سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها چطوری میشه web freer رو با IDM هماهنگ کرد؟من تو قسمت option اینترنت دانلود منیجر web freer رو اد کردم و کامپیوتر رو ریستارت هم کردم ولی بازم web freer با IDM کار نمیکنه.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل نرم افزاری هستش ...
شما از Control Panel قسمت Hardware and Sound رو انتخاب کن و ببین Speaker فعال هست یا نه ...

سلام دوست عزیز،ویندوز من XP هست،تو کنترل پنل رفتم و قسمت Realtek HD Sound Effect Manager رفتم و در قسمت تب Audio به حالت 2CH Speaker قرار دادم،نمیدونم کجا مشکل داره!!!!!
هدفون هم میزارم یکی از گوشی هاش صدا نداره!!!به نظر منم هم نرم افزاری مشکل داره ولی نمیدونم باید چکار کنم!!!!چون هدفون رو تازه خریدم میدونم خرارب نیست!!!!!ممنون میشم از دوستان که کمکم کنین....-یاعلی

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز،ویندوز من XP هست،تو کنترل پنل رفتم و قسمت Realtek HD Sound Effect Manager رفتم و در قسمت تب Audio به حالت 2CH Speaker قرار دادم،نمیدونم کجا مشکل داره!!!!!
هدفون هم میزارم یکی از گوشی هاش صدا نداره!!!به نظر منم هم نرم افزاری مشکل داره ولی نمیدونم باید چکار کنم!!!!چون هدفون رو تازه خریدم میدونم خرارب نیست!!!!!ممنون میشم از دوستان که کمکم کنین....-یاعلی
این پایین یه علامت اسپیکر هست ، راست کلیک کن بازش کن،
تنها مشكل نرم افزاری اینه که بالانس رو به سمت یک طرف داده باشی بذارش وسط درست میشه!:smile:

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام
الگوریتم دجیسترا رو به زبان یکی از خانواده های سی میخوام
تو گوگل چیز مناسبی گیرم نمیاد
کسی میتونه کمکم کنه؟
ممنون میشم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...
دوستانی که با اتوکد کار کردن و کار باهاشو بلتن یه سوال داشتم...
من با کد 2009 کار میکنم...پس زمینش سفیده میخوام مشکی باشه...قبلنا تو اتوکد2007 ،اتوکد کلاسیک و انتخاب میکردم مشکی میشد ولی اینجا نمیشه...
چطوری مشکی میشه؟؟لطفا پاسخ بفرمائید...منتظرم..
:smile:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این پایین یه علامت اسپیکر هست ، راست کلیک کن بازش کن،
تنها مشكل نرم افزاری اینه که بالانس رو به سمت یک طرف داده باشی بذارش وسط درست میشه!:smile:

ای سلام،شما اینجا هم هستین:)
ببینین من حرفاتونو فهمیدم و رفتم چک هم کردم ولی درست بود:(،یعنی چه مشکلی داری؟؟؟؟!!!یکی کمکم کنه خواهشا-یاعلی

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با یه هدفون یا اسپیکر دیگه امتحان کنید ...
شاید مشکل از هدفون باشه./

سلام دوست عزیز همین کارم کردم،ولی بازم درست نشد!!!!:(
به نظرم دو تا بلندگو ببرم نشون بدم تست کنن خوبه؟اصلا چکار کنم؟کل کیس رو ببرم؟اصلا راهی وجود نداره درست کنم؟مهندسا کمک کنیییییییییین!!:(

shaparak_7

عضو جدید
یه فایلی رو دانلود کردم. سرعت لب تاپم خیلی کند شد. سریع unistall کردم. انتی ویروس گذاشتم اسکن کنه. چیزی پیدا نکرد و هنوزم سرعت لبتاپم خیلی کنده . چیکار باید بکنم؟ :(

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
یه فایلی رو دانلود کردم. سرعت لب تاپم خیلی کند شد. سریع unistall کردم. انتی ویروس گذاشتم اسکن کنه. چیزی پیدا نکرد و هنوزم سرعت لبتاپم خیلی کنده . چیکار باید بکنم؟ :(

یعنی بعد از اینکه فایل رو نصب کردید سرعت لپ تاپ پایین اومد؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اسم فایلی ک دانلود کردید چیه ؟؟؟
ی عکس از تسک منیجر بذار از قسمت پروسیزش

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
فقط گوگل بالا نمیاد؟

ی نقل قول بگیرم . ی سوال پرسیده بودم درباره ویروسی شدن لپ تابم . ک لطف کردید پاسخ دادید . گفتید ویروسیه ک به اسمی دیگه وارد شده و هیچ نرم افزاری نمیتونه تشخصیض بده
بعد از هر کاری نشد اخرش درست بشه ولی ی پیغامی خود ویندوز داد مبنی بر پیدا کردن ی عامل مخرب ( تا الان همچنین پنجره ای رو ندیده بودم در هیچ سیستمی ) بعد از به کار اندازی اون و ی سرچ کوتاه . خود به خود اون ویروس پاک شدش
الان لپ تاب به حالت عادی برگشته . پیروز شدم :)

soooorati

عضو جدید
منم یه سوال دارم وقتی فایل سنگین دانلود میکنم مثلا دویست سی صد مگابایت به بالا دانلود میکنه با دانلود منیجر بعد به مثلا چند کیلوبایت به اخرش میرسه دانلود قطع میشه ادامه دیگه نمیده باید بزنم از اول صد بار اینجوری میشم هی

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ی نقل قول بگیرم . ی سوال پرسیده بودم درباره ویروسی شدن لپ تابم . ک لطف کردید پاسخ دادید . گفتید ویروسیه ک به اسمی دیگه وارد شده و هیچ نرم افزاری نمیتونه تشخصیض بده
بعد از هر کاری نشد اخرش درست بشه ولی ی پیغامی خود ویندوز داد مبنی بر پیدا کردن ی عامل مخرب ( تا الان همچنین پنجره ای رو ندیده بودم در هیچ سیستمی ) بعد از به کار اندازی اون و ی سرچ کوتاه . خود به خود اون ویروس پاک شدش
الان لپ تاب به حالت عادی برگشته . پیروز شدم :)

خدارو شکر :)
البته معمولن آنتی ویروسای بروز شده و قوی میتونن پیداش کنن.
بنده گفتم این ویروس jeefo/win32 خودشو به فایل svchost.exe میچسبونه :)
و این ویروس با یه آنتی ویروس 800 کیلوبایتی پاک میشه ، فکرکنم فایلشم براتون آپلود کردم.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
منم یه سوال دارم وقتی فایل سنگین دانلود میکنم مثلا دویست سی صد مگابایت به بالا دانلود میکنه با دانلود منیجر بعد به مثلا چند کیلوبایت به اخرش میرسه دانلود قطع میشه ادامه دیگه نمیده باید بزنم از اول صد بار اینجوری میشم هی
کلن idm وقتی یه فایل رو دانلود میکنه و به آخراش میرسه ، سرعتش کم میشه ولی همشو دانلود میکنه.
شما از سایت سافت گذر آخرین نسخه IDM رو دانلود کنید.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
نه این نبود .نوشته بود دانلودر.
انتی ویروسم نود هستش اما اصلا ویروسی پیدا نمیکنه . 4.
آنتی ویروس خوب چی هست که بجاش اونو نصب کنم

ناد32 :D
شما اگه سیستمت سرحاله یه کسپرسکی 2013 نصب کن.
فقط چند روز یه بار باید کلید جدید بدید به آنتی ویروس ، که کلیدای جدید هم چند روز یه بار تو سایت گردو قرار داده میشه.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
حالا کاریم نداریم ولی من کسپرو نصب کردم.....یعنی کمر شکنه..... چپ بری راست بیایی باید اپدیت کنی./.:surprised:

بی انصافی نکن دیگه :)
من حدود 4چند ماه که کسپرسکی نصب کردم و هنوز هم بلاک نشدم
وقتی روزانه از سرور کسپر آپدیت کنی دیگه مشکلی پیش نمیاد
خوبی آنتی ویروس هم همین آپدیت هاشه دیگه :smile:

لیختن اشتاین

عضو جدید
بی انصافی نکن دیگه :)
من حدود 4چند ماه که کسپرسکی نصب کردم و هنوز هم بلاک نشدم
وقتی روزانه از سرور کسپر آپدیت کنی دیگه مشکلی پیش نمیاد
خوبی آنتی ویروس هم همین آپدیت هاشه دیگه :smile:

4 ماه..:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
مگه میشه... من که دو هفته یه بار باید کلید عوض کنم.... هفته ای یه بارم اپدیت میخواد.//.
تازه 2013 هم هست./

بالا