معرفی برنامه های مرتبط با روانشناسی در شبکه های مختلف صدا و سیما

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :gol:

گاهی وقت ها برنامه های خوبی در زمینه روانشناسی با حضور کارشناسان و روانشناسان برجسته از تلویزیون یا رادیو پخش میشه

که خیلی هامون به دلیل این که اطلاعی از زمان پخش اونها نداریم یا این که اصلا تلویزیون نگاه نمی کنیم ازشون غافل می مونیم و نمی تونیم نگاهشون کنیم.

به نظرم خیلی از این برنامه ها بسیار کاربردی و مفید هستند که با توجه به دنیای پیچیده ی روانی این روزهای ما

می تونیم خیلی از این برنامه ها بهره ببریم و اطلاعاتمون رو بالا ببریم و در زندگی روزمرمون ازش استفاده کنیم.

پس اگه اهل دیدن برنامه های روانشناسی هستید

خوشحال میشم بیاین اینجا و در موردش توضیح بدین و زمان پخشش رو اطلاع بدید.

با تشکر:gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین برنامه ای که میخوام بهتون معرفی کنم و توصیه ی اکید هم می کنم که این برنامه رو از دست ندید

برنامه ی
"اردی بهشت"هستش

این برنامه هر روز ساعت 1:20 دقیقه از شبکه چهار پخش میشه

و هر روز یه موضوع داره (روانشناسی، تغذیه، اعتیاد، حقوق، گیاهان دارویی، طب سنتی و جوانان و ....) و از کازشناسان مربوط به همون موضوع هم دعوت می کنه

در روزهای دو شنبه هر هفته ی این برنامه
"دکتر علی بابایی زاد"، روان درمانگر تحلیل رفتار متقابل حضور دارند

برنامه و صحبت های ایشون بسیار عالیه و مدت هاست که هر هفته برنامه ایشون رو می بینم و استفاده می کنم

به شما هم توصیه می کنم ببینید چون با دیدنش می تونید درک درستی از خودتون و حتی دیگران به دست بیارید.

دوستانی که تا الان برنامه های ایشون رو ندیدند و دوست دارن برنامه های قبلی رو هم داشته باشند
می تونند برای دانلود فایل صوتی این برنامه به سایت شبکه چهار مراجعه کنند.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشق حرفهای این آقا هستم .واقعن جذاب صحبت میکنه .چن باری موفق شدم ب حرفاش گوش بدم و واقعن هم برام تاثیر گزار بوده
***********************************************************************************
دقیق یادم نیست کدوم شبکه بود ، اما تو یکی از برنامه های مرتبط با روانشناسی ی خانم دکتری ب نام بهرامی می اوردن ک همیشه الگوی رفتاری من بوده و هنوز هم هست

عالی و تاثیر گذار ....

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عاشق حرفهای این آقا هستم .واقعن جذاب صحبت میکنه .چن باری موفق شدم ب حرفاش گوش بدم و واقعن هم برام تاثیر گزار بوده

دقیق یادم نیست کدوم شبکه بود ، اما تو یکی از برنامه های مرتبط با روانشناسی ی خانم دکتری ب نام بهرامی می اوردن ک همیشه الگوی رفتاری من بوده و هنوز هم هست

عالی و تاثیر گذار ....

فکر کنم اسم برنامه هزار راه نرفته بود...:w10: