کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گفتم که داداشم داره فیلم دانلود میکنه............

سرعتمون یه ترا هست ولی همش در حال دانلودیم.........خخخخخخخ
وقتی دیدی صلوات بفرست نماز عیدت روبخون............خخخخخخخخ

خو فیلمشو قطع کن!!! زورت بهش نمیرسه؟؟؟!اخیییییش! دلم خنک شد!:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب پس ایشالله همین بازی خوب نیمه دوم رو جلوی سئول از اول نیمه اول انجام بدن
کلا تیمهای قلعه نویی نیمه اول هیچی ندارن ، این اواخر استقلال نیمه دومم هیچی نداشت، همیشه نمیشه یه 45 دقیقه رو کشت که 45 دوم رو زنده کرد ، گاهی کار گره میخوره
ایشالله جلوی سئول هم محکم بازی کنن و شجاع باشن

این سئول چجور تیمیه؟؟؟؟؟؟
وای علی اصن یچی میگم یچی میشنوی..نیمه اول سمت چپمون فاجعه بود فاجعه....ول ول....اینا نمیتونستن کاری بکنن..اگه بخوان از این موقعیتا بدن به سئول کارمون تمومه
نیمه دوم همون قبل شروع بازی پژمان نوریو کشید بیرون مجیدیو فرستاد..نمیدونم بخاطر سمت چپمون بود نیمه اول یا چیز دیگه ای

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:surprised:
همه پسرا که مثل منو سعید و جهان پهلوان خوب نیستن
اونا باید باشن تا امثال ما نمود پیدا کنیم :surprised:
اونکه بعــــــــــــــــــــله!:D

خیلی چندش بود!!! همچین صداشو برا من بلند کرد!! حقش بود با پشت دست میزدم تو دهنش! پررو! (استرس به خودتون را ندید! صرفا قمپز بود!!:D)

-------------------
من رفتم خدافظی!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سئول چجور تیمیه؟؟؟؟؟؟
وای علی اصن یچی میگم یچی میشنوی..نیمه اول سمت چپمون فاجعه بود فاجعه....ول ول....اینا نمیتونستن کاری بکنن..اگه بخوان از این موقعیتا بدن به سئول کارمون تمومه
نیمه دوم همون قبل شروع بازی پژمان نوریو کشید بیرون مجیدیو فرستاد..نمیدونم بخاطر سمت چپمون بود نیمه اول یا چیز دیگه ای

اتفاقا اون 20 دقیقه هم دیدم 2-3 بار بیگ زاده انگاری تو باغ نبود ، یا شایدم اصلا تو باغ بود جای زمین
من یادم میاد اون تیمی که 10-11 سال پیش بهش تو آزادی باختیم اسمش آنیانگ بود ، همون روز بارونی که ورزشگاه مثل باتلاق میموند ، نیمه نهایی که 2-1 باختیم
اما امروز خبرگزاری فارس خوندم این همون تیمه که اون رو ما رو برد
تو یادت نمیاد؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خیلی چندش بود!!! همچین صداشو برا من بلند کرد!! حقش بود با پشت دست میزدم تو دهنش! پررو! (استرس به خودتون را ندید! صرفا قمپز بود!!:D)

-------------------
من رفتم خدافظی!!!!!!

با پشت دس بزنین تو دهن نامحرم.؟؟؟...استغفرالله
بسلامت

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقا اون 20 دقیقه هم دیدم 2-3 بار بیگ زاده انگاری تو باغ نبود ، یا شایدم اصلا تو باغ بود جای زمین
من یادم میاد اون تیمی که 10-11 سال پیش بهش تو آزادی باختیم اسمش آنیانگ بود ، همون روز بارونی که ورزشگاه مثل باتلاق میموند ، نیمه نهایی که 2-1 باختیم
اما امروز خبرگزاری فارس خوندم این همون تیمه که اون رو ما رو برد
تو یادت نمیاد؟؟

نه دقیقا...ولی اسمش اشناست
شایدم خودشونن تغییر نام دادن
غریبه داریم میریم فینالااااااااا.........ایشالا...واااای...من تا حالا فینال اسیای استقلالو ندیدم..........چه شود
فینال تک بازیه؟؟؟؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

-------------------
من رفتم خدافظی!!!!!!

استقلال 2-1 بوریرام رو برد :cry:

:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو فیلمشو قطع کن!!! زورت بهش نمیرسه؟؟؟!اخیییییش! دلم خنک شد!:D
چرا زورم بهش میرسه........
ولی به دو دلیل این کار رو نمیکنم........
1- الان خونه اینام حرف بزنم شب تو کوچم..........خخخخخخخ
2- ازو بزرگتره احترامش واجبه..........

-------------------
من رفتم خدافظی!!!!!!
خوبه حالا که اعتراف کردی زود برو نبینم اینجایی هاااااااا...........خداحافظ..........خخخخخخخخخ

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
غریبه داریم میریم فینالااااااااا.........ایشالا...واااای...من تا حالا فینال اسیای استقلالو ندیدم..........چه شود
فینال تک بازیه؟؟؟؟؟؟
ایشالله
.. من دیدم یبار ... اما چه فینالی بود ... آی آی... من استادیوم بودم آخه
نه فینال این دور رفت و برگشته و فکر کنم اگه برسیم فینال بازی رفت رو میزبانیم
از دوره بعدی فینال تک بازیه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله
.. من دیدم یبار ... اما چه فینالی بود ... آی آی... من استادیوم بودم آخه
نه فینال این دور رفت و برگشته و فکر کنم اگه برسیم فینال بازی رفت رو میزبانیم
از دوره بعدی فینال تک بازیه

وااااااااااااااااااااااااای
رفت و برگشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوووووووووووووووووف چه شود
بازی با جوبیلیو ایواتا ورزشگاه بودی؟؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااای
رفت و برگشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اوووووووووووووووووف چه شود
بازی با جوبیلیو ایواتا ورزشگاه بودی؟؟؟

بله .. حدود 9 صبح استادیوم بودیم ورزشگاه پر شد تا 10 ، عجب روزی بود
تا بازی شروع شد استقلال خیلی روان و مطمئن شروع کرد به حمله ، دقیق یادمه ما بالا بودیم 2 هزار نفر از پرسپولیسیا هم استادیوم بودن تو جایگاهشون ، یکی کنار من بود از اون بالا داد میزد سمت پرسپولیسیا که بازی رو ببینید و حال کنید بد بختا ، ببینید تیم داره اروپایی بازی میکنه ... اما چند دقیقه بعد ... دو تا گل خوردیم سر ضربات یه شکل سانتر و ضربه سر
وسط نیمه همه ... ای بابا حوصله بچه ها سر میره از خاطره قدیمی ...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من هستماااااااااا........دارم می خونم...........پیام نمیدم که سرعت نتم پایین نیاد..........خخخخخخخخخ
منم بازی جوبیلو رو یادمه........که دروازبان اون یحیوی رو بعد جند وقت گذاشتن تو دروازه همه کپ کرده بودن چرا این؟؟؟؟؟؟
درسته داش علی؟؟؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا من هستماااااااااا........دارم می خونم...........پیام نمیدم که سرعت نتم پایین نیاد..........خخخخخخخخخ
منم بازی جوبیلو رو یادمه........که دروازبان اون یحیوی رو بعد جند وقت گذاشتن تو دروازه همه کپ کرده بودن چرا این؟؟؟؟؟؟
درسته داش علی؟؟؟؟؟

چن درصد رفته؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته داش علی؟؟؟؟؟

آره .. بازی نیمه نهایی برومند دروازه بان بود که روی گلهای خورده تو بازی با دالیان کم مقصر نبود ، ما اونجا 2-0 جلو بودیم تو چند دقیقه 3 تا خوردیم و اگه گل دقایق آخر اکبرپور نبود همون بازیو میباختیم و به فینالم نمیرسیدیم روز فینال اما یحیوی رو فرستاد جای برومند ،.. یحیوی حسابی تشویق شد اما ... دو تا سانتر .. دو تا ضربه سر ... دو تا گل ...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره .. بازی نیمه نهایی برومند دروازه بان بود که روی گلهای خورده تو بازی با دالیان کم مقصر نبود ، ما اونجا 2-0 جلو بودیم تو چند دقیقه 3 تا خوردیم و اگه گل دقایق آخر اکبرپور نبود همون بازیو میباختیم و به فینالم نمیرسیدیم روز فینال اما یحیوی رو فرستاد جای برومند ،.. یحیوی حسابی تشویق شد اما ... دو تا سانتر .. دو تا ضربه سر ... دو تا گل ...

برومند.....پایان رافت...نوازی...استیلی.....عجب بازی ای بود

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دفاعی نبودن بچه ها..ولی خیلی بد بازی میکردن.اصلا نمیتونستن توپو حفظ کنم..وجدانی انگار داشتیم جلو بارسا بازی میکردیم.همش تو پا اونا بود....
اونا موقعیت ایجاد میکردن.ولی بدرد خودشون میخورد.شوت میزدن تو اسمون...موقعیت ایجاد کردن ولی نه موقعیتای پیاپی خطرناک
واااااااااااااااااای نیمه اولو کفر ملتو دراوردن فک کنم...از سمت راستشون که میشد سمت چپ ما تونل باز کرده بودن..خالی بود...مسخره..معلوم نبود ای بچه ها اونور داشتن چکار میکردن!!!!!نیمه دوم ولی بسته شد
نیمه دوم که شروع شد تیم اومد جلو..اصلا اونا هییییییچ حرفی برا گفتن نداشتن..بچه خا ی ذره فشار اوردن گلو زدن...تازه بیشترم میتونستن بزنن نیمه دوم...انگار فقط باید گل بخوریم تا به خودمون بیایم

به نظر من قرارگیری بازیکنان اونا کاملا هدفمند بود .. خیلی خوب می تونستند توپ رو بگیرند از بچه های ما ...
سرعتی هم بودند ... تا توپ می یومد دست یکی از بچه ها 3 تا محاصره اش می کرد .. من اصلا اونقد ترسیدم و گفتم اگه بازی تا آخرش این طوری باشه دیگه هیچی ...
فکر می کنم اینکه موقعیت هاشون رو هم از دست دادن از بی تجربگی شون بود ولی در کل خیلی خوب بازی شون بود خصوصا نیمه اول..
ولی خب من نیمه دوم رو ندیدم تا اومدم نگاه دقیقه 90 بود که آندو همون موقع گل دوم رو زد و خوشحالی دیگه ... فوج فوج به آسمون می رفت .....

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من قرارگیری بازیکنان اونا کاملا هدفمند بود .. خیلی خوب می تونستند توپ رو بگیرند از بچه های ما ...
سرعتی هم بودند ... تا توپ می یومد دست یکی از بچه ها 3 تا محاصره اش می کرد .. من اصلا اونقد ترسیدم و گفتم اگه بازی تا آخرش این طوری باشه دیگه هیچی ...
فکر می کنم اینکه موقعیت هاشون رو هم از دست دادن از بی تجربگی شون بود ولی در کل خیلی خوب بازی شون بود خصوصا نیمه اول..
ولی خب من نیمه دوم رو ندیدم تا اومدم نگاه دقیقه 90 بود که آندو همون موقع گل دوم رو زد و خوشحالی دیگه ... فوج فوج به آسمون می رفت .....

بچه ها ما هم خدایی مسخره بودن...ول ول بود اصن سمت چپ...بطرزی بسیار عجیب!!!!!!!
نیمه دوم ولی اونا افت بدجوری کردن...نیمه اولم اگه بچه های ما با دل و جرات بازی میکردن و رو به جلو معلئوم نبود اونا بتونن همینجوری بازی کنن

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
فینال تک بازیه؟؟؟؟؟؟

گفتند انگار چند سالی هست دور رفت و برگشتش کردن ...........

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
بچه ها ما هم خدایی مسخره بودن...ول ول بود اصن سمت چپ...بطرزی بسیار عجیب!!!!!!!
نیمه دوم ولی اونا افت بدجوری کردن...نیمه اولم اگه بچه های ما با دل و جرات بازی میکردن و رو به جلو معلئوم نبود اونا بتونن همینجوری بازی کنن

آره .. اصلا هدفمند نبودن .. ولی می گم اونا تا توپ دست بچه های ما می رسید 3 نفره محاصره می کردند .. اصلا تمام شوت هاشون هدفمند و حساب شده ..
ولی فکر کنم دیگه نیمه دوم به خودشون مغرور شدن ووو
.می گم نیمه دوم گل اولو زدن یا اول؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند سال پیش بودش؟؟؟؟؟عععععع من بازی دالینم یادمه علی موسوی گل زد.........بچه بودم فکر کنم..........خخخخخخ
چن درصد رفته؟؟
64%ااااااااااوووووووووووووق

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره .. اصلا هدفمند نبودن .. ولی می گم اونا تا توپ دست بچه های ما می رسید 3 نفره محاصره می کردند .. اصلا تمام شوت هاشون هدفمند و حساب شده ..
ولی فکر کنم دیگه نیمه دوم به خودشون مغرور شدن ووو
.می گم نیمه دوم گل اولو زدن یا اول؟؟

نه بابا کجا شوتاشون هدفمند بود؟؟؟ میزدن تو اسمون...نمیتونستن موقعیت درست کنن.ی توپایم خو النگار داشتن رحمتیو تمرین میدادن
نیمه اول گلو زدن...این همه بازیکن قد بلند ما داشتیم.این اسمار رو ول کردن تا بهموئن گل سر بزنه!!!! قاضی نتونست مهارش کنه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال 78 بود ، آره گل طلایی موسوی
مه خیلی هم بچه نبودم..........9 سالم بوه.........خخخخخخ
ولی همونم اوایلی بود که تازه استقلالی شدم...........
ای غریبه هم پیره ها
ی ایین تجلیل از پیرغلامان براش بذاریم...خرت خرت
منم از دست این فایل تو پیر شدم............خخخخخخخ
خداییش عجب حافظه ای داره همه بازی ها رو با جزییات یادشه..........خخخخخخخ
علی آقا واسه خودت اسفند دود کن این سعید چشاش شوره.........خخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مه خیلی هم بچه نبودم..........9 سالم بوه.........خخخخخخ
ولی همونم اوایلی بود که تازه استقلالی شدم...........

منم از دست این فایل تو پیر شدم............خخخخخخخ
خداییش عجب حافظه ای داره همه بازی ها رو با جزییات یادشه..........خخخخخخخ
علی آقا واسه خودت اسفند دود کن این سعید چشاش شوره.........خخخخخخخ

مجید راستی حکم شرعی اسپندو خوندم گفته بود الکیه برا چشم زخ...فقط بدرد بهداشت میخوره

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجید راستی حکم شرعی اسپندو خوندم گفته بود الکیه برا چشم زخ...فقط بدرد بهداشت میخوره

من حکمش رو نمیدونم...........راستش اصلا اعتقاد ندارم.........تو این مواقع صرفا جهت تلقین میگیم پشم شیطون کور...........دندش نرم.........خخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من حکمش رو نمیدونم...........راستش اصلا اعتقاد ندارم.........تو این مواقع صرفا جهت تلقین میگیم پشم شیطون کور...........دندش نرم.........خخخخخخخ

من حکم ایت الله مکارم مرجع خودمو دیدم دربارش
ی چیزایی مردم درمیارن معلوم نی از کجا...مثل عطسه صبر