امام جمعه وهابی مکه: ای مسلمانان! گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عبدالرحمان السدیس امام جماعت مکه، طی سخنانی گستاخانه ، تئوری اصلی عربستان و وهابیون را که همواره از سوی سعودی های تکذیب می شد، را اعلام کرد و گفت: عربستان باید از صلاح الدین ایوبی الگو بگیرد و ابتدا با ایران و شیعه بجنگد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» به نقل از فیسکال تایمز، متن سخنان این شیخ وهابی در ادامه می آید:

جنگ ما با ایران فرقه است، جنگی بین سنی ها و شیعیان. جنگ ما با شیعیان جنگ بین ایمان و کفر است.

ما با ایران و شیعه می جنگیم، چراکه آنها به ما اتهام وارد می کنند. ما باید از صلاح الدین الگو بگیریم که پیش از جنگ با مسیحیان و یهودیان با شیعیان جنگید.

به خدا، جنگ ما فرقه ای است. فریب این تحلیلگران و نمایندگان رسانه ها را نخورید که می گویند این درگیری ها سیاسی است. نه! این جنگ، جنگی بین شیعه و سنی است.

آنها به کشورهای ما حمله کردند. آنها به عراق، بحرین، سوریه و یمن هجوم بردند.

اولویت ما اکنون مبارزه با شیعیان است، نه یهودیان. ای مسلمانان گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است.

به خدا سوگند، ما این جنگ را تمام زمانیکه آنها روی زمین وجود داشته باشند ادامه می دهیم.

جنگ ما با ایران به اوائل دوره شیعه گری باز می گردد، به ما اعتماد کنید، اول با شیعیان بجنگید، بعد از آن نوبت یهودیان و مسیحیان خواهد رسید، به خدا، نوبت به آنها خواهد رسید.

http://www.entekhab.ir/fa/news/197633

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جنگ همیشه بوده. علت شهادت امام حسین هم همین جنگه. مام که حرفی نداریم. جنگ جنگ تا رفع فتنه عربستان رو خودمون میدونیم. البته نه با سنی ها بلکه با سران مفت خور عربستان و وهابیت .

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این جنگ همیشه بوده. علت شهادت امام حسین هم همین جنگه. مام که حرفی نداریم. جنگ جنگ تا رفع فتنه عربستان رو خودمون میدونیم. البته نه با سنی ها بلکه با سران مفت خور عربستان و وهابیت .

بعله
منم همیشه اهل سنت رو از وهابیا جدا میکنم. مخصوصا اهل سنت کشور خودمون و منطقه کردستان که محبت اهل بیت رو دارند.
ممنون

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعله
منم همیشه اهل سنت رو از وهابیا جدا میکنم. مخصوصا اهل سنت کشور خودمون و منطقه کردستان که محبت اهل بیت رو دارند.
ممنون
سرنوشت صدام حسین برا اینا درس نشده. باید یه گوشمالی بخورن تا حالیشون بشه. تجربه تاریخ نشون داده که هر کدوم از سران دست نشانده عرب که خواسته قلدری کنه , معدوم شده. اونم بدست همونایی که روزی حامیشون بوده.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
عبدالرحمان السدیس امام جماعت مکه، طی سخنانی گستاخانه ، تئوری اصلی عربستان و وهابیون را که همواره از سوی سعودی های تکذیب می شد، را اعلام کرد و گفت: عربستان باید از صلاح الدین ایوبی الگو بگیرد و ابتدا با ایران و شیعه بجنگد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» به نقل از فیسکال تایمز، متن سخنان این شیخ وهابی در ادامه می آید:

جنگ ما با ایران فرقه است، جنگی بین سنی ها و شیعیان. جنگ ما با شیعیان جنگ بین ایمان و کفر است.

ما با ایران و شیعه می جنگیم، چراکه آنها به ما اتهام وارد می کنند. ما باید از صلاح الدین الگو بگیریم که پیش از جنگ با مسیحیان و یهودیان با شیعیان جنگید.

به خدا، جنگ ما فرقه ای است. فریب این تحلیلگران و نمایندگان رسانه ها را نخورید که می گویند این درگیری ها سیاسی است. نه! این جنگ، جنگی بین شیعه و سنی است.

اولویت ما اکنون مبارزه با شیعیان است، نه یهودیان. ای مسلمانان گوش فرا دهید، جنگ ما با ایران و شیعه است.

به خدا سوگند، ما این جنگ را تمام زمانیکه آنها روی زمین وجود داشته باشند ادامه می دهیم.

جنگ ما با ایران به اوائل دوره شیعه گری باز می گردد، به ما اعتماد کنید، اول با شیعیان بجنگید، بعد از آن نوبت یهودیان و مسیحیان خواهد رسید، به خدا، نوبت به آنها خواهد رسید.

ســــ ریشاش!
بخدا جرات میخواد این ها به ایران حمله کنن

بابا زمان عراق صدتا کشور ازش حمایت میکردن نصف پول نفت عربستان خرج عراق و تجهیزات جنگیش میشد آخر سر التماس میکردن ایران پیشروی نکنه

آدم نمیشن؟
بزنم در گوشش؟ :|

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ماست مه بر ماست ...
خودمون هم داریم هر سال با این همه زائری که میفرستیم هزینه جنگ بر علیه خودمون رو تامین می کنیم :)
در کل نمی دونیم باید با کی دشمن باشیم و با کی دوست .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از ماست مه بر ماست ...
خودمون هم داریم هر سال با این همه زائری که میفرستیم هزینه جنگ بر علیه خودمون رو تامین می کنیم :)
در کل نمی دونیم باید با کی دشمن باشیم و با کی دوست .
اون وقت سرکار خانم دوست دارین با کی دوست باشیم و با کی دشمن؟........حکومت سعودی دست نشانده کجاست؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد ان اصمت السعودیة اسماعنا انها تدافع عن الشرعیة فی الیمن وان هدفها من الحرب فی الیمن هو تثبیت حكم الشرعیةة فی البلاد ، غیر ان إمام الحرم المكی عبد الرحمن السدیس الوجه الحقیقی للعدوان السعودی على الیمن وانه لایهدف لا لتحقیق شرعیة ولاغیر ذلك انما هی حرب طائفیة ضد الشیعة الزیدیة فی الیمن وقال فی نص كلمته :

وقال السدیس : حربنا وإیران .. قولوها واملؤها فی الملأ هی حرب سنة وشیعة , هی حرب فسطاطین لا ثالث لهما , حرب إیمانٍ وسنة واعتقادٍ وصحابة , وحرب كذب وزوراً وبهتان . حربنا مع إیران هی حرب دیانةِ وسنةً وإیمان وتوحید , هی طائفیة بجدارة , وإن لم تكن طائفیة جعلناها طائفیة وسعینا جهدنا لتكون طائفیة , ماذا ترید إیران منا , وماذا نرید منها , إلا أننا لا نرید أن یطعن بالله وبرسوله وأن یكفر أصحاب رسول الله وأن لا یشرك بالله وأن تتهم عائشة بالزنا , ماذا ترید منا إیران .. الحرب مع إیران حرب شیعة وسنة , والضرب بیننا وبینهم بالبارد والعسكر والجیوش , هو ضرب شیعة وسنة , وإلا .. لماذا تدعم إیران فقط الحوثیین , وتدعم حزب اللات فقط , ومقاومة الرافضة فی العراق لمَّ ؟, لماذا تجعل بعض المقاومات السنیة التی دانت لها بالولاء ووضعت لها الانتماء وأظهرت لها المحبة والغزل .. لماذا ؟, لأن القضیة حرب سنة وشیعة , دعوكم من كلام الإعلامیین .. كلام فاضی لا لون له ولا طعم ولا رائحة , هؤلاء یخافون على مناصبهم ودنیاهم ولسنا عندنا شیء نخافه إلا الله , حربنا مع إیران حرب سنة وشیعة , قولوها للملأ وملؤها عبر التواصل دعوكم من كلمة الطائفیة المأفونة إنما هم جاءوا لبلادنا .. ), إلى أخر الخطبة المشحونة بالحقد والكراهیة والبغضاء وصب الزیت على النار , لإشعال فتیل حرب إقلیمیة إذا اشتعلت لا قدر الله فإنها سوف لن تبقی ولن تذر وسیذهب ضحیتها هذه المرة الملایین من الأبریاء من المسلمین .

وكنا قبل عامین قد حذرنا سنة العراق وبالذات علی حاتم السلیمان من آل سعود والوهابیة انهم یریدون تدمیر العراق ولاتصدقوهم فیما یدعون فی دفاعهم عن السنة لقد اتخذوا سنة العراق كجنود لحربهم الطائفیة ولتدمیر العراق وتقسیمه خدمة لاسرائیل ولكن للاسف لم یصغ قادة السنة الى هذه النصیحة حتى وقعوا فیما كنا نحذرهم منه وسحبت السعودیة ایدیها من دعمهم واعتبرتهم ارهابیین بعدما وصفتهم باعلامها الكاذب على انهم ثوار عشائر واصحاب قضیة ولیس مرادهم من ذلك سوى تدمیر العراق وكما عملوا على اشعال فتیل الحرب الاهلیة فی العراق هم عملوا نفس الشیئ فی الیمن لكنهم بتدخلهم هذه المرة فی الیمن حفروا قبورهم بأیدیهم .. وسیكون یوم القصاص من آل سعود قریباً وسیدفعون ثمن كل الجنایات التی ارتكبوها فی العراق وفی الیمن وقبلها بیعهم فلسطین للیهود!!

لقد حذرنا آل سعود من روایتنا الدینیة التی تخبر عن نهایة آل سعود بعد الملك عبد الله لكنهم لم یعتبروا ولم یغیروا نهجهم المعتوه فجنوا على انفسهم (وعلى نفسها جنت براقش)

http://aljewar.org/Cartable/Archive/السدیس-یعلنها-حربا-طايفیة-ضد-الشیعة

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:|
.
.
.
امشی ولک حیال :d انتم لو بیکم خیر اتحاربون ویاه داعش یتعاملون ویاکم مثل الجردان :w15:

اشکول اشکول :| اشحط و امحط و جرار الخیط :| :w25:

پ .ن :|

پ. ن ۲ : چاقال :|

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیاد جنگ کنه .. موندم کی میخاد جنگ بکنه!
در ضمن کسانی که می خان جنگ بکنند از خودشون مایه بزارند نه از عوض کل ملت!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در زمان سلطان محمود می‌کشتند که شیعه است

زمان شاه سلیمان می‌کشتند که سنی است

زمان ناصرالدین شاه می‌کشتند که بابی است

زمان محمد علی شاه می‌کشتند که مشروطه طلب است

زمان رضا خان می‌کشتند که مخالف سلطنت مشروطه است

زمان پسرش می‌کشتند که خراب‌کار است

امروز

توی دهن‌اش می‌زنند که منافق است و

فردا

وارونه بر خرش می‌نشانند و شمع‌آجین‌اش می‌کنند که لا مذهب است.

اگر اسم و اتهامش را در نظر نگیریم چیزی عوض نمی شود :

در آلمان هیتلری می کشتند که یهودی است

حالا

در اسرائیل می‌کشند که طرف‌دار فلسطینی‌ها است

عرب‌ها می‌کشند که جاسوس صهیونیست‌ها است

صهیونیست‌ها می‌کشند که فاشیست است

فاشیست‌ها می‌کشند که کمونیست است‌

کمونیست‌ها می‌کشند که آنارشیست است

روس ها می‌کشند که پدر سوخته از چین حمایت می‌کند

چینی‌ها می‌کشند که حرام‌زاده سنگ روسیه را به سینه می‌زند

و می‌کشند و می‌کشند و می‌کشند :

و چه قصاب خانه‌یی است این دنیای بشریت ....
ا.ش

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

امروز

فردا

حالا

ا.ش
آقای عزیز........قیاس مع الفارغ نفرمائید و از کار غیر اخلاقی بپرهیزید.........احمد شاملو سال 79 فوت کرد

آمریکایی ها هم که اصلا نمیکشند نه؟!.........غافل از آنکه همه این کشت و کشتار ها به دستور و دخالت مستقیم شیطان بزرگ است

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

امروز

فردا

حالا

ا.ش

سلام
ممنون از حضورتون
منظور من بحث شیعه و سنی نبود. اصلااااااااااا
منظور سیاست داخلی و خارجی عربستان و طرز فکر سزان وهابیت هست. به نظرم این شعر شما (شاملو) منظور تایپیک نبود.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیاد جنگ کنه .. موندم کی میخاد جنگ بکنه!
در ضمن کسانی که می خان جنگ بکنند از خودشون مایه بزارند نه از عوض کل ملت!

وقتی یکی حمله کنه به ایران سر اینگونه موضوعات به نظرم تمام افکار علیه اش بسیج میشن و حتی اگه بعضی ها فیزیکی هم نجنگند یقینا کمکهای فراوانی میکنن.
به نظر من اگه ایران تحت تجاوز نظامی قرار بگیره نه فقط از طرف این وهابیایی که منفور همه هستند بلکه حتی از طرف امریکا و یا حتی شورای امنیت که شاید در نظر برخی موجه باشه دلیلشون من مطمئنم همه ی افکار و حتی سلطنت طلبهای زمان شاه مقیم امریکا و حتی پسر محمدرضا پهلوی هم موضع میگیره. اینا قبلا ثابت شده. منظور من ین نیست که انتقادی ندارم به این اوضاع. منظورم اینه کسانی که دشمن جمهوری اسلامی هم باشن یقینا در مقابل تجاوز به ایران می ایستن. به هر حال این نظر شخصی منه جناب مهندس.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدانم چرا دوستان و همه کسانیکه در این تاپیک نظر دادن.......منظور از جنگ را حمله نظامی تلقی میکنند ...........در شرایطی که کاملا منظور از جنگ طایفه ای چیز مشخصی است........و الزاما حرفی که در قبال یمن گفته شده است......توسط این فرد که تنها امام جمعه مسجد الحرام نیست

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدانم چرا دوستان و همه کسانیکه در این تاپیک نظر دادن.......منظور از جنگ را حمله نظامی تلقی میکنند ...........در شرایطی که کاملا منظور از جنگ طایفه ای چیز مشخصی است........و الزاما حرفی که در قبال یمن گفته شده است......توسط این فرد که تنها امام جمعه مسجد الحرام نیست

بله
منور تقابل تفکر وهابیت با تشیع هست.
اینکه بعد از اینهمه شعارای قشنگشون و خادم الحرمین بودن و ام القرا بودن و این حرفا علنا دارن میگن که قبل از یهودیا باید شیعه ها رو از بین برد.
کلا از این تایپیک میخاستم بگم که با توجه به قدرت گرفتن و اینکه کم کم دارن شناخته میشن وهابیت (ونه اهل سنت) احساس میکنن دیگه نمیتونن توی کاخهای آنچنانی هم به عیش و نوش بپردازن و هم دم از خادم الحرمین بودن بزنن و دارن علنا میگن شیعه باید از بین بره. اینکه داعش یعنی خود عربستان

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی یکی حمله کنه به ایران سر اینگونه موضوعات به نظرم تمام افکار علیه اش بسیج میشن و حتی اگه بعضی ها فیزیکی هم نجنگند یقینا کمکهای فراوانی میکنن.
به نظر من اگه ایران تحت تجاوز نظامی قرار بگیره نه فقط از طرف این وهابیایی که منفور همه هستند بلکه حتی از طرف امریکا و یا حتی شورای امنیت که شاید در نظر برخی موجه باشه دلیلشون من مطمئنم همه ی افکار و حتی سلطنت طلبهای زمان شاه مقیم امریکا و حتی پسر محمدرضا پهلوی هم موضع میگیره. اینا قبلا ثابت شده. منظور من ین نیست که انتقادی ندارم به این اوضاع. منظورم اینه کسانی که دشمن جمهوری اسلامی هم باشن یقینا در مقابل تجاوز به ایران می ایستن. به هر حال این نظر شخصی منه جناب مهندس.
قبول دارم حرف هاتو ... کسی برای ما مادری نمی کنه حتی این روسیه بی چشم و رو هم که به ما تا حالا سودی نرسونده.
ولی باید به جنگ طلبی دیپلماسی خیلی قوی داشته باشیم. مثلا وقتی بشار اسد رو می یاریم بالا به وقتش که برامون تاریخ انقضا ش تموم شده خلع اش کنیم.. مثل کشورهای استعماری.. این راز بقاست..

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برخی بدجور در سیاست گم شده اند!........انتظار دارند کشور ما هم مثل کشورهای ظالم و متجاوز عمل کند!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ظالم نباشی مظلوم می شوی....
بعضی ها هم بدجوری مظلوم نمایی می کنند.. بیچاره لبنان فلسطین عراق افغانستان سوریه یمن.... همشون جنگه ؟ بیشتر بخاطر حضور ایران در آنجاست نه حضور عمه اوباما!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظالم نباشی مظلوم می شوی....
بعضی ها هم بدجوری مظلوم نمایی می کنند.. بیچاره لبنان فلسطین عراق افغانستان سوریه یمن.... همشون جنگه ؟ بیشتر بخاطر حضور ایران در آنجاست نه حضور عمه اوباما!
مظلوم بودن بهتر از ظالم بودن است.........
جالب است!.......برخی با این امام جمعه هم کلام شده اند!.......مشخص شد پست اول شما!

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مظلوم بودن بهتر از ظالم بودن است.........
جالب است!.......برخی با این امام جمعه هم کلام شده اند!.......مشخص شد پست اول شما!
آدم باید مرد باشه نه اینکه مظلوم باشه تو سری خور!
بعدش هم مظلوم نمایی خودش گناهه! .. به من ربطی نداره اون چی گفته فقز می گم : هر چی به نفع این ملت هست باید انجام بشه نه هر چی به نفع سران نظام!! حالا با مظلوم نمایی یا ظالم بودن.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا لعنت به جنگ :cool:

دوست عزیز قرار نیست جنگی بشه.
امریکا قدرتمندترین کشور جهان مطمئن باشید اگه میتونست زمان بوش به ایران حمله میکرد که نکرد.
دیگه این چهارتا کشور عربی حوزه خلیج فارس رو ایران حتما میتونه با چند موشک نابود کنه اگه احیانا خطایی ازشون سر بزنه
صحبت سر اینه که وهابیا بالاخره حرف دلشون رو زدن و فتن که کل قیل و قالشون تو دنیا جنگ با شیعه هست و خواستار نابودی شیعیان هستند اصلا وابدا به برادری و دوری از اختلافات فکر نمیکنن.

secret11

عضو جدید
دوست عزیز قرار نیست جنگی بشه.
امریکا قدرتمندترین کشور جهان مطمئن باشید اگه میتونست زمان بوش به ایران حمله میکرد که نکرد.
دیگه این چهارتا کشور عربی حوزه خلیج فارس رو ایران حتما میتونه با چند موشک نابود کنه اگه احیانا خطایی ازشون سر بزنه
صحبت سر اینه که وهابیا بالاخره حرف دلشون رو زدن و فتن که کل قیل و قالشون تو دنیا جنگ با شیعه هست و خواستار نابودی شیعیان هستند اصلا وابدا به برادری و دوری از اختلافات فکر نمیکنن.
نمیدونم من خودم رو زیاد درگیر این مسائل نمی کنیم اصلا هم دوس ندارم به این مسائل فکر کنم کلا میگم جنگ اصلا خوب نیست چه امریکا حمله کنه چه ایران به کشور دیگه حمله کنه چه کشور دیگه به ایران حمله کنه چه فرقی میکنه اون حرف میزنند ایران عمل می کنه!

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم من خودم رو زیاد درگیر این مسائل نمی کنیم اصلا هم دوس ندارم به این مسائل فکر کنم کلا میگم جنگ اصلا خوب نیست چه امریکا حمله کنه چه ایران به کشور دیگه حمله کنه چه کشور دیگه به ایران حمله کنه چه فرقی میکنه اون حرف میزنند ایران عمل می کنه!

بعله.
اتفاقا خیلی خوب میکنید.
باور کنید منم اصلاااا از جنگ خوشم نمیاد. یعنی کلااااا از جنگ خوشم نمیاد.
به نظرم همین که از این اخبار استرس زا دوری میکنید خوبه. البته من منظورم دادن خبر جنگ و این چیزا نبود. راستش من این رو حتی به عنوان شوخی هم تلقی میکنم. من حتی یک درصد هم احتمال حمله اینا رو به ایران نمیدم و بخاطر همین بهشون اهمیت نمیدم. بیشتر صحبت من سر همون درگیری های روانی و اگه دستش بیاد نظامی طایفه ای و مذهبی بود که عربستان میخاد راه بندازه .
میخاستم به دوستان بگم عربستان دنبال برادری بین مسلمونها نیست. همین

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بنده ی خدا خواسته یه چیزی بگه که قاطی آدما حسابش کنن
شما زیاد خودتونو درگیر این اراجیف وهابی ها نفرمایید
اینا در حد و قواره ای نیستند که به ایران چپ نگاه کنند
ضمنا ایران نه مظلومه نه ظالم در واقع ایران اسلامی تهدیدی هست برای ظالمان جهان
چون این رسالتشه
یکی از اعضای حزب الله لبنان چند سال پیش اومده بود شهر ما برا سخنرانی
ایشون میگفتند که هدف یهود بعد از گذشتن از ما کشور شماست در واقع ما و فرزندانمان سنگری هستیم مقابل آنها جهت جلوگیری از تعرض آنها به شما
و خطاب به اونایی که میگفتند پول مملکتو همه جا خرج میکنید الا کشور خودمون گفت که ما داریم جان میدهیم و ایران در واقع دارد از مردم خودش دفاع میکند
حالا هر هزینه ای که میکند