ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر

حامدیا

اخراجی موقت
داداش بده خونت پر نور شه

نورش خوب باشه عمر کاریش هم زیاد باشه همون یکی کفایت میکنه با هم یکی قانع هستیم . چراغونی کنم چراغا زیادن و زیاد هم تو فکر نیستی اگه یکیشون بسوزه اون موقع یکی داری خوب ازش مواظبت میکنی هی روشن نمیکنی زیاد روشنش نمیذاری هی خاموش روشن نمیکنی که بسوزه :D

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

حامدیا

اخراجی موقت
قبول دارم........ نسل خوب هر دو گونه رو به انقراضه !!

دخترایی که الان تو فکر اینن که سابقه رابطه جنسی قبلیشون و بگن به همسرشون یا نه چجوری بگن ... بعضی هاشون هم میگن هر چی بود مال قبلا بوده مهم اینه الان با توام اصلا کاری به گذشته نباید داشته باشی اینا به درد زندگی میخورن ؟..ولی پسرا هم خیلی بد شده تعارف نداریم جوری شده باور کنید حالم از جامعه خودمون داره بهم میخوره

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترایی که الان تو فکر اینن که سابقه رابطه جنسی قبلیشون و بگن به همسرشون یا نه چجوری بگن ... بعضی هاشون هم میگن هر چی بود مال قبلا بوده مهم اینه الان با توام اصلا کاری به گذشته نباید داشته باشی اینا به درد زندگی میخورن ؟..ولی پسرا هم خیلی بد شده تعارف نداریم جوری شده باور کنید حالم از جامعه خودمون داره بهم میخوره

ولی هنوز دختر خوبم داریم........... که با هیچ کس نبوده.............
من داخل دوستام دیدم همچین دخترایی......... ولی چشم بصیرت میخواد که شما پسرا ندارید! وقتی فقط به ظاهر و قیافه نگاه میکنید پس هرچی سرتون بیاد حقتونه (با شما نیستم اقا حامدیا ها! دلم از یکی پر بود :دی)

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من داخل دوستام دیدم همچین دخترایی......... ولی چشم بصیرت میخواد که شما پسرا ندارید! وقتی فقط به ظاهر و قیافه نگاه میکنید پس هرچی سرتون بیاد حقتونه (با شما نیستم اقا حامدیا ها! دلم از یکی پر بود :دی)

دقیقا ;)

• Like

حامدیا

اخراجی موقت

منکر نیستم که اصلا نیست ولی خیلی کم شده تو این دوره زمونه چند مدت پیش بود با دوستم جایی بودم ایشون دوستش و هم همراه آورده بود بحثی پیش اومد که من گفتم دوس دختر ندارم و پیگیرش نیستم ..باور کنید 3 بار بلندگفت تو دوست دختر نداری یعنی تو دوست دختر نداری میگفت بابا فیلممون نکن ....بیا جامعه ما که شده این ،این طرز فکر جونای مملکتشه ... چند وقتیه دارم بعضی رفتارها رو میبینم بیشتر کلافه میشم .کاش هنوز کوچیک بودیم و چیزی نمفهمیدیم و همیشه شاد بودیم

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منکر نیستم که اصلا نیست ولی خیلی کم شده تو این دوره زمونه چند مدت پیش بود با دوستم جایی بودم ایشون دوستش و هم همراه آورده بود بحثی پیش اومد که من گفتم دوس دختر ندارم و پیگیرش نیستم ..باور کنید 3 بار بلندگفت تو دوست دختر نداری یعنی تو دوست دختر نداری میگفت بابا فیلممون نکن ....بیا جامعه ما که شده این ،این طرز فکر جونای مملکتشه ... چند وقتیه دارم بعضی رفتارها رو میبینم بیشتر کلافه میشم .کاش هنوز کوچیک بودیم و چیزی نمفهمیدیم و همیشه شاد بودیم

حامدیا خونتو پر نور کن

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

:gol:

• Like

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

خوب ما چشم بصیرت نداریم شما دارید معرفی کنید(شوخی)
از کی دل پر دارید؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب ما چشم بصیرت نداریم شما دارید معرفی کنید(شوخی)
از کی دل پر دارید؟؟؟

اگه بخوام به کسی معرفی کنم مطمئنا اون شما نیستید که دنبال 4 تا کم مصرفید! (شوخی نبود!)

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یکیش دوستم سمیه ....
یکیش هم اتاقیم فهیمه و ...شناختین :دی

اقا من شناختم خوب هستن
این دوتا شد دوتایی دیگه هم پیدا کن(البته با اجازه حامدیا و در ضمن تمام حرف هام شوخی هستش)

• Like

حامدیا

اخراجی موقت
یکیش دوستم سمیه ....
یکیش هم اتاقیم فهیمه و ...شناختین :دی

وا خوب آشنا میشیم
حالا شما مطمئنی این دوستاتون قصد ازدواج دارن..اسماشون چه هم وزن هستش .. سمیه ،فهیمه ،خواهرند ؟:)

آخرین ویرایش:
  • Like

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها اینو از من داشته باشین چهار تا رو حتما بگیر چون هم ثواب داره و هم براتون از نظر مالی هم خوب
ثواب داره چون دخترا از ترشیدگی نجات پیدا میکنن
از نظر مالی هم چقدر یارانه براتون در میاد