوز پروندت تکمیل نشده.جواب استعلاما نرسیده بود

iman-bonapart

عضو جدید

سلام
دوست عزیز من پارسال گاز هم قبول شدم (پارس جنوبی) ولی مصاحبه رد شدم. دوستم که قبول شد نزدیک 9 ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان آموزش داشتن (مهندسی شیمی + مهندسی صنایع+ .....) ، اگه چندین گروهشون کردن اینو نمیدونم ولی چنتا دیگه از بچه های مهندسی شیمی هم میشناسم اونجا بودن و همینطور مهندسی صنایع. در کل همه بچه ها از spgc راضی هستن و خیالتون راحت. تنها ایرادی که میگیرن اینه که هنوز 2 به دوشون نکردن و دو به یک هستن که این مشکل هم قراره رفع بشه (الان دو هفته کارن و یک هفته استراحت)

saeid Z

عضو جدید
شما بچه های بوشهر که قرار گذاشتین شنبه هفته آینده بیاین تهران منظورتون 7 اردیبهشته؟ ساعت و تاریخ دقیق رو بگید که بقیه دوستانی هم که میتونن ، بیان

پس لطفا 1) تاریخ دقیق 2) ساعت 3) مکان رو هم زودتر تعیین کنید که همه هماهنگ باشیم

nima_4321

عضو جدید
شما بچه های بوشهر که قرار گذاشتین شنبه هفته آینده بیاین تهران منظورتون 7 اردیبهشته؟ ساعت و تاریخ دقیق رو بگید که بقیه دوستانی هم که میتونن ، بیان

پس لطفا 1) تاریخ دقیق 2) ساعت 3) مکان رو هم زودتر تعیین کنید که همه هماهنگ باشیم

تا آن جایی که بنده اطلاع دارم منظور شنبه هفت اردیبهش است . اما مکان و ساعت جمع شدن هنوز قطعی نشده و بستگی به دوستان تهرانی دارد که تا چهارشنبه به چه اطلاعات دیگری دست پیدا کنند و هماهنگی ساعت و مکان را اعلام کنند . به هر حال شهرستانی ها تهران را زیاد بلد نیتستند و مکان رو باید بچه های تهران هماهنگ کنند . این که کجا بریم بهتر است : شرکت ملی نفت ؟ شرکت نفت و گاز پارس ؟ شرکت گاز؟ وزارت نفت ؟ و ...

جناب مهندس

عضو جدید
تا کارمند رسمی نشه هیچ تعدیل مدرکی صورت نمی گیره، دقت کنین که منظور من از تعدیل مدرک اینه که تو از چارت لیسانس بری به چارت فوق لیسانس، بعید می دونم شرکت به همین راحتی تعدیل کنه چون به نظر میرسه همه چارت ها پر باشه. باید دید در آینده چطور میشه. شرکت در آزمون راه حل بهتری هست گرچه این باعث میشه که کارمند برای همیشه از pogc خداحافظی کنه :D

جناب صالحی، سلام. این پست رو از زیر خروارها خاک بیرون کشیدم که بگم: منظورتون رو از بخش برجسته‌شده متوجه نشدم چی بود؟
من هم POGC هستم و تو این آزمون برای تعدیل مدرک شرکت کردم.

Arbitrage

عضو جدید
تا آن جایی که بنده اطلاع دارم منظور شنبه هفت اردیبهش است . اما مکان و ساعت جمع شدن هنوز قطعی نشده و بستگی به دوستان تهرانی دارد که تا چهارشنبه به چه اطلاعات دیگری دست پیدا کنند و هماهنگی ساعت و مکان را اعلام کنند . به هر حال شهرستانی ها تهران را زیاد بلد نیتستند و مکان رو باید بچه های تهران هماهنگ کنند . این که کجا بریم بهتر است : شرکت ملی نفت ؟ شرکت نفت و گاز پارس ؟ شرکت گاز؟ وزارت نفت ؟ و ...
سلام
خوشبختانه مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران همگی نزدیک هم و در خیابان طالقانی هستند و شرکت نفت و گاز پارس در خیابان فاطمی (10 دقیقه با تاکسب راهه)و شرکت ملی گاز ایران هم در خیابان کریم خان زند است.

karim1362

عضو جدید
با سلام به همه مهندسین عزیز و :gol:

از بچه های سازمان منطقه ویژه پارس چرا خبری نیست:que:

چرا هیچ کس هیچی نمی نویسه:que:

چرا مثل بچه های نفت و گاز پارس و بچه های مناطق تفت خیز جنوب حرفی نمی زنید:que:

شاید همه (شکر خدا) مشغول به کار شدید؟ :w28:که دیگه براتون مهم نیست کامنت بذارید:warn:

ان شا ا... همه موفق و سربلند باشید:gol::gol:

خواهش میکنم اگر از بچه های سازمان منطقه ویژه پارس کسی خبری داره منم در جریان بذاره....

خواهش میکنم....

با تشکر فراوان:w27::w27::w27:

سلام دوست گرامی
در این جماعتی که منتظر حضور در شرکت نفت هستند به طبع افراد منطقه ویژه هم هستن اما فکر کنم تعدادمون کم باشه که خبری از کسی نیست.
بنده نیز جزء نیروهای سازمان منطقه ویژه هستم و طبق شنیده ها (البته نمیشه به طور حتم مطئمن بود) احتمال زیاد اواخر اردیبهشت آموزش برقراره
لطفا در صورت تمایل شماره تماس شما را برام پیام کنید.
با تشکر و آرزوی توفیق برای کلیه دوستان
جهت اطلاع برای دوستان POGC عرض کنم یکی از دوستانم بدون سمت وارد مرحله آموزش شده(8 ماه پیش) که بالاخره بعد مدت ها بلاتکلیفی قبل تعطیلات سمتش مشخص شد.

Ari.C

عضو جدید
مصاحبه علمی_عقیدتی شرکت نفت

مصاحبه علمی_عقیدتی شرکت نفت

امروز هسته گزینش جنوب بودم!
جواب استعلام های پرونده ام تکمیل نشده! سه ماه گذشت....
امیدوارم دوستان موفق تر از من باشن....

karim1362

عضو جدید
دوستان گرانبهایی که در این انجمن فعالیت میکنند و دعوت بکار شدن لطف کنن بفرمایند شرایط در نفت چطوره؟تسهیلات و امکانات رفاهی؟حقوق؟
راستی برای دوره آموزش و پیمانی وضعیت دریافتی حقوق به چه صورتی است؟(خصوصا دوستان شاغل در عسلویه)

karim1362

عضو جدید
امروز هسته گزینش جنوب بودم!
جواب استعلام های پرونده ام تکمیل نشده! سه ماه گذشت....
امیدوارم دوستان موفق تر از من باشن....

نگران نباش برادر، انشالله درست میشه،
جهت اطلاع جواب گزینش من نزدیک به 7 ماه طول کشید

reza-e

عضو جدید
نفت خیز
دوستان با هم باشیم
من خودم هیچی ! خانوادم دارن از انتظار میترکن ! من راحت نشستم دارم ترم آخر ارشد رو می خونم خانوادم توهم توطئه میزنن که جات رو گرفتن و از این حرفا !
من رو دارن مجبور می کنن از مازندران پاشم برم اهواز واسه پیگیری ! که آخرش بازم جواب پشت تلفن رو می گیرم:cry:

بالا