بهترين استاد نفتي در دانشگاه شما كيست؟استاد هاي دانشگاه خود را اناليز كنيد.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
بهترين استاد نفتي در دانشگاه شما كيست؟
دانشگاه فيروزاباد و اميديه-نقاط ضعف و قدرت اساتيد معروف
استاد دكتر فرهبد=بسيار مسلط و با ارفاق با گذشت دلسوز فداكار مهربان با انصاف اما ميگن برگه هاي امتحان رو تصحيح نميكنه اما به نظر من خيلي ريز تصحيح ميكنه-ترم هاي فرد نمره خوب نميده اما ترم هاي زوج اصلا ديگه نمره خوب نميده بسيار مشغوله و پركار ما كه ازشون فوق العاده راضي هستيم و هميشه پاسخگو بودند.سپاس
استاد جلالي=اون چيزي ياد ميده كه ميدونه همون فقط به درد ميخوره-چرت و پرت ياد ادم نميده-سر كلاسش ميشه يه استراحت تپل كرد و از سختي هاي روزهاي سخت فارغ شد.نمره تميز حقت ميده . چندين شركت خصوصي و دولتي كار كرده و از اينكه استاد شده پشيمونه - اين اخري ها اعصاب نداره خدا به داد برسه - از سر كلاس بودنش ما لذت ميبريم و 3 ساعت مثه سه دقيقه است
استاد درويشي=اينقد واست تكرار ميكنه كه شبا خوابشو ميبيني-اخر كار نمره ات يه جورايي حقه اما نه نسبت به تلاشت نسبت به برگت . خودش ميدوني چي رو سوال بده كه سر جلسه كپ كني:cry:
استاد شاكري=اخر استاده مثلش پيدا نميشه از اونايي كه سر كلاس خوشت نميات ازشون ميفهمي كه اين درسو افتادن
استاد رضايي=به زور ميخوات درس زمين شناسي رو يادت بده-بابا زمين شناسي به درد نميخوره خوشمون نميات-مسلط هستند
استاد احمدي=افتضاح-بي سواد اما ادعاي كامل سواد
استاد پرتون=رواني رواني رواني-عقده اي به تمام معنا - چيزي ازش ياد نميگيري چون ازش حالت به هم ميخوره-دوست دارم بميرم و باهاش درس نگيرم
استاد انوشه=زياد مسلط نيس
استاد طالب زاده=اصلا مسلط نيس هر چي بخوني باز كم ميش ماكسش 14 هست . فقط بايد بري تو كارش و سوال عمقي ازش بپرسي كه كم بياره اون موقع شايد ازت بترسه واست 10 بده
استاد فلاح=بد نيست مسلطه خوبه - حساس نشو حساس نشو
استاد عسكري=سوادي در حد نوشته هاي خودش روي كاغذ داره-يك كمپاني من با خانواده بزرگ و پولداره-نيازي به درس و دانشگاه نداره - حوصله ادمو سر ميبره - برعكس استاد جلالي ژيزي يادت ميده كه اصلا به دردت نميخوره
استاد جعفريان=نمونه يك ادم ناموفق و فوق فوق متفكر و باسواد-شكست هاي زيادي خورده-بسيار بسيار مسلط هست و به ادم ميگه لم نده درس بشين:(
استاد مهرابادي=لجباز:mad:ي دنده:mad:پو فيوض:mad:ضعيفه:mad:خوشم ازش نميات:mad:بره بميره:mad:گند دماغ:mad:پر افه:mad:فيسو:mad:سوادش تو سرش بخوره:mad:
استاد شيرعلي=هر جلسه 500 برگ a4 پشت و رو درس ميداد
استاد فروزش=دو درس باهاش داشتم خواص سنگ=اقا ناموس استاد-فقط ثانيه به ثانيه سر كلاسش علمت افزوده ميشد-خيلي متفكر فوق دكترا داره ميخونه كانادا----شبيه سازي=تبديل شد به يه موجود ديگه-اعصاب خورد كن خوب شد تموم شد
استاد سعدوني=عرب از نوع خرش-البته الان ميگن بهتر شده-اما درس بهت ميگفت اما يادت نميداد
استاد اماني پور=ميدونستي نمره است بين 7 است تا 11-اذيت نميكرد فقط بعد كه نمرت ميومد ميدونستي حالا اذيت كرد-
استاد جوع عطا=فكر ميكرد داره به ما كمك ميكنه اما 6 ماه عمر همه رو خراب كرد
استاد جاويدنيا=فقط نمره كه اومد فهميديم نياز داشته كه ما رو بشناسه
استاد فرهمند=خوب درس ميده اما نسبت به تايم درس وقتش تنگ بود
استاد شامحمدي=ولش كن حساس نشو-ازش فاصله بگير ف ا ص ل ه:redface:
بقيه اساتيد در پست هاي بعدي توسط شما

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام استاد مهندس کاوه ابراهیم زاده : اخر تجربه در صنعت حفاری اصلا نمره نمیتونی بگیری ازش
استاد دکتر حسن نادری : در مخزن و خواص سالات حرف نداره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
استاد شادی زاده: نیاز به تعریف نداره
استاد خراط: مثل دکتر شادی زاده
استاد کاظم زاده: یه مسئولی تو پژوهشکده، نمی تونه خیلی خوب درس بده ولی با سواده
استاد مسیحی: مثل دکتر شادی زاده وقتی درس مید ه فکر میکنی توی مخزنی ولی خیلی سختگیره
استاد حکمت زاده: خیلی با سواده خیلیم خوب درس میده
استاد یوسفی: از 58 نفر فقط 3 نفر پاس شدن دو ترم بعد با تیپا انداختنش بیرون
استاد همتی: هنوز نفهمیدیم با سواده یا بی سواد
استاد رشیدی: تازه از امریکا اومده خیلی مقدمه چینی میکنه ولی باسواده
استاد قنبرپور: من تو عمرم ادمی به بیشعوری و پستی و ادعاو احمقیو خالیبندی و ... این مردک ندیدم
استاد گیویان: خیلی با سواده ولی دیوانس به بچه گفته بود یکی از دندوناشو بکنند بهش بدند تا روی یه پروژه کار کنه 5 نمره به آزمایشگاه شیمی عمومی اضافه کنه
استاد یاری: 160 برگه سوال رو ضضرف مدت 22 ساعت تصحیح کرد یه نفر هم بالای 15 نشد خیلی پسته ولی باسواده
استاد چمشیدی: یک استاد نمونه از همه لحاظ
استاد نبوی زاده: هر چند فلج ولی حتی سایشم ازش میترسه، برای دانشجو احترام قائله، فوق العاده باسواده هیچکی هم تا حالا نتونسته تمام سوالاشو جواب بده ولی خوب نمره میده
و ... .

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
شادی زاده خراط مسیحی دانشگاه صنعت نفتم درس میدن
نبویزاده چندسال رییس بخش مغزه گیری \ژوهشکده تهران بوده فکر کنم حداقل ۷۰ سال سن داشته باشه آلمان غربی درس خونده سال ۶۰ دکتراشو از همون جا گرفته
کاظم زاده مسءول قسمت نمودارگیری پژوهشکده تهرانه
یاری یه مسءول کله گنده توی پالایشگاه تهران
جمشیدی ۳۰ سال سن هیات علمی شریف
حکمت زاده تو بخش مخزن \ژوهشکده تهران
و...
من علوم و تحقیقات تهران درس میخونم

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استاد

استاد

سلام
ما یه استاد داشتیم اسمش اقای کاوه ابراهیم زاده بود که وقتی ما درسمون تموم شد دیگه از دانشگاهمون رفت
شاید بین استاد های دیگه خیلی اسم رسم نداشته باشند ولی تو صنعت حفاری یه حرفه ای هستن ، قبلا مدیره علیاته شرکت پدکس بو و اسمه پدکسو میاوردند پشت سرش اسمو استادمون میگفتن و من افتخار میکنم که این اقا استادم بوده
اینقدر بحث های عملیاتی رو خوب تشریح میکرد که ما خیلی از کارهای عملیاتی رو یاد گرفته بودیم
انشا الله هر جا هستن سلامت باشند

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
اتفاقا ما هم یه استاد داشتیم اسمش عزت اله ابراهیم زاده بود دهن همه رو سرویس کرد فقط به دوتا از بچه ها نمره داد یکیشون همشهریش بود. میگن رئیس پژوهشکده قسمت خواص سنگ و سیال هست ولی کلا بلد نبود درس بده

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر سجادیان.............
اولین کسی بوده که مدرک دکترای خودشو خارج از ایران گرفته..........
تا حالا چندین دانشگاه استاد بوده و مدیر گروه ولی چون همش همایش های مختلف و سفر بوده دیگه مدیر گروه نشوده....
تو یه شرکت شخصی الان در ماه 5روز کار میکنه..
تاحالا من باهاش10واحمو باهاش پاس کردمو این ترم هم باهاش7واحد دیگه هم دارم..
خیلی حالیش میشه فقط میگه از من به پرسید....
نمره هم خیلی خوبو دست دلواز میده.....

55555555

عضو جدید
رتبه بندی اساتیدی که با آنها درس داشته ام با ویژگی های منحصر بفرد آنها(از نظر من):
1-دکتر گرامی(با سواد-دارای شعور و فرهنگ اجتماعی بالا-بخشنده از لحاظ علمی-عاشق مدلینگ و ریاضی-متخصص در مخازن unconventional-نمره هم خیلی خوب میدهد-کمی سختگیر،اگر پروژه باهاش بگیری پدرت درمیاد ولی عوضش باسواد میشی)
2-دکتر خراط(شعور بالا-سواد EOR خیلی خوب-منظم-امتحان روخوانی قرآن که از امتحان EOR دادیم سخت تر بود-نمره عالی میده)
3-دکترمسیحی(باشعور-مهربان-باسواد-کلاس شبیه سازیش خسته کننده بود فقط برای حضور و غیاب میرفتم-از یه کار دکتر راضی نبودم که بعنوان پروژه درسی ترجمه جزوش رو داده بود به ما.آخه بچه های ارشد باید بنشینند ترجمه کنند.ترجمه کار مترجمه)
4-دکتر شادی زاده(باشعور-باسواد در حفاری-افتضاح در درس دادن فرکچر)
5-دکتر نعمتی(باشعور-با سواد-دکترای مهندسی شیمی از دانشگاه شریف هم دوره نوروزی-عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان-یه ترم ریاضیات پیشرفته درس و بعدش هم رفت)
6-نوروزی(میگن دکتره ولی من باورم نمیشه-اخلاق حرفه ای نداره-فقط برنامه نویسی بلده-با ترکاشوند فامیله-عاشق کتشه-نمره دادنش..........)
7-عبدالنبی(مدیرگروهه-میگن دانشگاه رفته سواد داره-حفاری بلده"خوب کارگر سر دکل هم بلده"-چاه آزمایی پیشرفته درس میده-شعور عدس از اون بیشتره-عاشق پاورپوینتاشه-دبیر کنسرسیوم دانشگاه و صنعته-دو تا درس باهاش داشتم دوتاش رو 17 شدم که نگید چون نمره بهش بد داده الآن باهاش خصومت داره،ولی اگر توی خیابون تنها گیرش بیارم یه جوری میزنمش که تا خونش صدای بز از خودش دربیاره)

borhanz

عضو جدید
بهترین استاد مخزن فقط دکتر شهاب گرامی

من باهاش حتما پایان نامه ارشد برمیدارم.

Eng.oil.hassan

عضو جدید
استاد اعظم وبزرگ نفتی ایران و به جرات میتونم بگم دنیا:جناب آقای دکتر ناصر علیزاده .که تا ابد مهر آموختن یادگیری دروس نفتی را درون قلبهای دانشجویان نثارکرد.

استاد احسان اسماعیل نژاد:خوب درس میده-مسلط-مغرور-امتحان مفهومی میگیره-سخت نمره-شعارش من وجدانمو زیر سوال نمیبرم.
استاد سید حسن حجی آبادی:یه خرده کم تسلط-کم رو-امتحان آسون میگیره-مهربون-به خانوما خوب نمره میده- شعارش امیدوارم از درس دادنم راضی باشین.
استاد مجتبی الله یاری:سخت و مفهومی درس میده-کم حرف-مسلط-کمی مغرور-سخت امتحان میگیره-خیلی بد نمره-شعارش من سخت امتحان میگیرم و برام مهم نیست چند نفر بیفتن.
استاد علی صنعتی:مسلط-سطح بالا درس میده-مهربون-شوخ-امتحانارو ریز صحیح میکنه-آسون امتحان میگیره-کم میندازه-خوب راه میاد شعارش دوست ندارم بچه ها درسی رو بیفتن.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام دکتر هاشمی فوق لیسانس نیز امپریال کالج بوده است از شاگردان گرینگارتن میباشد
من تا الان دید بسیار مثبتی ار دکتر عبدالنبی هاشمی دارم و نکته ای که جالب بدونید هر سوال نفتی داشته باشید ایشان در نامه الکترونیکی به سرعت کمتر از چند ساعت جواب میدند.من ده ها بار ایمیل به ایشان زدم و در کمتر ار یک ساعت جواب دادند.همچنین ایمیل های زبان انگلیسی جواب میدهند و ایمیل فارسی را به ندرت پاسخ میدهند پس در مکاتبات با ایشان از زبان انگلیسی استفاده کنید.(کلا با کمکی که به من کرده است دید بسیار خوبی نسیت به ایشان دارم.
در چاه ازمایی هم از بزرگان ایران هستند.

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
فقط دکتر نورالدینی

یاد نورالدینی به خیر تابستونا امیدیه با دمپایی میومد.(منم ازش یاد گرفتم ی بار با دمپای رفتم واسه امتحان فاینال , هر کاری کردم از دم در دانشگاه داخل رام ندادند دیگه مجبور شدم دانشگاه رو تو گرما دور بزنم از در اساتید برم داخل(فک کنم فکر کرده بودن استادم)
یه روز رفتم کلی بحث باهاش کردم که نمرمو زیاد کنه بنده خدا اینقد برام وقت گذاشت بعد با هم رفتیم تا اهواز(تو راه هم میگفت نگاه کن احتمال داره چپ کنیم بمیریم!) بعد برام نمونه استاد با ارفاق شد.
من سر امتحانش 5-6 تا خودکار با رنگهای مختلف میبردم
نمودار ها رو با رنگهای مختلف میکشیدم به همین دلیل نمره بالا میداد بعد از ترم های بعدش همه دیگه خودکار رنگی می اوردند.
کسی خبری ازش نداره؟حالش خوبه؟دلم براش تنگ شده؟

بچه های امیدیه کسی هست ؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
دکتر سجادیان.............
اولین کسی بوده که مدرک دکترای خودشو خارج از ایران گرفته..........
تا حالا چندین دانشگاه استاد بوده و مدیر گروه ولی چون همش همایش های مختلف و سفر بوده دیگه مدیر گروه نشوده....
تو یه شرکت شخصی الان در ماه 5روز کار میکنه..
تاحالا من باهاش10واحمو باهاش پاس کردمو این ترم هم باهاش7واحد دیگه هم دارم..
خیلی حالیش میشه فقط میگه از من به پرسید....
نمره هم خیلی خوبو دست دلواز میده.....

قدرش رو بدون اوایل دهه ی هشتاد دانشگاه علوم و تحقیقات تهران بود.(کاشکی دوباره هم برگرده)

banuye naft

عضو جدید
فقط دکتر فرهبد.هر ایمیلی ک بزنید فورا جواب میده ی شخص کاملا متواضع هستند.دانشگاه فیروزآباد.

s_jalini

عضو جدید
دکتر جواهریان---استاد ژئوفیزیک. فوق العااااااااااااااااااااااااااااااااااااااده خوبن. مرد اول ژئوفیزیک و لرزه هستن واقعا!!! همه دنیا هم میشناسدشون

ehsanga

عضو جدید
دکتر شادی زاده واقعا استاد بزرگی است از همه لحاظ
دکتر خراط هم خیلی مسلط هست
دکتر هلالی زاده عالی درس می دهد
دکتر هاشمی تو حفاری تکه
پروفسور جامی خیلی حالیشه
از دانشگاه صنعت نفت

farshid_70_2010

عضو جدید
البته استادای اکثر دانشگاههای خوب کشور مث شریف و امیرکبیر و صنعت نفت خیلی خوبن ولی استادای جوون ما (انستیتوی نفت دانشگاه کشور) مث دکتر رستمی و دکتر پورافشاری و دکتر ریاحی و بهرامیان و امین شهیدی و ... حرف ندارن به خدا :)

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
البته استادای اکثر دانشگاههای خوب کشور مث شریف و امیرکبیر و صنعت نفت خیلی خوبن ولی استادای جوون ما (انستیتوی نفت دانشگاه کشور) مث دکتر رستمی و دکتر پورافشاری و دکتر ریاحی و بهرامیان و امین شهیدی و ... حرف ندارن به خدا :)

دکتر ریاحی خوب درس نمیده هرچند خودش با سواد هست ولی علمشو منتقل نمیکنه به دانشجوهاش.

بالا