بازگشت داداش سعید ( نیما بهاری )

پسر خاله ی من ،خیلی قویه ماشین که هیچی اگه با هواپیما هم تصادف کنه باز سرحال و قبراق پیشمون بر می گرده. آخه بچه های باشگاه خیلی دوسش دارند و دعا براش می کنن . خدا هم درخواستشون را بی جواب نمی ذاره. خداجون ممنون.پسر خاله دوستت داریم ، خودت بخواه که خوب بشی مطمئن باش خواست تو بهتر از هر دارو و دوایی عمل می کنه . ما هم برات دعا می کنیم.
سلام دختر خاله گلم.ممنونم

سلام به همه دوستان.الان میتونم بیشتر بمونم.براتون توضیح میدم.من تصادف کردم.سوار موتور یا ماشین نبودم.یه عابر پیاده بدبخت که یه ماشین با سرعت خدا زد زیرش.عمل روم انجام دادن.عمل مهمی نبود.اما برای ترس به وجود اومدن لخته عملم کردن.نمیتونم حرف بزنم.چند کلمه ساده رو به زور میگم.نباید راه برم برا مدتی و ویلچری هستم.اگه ماشین نرسونده بودم بیمارستان مرده بودم.حالا اگه سوالی دارید درخدمتم.ممنون ازهمتون.واقعا ممنون.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان.الان میتونم بیشتر بمونم.براتون توضیح میدم.من تصادف کردم.سوار موتور یا ماشین نبودم.یه عابر پیاده بدبخت که یه ماشین با سرعت خدا زد زیرش.عمل روم انجام دادن.عمل مهمی نبود.اما برای ترس به وجود اومدن لخته عملم کردن.نمیتونم حرف بزنم.چند کلمه ساده رو به زور میگم.نباید راه برم برا مدتی و ویلچری هستم.اگه ماشین نرسونده بودم بیمارستان مرده بودم.حالا اگه سوالی دارید درخدمتم.ممنون ازهمتون.واقعا ممنون.
ای جان زنده باسی فشخلی جون
وایس سخد بد دانی اذهت میسی اسالله زود زود زود خوب بسی فشخلی
غشه هم نخولیا مطمئنا زود خوف میسی

طناز خانمی

عضو جدید
کاربر ممتاز

عابر پیاده بدبخت میشه بگی حواست کجا بود ؟داشتی چیو (ببین چقدر خوبم نمی گم کیو:D)نگاه می کردی ؟یا به چی(باز نگفتم کی:D) فکر می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همین اتفاق واسه داداش من هم افتاد ولی چون حواسش جمع بود و از سرعت ماشینی که به سمتش میومد نترسید دست رو کاپوتش گذاشت و به سمتی دیگر پرید و فقط کمی مچ دستش درد گرفت. پسر خاله فکر و خیال را بذار کنار.

عابر پیاده بدبخت میشه بگی حواست کجا بود ؟داشتی چیو (ببین چقدر خوبم نمی گم کیو:D)نگاه می کردی ؟یا به چی(باز نگفتم کی:D) فکر می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همین اتفاق واسه داداش من هم افتاد ولی چون حواسش جمع بود و از سرعت ماشینی که به سمتش میومد نترسید دست رو کاپوتش گذاشت و به سمتی دیگر پرید و فقط کمی مچ دستش درد گرفت. پسر خاله فکر و خیال را بذار کنار.
دخترخاله؟
داشتیم؟
بی نعرفت
از دست تو
داداشت بروسلی هست؟دمش گرم
من اصلا متوجه نشدم چی شد:cry::cry:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا زود خوب میشین و زودی بهبودی رو بدست میاری ما همیشه بفکرتون هستیم و دعا میکنیمخدا رو شکر خطر رفع شداین مدت هم که ویلچری هستی نهایت استفاده رو بکن باهاش take off بزن خیلی حال داره!

Negar architect

عضو جدید
ایشاللا زودتر خوب شید:gol::gol::gol:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخی گناه داری!
خوب میشی داداش ایشالا هر چه زودتر
کی رسوندت بیمارستان؟
ماشین که بهت زد چی شد رفت؟؟
چیکارش کردی؟
الهیییییییییییییی:cry:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا زود خوب میشین و زودی بهبودی رو بدست میاری ما همیشه بفکرتون هستیم و دعا میکنیمخدا رو شکر خطر رفع شداین مدت هم که ویلچری هستی نهایت استفاده رو بکن باهاش take off بزن خیلی حال داره!
....;)

آخی گناه داری!
خوب میشی داداش ایشالا هر چه زودتر
کی رسوندت بیمارستان؟
ماشین که بهت زد چی شد رفت؟؟
چیکارش کردی؟
الهیییییییییییییی:cry:
همون ماشین رسوندم.
وقتی به هوش اومدم خودم بش رضایت دادم.
ولی انقد مرد بود تا آخرش موند
بیشتر خرج هارو داد

کاش میشد شاد بود
خیلی سخته..............

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون ماشین رسوندم.
وقتی به هوش اومدم خودم بش رضایت دادم.
ولی انقد مرد بود تا آخرش موند
بیشتر خرج هارو داد

چه مرد خوبی!
شانس آوردی غیرت داشته!
شاد باش که بازم حالت خوبه!
زندگی فراز و نشیب داره
این یه قسمتشه
تحمل کن میگذره بعدش حالت خوب خوب میشه!
این یه بخش از زندگیته!
خوب میشی داداش
!

چه مرد خوبی!
شانس آوردی غیرت داشته!
شاد باش که بازم حالت خوبه!
زندگی فراز و نشیب داره
این یه قسمتشه
تحمل کن میگذره بعدش حالت خوب خوب میشه!
این یه بخش از زندگیته!
خوب میشی داداش
!
مرسی ممون

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاش میشد شاد بودخیلی سخته..............
میدونم قربونت برم سختی ها رو باید تحمل کرد حالا ایشالا به مرور زمان حرف زدنت بهتر میشه داداشیکم کم خودت تمرین کن مراکز توانبخشی هم برو احولت بهتر میشه نا امید نباش پسر!!!