درخواست های مرتبط با | فرمولاسيون محصولات شيميايي

yamin 66

عضو جدید
با سلام
بنده علاقه مند به حرفه رنگ سازی هستم و سوالاتی در مورد اطلاعات ارزشمند ارائه شده دارم
1- آیا منظور از واحد کیلو در مقابل مواد متشکله محصولات نامبرده همان کیلوگرم است و از ادغام مواد ذکر شده با مقادیر نامبرده محصول نهایی حاصل میشود؟
2- آیا مواد متشکله نامبرده در بازار به همین شکل موجود است و یا اینکه خود آنها نیز از موادی دیگر باید ساخته شود؟
3- منظور حلال 402 یا حلال ویژه چیست > آیا چنین موادی در بازار موجود است ؟
بنده اطلاعات جامعی در مورد روش ساخت تینر فوری و تینر روغنی در مقادیر اندک و در سطح آزمایشگاهی (نه سطح صنعتی) میخواستم . خواهشمند است بنده را راهنمایی فرمایید.
از حسن توجه شما سپاس گذارم
در صورت امکان مطالب را برای بنده به این ادرس ارسال نمایید:
seyedmosavi_akbar@yahoo.com

آخرین ویرایش:

ali.kafi

عضو جدید
با سلام خدمت عزیزان
دستور عمل ساخت و فرمولاسیون تولید رزین پلی اورتان رو خریدارم

mbabakordi

عضو جدید
البطه اینو پیدا کردم ولی درست متوجح نشدم چیه منظورش کسی میتونه ترجمه کنه
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]Custom Plastisol Formulations[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]

[/FONT][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]By offering unique Vynaflex plastisol formulations that provide a customer-specific solution, we've earned our reputation as a premier supplier to many of the world's leading manufacturers. A Vynaflex representative will work closely with you to understand your product requirements. Then, using our state-of-the-art laboratory, our chemists will engineer a plastisol formulation for your review and testing.
[/FONT][/FONT][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
Standard Plastisol Formulations

While Vynaflex offers over 55 standard formulas, the chart below lists our most popular selling materials. Most of these materials are available in a wide variety of colors or can be custom made to match your desired color. Some materials are even available in fluorescent, metallic, and translucent colors.[/FONT][/FONT]

Standard Plastisol Formulas​
Formula Number​
General Description​
Hardness (Shore A) D2240​
Tensile (PSI) D412​
Elongation (%) D412​
Tear Strength (PPI) D412​
Low Service
Temperature
°F (°C)​
High Service
Temperature
°F (°C)​
Electrical Properties​
General Purpose​
701​
Our general purpose formulation. Good physical and chemical properties. Glossy finish.
75+/-5​
2000+/-200​
350+/-50​
280+/-28​
-22 (-30)​
225 (107)​
Good​
714​
Higher grade of 701. Glossy finish.
75+/-5​
1800+/-180​
440+/-44​
230+/-23​
-22 (-30)​
225 (107)​
Good​
750​
Semi-rigid general purpose formula. Glossy finish.
89+/-5​
2300+/-230​
320+/-32​
343+/-34​
-14 (-10)​
350 (176)​
Good​
722​
Our hardest material. Excellent tensile and tear strength.
60+/-5 (Shore D)​
2970+/-297​
100+/-10​
605+/-61​
45 (7)​
350 (176)​
Good​
709​
Very soft material. Great low temperature properties. Very flexible.
65+/-5​
1485+/-149​
450+/-45​
164+/-17​
-5 0(-46)​
140 (60)​
Fair​
727​
Grainy surface texture gives material a matte finish. Low gloss. Good web-break properties.
76+/-5​
1400+/-140​
340+/-34​
245+/-25​
-22 (-30)​
225 (107)​
Good​
325​
Soft material with highly textured finish. Designed for grip and surface applications.
53+/-5​
1100+/-100​
340+/-40​
115+/-15​
-50 (-46)​
140 (60)​
Fair​
309​
Very soft material that simulates the look and feel rubber.
40+/-5​
440+/-60​
340+/-40​
62+/-12​

Special Purpose​
780​
High UV resistant material designed specifically for outdoor playground equipment and furniture.
Specifications are designed to fit users application and processing requirements.​
741​
Fire retardant formula for use on electrical products. Meets UL-94-V-O.
80+/-5​
1770+/-177​
375+/-38​
275+/-28​
-20 (-29)​
190 (88)​
Excellent​
601​
Semi-rigid and withstands terperatures of 400 - 450 F. Requires high cure.
86+/-5​
2100+/-210​
330+/-33​
260+/-26​
-0 (-18)​
446 (230)​
Good​
715​
Designed to provide added resistance to oils and gasoline. Paintable material and slightly coarse texture.
80+/-5​
1770+/-177​
335+/-34​
240+/-24​
-0 (-18)​
300 (150)​
Very Good​
509​
Antistatic formula for applications requiring a nonconductive material.
75+/-5​
1950+/-190​
410+/-41​
250+/-25​
-20 (-29)​
225 (107)​
Antistatic​
Note: Temperatures are for relative comparison purposes. Actual performance will vary depending on the application and production process. UV inhibitors can be added to most formulations for added resistance to sunlight

sasan110

عضو جدید
سلام دوستان گرامی من در مورد ساخت پی وی سی حلالی اطلاعاتی می خواستم من جهت روکش کردن دستکش نیاز به مایع پی وی سی می خوام که نیاز به کوره نداشته باشه و به صورت هوا خشک باشه اگر اطلاعاتی در این مورد دارید کمک کنید واگر امکان دارد روش ترکیبات ودستگاههای مورد نیاز راهم توضیح دهید و اگر امکان دارد حلالهای پی وی سی را هم توضیح دهید به جز سیکلو هگزانول وتتراهیدروفون حلالهای ارزان قیمت

a.ghadami

عضو جدید
سلام
اقایون و خانومایی مهندس لطفاَ اگر کسی اطلاعاتی در مورد چسب کاشی و سرامیک داره به بنده کمک کنه.دنبال یه فرمول پایه برای چسب سرامیک هستم.
با تشکر از شما دوستان عزیز

LOGARITM

عضو جدید
مولتي كالر

مولتي كالر

فرمول مولتي كالر پايه اب اگه لطف كنيد بزاريد يك فرمول در مجله بسپار شماره 74 پيدا كردم گنگ هستش مي خواهم يك فرمول ساده باشد

vista-pc

عضو جدید
سلام کسی اطلاعاتی از نحوه ساختن ذغال بریکت داره ؟؟ هر اطلاعاتی که در رابطه با این موضوع باشه رو اگه بگید ممنون میشم.

mohandesehsan

عضو جدید
سلام فرمول برای واکس و پولیش ماشین زیاده این یکی از آنهاست
1-پارافین 5
نفت سفید 25/0
3- روغن جلا 45/0
بنزول 90%0/32
روغن بزرک 2.25
ابتدا رغنها را مخلوط کرده بنزول و نفت را جدا مخلوط کرده و بعد با یک دیگر مخلوط میکنیم[/QUOTE
سلام امیدوارم خوب باشید
من فرمولی برای واکس فرمول 1 میخاستم میشه کمک کنید؟
من فرمول بالا را ساختم ولی بصورت واکس در نیومد و وقتی روی سطح میکشم براقیت سطح را کم میکند

jojo11

عضو جدید
سلام فرمول بی بو کردن نفت را می خواستم بنده از اسید سولفوریک استفاده می کنم بعد از مر حله اسید از سود استفاده می کنم برای شستشوی اسیدولی در اخر نفت مقدار کمی بوی نفت می ده می خواستم بدونم برای بی بو کردن کامل چکار کنم از اسانسهای خوشبو نمی خوام استفاده کنم می خوام کاملا بی بوی بی بو بشه مثل آب

worya123

عضو جدید
سلام فرمول برای واکس و پولیش ماشین زیاده این یکی از آنهاست
1-پارافین 5
نفت سفید 25/0
3- روغن جلا 45/0
بنزول 90%0/32
روغن بزرک 2.25
ابتدا رغنها را مخلوط کرده بنزول و نفت را جدا مخلوط کرده و بعد با یک دیگر مخلوط میکنیم[/QUOTE
سلام امیدوارم خوب باشید
من فرمولی برای واکس فرمول 1 میخاستم میشه کمک کنید؟
من فرمول بالا را ساختم ولی بصورت واکس در نیومد و وقتی روی سطح میکشم براقیت سطح را کم میکند

سلام
براقیت واکس بیشتر بخاطر رو غن سلیکو نشه
به فورمولت رو غن سلیکو ن اضافه کن براقیتش درست می شه

jojo11

عضو جدید
سلام من فرمول استابلیزر را می خواستم موادی که در گرانول سازی استفاده میشه تامانع از سوختن مواد در دمای بالا بشه

زامير

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

سلام به همه دوستان خوبم
لطفا اگه عزيزي در مورد فرمولاسيون چسب خميري كاشي اطلاعاتي داره واسم ميل كنه مرسي

جلب

عضو جدید
كسي ميدونه بجاي دي كلرو بنزن از چي دربوگير ميشه استفاده كرد

amirdolu

عضو جدید
با سلام. البته چسب های کاشی و سرامیک به دو دسته پایه آبی و پایه حلالی تقسیم بندی میشه.نوع پایه آبی به دو نوع پایه سیمان و رزینی تقسیم میشه.یه فرمول مناسب و جنرال برای کاشی و سرامیک میتونه نوع خمیری پایه آب (رزینی)باشه. که البته بیس رزینش به طور کلی پلی وینیل استاته و فیلر های مختلفی میتونه استفاده بشه.

houman.mobini

عضو جدید
سلام جناب مهندس.وقت بخیر.مهندس من خیلی وقت هست که در حال بدست آوردن فرمول تینر فوری هستم و واقعا به این فرمول احتاج دارم.داخل یکی از پست های شما مطالبی رو به صورت خلاصه دیدم.اگر امکانش هست میخواستم ببینم کتاب یا مجله یا مطلبی که به صورت کامل تر این موضوع رو دنبال کرده باشه به من معرفی کنید!اگر این لطف رو در حق من انجام دهید بینهایت مدیون شما خواهم بود.ایمیل من هم houman.mobini@gmail.com هستش:)باز هم ازتون تشکر میکنم|!

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارزان ساز البته در گذشته حلال 410 + حلال 409 + افزاینده قدرت انحلال استن +ام ایی ک + معطر کننده و افزاینده سالونسی بوتیل استات یا اتیل استات در مواردی پای سلو سلو ها هم میاد وسط باید نوع مصرف کاملا معلوم گردد

1
سلام جناب مهندس.وقت بخیر.مهندس من خیلی وقت هست که در حال بدست آوردن فرمول تینر فوری هستم و واقعا به این فرمول احتاج دارم.داخل یکی از پست های شما مطالبی رو به صورت خلاصه دیدم.اگر امکانش هست میخواستم ببینم کتاب یا مجله یا مطلبی که به صورت کامل تر این موضوع رو دنبال کرده باشه به من معرفی کنید!اگر این لطف رو در حق من انجام دهید بینهایت مدیون شما خواهم بود.ایمیل من هم houman.mobini@gmail.com هستش:)باز هم ازتون تشکر میکنم|!

mohandesehsan

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گلم
امیدوارم همه خوب و سلامت باشید
دوستان من در مورد فرمولاسیون رنگهایی که روی ورقه های فولادی (coil coating)میزنن مطلب میخاستم
ممنون میشم راهنماییم کنید

AMIR HADI

عضو جدید
سلام دوستان ، اگه اطلاعاتی در مورد محلول 402 (تو صنایع رنگ سازی کاربرد داره ) دارید منو راهنمایی کنید .

با تشکر

kjlk

عضو جدید
با سلام فرمول تولير جوهر مهر رو ميخواهم لطفا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه
و همچنين واكس داشبورد غير روغني

ABOUTALEBAKBARI

عضو جدید
تشکر وکمک

تشکر وکمک

من دریک شرکت تولیدپارافین کار میکنم ؛ازفرایند تولید پارافین ماده ای بدست میاد که ما بهش میگیم سولفونات میخوام بدونم به چه دردی میخوره

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
من دریک شرکت تولیدپارافین کار میکنم ؛ازفرایند تولید پارافین ماده ای بدست میاد که ما بهش میگیم سولفونات میخوام بدونم به چه دردی میخوره

سلام ..
فکز کنم منظور شما سدیم پترولیوم سولفونات است که کارکردی مانند یک ماده سطحی آنیونی دارد یعنی خواص قطبی یک انتهای مولکول به عنوان یک عامل آبدوست عمل می کندوخود را در احاطه آب دیگر مواد قطبی قرار می دهد.در حالیکه هیدروکربور دیگر ، پلی را ما بین فاز غیر قطبی ایجاد می کند

این ماده شفاف، غلیظ وکاملاً قابل حل در روغن است و موارد مصرفش هم در روان کننده تراشکاری، ضد فرسایش، عامل Flotation سنگ معدن، افزودنی به روغن های روانکاری نظیرروغن موتور و افزودنی به سوخت، کاربرد وسیع در فراورش چرم و الیاف نساجی می باشد ...

amirkarbasian69

عضو جدید
[h=2]فرمولاسیون شیشه پاک کن ،پاک کننده چند منظوره و آب رادیاتور[/h]
سلام دوستای گلم

من مواد اولیه شیشه پاک کن ،پاک کننده چند منظوره و آب رادیاتورخودرو رو میخواستم

درصد مواد اولیه شون رو هم میخواستم

خیلی دنبالش گشتم اما چیزی پیدا نکردم

خیلی ممنونتون میشم اگه کمکم کنید:gol::gol:

mossen1

عضو جدید
پایدار کننده

پایدار کننده

با سلام دوستان
کسی میدونه کف حاصل از تگزاپن یا سدیم لوریل سولفات را چجوری میتونم پایدار کنم؟
میخوام حدود 30 تا 40 دقیقه پایدار باشه

agh_sajjad

عضو جدید
سلام. کسی روش ساخت فوتوکاتالیست N-Zno با گوانیدین رو بلده؟ با Tio2 فرق می کنه؟ممنون میشم.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
AW402 یا آبادان وایت اسپریت 402 یک حلال نفتی است که شباهت بسیار نزدیکی به نفت سفید دارد به همین علت فلش و گراویتی اش نیز به ان نزدیک است از ان بعنوان تینر روغنی استفاده میشود برای خوشبو کردنش مقدار تر پنتن در تینر اضافه میکنند کاربرد دیگرش بعد از بی بو کردن ساخت حشره کش امشی است اگر با پایروتروم همراه شود حشره کش بسیار قوی ساخته خواهد شد .
سلام دوستان ، اگه اطلاعاتی در مورد محلول 402 (تو صنایع رنگ سازی کاربرد داره ) دارید منو راهنمایی کنید .

با تشکر

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیشه پاک کن ها مخلوطی از یک سورفکتانت قوی مثل تریتون و چربی گیر هایی مثل الکل و رقیق کننده مثل آب است برای حذف چربی از سدیم هیدراکسید و یا آمونیوم هیدرواکساید همراه با الکل هم ممکنست استفاده شود .
آب رادیاتور بهتر است دمی واتر باشد و با یک ضد یخ (ضد جوش )همراه شود معمولا ضد یخ ها ترکیباتی شامل اتیلن گلایکول و چند افزودنی دیگر است .
فرمولاسیون شیشه پاک کن ،پاک کننده چند منظوره و آب رادیاتور

سلام دوستای گلم

من مواد اولیه شیشه پاک کن ،پاک کننده چند منظوره و آب رادیاتورخودرو رو میخواستم

درصد مواد اولیه شون رو هم میخواستم

خیلی دنبالش گشتم اما چیزی پیدا نکردم

خیلی ممنونتون میشم اگه کمکم کنید:gol::gol:

آخرین ویرایش:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضد کف در صنایع رنگ که از تگزاپن استفاده میکند مرسوم است اما شما پایدار ساز کف میخواهید کاربردش را ذکر کنید شاید کمک کند .
با سلام دوستان
کسی میدونه کف حاصل از تگزاپن یا سدیم لوریل سولفات را چجوری میتونم پایدار کنم؟
میخوام حدود 30 تا 40 دقیقه پایدار باشه

آخرین ویرایش:
بالا