بازی زندگی(لطفا همه ببینید)

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم «لارا فابین» عاشق پسری می شه اما متاسفانه یک دفعه این آقا پسر قید همه چیز رو می زنه و لارا رو ترک می کنه؛ به همین دلیل ایشون «لارا» چند سال افسردگى می گیره و دیگه آواز نمیخونه؛ به همین دلیل دکترش تو آسایشگاه به یکی از دوستاش می گه فقط یک راه برای نجات لارا وجود داره و اونم اینکه مستقیم ببریمش رو استیج.. ( لارا به زبان های فرانسوی, ایتالیای, انگلیسىی تسلط داشت) از این رو فراخوان میدن که براى سلامتی و بهبود حالش طرفدارهاش تو این کنسرت شرکت کنن و اگر ارکستر نواخت و لارا آواز نخوند، مردم این آهنگ معروف «دوست دارم» رو بخونن... بعد مستقیم از تو آسایشگاه لارا رو به روی صحنه می برن و این امر باعث می شه تا لارا بعد از این همه سال سکوت حرف بزنه و هم دوباره به دنیاى هنر بر برگرده..
این قطعه یکى از احساسى ترین صحنه هاى موسیقى جهان هست.

لطفا بعد از دیدن نظر بدین،من که واقعا لذت بردم و موهای تنم سیخ شد...

اینم لینکش.
http://www.cloob.com/c/game_means_life/115501831

kavoosrahmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از همه دوستان.
واقعا بازگشت باشکوهی بود،من فکر میکنم تا حالا 10 بار این کلیپو دیدم.

mojdeh99

عضو جدید
ولی دوستان من این داستان رو دنبال کردم تا ببینم واقعیته.ولی تو یه جا خوندم که این یه داستان ایرانیزه شده است.چون تاریخ کنسرت ها و آلبوم هایی که لارا فابین داشته با این داستان جور در نمیاد .بعضی گفتن ۶ سال و بعضی ۳ سال تو آسایشگاه بوده .ولی اون هیچ زمانب یا این فاصله بیکار نبوده.گفته شده که این از پر احساسترین آهنگهاس که طرفداران زیادی داره و در آن کنسرت با شروع نواختن پیانو حضار قبل از شروع آهنگ صدا هاشون با هم همنوا شده و این لارا فابین ردر کنسرت سوپرایز کرده.حالا نمیدونه که آیا درسته؟؟