تمرین گروهی اسکیس 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

memar-86

عضو جدید
دوستان ماژیکهام تموم شده...رفتم قیمت کردم گرون شده کیوکالر3800 و تاج 6500....(تو شهر شما هم این قیمته) اگه دوستان لطف کنن شماره رنگهای لازم برای امتحانو بذارن ممنون میشم(زیاد نذارین میدونین که تو امتحان بیشتر از 2 رنگ مجاز نیست)

Rrana

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید من یک سوال داشتم نمی دونم جاش اینجاست بپرسم یا نه
وقتی سر جلسه اسکیس پرسپکتیو رسم می کنیم میشه از اول با روان نویس یا خودنویس رسم کرد. یا بهتر اول با مداد ترسیم بشه بعد از روش با روان نویس رفت
آخه اینجا همه دوستان انگار فقط با روان نویس کار می کنن و با مداد اصلا کار نمی کنن ممنون میشم راهنماییم بکنید

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی سر جلسه اسکیس پرسپکتیو رسم می کنیم میشه از اول با روان نویس یا خودنویس رسم کرد. یا بهتر اول با مداد ترسیم بشه بعد از روش با روان نویس رفت
آخه اینجا همه دوستان انگار فقط با روان نویس کار می کنن و با مداد اصلا کار نمی کنن ممنون میشم راهنماییم بکنید
من که هنوز دستم اونقدر قوی نیس که از همون اول با خودنویس بکشم.طرح کلی رو سریع اول با مداد کم رنگ بعد با خودنویس روش میکشم.اما دیگه از پاک کن استفاده نمیکنم.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم نمیگم دستم قویه اما منم مثل یسری دوستان اول با مداد میکشم بعد با روان نویس دسن....مهم سرعت عمل خودته...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
منم نمیگم دستم قویه اما منم مثل یسری دوستان اول با مداد میکشم بعد با روان نویس دسن....مهم سرعت عمل خودته...
هر طور كه تو خونه تمرين كردي همونطور كه راحت تري محسوب ميشه
پس روندتو حفظ كن و سرعتتو اضاف كن و كاري به ديگران نداشته باش
شايد يكي خط بكشه و پاك كنه
شايد يكي دستش قويه نيازي به مداد نداره
شايدم يكي يواش مدادي كنه
شايدم يكي اصلا با مداد پرزانته كنه

s.y.s

عضو جدید
سلام
وای تو رو خدا به من بگید
من سالها از پرسپکتیو دور بودم از کجا شروع کنم
کلا اصول اولیه رو یادم رفته

می خوام یه معلم خصوصی بگیرم برای اسکیس به نظرتون چطوره
خیلی استرس دارم:cry::confused::cry:

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان راسته که میگن امسال به خاطر انتخابات تاریخ آزمون قبل انتخابات هست؟؟؟کسی می دونه که کی نتایج میاد...ببخشید اینحا سئوال کردم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان راسته که میگن امسال به خاطر انتخابات تاریخ آزمون قبل انتخابات هست؟؟؟کسی می دونه که کی نتایج میاد...ببخشید اینحا سئوال کردم

احتمالش هست
نتایج نیمه دوم اردیبهشت

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعید میدونم ازمون علمی قبل انتخابات باشه قبلا جایی خوندم که 22 تیره....باز دوستان مطلع ترند..........

بله سابقا که حوالی 20-25 تیر بود.خدا نکنه قبل انتخابات بیفته،1 ماهو از دست میدیم راحت.:(

آخرین ویرایش:

mahboooobeh

عضو جدید
بچه ها اینجا درش تخته شده دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لنا دیگه تمرینای مستر شقاقی رو نمیذاره؟چراااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
من اینجوری مجبور میشدم کارکنم:w06:

arefeh

کاربر ممتاز
خدا کنه همینی باشه که شما میگید...ولی شانس اگه نداشته باشیم قبل انتخابات میوفته.....:redface:حالا کیا خوش شانس اند؟؟؟؟به غیر من که هر جا میرم کنفیکون میشه:D

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
lena sweetbaber کجایید شما یکی بیاد این تمرینای جدیدو بذاره قول و قرارا یادتون رفت اینه رسمش ؟!

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس همه بچه هایی که بعد کنکور پیداشون شده بود و قرارام بود تا اسکیس کمک کنن به همیدیگه کجا غیبشون زد؟!! :question::w08:

mahboooobeh

عضو جدید
پس همه بچه هایی که بعد کنکور پیداشون شده بود و قرارام بود تا اسکیس کمک کنن به همیدیگه کجا غیبشون زد؟!! :question::w08:

همین 4-5 نفری که کاارمیکردیم هستیم.........ولی اونایی که تمرینارو میذاشتن مثل اینکه نیستن!:w00:به نظرتون چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لنا و سویتبیبر اخه خودتونم تمرینارو نمیذاشتین:w19:

arch 1 teh

عضو جدید
من کلاس دکتر قدرت میرم در شیراز،البته همراهان ایشون (اسیستشون،یکی رتبه 1 اسکیس 90 و رتبه 8 اسکیس 89 هستند
من تمرینای جلسه 1 و 2 رو گذاشتم فردا میشه جلسه 4،اگه میخاین تا دیر نشده با من جلو بیایین؟تمرین ها رو بزارم؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من کلاس دکتر قدرت میرم در شیراز،البته همراهان ایشون (اسیستشون،یکی رتبه 1 اسکیس 90 و رتبه 8 اسکیس 89 هستند
من تمرینای جلسه 1 و 2 رو گذاشتم فردا میشه جلسه 4،اگه میخاین تا دیر نشده با من جلو بیایین؟تمرین ها رو بزارم؟
بله
اگه از اول بزارين كه خيل خوبه
در كل سر و ته و هدف همه تمرينا يه عاقبت دار
همشون خوبن

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره دستت درد نکته خیلی لطف میکنی از تمرین جلسه اولش بذار

mahboooobeh

عضو جدید

بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله......بذار ما هستیم!دست گلت درد نکنه;)

dj_manijak

عضو جدید
دورود به دوستان
خوشبحال اونا که اسکیس کار میکنن:(
ما که 2 ماهه در گیر تعمیر خونمون هستیم و زندگی نداریم رو دیوارای خونه نقاشی میکشیم
یکی نیست به این خانواده ما بگن چه وقت بزک کردن خونس.
با آرزوی موفقیت همه.از فرصتتون استفاده کنین مثل دی جی نباشین. بدرود

النازا

عضو جدید
واقعا ادم نمیدونه به این موسسات چی بگه موندم بعد اعلام نتایج اکادمی چه طورمیخاد توروی بچه ها نگاه کنه با تخمین رتبه باحالش انگار 1 ادم سواد دار نیست اونجا لاقل نرم افزارشونو درست طراحی کنه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

من پیشنهاد میکنم که دیگه اسکیسو شروع کنیم خودمون هر روز یه موضوع کار کنیم در کنارش هم رسیدیم تمرین های جانبی انجام میدیم

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..یه سوال کلی داشتم..البته میدونم اینجا واسه تمرینه ها!
دوستان کسی هست که راجع به این کتاب اطلاعی داشته باشه ؟
که واسه طراحی چقد میتونه کمک کنه/اصلا میتونه مفید باشه یا وقت تلف کردن میشه خوندنش؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.