آزمون نظام مهندسی مرداد 94

fluid.com

عضو جدید
دوستان سلام !
با توجه به اینکه چند ماه دیگه آزمون نظام مهندسی برگزار میشه این تاپیک رو ایجاد کردم که در بارش صحبت کنیم.
ممنون میشم دوستان تو بحث شرکت کنند:gol:

انیشتن

عضو جدید
دوستان سلام !
با توجه به اینکه چند ماه دیگه آزمون نظام مهندسی برگزار میشه این تاپیک رو ایجاد کردم که در بارش صحبت کنیم.
ممنون میشم دوستان تو بحث شرکت کنند:gol:
؟
ممنون.منم امتجان میدم.مبگم این راهنمای مبحث 14 و 19 و 21 چی هست؟من تو بازار پیدا نکردم 300 صفس هرکدومش.آیا لازمه خوندنش؟مبحثای اصلی رو بخونیم کافیه؟بعدشم من اسفند93 کارت منقضی شده پول یکسال جدید رو ندادم سرجلسه رام میدن؟ممنون

انیشتن

عضو جدید
ویک سوال دیگه داشتم اینکه سوالای هرسال با کتابای هرسال فرق میکنه آیا خوندن سوالات سالهای گذشته کمک میکنه؟آخه من سوالای پیش رو نگاه کردم جواب گزینه ای که صحیح بود با ویرایش امسال کلا فرق داشت.من احساس میکنم گیج میشم بخونم گفتم راهنمایی کنید.

vanpersi

عضو جدید
سلام خسته نباشید لطفا یه توضیحی بدین ازمونش چه شکلیه؟چه منابعی رو باید خوند؟سوالاش چطور میاد؟ظرفیت پذیرش چقدره؟ و در صورت قبولی چه مزایایی داره؟مرسی

دیاکو95

عضو جدید
سلام خسته نباشید لطفا یه توضیحی بدین ازمونش چه شکلیه؟چه منابعی رو باید خوند؟سوالاش چطور میاد؟ظرفیت پذیرش چقدره؟ و در صورت قبولی چه مزایایی داره؟مرسی

60 سوال ، 150 دقیقه زمان، جزوه باز، شرط قبولی 50 درصد و بیشتر، نمره منفی داره، منابع در سایت نظام هستش، مباحث 1، 2، 12،14،15،16،17،19،21،22، و قانون ها و راهنماها...
ظرفیت خاصی فک کنم نداره، مزایایش رو اگه مباحث رو بخونی میفهمی (مبحث2)،

amin.doostsefat

عضو جدید
با سلام
برای رشته ی مکانیک سیالات باید چه منابعی بخونیم؟بجز منابع درسی چیزدیگری هم هست؟ زبان هم جزء سوالات هست؟
باتشکر

گیتی نانا

عضو جدید
با سلام
برای رشته ی مکانیک سیالات باید چه منابعی بخونیم؟بجز منابع درسی چیزدیگری هم هست؟ زبان هم جزء سوالات هست؟
باتشکر
سلام همین منابع که در بالا اشاره شد برا رشته تاسیسات مکانیکی هست.که شامل گرایش شما میشه و سوال زبان مطرح نمیشه.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
من هم مانند همه شما می خوام توی این امتحان شرکت کنم
کسی اینجا هست که کلاسی رفته باشه و بتونه جزوه را به اشتراک بزاره و یا تجربه شرکت داشته باشه و از تجربه خودش به ما بگه.
چقدر زمان نیاز است که منابع را با بیشترین بازده خوند؟

amin.doostsefat

عضو جدید
ممنون از پاسختون. منظورتون همین مباحث 1و2و...و22 هستش؟ یعنی کتابهای درسی رو شامل نمیشه؟

sadeghjalilian

عضو جدید

من3سال پیش قبول شدم...ظرفیتی نیست..ممکنه همه قبول شن یا هیچکی...(شرط قبولی 50درصد و به بالا هستش...دقت کنید که درصد رو رو به بالا گرد می کنند .یعنی48.99میشه ....49 و مردود هستش ولی...49.01میشه ..50 و قبول هستش(یعنی0.02 از یک درصد تفاوت بین ایندو بود ولی یکی قبول (قبول پایه3)و دیگری مردود هستش...)اون منابع رو که توی سایتinbr.irهست رو بخونید و یه کتاب تاسیساتی خوب .مثلا طباطبایی...هم در کنارش بخونید بد نیست..مزایای هم درامدش هست که تو هر استانی متفاوته مثلا من الان (درکرمانشاه )(تازه بازرس گاز هم هستم..کمتر از یه تومن در میارم ازش..(بعد از گرفتن پروانه باید رفت دنبال اون.)...موفق باشید..

آخرین ویرایش توسط مدیر:

baranj

عضو جدید
سلام
کسی پاسخ تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی آبان 93 و داره؟

NASTOH

عضو جدید
سلام
من سیالات پیوسته بودم لازم هست درس هایی رو پاس کنم؟ یا قبوله؟
راستی به من نظارت هم میدن یا فقط طراحی؟

majid.4714

عضو جدید
حل مسایل آزمون نظام

حل مسایل آزمون نظام

با سلام
کسی جزوه کامل و جامع برای حل مساله های تاسیسات مکانیکی ازمون نظام سراغ داره ؟ یا کتاب جمع و جور؟
تو نت سرچ کنی زیاده ولی معلوم نیست کدوم بدرد بخوره . همشونم اول میگن پول واریز کن تا لینک دانلود بدیم .
اگرکسی تجربه ای درین مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه

sadeghjalilian

عضو جدید
ویک سوال دیگه داشتم اینکه سوالای هرسال با کتابای هرسال فرق میکنه آیا خوندن سوالات سالهای گذشته کمک میکنه؟آخه من سوالای پیش رو نگاه کردم جواب گزینه ای که صحیح بود با ویرایش امسال کلا فرق داشت.من احساس میکنم گیج میشم بخونم گفتم راهنمایی کنید.
دقیقا باید اخرین ویرایش اعلام شده رو بخرید و بخونید(بله عمدا از تفاوتها بین دو ویرایش سوال میدهند....

baranj

عضو جدید
برای قانونها چه کتابهایی بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راهنماهای مباحث چندتان؟می شه بگید چه مباحثی راهنما دارند؟(رشته تاسیسات مکانیکی)

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه ها دوباره کارت بگیرین نوشتن محل آزمون نظام مهندسی عوض شده برامن الان پیام اومد.اطلاع رسانی کنید.

baranj

عضو جدید
دوستان کسی از آزمون امروز رشته های دیگه اطلاع داره چطور بوده؟سخت یا آسون یا متوسط؟لطفا اگه اطلاع دارید بگید

بالا