گفتگو و آشنایی با دیگر اعضا تالار تاریخ و باستانشناسی

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دوستان و همراهان عزيز:gol::gol::gol:

عنوان نوشتار به حد كفايت گويا مي باشد...
در خدمت دوستان علاقه مند به تاريخ و تمدن ايران عزيز هستيم
...

fatemeh biglar

عضو جدید
سلام ممنون از تاپیک قشنگت
من دوس داشتم شخصا دو سه هزار سال پیش تو این دنیا بودم البته اگه حضور تو این دنیا اجباری بود و خودم فقط میتونستم زمانشو انتخاب کنم شما ها چی دوس داشتین زمان زندگیتون دولت جمهوری باشه یا شاهنشاهی؟

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از تاپیک قشنگت
من دوس داشتم شخصا دو سه هزار سال پیش تو این دنیا بودم البته اگه حضور تو این دنیا اجباری بود و خودم فقط میتونستم زمانشو انتخاب کنم شما ها چی دوس داشتین زمان زندگیتون دولت جمهوری باشه یا شاهنشاهی؟

سلام

خوبی؟؟؟

دو سه هزار سال پیش کجاش خوب بوده؟؟؟

نه تلویزیونی نه کامپیوتری نه موبایلی هیچی نبوده ...

به نظرم در مود این یه تاپیکی بزن ...

kingston1365

عضو جدید
سلام. ممنون بابت تاپیکه قشنگت.
تاریخ باشتان ایران باشه بحث خیلی بهتراز تاریخ معاصره

سلام اتفاقا ما ایرانی ها باید مایه ننگ ما باشد مه به تاریخ خود افتخار کنیم چرا که ما امانت داران خوبی (نه در عمل و نه در مملکت داری )برای گذشتگان خود به خصوص شاهان عزیز هخامنشی نبودیم و در دنیا ایران رو از عرش به فرش کشوندیم

این مهم نیست که تو به گذشتگانت افتخار کنی این مهم است که ایندگان به تو افتخار کنن. (ناپلون)

mohammad.md

عضو جدید
واقعا از اون موقع كه كشور هاي غربي و امريكا پا گرفتن و پاشون تو ايران باز شد بدبختي ايران شروع شد از همه بدبختر اون شاهاني بودن كه در اوج قدرت مردومشونو به اونا فروختن.اخ من اگه دستم به پادشاهان قاجار برسه اخ من اگه تو اون دوراني بودم كه قرار داد هاي ننگينو ميبستن.اگه ما زودتر انقلاب ميكرديم و مردم مثل الان تو صحنه بودن هرگز نميزاشيم حرمت 2500 ساله ايران زير سوال بره.

mohammad.md

عضو جدید
دوستان ما بايد قدر اين انقلاب و روحانيمونو بدونيم از اون زمان كه سيد جمال چپاول غربي رو مطرح كرد اون زماني كه شاهنشاهي بي لياقت داشتن ايرانو نابود ميكردن هميشه روحانيون تو ابتداي خط بودن مردومو بيدار ميكردن.
دوستان ادم فاسد بين هر قشري پيدا ميشه.خطاي يه نفرو تو گردن همه نندازين. نذارين دشمن تو ما رخنه كنه .
ما بايد به گذشته خودمون بايد به ايراني بودن خودمون افتخار كنيم كه در اون زمانم چقدر انسان هاي متمدني بوديم.
زنده باد اسلام .زنده باد ايران

shiva71

عضو جدید
درود
منم ایران باستانو بیشتر دوست دارم و ترجیح میدم راجع به اون بحث کنیم

ali125

عضو جدید
دوستان ما بايد قدر اين انقلاب و روحانيمونو بدونيم از اون زمان كه سيد جمال چپاول غربي رو مطرح كرد اون زماني كه شاهنشاهي بي لياقت داشتن ايرانو نابود ميكردن هميشه روحانيون تو ابتداي خط بودن مردومو بيدار ميكردن.
دوستان ادم فاسد بين هر قشري پيدا ميشه.خطاي يه نفرو تو گردن همه نندازين. نذارين دشمن تو ما رخنه كنه .
ما بايد به گذشته خودمون بايد به ايراني بودن خودمون افتخار كنيم كه در اون زمانم چقدر انسان هاي متمدني بوديم.
زنده باد اسلام .زنده باد ايران

تکبیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الله اکبر .....الله اکبر
مرگ بر ضد ولایت فقیه...........
مرگ بر آمریکا!!!!!
آخ ........آخ..............آخ....بمیرم برای این روحانیون !!!!!
محمد جان درست میگن؟؟؟؟؟!!!!
بیچاره روحانیون دنبال قدرت وثروت نیستن که ؟!!!نه میخوان رهبر بشن؟؟؟!!!!!نه میخوان رئیس جمهور بشن؟؟؟!!!!نه میخوان رئیس مجلس بشن؟؟؟!!!!
فوق ....فوقش .....یه پست ومقام محکم گیرشون بیاد و یه چند میلیارد پولم بره جیب مبارکشون و خودشون و خانواده هاشون هم غرق در رفاه و اسایش و خوشبختی و سفر خارج و.........باشن به همراه اینام دم از اسلام تو منبر و تلویزیونشون بزنن قانع اند بیچاره ها؟؟؟!!!
چیز زیادی که نمیخوان؟؟؟!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

elissa_astro

عضو جدید
سلام.شخصا از سلسله ی قاجار هیچ خوشم نمیاد و اگه یه پاک کن جادویی داشتم همشونو shift+deletمیکردم تا عبرتی باشند برای
ایندگان.اما عاشق اقتدار صفوی هستم.justشاه عباس صفوی ولا غیر.همین که ازبکان و عثمانی ها که البته عثمانی اون زمان امپراتوری بود رو سر جای خودشون نشوند کلی حرفه.

elissa_astro

عضو جدید
..........

..........

چرا شما که تاپیک به این باحالی میزنید خودتون کم سر میزنید بهش؟حیف نیست مهجور بمونه؟

hastyh

عضو جدید
بابا بچهای تاریخ یکم دست بجنبونین.

یکم بیشتر فعالیت کنین.

مگه چی شما از مهندسا کمتره؟

بیاین تو این تاپیک باهم حرف بزنین تبادل اطلاعات کنین.:)

sgh.ghashghaee

عضو جدید
سلام من یه سوال دارم؟کدوم پادشاه بود که کتب پزشکی را برای گرم کردن خودش به آتش کشید؟:que:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا من ندونستم اينجا گفتگوي سياسي هست يا گفتگوي تاريخ ايران اگه دومي باشه من هستم اولي نـــــــــــة!!!! يكي ميگه مرگ بر آمريكا يكي ميگه مرگ بر ضد ولايت فقيه يكي ميگه زنده باد روحانيون:redface:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا فرق نداره كه مهندس باشه يا نباشه فقط من فقط ميخوام زمان پادشاهي كوروش كبير اطلاعات كسب كنم

چه فرماني داده اين پادشاه جــــــــهان

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موييايي به خاك سپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايــــــــــــــران را تشكيل دهد.

كوروش كبيـــــــــــــــــــر

toghrol1

کاربر بیش فعال

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فرمانروایان بی خرد مردم را شاگرد خویش می پندارند.

اُرد بزرگ