تشکر و قدردانی از زحمات مدیر پیشین تالار zahra1386

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت اعضا محترم باشگاه مهندسان ایران

ضمن تشکر و سپاس از زحمات دوست خوبم خانم مهندس زهرابانو
zahra1386
که مطمئنا زحمات ایشان در مدیریت و راهنمایی اعضا سایت در یاد ما ماندگار خواهد بود و همیشه قدردان آن هستیم , به اطلاع میرسانم که متاسفانه ایشان به دلیل کمبود زمان و مشغله امکان ادامه فعالیت به عنوان مدیر تالار را نداشتند و امیدواریم همچنان بتوانیم از حضور و فعالیت ایشان به عنوان یکی از اعضای خوب و با معلومات باشگاه استفاده کنیم .

برای ایشان در تمامی مراحل زندگی و سطوح علمی آرزوی موفقیت داریم
انشالله همیشه شاد و سربلند باشند
:gol:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
زهرا جان بابت تمامی زحماتت ممنون، به خصوص در زمانی که من واقعاً مشکلاتم زیاد بود و امکان حضور نداشتم همیشه به عنوان دوست و همکاری فعال و قابل اعتماد حضور داشتی. مطمئناً جای خالیت همیشه حس خواهد شد.
هرجا هستی امیدوارم شاد، موفق و سلامت باشی خانوم گل :gol: :heart:

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام زهرا بانو.
ایشالله که با مخاطبت زندگیه خوبی رو شروع کنی و همیشه در کنار هم سبز و شاد باشید بعضی وقتام دعوا کنید که خوشی نزنه زیر دلتون.
هر جا هستین خوش و خرم و موفق و موید و پیروز باشید.
مولتی یوزرتون هم دیگه اینورا پیداش نمیشه.
بخاطر تمام انرژی هایی که بهمون دادین ممنونتون هستیم. برای تمام بلاهایی که باید سرت میاوردم و نیاوردم متاسفم.
امیدوارم همیشه سلامت باشین و همیشه امیدوار. ادمی به امید زنده هست.
یا حق.:cry:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
به خاطر رفاقت تمام عیار شما ازتون ممنونم.
بچه های اینجا خیلی از شما یادگرفتن. چجوری رفاقت کردن رو باید از شما یاد گرفت.
بابت هر لبخندی که به ما هدیه دادید ممنونم و انشالله زندگیت پر از لبخند باشه.
به قول بچه ها این لحظات سخته. ولی اجتناب ناپذیر هم هست.
لبخند زندگیتون دو چندان :gol:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
زهرا جان دوست پرانرژی دوست داشتنی من
خب من قبلا ابراز ناراحتی کردم ازاین بابت
زیاد نمیخوام ناراحت شی که هممون اومدیم ناراحتیامونو اینجا خالی کردیم

ولی خب جای خالیت حس میشه:(

هرجاهستی موفق باشی:gol:

آخرین ویرایش:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اولین کسی که توی تیم مدیریتی با وجود شناخت کم یه برخورد گرم و خوب و البته پرانرژی داشت، شما بودی که بزرگی روح شما رو نشون میداد... امیدوارم هرجا هستید در پناه خدا سلامت و غرق در آرامش و موفقیت باشید:gol::gol::gol:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
خوبی دلیل جاودانگی توست....

خوبی دلیل جاودانگی توست....

سپاس از همه زحماتت زهرای عزیزم.
آرزو می کنم همیشه همینطور شادی بخشی و مهرورزی در وجودت موج بزنه و بهانه ای باشه برای طراوت و شادابی خودت.
در همه حال موفق و سلامت باشی دوست خوبم:gol:

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

ممنونم از همه دوستای گلم...قلبا خوشحالم از اینکه سعادت دوستی با همچین عزیزایی رو دارم...خوشبحال خوتم...دلتون کباب:دی:w02::w12:

من لایق این همه لطف نیستم...هرچی بوده از خوبی خودتونه...امیدوارم اگر قصوری از من سر زده به بزرگواری خودتون ببخشید:gol:

پ.ن:همی گویم و گفته ام بارها که من علاقه خاصی به اینجا دارم به خاطر دوستان گلی ک اینجا هستن و هیچ وقت شاید نتونم برای همیشه ترکش کنم...شاید کمتر وقت کنم سر بزنم اما هستم:gol:

پ.ن2:عاغا هیچ خبری هم از دو نفره شدن و این سوسول بازیا نیس...شایعه نپراکنونین:دی

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
...

...

ســـلام ..
قطعا مایه ی ناراحتی و ملالت هست دیدن عنوان بازنشستگی در زیر اسامی رفقا و دوستانی که سالها با هم همکاری و تعامل داشتیم . مخصوصا که کسی مثل زهرا جان باشه که همیشه با شور و طراوت و انرژی بی انتهای خودش، مایه ی دلگرمی ما و مشوق ِ ادامه ی فعالیت ِ خیلیای دیگه شده بود .
اما از طرفی، همین که میدونیم که طبق وعده ی خودش، این عنوان ِ جدید باعث نمیشه که از حضور و همراهی و دیدارش محروم بشیم ، کورسوی امیدی در دل ایجاد میکنه و باعث میشه که از هجمه ی ناراحتی ما بکاهه ( زهرا ؟ ادبیات ِ ثقیل ِ فی البداهه رو سنجاق کن :دی ) .
از تمام زحمات و فعالیت ها و تلاش هایی که در این چند سال داشتی و در ادامه خواهی داشت ، تقدیر و تشکر میکنم و آرزو می کنم که در هر کسوتی ، همیشه مثمر ثمر و مفید واقع باشی .
شاد، تندرست و موفق باشی زهرا جان ، دوست ِ همیشه خوبم ..

احسان
1394.05.11
17:20

بالا