خانومهای باشگاه بفرمایید داخل...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه چوب کردم تو لونه زنبور !!! :biggrin:
قبلا" شنیده بودم که دبی حرف زدن خانومها چند برابر آقایونه . حالا ثابت شد . :confused:
آخه بی انصافها چند نفر به یه نفر ؟؟؟؟:surprised:
ای کاش حرف قرآن رو وسط نمی کشیدید . من دیگه ترجیح میدم ادامه ندم ( تفسیر قرآن توسط ما فکر نمیکنم کار درستی باشه . منم یه زمانی خیلی اشتیاق به درک قرآن داشتم ، ولی در اون حد نبودم و ترسیدم که ... ) . خانومهای متعصب و عزیز ، من تسلیم . ;):gol:
نخير....با يه پرچم سفيد بالا بردن كار حل نميشه :w08:

اول در مورد اين بگم كه گفتي ما نميتونيم در مورد قران نظر بديم و تفسير كنيم !!!!! اصلا و ابدا اينجور نيستش...قران يه كتابه واسه ي همه ي ادما.با هر سن و مدرك و طرز تفكر. يكي از دلايل اعجاز قران هم همين هستش كه هركس در هر سطحي كه باشه ميتونه اونو درك كنه.حالا اونا كه عالم هستن بيشتر و من كه عالم نيستم كمتر...

تو قران بارها و بارها تكرار شده كه زن از مرد و مرد از زن افريده شده و به صورت زوج زوج.....هر دو در ذات يكي هستن و هيچيك بر ديگري برتري ندارد

پس بيايم خودمون و ذهنمون رو درست كنيم....:rambo:

سعيد بازم بگم يا برات كافيه ؟ :whistle:

مي30 به افتخار خودم و همه ي خانوماي باشگاه :w33::w32::w14::w42::w42:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درست میگید ، ولی متاسفانه همیشه هم برای هر چیزی منبع دم دست نیست .
دوست عزيزم اين حرف خيلي غير منطقيه كه ما بگيم خيلي وقتها منبعي ازش نيست...ما داريم تو دنياي بايدها و نبايدها زندگي ميكنيم..تو دنياي قانون...قانون يه چيز اثبات شده هستش و ما نميتونيم اونو دور بندازيم...من هيچ وقت حرف بدون منطق و منبع رو نمي پذيرم و در مقابلش عكس العمل نشون ميدم.شما هم از من ميشنوي حرف بدون منبع رو نپذير و براش توجيه نكن

sma519

عضو جدید

اول در مورد اين بگم كه گفتي ما نميتونيم در مورد قران نظر بديم و تفسير كنيم !!!!! اصلا و ابدا اينجور نيستش...قران يه كتابه واسه ي همه ي ادما.با هر سن و مدرك و طرز تفكر. يكي از دلايل اعجاز قران هم همين هستش كه هركس در هر سطحي كه باشه ميتونه اونو درك كنه.حالا اونا كه عالم هستن بيشتر و من كه عالم نيستم كمتر...

تو قران بارها و بارها تكرار شده كه زن از مرد و مرد از زن افريده شده و به صورت زوج زوج.....هر دو در ذات يكي هستن و هيچيك بر ديگري برتري ندارد

قرار بود تسليم بشم ولي نميذاريد كه ه ه ه ه !!!!!!!!!:razz:
منبع ميخواسين ، اينم منبع:
البته بايد بگم منبع اسلامي ميباشد .( تفسير سوره واقعه يا حمد _ دقيق يادم نيست كدومه _ از آيت الله دستغيب ) :evil:

مبني بر اينكه انسانها از لحاظ تفكر دو دسته اند .
دسته اول با عقل فكر ميكنند ( آقايان ) و دسته دوم با قلب و احساسات ( خانومها )
به همين دليل من به نوشته جاني دپ جواب دادم و متاسفانه بين اين همه خانومهاي متعصب و لج باز گير كردم . :redface: :gol:
امان از دست تو آتيش پاره . :wallbash: ( بلاخره از دست تو ديوونه ميشم من . :crying:)

هستی فرهادی

عضو جدید
چرا؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟

اون دوست عزیز منظورشون این نبود.
این بحثی شما میگید هیچ ربطی به نصف عقل بودن زن و مرد نداره.
که مطلبش طولانیه حوصله ندارم توضیح بدم:D

مثل اینکه چوب کردم تو لونه زنبور !!! :biggrin:
قبلا" شنیده بودم که دبی حرف زدن خانومها چند برابر آقایونه . حالا ثابت شد . :confused:
آخه بی انصافها چند نفر به یه نفر ؟؟؟؟:surprised:
ای کاش حرف قرآن رو وسط نمی کشیدید . من دیگه ترجیح میدم ادامه ندم ( تفسیر قرآن توسط ما فکر نمیکنم کار درستی باشه . منم یه زمانی خیلی اشتیاق به درک قرآن داشتم ، ولی در اون حد نبودم و ترسیدم که ... ) . خانومهای متعصب و عزیز ، من تسلیم . ;):gol:

کلمه جاهلیت باید با احتیاط بکار برده بشه دوست خوبم . :)
شما نوشته sma519 را تعصبی خواندید . نه ؟؟؟؟؟؟:smile::gol:
اصلا حرف تاپيک ما بحث عقل خانومها و آقايون نيست چون ما دنبال اينها نيستيم که اگر هم باشيم اصلا آفرينش خانومها با آقايون متفاوته که بگيم عقل کي از کي بيشتره...
قرآن دليل آفرينش زن و مرد رو کامل توضيح داده.
بله ما خانومها به عنوان يه زن به زن بودن خودمون متعصبيم و به خودمون افتخار مي کنيم چون هيچکدوم از چيزهايي که ما حس مي کنيم رو آقايون حس نمي کنن چون آفرينش ما اينه... ما نمي خوايم چيزي رو عوض کنيم و يا نقشي غير از نقش هاي زن بودنمون ايفا کنيم.
آقايون چرا مي خوايد براي بزرگ کردن خودتون خانومها رو پايين بياريد و بزنيد توي سرشون؟؟؟؟؟
هر مرد و زني ميتونه ويژگي هاي خوبي که خدا بهش داده رو کامل کنه و بشه بهترين توي قلمرو خودش. خوب ما ويژگي هايي داريم که شما ندارين و متقابلا هم شما... ميخوايد بجنگين؟؟؟؟:que:

در مورد اون چوب کردن در لونه ي زنبور هم نشنيده مي گيريم...اينجا لونه نيست و تاپيکه و ما هم زنبور نيستيم و خانوميم...:mad:)

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بايد بگم منبع اسلامي ميباشد .( تفسير سوره واقعه يا حمد _ دقيق يادم نيست كدومه _ از آيت الله دستغيب ) :evil:

به همين دليل من به نوشته جاني دپ جواب دادم و متاسفانه بين اين همه خانومهاي متعصب و لج باز گير كردم . :redface: :gol:
امان از دست تو آتيش پاره . :wallbash: ( بلاخره از دست تو ديوونه ميشم من . :crying:)
قلب و احساس ربطی به نصف عقل بودن نداره.یعنی عقل خانوم ها کامل میرسه ولی موقع تصمیم گیری علاوه بر عقل از احساسشون هم استفاده می کنند اگه این کارو نمی کردن که دنیا از دست آقایون در جنگ و خشونت نابود میشد.
اگه به تاریخ تمدن کشور انگلیس نگاه کنید میبینید که از وقتی اولین ملکه روی کار اومد کشورشون پیشرفت کرد ولی قبل اون یه ملت وحشی بودن(فیلمشو هم میتونید ببینید)که اون دوره رو دوران شکوفایی انگلیس میدونن . این نشون دهنده ی اینه که در تصمیم گیری فقط نباید به عقل تکیه کرد عقل و احساس باید هر دوتاش باشه.
من اصلا آدم متعصبی نیستم و واقع بینم:Dفکر میکنم تا الان باید مشخص شده باشه:whistle:

sma519

عضو جدید
قلب و احساس ربطی به نصف عقل بودن نداره.یعنی عقل خانوم ها کامل میرسه ولی موقع تصمیم گیری علاوه بر عقل از احساسشون هم استفاده می کنند اگه این کارو نمی کردن که دنیا از دست آقایون در جنگ و خشونت نابود میشد.
اگه به تاریخ تمدن کشور انگلیس نگاه کنید میبینید که از وقتی اولین ملکه روی کار اومد کشورشون پیشرفت کرد ولی قبل اون یه ملت وحشی بودن(فیلمشو هم میتونید ببینید)که اون دوره رو دوران شکوفایی انگلیس میدونن . این نشون دهنده ی اینه که در تصمیم گیری فقط نباید به عقل تکیه کرد عقل و احساس باید هر دوتاش باشه.
من اصلا آدم متعصبی نیستم و واقع بینم:Dفکر میکنم تا الان باید مشخص شده باشه:whistle:

خدای من عجب اشتباهی کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :warn:
چرا فقط زوم کردید به این عقل !!!!!!!!!!! :wallbash:
شما به این مسئله عقل اشاره کردید و من هم شنیده های خودم رو گفتم . اگر برید و نوشته اولم رو بخونید ، نوشتم که من شخصا"این طور فکر نمیکنم . :razz:

برداشت من از گفته های علمی و مذهبی ( با مذهبی که دیگه مشکل ندارین ؟؟؟؟ ) اینه که در زمانهای گذشته آقایون در روابط روزمره با چالشهای گسترده تری نسبت به خانومها روبرو بودند و به تبع آن نیز ذهنشان با مسائل متعددتری درگیر بوده و به واسطه آن از مغز بیشتر کار میکشیدند و این اصلا" به این معنی نیست که عقل خانومها ناقصه .
برای همین هم اگه دقت کرده باشید ، قبلا" گفتم که به واسطه روند رو به رشد فعالیت خانومها در اجتماع ، این مساله ( یعنی درگیری ذهنی ) بین دو جنس مخالف متعادل خواهد شد .
نمونه بارز هم مثال دوست عزیزی میباشد که به صدر اعظم آلمان اشاره کردند ( از بین این همه مرد ، ایشون که زن هستند به این مقام رسیدند )

ولی خداییش به لطف حضور من ، این تاپیک عجب جونی گرفت ، نه ؟؟؟
اولین بار بود که بر خلاف میل خانومها نوشتم و فکر هم نمیکردم که اینطوری از هر حرف محاصره بشم . :biggrin:
بعضی وقتها شیطنت هم بد نیست . سعی میکنم آخرین بارم هم نباشه . :redface::gol:

sma519

عضو جدید

اولا" من نماینده آقایون در این تاپیک هستم و به همین خیال باش که پرچم سفید دستم بگیرم . ها ها هااااااااااااااااااا

دوما" اگه هر کی میرفت دنبال کارش و مطابق سلیقه خودش قرآن رو تفسیر نمیکرد ، ( این کار متخصص خودش رو داره ) الان از یک دین من درآوردی پیروی نمیکردیم ( واقعا" فکر میکنید ما مسلمانیم ؟؟؟؟ )

بله منم همینو میگم . هر کدوم .اسه کاری آفریده شدن و اصلا" هم مثل هم نیستن . ( بگم خانومها بهترن ، غلاف میکنی ؟؟؟ )

یکی طلبت . اشکتو در میارم آتیش پاره :wallbash:

فکر نکنید تسلیم شدمااااااااااا ، ولی به نظر منم خانومها قابل تهسین هستند . :gol: ( سوء استفاده نکنین یه موقع !!!! )

E_cute

عضو جدید
آقا سعید باز که گرد و خاک راه انداختی !!! :biggrin:
نمیترسی ....... که وارد تاپیک زن.نه شدی ؟؟؟ :surprised:

E_cute

عضو جدید

من که چشام گرد شد .!!!!! :eek:
این حرفا رو از کجا آوردی توووووووووووو :surprised::surprised:
اصلا" بهت نمیاد :biggrin:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ناباب ، کمبود امکانات ، زغال خوب و ..... :redface:
به به ! ! ! ذذغال خوب.رفیق بد
دیگه چی ؟؟؟ دستم درد نکنه....:w08:

میخواستم دیگه در این مورد بحث نکنم چون جائی برای بحث نیست.اما سعید نمیذاره...

جناب مهندس تا جائی که یادم میاد و تو پستتون بود نوشته بودید منبع علمی نه مذهبی.این منبعی که معرفی کردید مذهبیه...البته بگذریم که اصلا و ابدا همچین تفسیری در مورد اون سوره ها نمیشه کرد......

ثانیا سعید تو که خودت میدونی همچین چیزی درست نیست چرا بیخود ادامه میدی؟؟ نمیخوام دیگه تکرار مکررات بکنم پس بحث رو تموم کنید لطفا :rambo:

ممنون و متشکر از همه ی عزیزان :w30:

sma519

عضو جدید
درسته دیگه شورش رو در آوردیم . اما از اونجایی که من تو این تاپیک تنها بودم ، میخوام آخرین نوشته مال من باشه تا شما کم آورده باشی !!!! :biggrin:
پس لطفا" بعد از من چیزی ننویسین تا باعث نشین من بیچاره جوگیر بشم و اخطار بگیرم . :w28:

وضعیت
موضوع بسته شده است.