آیا دختر خانمای محترم حاضرن........

nedashiva

کاربر بیش فعال
خب هر عقل سالمی میگه نه.....و اگه زیاد بیماریش حاد نباشه و طرف اشنا باشه وهمه چیز تمام باشه وعلاقه ایی هم در کار باشه ممکنه....... اگه بعد از ازدواج بفهمم ناراحت میشم ولی طلاقش نمیدم

میناا

عضو جدید
البته باید دید که خودش چه حسی به این بیماری داره!
ممکنه بعدا خوب بشه و کسی که باهاش ازدواج کرده دچار بیماری بشه ببینم اونم میتونه باهاش زندگی کنه یا نه!

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
یه سوال داشتم از دختر خانمای محترم
آیا حاضرید با کسی که بیماری داره ازدواج کنین؟؟
البته نه مثلا بیماریهای حاد مثل سرطان و.... .مثلا مشکلات روده ای یا معده و...داشته باشه
آیا براتون مهمه که اون شخص قبل از ازدواج،بیماریش رو باهاتون در میون بذاره؟؟
ممنون

خودشما چی حاضرهستین با دختری که این بیماری داشته باشه ازدواج کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا براتون مهم هست قبل ازدواج مطرح کرده باشن؟؟؟؟؟؟

ولی درکل این بیماری که مطرح کردین مسئله مهمی نیست اکثریت الان یکم مشکل معده دارن زن میگیرن خوب میشن:smile: ولی اینقدر مسائل مهم تر هست که دوستان مطرح کردن که به نظر من این مشکل خاصی نیست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودشما چی حاضرهستین با دختری که این بیماری داشته باشه ازدواج کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا براتون مهم هست قبل ازدواج مطرح کرده باشن؟؟؟؟؟؟

ولی درکل این بیماری که مطرح کردین مسئله مهمی نیست اکثریت الان یکم مشکل معده دارن زن میگیرن خوب میشن:smile: ولی اینقدر مسائل مهم تر هست که دوستان مطرح کردن که به نظر من این مشکل خاصی نیست

حالا چرا اینقدر علامت سوال گذاشتین؟؟؟ چشممون اب مروارید آورد!
اگه دختر خوبی باشه و اونی باشه که ایده ال من باشه،اره ازدواج میکنم

.
.
مردا اگه مشکل معده داشته باشن بعد زن بگیرن خوب میشن؟؟؟ یعنی دخترا حکم شربت معده رو دارن؟؟؟ برا لوزالمعده چیزی ندارین؟؟ ..:دی

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا چرا اینقدر علامت سوال گذاشتین؟؟؟ چشممون اب مروارید آورد!
اگه دختر خوبی باشه و اونی باشه که ایده ال من باشه،اره ازدواج میکنم

.
.
مردا اگه مشکل معده داشته باشن بعد زن بگیرن خوب میشن؟؟؟ یعنی دخترا حکم شربت معده رو دارن؟؟؟ برا لوزالمعده چیزی ندارین؟؟ ..:دی

نه اونو که شوخی کردم ولی آره خیلی از بیماریها خوب میشه اگه ازدواج موفق باشه واون آرامشی که خدا نوید داده باعث میشه که خیلی مشکلات خوب بشه

من توی اشنا هایه دختر خانوم دیده بودم خیلی انگاری مشکل گوارشی داشتن (چراکه توی خونه مشکل خاصی نداشتن به جز اینکه خانواده مانع ازدواج ایشون میشدن)

ولی انگاری بعد ازدواج شنیدم مشکلی ندارن مثل اینکه شوهر شربت معده رانیتیدین................بوده

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام
البته نه مثلا بیماریهای حاد مثل سرطان و.... .مثلا مشکلات روده ای یا معده و...داشته باشه
ممنون

ببینین به شخصه فکر می کنم که هیچ کدوم از آدمها اخ و پیف و ... نیستن همه آدمن.
بیماری یه مشکلی هس که بعد ابتلای میزبان به عوامل بیماری زا به وجود میاد خوب؟ میزبان خودش انتخاب نکرده که! نه؟
مسئله ترحم هم نیست. اما در اولویت هم نیست. شناخت طرفین مهمه بعد از شناخت اولیه اگه به ازدواج داره می رسه و نگفتنش ممکنه مشکل درس کنه، قبل ازدواج بهتره مطرح بشه. اگه از اولش به خاطر بیماری بخواد جا بزنه، از اولش نباشه بهتره... الان کسی هست که %100 کامل و سالم سالم باشه؟؟ یا تضمینی داره که تا اخر عمرش %100 سالم می مونه؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اونو که شوخی کردم ولی آره خیلی از بیماریها خوب میشه اگه ازدواج موفق باشه واون آرامشی که خدا نوید داده باعث میشه که خیلی مشکلات خوب بشه

من توی اشنا هایه دختر خانوم دیده بودم خیلی انگاری مشکل گوارشی داشتن (چراکه توی خونه مشکل خاصی نداشتن به جز اینکه خانواده مانع ازدواج ایشون میشدن)

ولی انگاری بعد ازدواج شنیدم مشکلی ندارن مثل اینکه شوهر شربت معده رانیتیدین................بوده

آیا به زن نمینگرند که چگونه معده را شفا میدهد؟ همانا در او ایاتی است برای کسانی که از امپول میترسند.............این همین چند دقیقه پیش طرف ما نازل شد:دی
حالا مشکل گوارشیش حتما بخاطر ازدواج بوده که حل شده؟؟ شاید دلیل دیگه ای داشته

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینین به شخصه فکر می کنم که هیچ کدوم از آدمها اخ و پیف و ... نیستن همه آدمن.
بیماری یه مشکلی هس که بعد ابتلای میزبان به عوامل بیماری زا به وجود میاد خوب؟ میزبان خودش انتخاب نکرده که! نه؟
مسئله ترحم هم نیست. اما در اولویت هم نیست. شناخت طرفین مهمه بعد از شناخت اولیه اگه به ازدواج داره می رسه و نگفتنش ممکنه مشکل درس کنه، قبل ازدواج بهتره مطرح بشه. اگه از اولش به خاطر بیماری بخواد جا بزنه، از اولش نباشه بهتره... الان کسی هست که %100 کامل و سالم سالم باشه؟؟ یا تضمینی داره که تا اخر عمرش %100 سالم می مونه؟

بله ممکنه هر کسی یه مشکلی داشته باشه.ولی شاید بعضیا حساس باشن دیگه
طبیعتمون فک میکنم اینجور باشه که خوبا رو برا خودمون میخوایم.یعنی خودمون مریض باشیم طوری نیست ولی طرف مقابل نباید مریض باشه....البته همه هم اینطور نیستن

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سیلام،
نه میتونم بگم نه، نه میتونم بگم آره! :D

به باقی چیزا هم بستگی داره. اگه همه چیزش خوب باشه و بیماریش بیماری خاصی نباشه، چرا که نه؟!
همه خوبی ها که توی یه نفر نیست. آدم بی عیب هم پیدا نمیشه. ممکنه خیلی خوبی های دیگه داشته باشه که به این یه پوینت منفی بچربه :D

ولی حتما حتما باید قبل از بیماریش بگه!... البته این یکی از سوالایی هستش که هر دو طرف توی مجلس خواستگاری باید از هم دیگه بپرسن که آیا شما سابقه بیماری خاصی دارید؟! الان چی؟!

خلاصه دو طرف باید با شناخت همدیگه رو انتخاب کنن :D

Fatimba

عضو جدید
سلام
ممنون

اگه دوسش داشته باشم آره.ولی برام مهمه که ازم پنهونش نکنه و بهم بگه

soraia

عضو جدید
اگه بیماریشو قبلا باهام درمیون بذاره و اخلاقش خوب باشه اره من حاضرم

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بابا خوش اخلاق باشه
پرستارشم می شیم
اگرم به خاطر بیماریشم بعضی وقتا بداخلاق باشه طوری نیست کنار میایم دیگه

SHEEDA

عضو جدید
بستگی داره
اگه پای علاقه در میون باشه آره
ولی بازم انسان تو موقعیتش باید باشه اونموقع میشه گفت چه کار میکنه
الان هرچی هم بگیم فقط حرفه
در ضمن اگه بیماری حاد نباشه میشه کنار اومد;)

(همه در هر شرایطی حق داشتن یه زندگی خوب رو دارن )

Negar architect

عضو جدید
خو اگه از همین اول زندگی ادم با یه بیماری ساده کنار نیاد فردا پس فردا با بقیه مشکلات چجوری میخواد کنار بیاد!یه بیماری اینجوری ساده که چیزی نیس,تازشم ادم باید تو انتخاب اخلاق طرف اینجوری سخت بگیره نه اینکه مساله ساده ای مث این رو گندش کنی!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خو اگه از همین اول زندگی ادم با یه بیماری ساده کنار نیاد فردا پس فردا با بقیه مشکلات چجوری میخواد کنار بیاد!یه بیماری اینجوری ساده که چیزی نیس,تازشم ادم باید تو انتخاب اخلاق طرف اینجوری سخت بگیره نه اینکه مساله ساده ای مث این رو گندش کنی!

واقعا همین طرز فکرتونه؟؟؟
خیلی جالبه
اخلاق اخلاق اخلاق
نمیدونم چند نفر براشون روح طرف مهمتره تا جسمش

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب کسی که روح بزرگی داره اخلاق خوبی داره
وقتی روحت بزرگ باشه مثل یه دریا می مونی که همه چیو
می کشه تو خودش

بله
البته روح بزرگ رو باید دید...بعضیا شاید اصلا تمایلی به دیدن روح نداشته باشن.فقط چشم و ابرو و پول رو میبینن

قنبری پور

عضو جدید
کاربر ممتاز
روح آدما قابل ستایشه من که به شخصه برای روح احترام قائلم
چه روح خودم چه دیگران
اون اشخاص ظاهر بینن شاید با ظاهر طرف به آرامش می رسن
روحشون همونقدر ظرفیت داره

Negar architect

عضو جدید
واقعا همین طرز فکرتونه؟؟؟
خیلی جالبه
اخلاق اخلاق اخلاق
نمیدونم چند نفر براشون روح طرف مهمتره تا جسمش

نه اخلاق فقط یه مثال بود.منظورم اینه رو مسائلی مث این که زیادم بزرگ نیستن نباید زیاد ریز بشیم.یه سری مسائل مهمتری هس که باید بهشون توجه کنیم.
بعله:smile:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه اخلاق فقط یه مثال بود.منظورم اینه رو مسائلی مث این که زیادم بزرگ نیستن نباید زیاد ریز بشیم.یه سری مسائل مهمتری هس که باید بهشون توجه کنیم.
بعله:smile:

منظورم از اخلاق،فقط خوش اخلاقی و بداخلاقی نیست...منظورم کلا توجه به روحه...اینکه طرف چه اعتقاداتی داره...چه فکری نسبت به جامعه و ... داره

mech.r

عضو جدید
قطعا حاضرم. البته حتما باید قبلش بگه ...
اصلن چون خودمم همچین مشکلی دارم ترجیح میدم همسرم هم داشته باشه!

samaneh91

عضو جدید
خوب اگه بیماریش حاد نباشه نگه هم مشکلی نیست این روزا با این مواد غذایی شیمیایی کی دیگه سالمه؟؟ تازهوظیفه من میشه پرستاری که تقریبا کار همه زنا اینه

بالا