استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من کلی محاسبات کردم و احتمال دادم پذیرش نفت انقدر بالا باشه که اگر قرار باشه قبول شم اونجا می تونم قبول شم!!

و دیگه نیازی به شرکت در آزمون گاز نیست!

بعد از اینکه ظرفیت ها اعلام شد کلی سعی کردم خودم رو خوش بین نگه دارم ولی هر روز که به روز موعود نزدیک تر میشیم تبعات

محاسبات اشتباهم رو بیشتر متوجه میشم:biggrin:

همه دوستان مهندسی شیمی زدن شرکت نفت خیز جنوب و در حدود 40 نفر پذیرش!

چه شود!!

وحید جان بستگی به درصد خطای محاسباتت داره;)
ببین داداش حدود 100 و خورده ای مهندس شیمی عسلویه میخواد!!من میگم مثلا 100 نفر!
بعد حدود 50000نفر کلا شرکت کردند!!!فرض میکنیم حدود 7000نفر مهندس شیمی باشن!!
خب حالا فرض میکنیم ازین 7000تا مهندس شیمی 5000تا زدن عسلویه واسه آزمون و 2000تا خوزستان و ایلام و ....
یعنی 5000تا واسه 100 نفر!!!
خب ازون جایی که 60% امتیاز بومی توی آزمون تأثیر داشت!!!فرض میکنیم ازین 5000نفر هم 1000تاش بومی باشن که امتحان میدن واسه عسلویه!!!
بعدش ازون 100تایی که عسلویه میخواد هم فرض میکنیم که 60تاش رو بومی میگیرن ازون 1000نفر بومی که امتحان میدن!!!
خب حالا میشه چقد!؟؟؟40 نفر باید قبول بشن ازرون 4000نفر غیر بومی!!!خب فرض میکنیم 1.5 برابر یا کمتر هم یا بیشتر هم برای دعوت به مصاحبه قبول بشن!!!!خب تقریبا از هر 100 نفر یکی نهایتا قبول میشه ولی در آزمون کتبی از هر 70 تا یا از هر 60تا یا شایدم کمتر!!!
خب محاسباتم چطور بود!؟

hadishs

عضو جدید
با سلام امروز به من زنگ زدند می گند فرم سابقه کار مهمور به مهر شرکت برایمان بفرستید شما کسی خبر نداره چنین پیامی براش فرستادن یا نه
02188344695
شماره تماس گیر از شرکت گاز

تبریک میگم انگار شما از مرحله ی کتبی نمره ی قبولی آوردی :)
البته اگه سوابق کاری رو درست نوشته باشی!
میشه بپرسم امتحان رو چطور داده بودین؟ و چقدر سابقه دارین؟
من چند نفر دیگه رو هم دیدم که براشون اس ام اس زدن که برن و بعضی از مدارک ناقص رو بفرستن اداره گاز.
یعنی جواب درصدهای امتحان اومده و کسایی که قبول شدن هم مشخص هستن و دارن مدارک رو بررسی میکنن!

چرا آخه اینقدر سخته که جواب رو زودتر اعلام کنن؟

(عبدالله)

عضو جدید
ببین داداش حدود 100 و خورده ای مهندس شیمی عسلویه میخواد!!من میگم مثلا 100 نفر!
بعد حدود 50000نفر کلا شرکت کردند!!!فرض میکنیم حدود 7000نفر مهندس شیمی باشن!!
خب حالا فرض میکنیم ازین 7000تا مهندس شیمی 5000تا زدن عسلویه واسه آزمون و 2000تا خوزستان و ایلام و ....
یعنی 5000تا واسه 100 نفر!!!
خب ازون جایی که 60% امتیاز بومی توی آزمون تأثیر داشت!!!فرض میکنیم ازین 5000نفر هم 1000تاش بومی باشن که امتحان میدن واسه عسلویه!!!
بعدش ازون 100تایی که عسلویه میخواد هم فرض میکنیم که 60تاش رو بومی میگیرن ازون 1000نفر بومی که امتحان میدن!!!
خب حالا میشه چقد!؟؟؟40 نفر باید قبول بشن ازرون 4000نفر غیر بومی!!!خب فرض میکنیم 1.5 برابر یا کمتر هم یا بیشتر هم برای دعوت به مصاحبه قبول بشن!!!!خب تقریبا از هر 100 نفر یکی نهایتا قبول میشه ولی در آزمون کتبی از هر 70 تا یا از هر 60تا یا شایدم کمتر!!!
خب محاسباتم چطور بود!؟

ان شاءالله شما جزء اون یک نفر ها باشی!!

ولی به نظر من زیاد خودت رو درگیر این مسائل نکن

زحمتت رو بکش بقیه اش رو بسپار به اوست کریم.

بعضی از مسائل به جزء استرس نتیجه ای ندارن و الان زمان نبرد با استرس نیست!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ان شاءالله شما جزء اون یک نفر ها باشی!!

ولی به نظر من زیاد خودت رو درگیر این مسائل نکن

زحمتت رو بکش بقیه اش رو بسپار به اوست کریم.

بعضی از مسائل به جزء استرس نتیجه ای ندارن و الان زمان نبرد با استرس نیست!!
آره میدونم.واسه گاز نهایت تلاشمو کردم و تا جایی که میشد هم امتحان رو خوب دادم!!دیگه نمیدونم واقعا میشه بدون سهمیه بومی قبول شد یا نه!!!
ولی واسه نفت هییییییچ نخوندم و میخوام با همون اطلاعات گاز برم سر جلسه!

Yadavaran

عضو جدید
آقا مطمئنین درست کامنت گذاشتین!!!شاید میخواستین توی تاپیک مصاحبه ی شرکت گاز که واسه بچه های پارسال بود نظر بدین!!!

نه برادر من آزمون گاز 91 امتحان دادم بیدبلند امروز از ستاد جذب گاز زنگ زدند برای فرستادن مدرک سوابق کاری که 16 ماهش را می توانم بگیرم خوو

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
تبریک میگم انگار شما از مرحله ی کتبی نمره ی قبولی آوردی :)
البته اگه سوابق کاری رو درست نوشته باشی!
میشه بپرسم امتحان رو چطور داده بودین؟ و چقدر سابقه دارین؟
من چند نفر دیگه رو هم دیدم که براشون اس ام اس زدن که برن و بعضی از مدارک ناقص رو بفرستن اداره گاز.
یعنی جواب درصدهای امتحان اومده و کسایی که قبول شدن هم مشخص هستن و دارن مدارک رو بررسی میکنن!

چرا آخه اینقدر سخته که جواب رو زودتر اعلام کنن؟

مهندس من الان زنگ زدم ستاد جذب گاز گفتند داریم اطلاعات پردازش می کنیم واین سوابق برای درج در پرونده ومصاحبه امتیاز است .

alexmorgan

کاربر بیش فعال
مهندس من الان زنگ زدم ستاد جذب گاز گفتند داریم اطلاعات پردازش می کنیم واین سوابق برای درج در پرونده ومصاحبه امتیاز است .

مهندس تبریک میگم، نمره آزمون رو آوردی و سابقه کار هم که داری، دیگه نگران چی هستی.
ولی یه سوالی واسم پیش اومده تا اونجایی که میدونم آزمون گاز مهندس شیمی میخواست، ولی گویا رشته شما مهندسی نفته، میشه بپرسم چجوری شرکت کردین؟ یا اشتباه میکنم؟

Yadavaran

عضو جدید
مهندس تبریک میگم، نمره آزمون رو آوردی و سابقه کار هم که داری، دیگه نگران چی هستی.
ولی یه سوالی واسم پیش اومده تا اونجایی که میدونم آزمون گاز مهندس شیمی میخواست، ولی گویا رشته شما مهندسی نفته، میشه بپرسم چجوری شرکت کردین؟ یا اشتباه میکنم؟
آقاجان من پالایشگاه بیدبلند بودم درسال 87 در آزمون گاز 87 در مصاحبه رد شدم .
امروز زنگ زدم ستاد جذب گاز می گه داریم پرونده ها رو بررسی می کنیم .
باید رتبه ات بررسی شود چرا فرم سوابق و گواهی فرزندان صنعت نفت را نمی فرستی خوو

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
مهندس من تو تاپیک های قبلی اعمال قانون نشدم وبرای جلوگیری از اعمال قانون توسط رییس تاپییک تغییر رشته دادم چون من Blackberry سابق هستم .

vahid.chemical

عضو جدید
با سلام امروز به من زنگ زدند می گند فرم سابقه کار مهمور به مهر شرکت برایمان بفرستید شما کسی خبر نداره چنین پیامی براش فرستادن یا نه
02188344695
شماره تماس گیر از شرکت گاز
مگه شما در زمان ثبت نام مدرک مربوط به سابقه کارتون رو ارسال نکرده بودید؟
چون تا اونجا که من یادمه توی فرم ثبت نام اگه گزینه مربوط به سابقه کار خارج از صنعت نفت را علامت می زدید در مرحله آخر از شما می خواست که نامه مربوط به سابقه کار را نیز آپلود کنید و گرنه ثبت نام تکمیل نمی شد.

keyvanm

عضو جدید
سلام دوستان کسی از تاریخ ازمون استخدامی پتروشیمی کارون خبر داره؟من که زنگ زدم گفتم 27 فروردین اس ام اس میدن..
شما چی ؟به کسی اس دادن توی این مدت؟
این شماره پیگیری هست
0652-262-2750

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

سلام دوستان کسی از تاریخ ازمون استخدامی پتروشیمی کارون خبر داره؟من که زنگ زدم گفتم 27 فروردین اس ام اس میدن..
شما چی ؟به کسی اس دادن توی این مدت؟
این شماره پیگیری هست
0652-262-2750
نه آقاجان ماهم منتظریم به ما زنگ بزنند راستی امروز از ستاد جذب گاز زنگ زدند گفتند مدارک بدستمون نرسیده من ازشون در مورد نمره خام دستگاه علامت خوان پرسیدم گفت . احتمالا نمرت بالا بوده که بهت زنگ زدند خوووووووووووووووو
چون برای دیگران هم پرسدم بهشون زنگ نزده بودند.
درضمن می گفت مدارک برای روز مصاحبه است .

alexmorgan

کاربر بیش فعال
نه آقاجان ماهم منتظریم به ما زنگ بزنند راستی امروز از ستاد جذب گاز زنگ زدند گفتند مدارک بدستمون نرسیده من ازشون در مورد نمره خام دستگاه علامت خوان پرسیدم گفت . احتمالا نمرت بالا بوده که بهت زنگ زدند خوووووووووووووووو
چون برای دیگران هم پرسدم بهشون زنگ نزده بودند.
درضمن می گفت مدارک برای روز مصاحبه است .

مهندس، احتمال می دی نمرت چند شده باشه که دعوت شدی؟ مثلا 90%، 80%، ...
می خوام ببینم میشه به درصدهای خودم امیدی داشته باشم.
ممنون

hadishs

عضو جدید
خوب نکته ای که از این آزمون یاد گرفتیم این بود که دفعه ی بعد موقع ثبت نام حتما یکی از مدارک رو مخدوش بفرستیم،لول.
اینجوری 2-3 هفته قبل از اعلام نتایح میفهمیم قبول شدیم یا نه!

Yadavaran

عضو جدید
واوییییییییییییییییییلااااااااااااااااا...
ک.لاک کردی مهندس!!!!!
منم خوب زدم ولی نه بالای نود!!!بالای 80!!

آقاجان حیف شد باکمی مطالعه بیشتر ودقت می شد 100 درصد سوالها رو زد در ضمن امتحان خیلی آسون بود وفقط چند سوال کلیدی داشت .
من مهندسی شیمی صنایع گاز داوطلب بیدبلند بومی خوزستان فرزند کارکنان 36 ماه سابقه خارج ازصنعت نفت دارم آقا جان بنظر شما امیدی است من سنم لب مرزی است 30 سال امیدی برای قبولی در مصاحبه است من در آزمون گاز 87 هم قبول شدم .خوووووووووووووو

mataa

کاربر فعال
هرجور خوش بینانه نگاه میکنم بیشتر از 50% نزدم :(

من تاریخ آزمون نفت یادم رفته .کی هست ؟ که کارت میدم ؟
کسی مطالعه هم داشته ( به جز وحید که مطالعه نداشته ) ؟!!!!

keyvanm

عضو جدید
نتیجه آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران

نتیجه آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران جهت کسب اطلاع از نتیجه آزمون خود به آدرس http://tamin.nigc.ir مراجعه فرمایند.

در صورت وجود سوال، کارشناسان اداره تامین نیروی انسانی در ستاد جذب با شماره های 81315781، 88344695 و 88328364 (021) از ساعت 9 الي 16 پاسخگوی شما خواهند بود.
خواهشمند است سایر شماره های شرکت را اشغال نفرمایید.
1392/2/7 تعداد بازديد:

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید
شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران جهت کسب اطلاع از نتیجه آزمون خود به آدرس http://tamin.nigc.ir مراجعه فرمایند.

در صورت وجود سوال، کارشناسان اداره تامین نیروی انسانی در ستاد جذب با شماره های 81315781، 88344695 و 88328364 (021) از ساعت 9 الي 16 پاسخگوی شما خواهند بود.
خواهشمند است سایر شماره های شرکت را اشغال نفرمایید.
1392/2/7 تعداد بازديد:

از ساعت 12 تا حالا دارم هر 10 ثانیه یه بار رفرشش میکنم. اما هی میزنه در حال بروز رسانی
نمیشد کارای بروز رسانی رو قبلا انجام بدن و ذخیره کنن و یهو اعمالش کنن؟ اعصاب برام نمونده

بالا