(أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ))- به نیت قبولی حوائج خود و تمام دوستان شرکت کننده)

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم :smile:

اين دعا در آيه 62 سوره نمل مي باشد و معني آن اين است كه (آيا بتهايِ بي ارزش بهترند يا كسي كه دعاي مضطر ودرمانده را به اجابت مي رساند و گرفتاري و بلا را برطرف مي كند؟)

در آن هنگام كه تمام درهاي عالم به روي انسان بسته مي شود و از هر نظر درمانده و مضطر ميگردد، تنها كسي كه مي تواند قفل مشكلات را بگشايد و نور اميد در دلها بپاشد، تنهاذات پاك خداوند است

خیلی خیلی ممنون از پاسختون
یه سوال دیگه ای هم داشتم (راجع به معنی یک دعای دیگه) که با اجازتون توی پروفایلتون می پرسم چون شاید دوستان ناراحت بشن
:w27::w30:

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دیگه ای هم داشتم (راجع به معنی یک دعای دیگه) که با اجازتون توی پروفایلتون می پرسم چون شاید دوستان ناراحت بشن
نه دوست عزیز چرا بقیه دوستان بخوان ناراحت بشن
من خودم میخواستم جواب سوالتو بدم ولی دیدم دوستمون جواب دادن دیگه نگفتم

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=2][/h]

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز چرا بقیه دوستان بخوان ناراحت بشن
من خودم میخواستم جواب سوالتو بدم ولی دیدم دوستمون جواب دادن دیگه نگفتم

خیلی ممنون از محبتتون
آخه سوالم راجع به یه دعای دیگه بود که حضرت عیسی مسیح به برکت اون به آسمون رفته و پیغمبر اکرم فرمودند: به خدایی که جانم در دست اوست هر مومنی که با اخلاص این دعا را بخواند عرش مجید و هفت آسمان و زمین تمام به حرکت آید و خدای متعال به فرشتگان گوید: شما گواه باشید که من دعای او را استجاب کردم و آنچه او در دنیا و آخرت خواست به او بخشیدم.

اللهم انی ادعوک باسمک الواحد الاعز و ادعوک اللهم باسمک الصمد و ادعوک اللهم باسمک الکبیر العظیم الوتر و ادعوک باسمک الکبیر المتعال الذی ثبت ارکانک کلها ان تکشف عنی ما اصبحت و امسیت فیه.

اگر کسی معنیشو میدونه خوشحال میشم به منم یاد بده
آخه این دعا همیشه ورد زبونمه و خیلی به این دعا اعتقاد دارم ولی متاسفانه معنیشو تا حالا پیدا نکردم

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ:gol::gol::gol::gol:

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز
7مرتبه

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز

memento

عضو جدید

خواهش میکنم دوست خوبم
تو پروفتون جواب دادم ...التماس دعا :smile:

memento

عضو جدید

بالا