انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام بر مدیران محترم

سال نو مبارک

لطفا یه سهمیه ویژه تشکر در اختیارمون بذارید شب عیدی

خیلی ناجوره آنلاین بشیم نتونیم توی تاپیک هایی که استارتر هستیم از حضور بقیه تشکر کنیم :D

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلام بر مدیران محترم

سال نو مبارک

لطفا یه سهمیه ویژه تشکردر اختیارمون بذارید شب عیدی

خیلی ناجوره آنلاین بشیم نتونیم توی تاپیک هایی که استارتر هستیم از حضور بقیه تشکر کنیم :D

سال نو مبارک
درخواست منم شبیه ایشونه البته از یک نوع دیگه!
تعداد تشکرهای کسانی که ابزار مدیریتی دارن اگه زیاد بشه ممنون میشیم! خوب کلی پست تشکر نخورده و مفید مونده رو زمین!

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام بر مدیران محترم

سال نو مبارک

از وقتی این درخواست رو نوشتم باورود به سایت فقط یک تشکر میتونم بزنم

تنبیه شدیم گویا!!!!!!!!!!
:surprised:

Syd Barrett

عضو جدید
خیلی ناجوره آنلاین بشیم نتونیم توی تاپیک هایی که استارتر هستیم از حضور بقیه تشکر کنیم :d
خیلی خوب میشه که شما به جای اینکه از حضور بقیه تشکر کنید توی تاپیکتون ، فقط از کسایی تشکر کنید که پست مفید دادن و یه مطلبی نوشتن .. تا این همه اسپم و پست های بیهوده توی تاپیک ها هم کم بشه ... ( کلی گفتم نه فقط مربوط به شما )

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام بر مدیران محترم

سال نو مبارک

خیلی خوب میشه که شما به جای اینکه از حضور بقیه تشکر کنید توی تاپیکتون ، فقط از کسایی تشکر کنید که پست مفید دادن و یه مطلبی نوشتن .. تا این همه اسپم و پست های بیهوده توی تاپیک ها هم کم بشه ... ( کلی گفتم نه فقط مربوط به شما )

سلام برشما
ممنون از یاد آوری:gol:

جهت اطلاع :تشکر برای اسپم نمیخوام برای مسابقه عکاسی تالار کشاورزی میخوام

دو نکته رو خدمتتون عرض کنم که شما گویا بهشون توجه نکردید:

یکی تاریخ عضویت من وتاریخ عضویت خودتونه

و دومی

شما مورد خطاب بنده نبودید به عنوان مدیران محترم

موفق باشید

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان عزیزی که انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با مدیریت باشگاه دارند اینجا مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های جداگانه بپرهیزند.
انتقاد و پیشنهاد در مورد تالارهای تخصصی معمولا داخل همون تالار و توسط مدیر مربوط رسیدگی میشه، پس لطفا اینجا پیشنهادات و انتقادات کلی رو مطرح کنید.
با تشکر

آتش سوزی آرایش چشم آموزش آموزش sap 2000 آموزش نرم افزار آیفون ا"موزش" اتوکد استانداردهای طراحی استخدام استخدام، مهندس، شیمی، پروسس، نفت استقلال اشنایدر اموزش سی شارپ اموزش کاشت درختان مینیاتوری انگلیسی اکسس 2007 اگه باربیکیو پرمهر :دی بازاریابی برخورد برق برق گرفتگی برقگیر برنامه نویسی برکر بناهای جایزه معمار بیمارستان تالار تجهیزات پست برق ترجمه تری دی مکس تشخیص تلسکوپ تماس مستقیم توجه جریان نشتی جزوه جنگل جوشکاری حافظه حل المسائل حل المسایل مخابرات حل تمرین جامع ماشین کراوز خاطره خانه ی فارن خیلی دانشگاه آبیک دانلود دانلود جاوا دانلود جزوه حرارت تشعشع دانلود رمان حريم سلطان دانلود سایت پروژه مهندسی شیمی دانلود سوالات دکتری 92 دانلود كتاب حريم سلطان دانلود نرم افزار انبار داري دانلود پروژه مکانیک خاک دانلود کتاب دانلود کتاب صوتی درخت درخت در اسکیس درخواست مقاله درخواست کتاب در خواست کمک بن سای دعا دهکده درمانی دکوراسیون داخلی رباتیک رمان رموز روی ریاضی زلزله زمین زمین شناسی، جالب زهره سالیدورکس سیگار شاهکار بینش پژوه شما شهر شهید شهید،شهدا،متن مداحی،درباره ی شهیدان شهید بهشتی شیت بندی شیمی صنایع صنعتی طراحی شهری طراحی فضای اموزشی طراحی فنی،نقشه،سازه طراحی معماری عشق عشق،دوستی،پسر و دختر،احساس عكس زيبا از گياهان زينتي علف کش فروش فشار قوی فلاشر led فلش فن بیان، ارتباط،دوستی فوتبال فیزیک هالیدی فیوز ها قدر قران كارشناسي ارشد كتاب ترموديناميك ون نس كتاب رياضي توماس جانسون جلد 2 كمك جزوه ميخوام f1 لطفا راهنمای کنید! لغات آذری لوور ماکت ماکت سازی ماکت ویلا ساوا ، مبحث 21 متالورژی استخراجی متلب محافظ جان محافظ نشتی جریان محشر محمد (ص) مدادرنگی مدار گیلبرت مدیرت کافی نت مرتضی آستی_ معماری مشاعره با سعدی مشروط مشکل مطالب قشنگ معرفی مقاله مقاله pdf مقاله،آفت،گیاهپزشکی مقاله،اینترنت،کشاورزی مقاله شیمی ممنوع !!!!!!!!!!!!!!!!!! منابع سوالات نظام مهندسی عمران منابع کنکور ارشد مکانیک مهندسي شيمي مهندسی مهندسی باغبانی مهندسی راه آهن، حمل و نقل ریلی مهندسی روشنایی مهندسی معماری مهندسی پزشکی موبایل موفق موفقيت ، روش موقعیت جغرافیایی کوه بیستون مچگیری نتایج مصاحبه اراک نتایج مصاحبه های شرکت نفت نتایج مصاحبه پالایشگاه اراک نتیجه مصاحبه شرکت نفت فلات قاره نتیجه پالایشگاه اراک مصاحبه های نفت نرم افزار نرم افزار، مکانیک، عمران، abaqus نظام مهندسی نظام مهندسی معماری نظر نفت نقشه تک خطی های وصیت ولی پایان نامه پرسش،پاسخ،نکته پرسپولیس پروژه پروژه اسکلت فلزی پست پيروزي کار کتاب کتاب های صنایع غذایی کتیا کرمانشاه کلید کلید محافظ جان کلید محافظ نشتی جریان کمک کنکور کنکور سال 92 آزاد و سراسری گزارش کار گزارش کارآموزی عمران گل سرخ

سلام وقتتون بخیر درباره بهداشت روانی دوران بلوغ من قبل گذاشتن جستجوزدم ولی چیزی که حاکی ازاین باشه که قبلا بوده نبود فق پایین صفحه این مطالب ظاهرشد که بازم نبود شاید اشتباه جستجومیکنم من باتوجه (جستجو که به کاربر تازه وارد توضیح داده شده استفاده کردم) ولی متنی یا عنوانی که نشون دهنده تکراری بودن مطلب باشه ندیدیم
باشه ممون

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آتش سوزی آرایش چشم آموزش آموزش sap 2000 آموزش نرم افزار آیفون ا"موزش" اتوکد استانداردهای طراحی استخدام استخدام، مهندس، شیمی، پروسس، نفت استقلال اشنایدر اموزش سی شارپ اموزش کاشت درختان مینیاتوری انگلیسی اکسس 2007 اگه باربیکیو پرمهر :دی بازاریابی برخورد برق برق گرفتگی برقگیر برنامه نویسی برکر بناهای جایزه معمار بیمارستان تالار تجهیزات پست برق ترجمه تری دی مکس تشخیص تلسکوپ تماس مستقیم توجه جریان نشتی جزوه جنگل جوشکاری حافظه حل المسائل حل المسایل مخابرات حل تمرین جامع ماشین کراوز خاطره خانه ی فارن خیلی دانشگاه آبیک دانلود دانلود جاوا دانلود جزوه حرارت تشعشع دانلود رمان حريم سلطان دانلود سایت پروژه مهندسی شیمی دانلود سوالات دکتری 92 دانلود كتاب حريم سلطان دانلود نرم افزار انبار داري دانلود پروژه مکانیک خاک دانلود کتاب دانلود کتاب صوتی درخت درخت در اسکیس درخواست مقاله درخواست کتاب در خواست کمک بن سای دعا دهکده درمانی دکوراسیون داخلی رباتیک رمان رموز روی ریاضی زلزله زمین زمین شناسی، جالب زهره سالیدورکس سیگار شاهکار بینش پژوه شما شهر شهید شهید،شهدا،متن مداحی،درباره ی شهیدان شهید بهشتی شیت بندی شیمی صنایع صنعتی طراحی شهری طراحی فضای اموزشی طراحی فنی،نقشه،سازه طراحی معماری عشق عشق،دوستی،پسر و دختر،احساس عكس زيبا از گياهان زينتي علف کش فروش فشار قوی فلاشر led فلش فن بیان، ارتباط،دوستی فوتبال فیزیک هالیدی فیوز ها قدر قران كارشناسي ارشد كتاب ترموديناميك ون نس كتاب رياضي توماس جانسون جلد 2 كمك جزوه ميخوام f1 لطفا راهنمای کنید! لغات آذری لوور ماکت ماکت سازی ماکت ویلا ساوا ، مبحث 21 متالورژی استخراجی متلب محافظ جان محافظ نشتی جریان محشر محمد (ص) مدادرنگی مدار گیلبرت مدیرت کافی نت مرتضی آستی_ معماری مشاعره با سعدی مشروط مشکل مطالب قشنگ معرفی مقاله مقاله pdf مقاله،آفت،گیاهپزشکی مقاله،اینترنت،کشاورزی مقاله شیمی ممنوع !!!!!!!!!!!!!!!!!! منابع سوالات نظام مهندسی عمران منابع کنکور ارشد مکانیک مهندسي شيمي مهندسی مهندسی باغبانی مهندسی راه آهن، حمل و نقل ریلی مهندسی روشنایی مهندسی معماری مهندسی پزشکی موبایل موفق موفقيت ، روش موقعیت جغرافیایی کوه بیستون مچگیری نتایج مصاحبه اراک نتایج مصاحبه های شرکت نفت نتایج مصاحبه پالایشگاه اراک نتیجه مصاحبه شرکت نفت فلات قاره نتیجه پالایشگاه اراک مصاحبه های نفت نرم افزار نرم افزار، مکانیک، عمران، abaqus نظام مهندسی نظام مهندسی معماری نظر نفت نقشه تک خطی های وصیت ولی پایان نامه پرسش،پاسخ،نکته پرسپولیس پروژه پروژه اسکلت فلزی پست پيروزي کار کتاب کتاب های صنایع غذایی کتیا کرمانشاه کلید کلید محافظ جان کلید محافظ نشتی جریان کمک کنکور کنکور سال 92 آزاد و سراسری گزارش کار گزارش کارآموزی عمران گل سرخ

سلام وقتتون بخیر درباره بهداشت روانی دوران بلوغ من قبل گذاشتن جستجوزدم ولی چیزی که حاکی ازاین باشه که قبلا بوده نبود فق پایین صفحه این مطالب ظاهرشد که بازم نبود شاید اشتباه جستجومیکنم من باتوجه (جستجو که به کاربر تازه وارد توضیح داده شده استفاده کردم) ولی متنی یا عنوانی که نشون دهنده تکراری بودن مطلب باشه ندیدیم
باشه ممون
دوست عزیز بهتر بود مشکلتون رو به من میگفتید تا در اینجا مطرح کنید... اینطور بهتر می تونستم راهنماییتون بکنم... همونطور که در صفحه پروفتون هم عرض کردم و یک نمونه از تکراری بودن تاپیکتون رو هم براتون قرار دادم که برای سال 2009 بود.. !!! ای کاش عوض اینکه اینجا شکایت کنید روی لینکی که به شما دادم.... کلیک می کردید و میدیدید که تاپیک مشابه وجود داره... :smile:
لطفا کلیک کنید....

بهداشت روانی دوران بلوغ...

خب اینم پستی که حدوداً پنج ساعت پیش، بنده در پروف شما قرار دادم..... :gol:

سلام دوستم... ممنون بابت ایجاد تاپیک بهداشت روانی.. اما با عرض پوزش به علت تکراری بودن، تاپیک مذکور رو حذف کردم... لطفا قبل از ایجاد تاپیک حتما در تالار مربوطه عنوان و مطلب خود رو سرچ کنید .... و اینکه مطالبتون حتما منبع داشته باشه... ممنون دوست خوبم...:smile:
اینم یک نمونه و تاپیک مشابه.....
:gol:
بهداشت روانی دوران بلوغ...

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
باشه ممون

دوست خوبم.. جهت اطلاع قبل از ایجاد تاپیک در تالار و بخشی که قرار هست مطلبتون رو ایجاد کنید... در قسمت بالا و سمت چپ، عنوان تاپیک خود رو در جستجوی پیشرفته سرچ کنید .. تا از تکراری نبودن عنوان و محتوای پست خود کاملاً مطمئن بشید...
قبلا سپاسگزارم...:gol::smile:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست خوبم.. جهت اطلاع قبل از ایجاد تاپیک در تالار و بخشی که قرار هست مطلبتون رو ایجاد کنید... در قسمت بالا و سمت چپ، عنوان تاپیک خود رو در جستجوی پیشرفته سرچ کنید .. تا از تکراری نبودن عنوان و محتوای پست خود کاملاً مطمئن بشید...
قبلا سپاسگزارم...:gol::smile:

سلام
من شکایت منظورم نبود راستش خب شما گزینه های خصوصی وهمچنین پیامهای بینندگان نداشتین درنتیجه تنها جایی که به نظرم رسید باشما ارتباط داشته باشم اینجا بود

منظورم این نبود که نیست وقتی که شما عر
ض کردین که هست منم قبول دارشتم واینکه گفتم روش جستجو اینجا و نتیجه جستجو برای این منظورم بود چنانچه اشتباه جستجو میکردم اصلاح بشه تا تاپیک تکراری نگذارم منم طبق همین روشی که شما فرمودین انجام دادم ولی چیزی ندیدم فقط پایین صفحه همان مواردی که برای شما گذاشتم بود به هرحال معذرت اگه نباید اینجا مطرح میکردم
باتشکر

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من شکایت منظورم نبود راستش خب شما گزینه های خصوصی وهمچنین پیامهای بینندگان نداشتین درنتیجه تنها جایی که به نظرم رسید باشما ارتباط داشته باشم اینجا بود

منظورم این نبود که نیست وقتی که شما عر
ض کردین که هست منم قبول دارشتم واینکه گفتم روش جستجو اینجا و نتیجه جستجو برای این منظورم بود چنانچه اشتباه جستجو میکردم اصلاح بشه تا تاپیک تکراری نگذارم منم طبق همین روشی که شما فرمودین انجام دادم ولی چیزی ندیدم فقط پایین صفحه همان مواردی که برای شما گذاشتم بود به هرحال معذرت اگه نباید اینجا مطرح میکردم
باتشکر

سلام دوستم.. نه کاملا حق با شماست.. پاک فراموش کردم که پروفم بسته ست... !
نه احتمالا اشتباهی شده.. و اِلا منم از همون روشی که خدمتون عرض کردم.. متوجه شدم که تاپیک تکراری هست...! بهتره همین الان در تالار روانشناسی موضوع تاپیک رو سرچ کنید.. حتما متوجه خواهید شد...:smile:
شاد باشید :gol:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستم.. نه کاملا حق با شماست.. پاک فراموش کردم که پروفم بسته ست... !
نه احتمالا اشتباهی شده.. و اِلا منم از همون روشی که خدمتون عرض کردم.. متوجه شدم که تاپیک تکراری هست...! بهتره همین الان در تالار روانشناسی موضوع تاپیک رو سرچ کنید.. حتما متوجه خواهید شد...:smile:
شاد باشید :gol:

خب بازم ازاین روش روفتم نتجه ای ندیدیم لطف میکنید بگین کجاباید دنبال نتیجه جستجو باشم چونکه من چیزی نمیبینم
باتشکر

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب بازم ازاین روش روفتم نتجه ای ندیدیم لطف میکنید بگین کجاباید دنبال نتیجه جستجو باشم چونکه من چیزی نمیبینم
باتشکر

اوکی دوست خوبم... الان میام اونور براتون دقیق توضیح میدم... :gol:

rkm7232

عضو
سلام
میشه ماژولای آخرین ارسالا؛ Top posters و ... رو روی انجمن نصب کنین ؟

سیالکوتی

عضو جدید
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت می خواستم عرض کنم که قرار دادن مقالات سایت های داخلی(سیویلیکا و مگ ایران و...)در صورت عدم رضایت اونها حرام و مصداق حق الناس است ایا این مقالات با رضایت این موسسات پخش میشود؟
با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت می خواستم عرض کنم که قرار دادن مقالات سایت های داخلی(سیویلیکا و مگ ایران و...)در صورت عدم رضایت اونها حرام و مصداق حق الناس است ایا این مقالات با رضایت این موسسات پخش میشود؟
با تشکر

سلام، خود این سایت ها مگه برای فروش قرار ندادن؟ مگه خودشون دسترسی به دانشگاه یا و موسسات ندادن؟ و اون ارگان به کارمند یا دانشجو خودش دسترسی داده، گفته این مقاله حق شماست، حالا اون شخص خودش تصمیم میگیره که برای خودش استفاده کنه یا درخواست افراد دیگر رو براشون انجام بده.
شما در صورتی این حق رو دارید بگید حرام هستش که یک مرجع تقلید باشید.

سیالکوتی

عضو جدید
جناب پیر جو نیازی به مرجع بودن نیست قضیه ساده است اون موسسات مثل سیویلکا از بخش خاصی مجوز انتشارات این مقالات و فروش اون ها رو گرفته اند و البته حتما هم برای جمع اوری . پردازش و یا دریافت مجوز هزینه هایی رو پرداخت کرده و یا به صورت دوره ایی پرداخت میکنند درست عرض میکنم یا خیر ؟ و در قابل این هزینه ها حق فروش مقالات رو در اختیار میگیرند حالا اگر بنده به قانون کپی رایت احترام نذارم و انحصار اون مقالات رو از دست فروشنده در بیاورم ایا موجب ضمان شرعی نیست ؟ایا بنده حق دارم کتابی رو بخریم و با کپی زدن و یا اسکن رنگی گرفتن از اون به انتشارات و مولفش زیان و ضرر وارد کنیم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
جناب پیر جو نیازی به مرجع بودن نیست قضیه ساده است اون موسسات مثل سیویلکا از بخش خاصی مجوز انتشارات این مقالات و فروش اون ها رو گرفته اند و البته حتما هم برای جمع اوری . پردازش و یا دریافت مجوز هزینه هایی رو پرداخت کرده و یا به صورت دوره ایی پرداخت میکنند درست عرض میکنم یا خیر ؟ و در قابل این هزینه ها حق فروش مقالات رو در اختیار میگیرند حالا اگر بنده به قانون کپی رایت احترام نذارم و انحصار اون مقالات رو از دست فروشنده در بیاورم ایا موجب ضمان شرعی نیست ؟ایا بنده حق دارم کتابی رو بخریم و با کپی زدن و یا اسکن رنگی گرفتن از اون به انتشارات و مولفش زیان و ضرر وارد کنیم

مجوز خاصی نمی خواد من خودم بارها به سایت سیویلیکا مقاله همایش فروختم. یک شخصی در یک همایش شرکت می کنه اون همایش در سیویلیکا انتشار پیدا نمی کنه و اون ها خودشون بیان کردن هر کسی که مقاله همایشی در اختیار داره ما خریدارش هستیم و میفروشن به مرجع سیویلیکا. هزینه چاپ مقاله با کتاب زمین تا آسمون فرق داره. کلا روند مقاله در دنیا به این صورت هستش که ترویج پیدا کنه از هر راهی اما کتاب از طریق فروش چون شما برای یک مقاله فقط هزینه شرکت در همایش رو پرداخت می کنید یا حتی برای بعضی از ژورنال ها به صورت رایگان مقاله ارسال می کنید و اون ها این رو به فروش میرسونن، اما کتاب نزدیک به 15 میلیون فقط هزینه چاپ رو برای یک نویسنده داره.
اگه من در یک همایش شرکت کنم و بعدش مقالاتش رو به صورت رایگان در اختیار عموم قرار بدم به سایت سیویلیکا و غیره ضرر و زیان وارد کردم؟ حکم شرعی داره؟ کار حرام انجام دادم؟

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام
ممنون از سایت فوق العاده تون
من دوست دارم وقتی میام تو صفحه شخصی ام تمام مطالبی رو که گذاشتم و جواب های اعضاء
رو بتونم پیگیری کنم
درست مثل پیامهای خصوصی که میفرستم
که هم ذخیره میشه
هم وقتی پاسخ داده بشه به من آلارم میده
آیا این امکان در سایت وجود نداره یا من بلد نیستم
اگه میشه لطفا به من پیام بدید
مرسی از شما و همه ی دوستان

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از سایت فوق العاده تون
من دوست دارم وقتی میام تو صفحه شخصی ام تمام مطالبی رو که گذاشتم و جواب های اعضاء
رو بتونم پیگیری کنم
درست مثل پیامهای خصوصی که میفرستم
که هم ذخیره میشه
هم وقتی پاسخ داده بشه به من آلارم میده
آیا این امکان در سایت وجود نداره یا من بلد نیستم
اگه میشه لطفا به من پیام بدید
مرسی از شما و همه ی دوستان
سلام
امكانش نيست كه بهت آلارم بده ولي يه كاري ميتوني بكني:
كنترل پنل --> تنظيمات شخصي --> حالت پیشفرض برای اشتراک تاپیک های تالارها:
از اينجا ميتوني انتخاب كني كه مشترك بشي [توي تمام تاپيك هايي كه خودت ايجاد كردي و تمام تاپيك هايي كه توش پست فرستادي]
هروقت يكي از اين تاپيك ها آپ شد بهش سر ميزني!

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا این مدیرا دیگه مسخره شو در اوردن
اخطار زیادی دارین بدین همه رو به من کلا بن کنید مارو خلاص

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
هیچ تالاری برای علوم و فنون خلبانی و مسایل فرودگاهی در سایت نیست
خواهشمندیم ایجاد کنید تا من مطالبمو بزارم.
با سپاس.

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
آقا این مدیرا دیگه مسخره شو در اوردن
اخطار زیادی دارین بدین همه رو به من کلا بن کنید مارو خلاص

اخطارهاتون در تالار صندلی داغ هست
علی رغم تذکر های چندباره ی مدیر مربوطه
و نوشتن قوانین و آگاهی شما از اون ها
باز هم تخلف کردید و مطابق قوانین اون تالار با شما برخورد کردن.
البته اخطارها بدون امتیاز منفی هست.

سلام
هیچ تالاری برای علوم و فنون خلبانی و مسایل فرودگاهی در سایت نیست
خواهشمندیم ایجاد کنید تا من مطالبمو بزارم.
با سپاس.

سلام
اینجا میتونید مطالبتون رو قرار بدید:
مهندسی هوافضا
و این زیرتالار:
طراحی

آخرین ویرایش:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
اینجا میتونید مطالبتون رو قرار بدید:
مهندسی هوافضا
و این زیرتالار:
طراحی

ولی مسایل خلبانی -الکترونیک و کنترل پرواز در فرودگاه با مهندسی هوا فضا فرق میکنه.
بهر حال ..ممنون

amir_14

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببین خانوم ستایش اصلا + یا - امتیاز داشتن برا من اهمیت نداره
من سوال نمیپرسم اخطار میگیرم
سوال میپرسم اخطار میگیرم
بعد یه سری دوستان میان پست میذارن " اومدم اسپم کنم ، فقطم اخطار میخوام " فقط مونده مدیر بهشون کارت صد آفرین بده
البته این جا تقریبا همه چیز بر اساس رابطه است نه ضابطه. این آدمو اذیت میکنه

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببین خانوم ستایش اصلا + یا - امتیاز داشتن برا من اهمیت نداره
من سوال نمیپرسم اخطار میگیرم
سوال میپرسم اخطار میگیرم
بعد یه سری دوستان میان پست میذارن " اومدم اسپم کنم ، فقطم اخطار میخوام " فقط مونده مدیر بهشون کارت صد آفرین بده
البته این جا تقریبا همه چیز بر اساس رابطه است نه ضابطه. این آدمو اذیت میکنه
ببخشيد من جواب ميدم
نه دوست عزيز از اين خبرا نيست ! ما هم كه دو ساله با مدير مربوطه دوستيم، دوتا اخطار صندلي داغ ازش گرفتيم:d
اصلا چيز مهمي نيست
اينم يكي از نمك هاي اون تالاره :دي

Unline

عضو جدید
سلام

خواستم درخواست بدم امکان tag کردن یوزرها رو به انجمن اضافه کنید - کار خاصی هم نداره - یک آپشن اضافه هست که فکر نکنم اضافه کردنش به انجمن بیشتر از 1 دقیقه طول بکشه

این باعث میشه وقتی تاپیکی ایجاد می کنیم بتونیم یوزرها رو دعوت کنیم تا اون تاپیک رو ببینند و نظر بدن یا در اون شرکت کنند و از این قبیل مسائل

در بعضی تالار ها تاپیک های بسیار خوبی ایجاد میشه ولی به این علت که حجم مطالع ارسالی در انجمن خیلی زیاده اون تاپیک ها ممکنه اصلا به چشم نیان و زیر مطالب جدیدتر مدفون بشن

اگر این امکان رو به انجمن اضافه کنید خیلی به پویایی تالار ها کمک خواهید کرد - در اکثر انجمن های فعال اینترنتی هم این مورد موجوده

موفق باشید

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به مدیران گرامی
خسته نباشید!!!!!!

چرا باشگاه یک تالار واسه هنر آشپزی نداره؟؟؟؟...کاش یجور میشد ایجادش کنین!!مثلا تو تالار هنر!.....مفید هس!!....;)

Unline

عضو جدید
سلام خدمت مدیران عزیز

بنده عدت دارم زیر پست های خوب تشکر می زنم - منتها در این انجمن این مورد خیلی محدوده و در 70 درصد موارد این گزینه برای من غیر فعاله

لطفا در مورد گزینه ی تشکر یک مقدار انعطاف موضوع رو ببرید بالا

ممنون

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به مدیران گرامی
خسته نباشید!!!!!!

چرا باشگاه یک تالار واسه هنر آشپزی نداره؟؟؟؟...کاش یجور میشد ایجادش کنین!!مثلا تو تالار هنر!.....مفید هس!!....;)

سلام دوست خوبم سپاسگزارم از پیشنهادی که مطرح فرمودین ...
راستش پیش از این هم این موضوع مطرح شده ولی با توجه به روند موضوعی و اهداف باشگاه مهندسان کمی با زیرتالارهای موجود فاصله داره و عذرخواهی میکنم فکر نمیکنم امکان ایجاد این تالار در شرایط فعلی باشه
ولی امکانش هست مانند دیگر موضوعات فرعی که در باشگاه مکانی برای آن در نظر گرفته نشده ( مثل اتومبیل , حقوق حیوانات , محیط زیست و.... ) یک گروپ برای این موضوع ایجاد بشه و دوستانی که چون شما علاقه دارن در این گروپ عضو بشن و به تبادل اطلاعات بپردازند؛

http://www.www.www.iran-eng.ir/group.php
البته لازم به ذکر هست که امکان ایجاد اولیه گروپ تنها برای گروه مدیران در نظر گرفته شده که میتوانید در رابطه با ایجاد آن به مدیران ارشد محترم و یا بنده پیغام بدین تا این گروپ ایجاد بشه
:gol:

بالا