تست شخصیت با بوی دلخواه!

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز

آلن هریس محقق و استاد دانشگاه ، درباره اهمیت رایحه و حس بویایی می‌گوید:"حس بویایی شما، در مغز و دقیقا در منطقه احساسات اولیه واقع شده است.
به همین علت است كه ارتباطات بویایی تشكیل شده در دوران كودكی، می‌تواند شخصیت رفتاری شما و سازه‌های ثبت آن را در دوران نوجوانی و جوانی شكل دهد.
بنابراین آن بوی خوشی را كه حس می‌كنید لحظات بسیار شادی را برای شما به وجود می‌آورد ، از بین گزینه‌های زیر انتخاب كرده و ببینید كه " رایحه " شخصیت شما چه رنگ و بویی دارد !؟
تذكر :برای شناخت صحیح پاسخ تست و مبهم نبودن . از گزینه‌های زیر ، فقط یك گزینه را انتخاب نمایید
گزینه یك - بوی كلر در استخرهای بزرگ
گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و ...
گزینه سه - بوی سبزه و گل
گزینه چهار - بوی كرمهای ضدآفتاب
گزینه پنج - بوی بچه كوچك
.
.
.
.
.
.
.
پاسخ‌ها:
گزینه یك
مطالعات نشان می‌دهد كسانی كه بشدت به بوی تند و تیز كلر در آب استخر علاقه مندند افرادی مخاطره جو و اهل ریسك هستند كه مدام به دنبال كسب تجربیات جدید هستند.شما عاشق تجربه كردن و در نتیجه شوكهای غیر آشنایی هستید كه یكباره بر شما فرود می‌آید.
گزینه دو
تحقیقات نشان می‌دهد كه بودن با خانواده برای شما از اهمیت فراوانی برخوردار است و بدین ترتیب همیشه از استرس كمتری نسبت به دیگران بر خوردارید.شما تلاش می‌كنید تا تمام اوقات فراغت خود را با آنها بگذارنید.
گزینه سه
آیا به خاطر می‌آورید كه همیشه پدرتان را در كارهای مربوط به گل و گیاه و یا مادرتان را برای آماده كردن میز غذا و جمع كردن آن، كمك می‌كردید؟كسانی كه عاشق بوی چمنهای تازه كوتاه شده و یا گل و سبزه هستند، افرادی مسولیت پذیر و دلسوزند و هرگز كاری را در نیمه راه رها نمی‌‌‌كنند. شما با بوی طبیعت زنده اید و این یعنی شادكامی و سرزندگی، یعنی حیات و شما این حیات بدست آمده از طبیعت را با هیچ چیز عوض نمی‌‌‌كنید!
گزینه چهار
شما فردی فعال، برون گرا و با نشاط هستید كه شادترین لحظات زندگیتان مربوط به زمانی است كه در حال انجام فعالیتی هستید!یك سحرخیز واقعی كه با اعتماد به نفس بسیار می‌تواند روز را به خوبی آغاز كند.
گزینه پنج
بوی شیرخشك بچه همیشه شما را سست می‌كند و بوی نوزادان معمولا حسی غریب را در شما زنده می‌كند!حسی كه به واسطه آن، خانواده بیش از همه چیز برایتان اهمیت می‌یابد.شما همانند مادران خانه دار و یا مردانی كه عاشق زن و بچه خود هستند، دوست دارید تمام وقت خود را در خانه بگذرانید و از بودن با نوزاد خود لذت می‌برید!بوی خوش شیری كه همیشه از او می‌آید، بی اختیار شما را به سمت خانه می‌كشاند تا بهترین لحظات را با او سپری كنید.شما در خانه بودن، آن هم به دور از هرگونه هیاهو و جنجال را به همه چیز ترجیح می‌دهید.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوی کلر و خیلی دوس دارم و انتخاب کردم
مرسی وافعا درست بود

sana 87

عضو جدید
گزینه 2 ولی فکر کنم بیشتر نشان شکمویی باشه تا خانواده دوستی ها:D

rajai

عضو جدید
خیلی جالب بود
من گزینه های 2 و 3 رو انتخاب کردم .
کاملا هم درست بود.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من گزینه دو رو انتخاب کردم که صحیح نبود راجع به من.

data-chem

عضو جدید
گزینه یك - بوی كلر در استخرهای بزرگ

گزینه دو - بوی كباب ، همبرگر و ...
گزینه سه - بوی سبزه و گل
گزینه چهار - بوی كرمهای ضدآفتاب
گزینه پنج - بوی بچه كوچك

خب بسته به شرایط داره:
اگه گرسنم باشه گزینه 2

اگه در حالت رومانتیک باشم (شکمم هم سیر باشه) گزینه 3

اگه نی نی آبجیم بیاد خونمون گزینه 5

اگه آفتاب شدید باشه گزینه 4