آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوست خوب.. اگه فارسی تایپ نکنید همین الان اخطار میگرید.. اینو جدی گفتم.. پس اگه امکان فارسی تایپ کردن نیست پست ارسال نکنید تا زمانی که فارسی شه.. و اِلا بعد از این پستم.. باز تکرار شد اخطار خواهم داد.... (گل)
بچه ها! ســــــــــــــــــــــــــــــــــــهلااااااااااااااااااااااامـــــــــــ ! خانوما اینور :دی

سلام عزیزم.. خوبی؟ خوش اومدی.... ;)

پ.ن: باز تشکرام غیر فعال شد... ;)

kamran333

عضو جدید
دوست خوب.. اگه فارسی تایپ نکنید همین الان اخطار میگرید.. اینو جدی گفتم.. پس اگه امکان فارسی تایپ کردن نیست پست ارسال نکنید تا زمانی که فارسی شه.. و اِلا بعد از این پستم.. باز تکرار شد اخطار خواهم داد.... (گل)

mohem
nist aslan

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D.......
تخلف؟؟؟
هان؟؟؟
کامران؟؟؟
.
.
.
اصلا به قیافه این بچه معصوم میاد تخلف کنه...:w07:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

kamran333

عضو جدید
kamran333 عزيز،

شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.

دليل: عدم تايپ فارسي
-------
...
-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.
avariin hala 2ros shod
deghat konid
sirke khalil nist ke
:biggrin:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام عزیزم.. خوبی؟ خوش اومدی.... ;)

پ.ن: باز تشکرام غیر فعال شد... ;)
خوب برای اینکه کلی تشکر میذاری دیگه .... اصلا به فکر تشکرات نیستی ...... یکم قناعت پیشه کن ..... پ ن : منم همینطورم هر روز که میام اینجا تشکرام تموم میشه بعد میرم ...... :D باید دو نفری قناعت پیشه کنیم .....

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نکته ای .... من نمیدونستم نباید توی تاپیکهای تالار اسپم کرد ....... وقتی تاپیک زدم فهمیدم .....