[دانلود تک آهنگ] - رویای جوانی | جواد معروفی

S A R a d

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
جواد معروفی از استادان به نام موسیقی ایران و پیانو بوده است. بایستی گفت که او نواختن پیانو را به شکل حرفه ای وارد موسیقی سنتی ایران کرد. شرکت در بسیاری از برنامه های رادیویی قبل از انقلاب و انتشار آلبوم های تکنوازی پیانو در کنار تربیت شاگردان بزرگی نظیر انوشیروان روحانی او را به یکی از تاثیرگذارترین استادان موسیقی ایران تبدیل کرده است. هر هنرجوی پیانو در ابتدای راه تلاش میکند تا موسیقی “خواب های طلایی” جواد معروفی را بنوازد! در این مطلب قصد دارم اثری از آلبوم “پیانو ۲″ با تکنوازی پیانو جواد معروفی به نام “رویای جوانی” را برایتان آماده دانلود قرار دهم. “رویای جوانی” فانتزی ای در حال و هوای تم های ارمنی با وزن ۶/۸، بر پایه آکوردهای ۱ و ۳ و ۵، در مایه می مینور هارمونیک است و از دلنشین ترین قطعات آلبوم پیانو ۲ به شمار می آید. امیدوارم از شنیدن آن لذت ببرید.

لینک دانلود به صورت غیر مستقیم بوده و بعد از کلیک روی آن، به سایت مرجع رفته و از آنجا دانلود بفرمائید.​

دانلود تکنوازی پیانو جواد معروفی
با کیفیت ۱۲۸kbps
زمان ۶:۳۱ دقیقه و حجم ۶٫۱ مگابایت​

برگرفته از: ساز سوخته

*** یادمه اولین بار که این آهنگو بین کارای پیانوی دیگه شنیدم و اصلا نمیدونستم نوازندش کیه، حس کردم که چقد ایرانیه این پیانو و بعد متوجه شدم کار استاد معروفیه و این هم هنر ایشونه.
اسمش هم به نظرم خیلی مناسبه و واقعا انتخاب خوبی بوده هر چند من نمیدونم که معیار انتخاب اسم برای آثار موسیقی بیکلام چیه و چطور انتخاب میشه. شما میدونید؟