مخرب ترین سلاحی که تا بحال ساخته شده

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام بر اعضای باشگاه مهندسین و تسلیت برای زلزله بوشهر
فکر میکنید مخرب ترین و قدرتمندترین سلاحی که بشر ساخته همانا چیست؟
ظاهرا خودم به جواب رسیدم ولی میخواهم بدانم به نظر شما کدامست

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام بر اعضای باشگاه مهندسین و تسلیت برای زلزله بوشهر
ظاهرا خودم به جواب رسیدم ولی میخواهم بدانم به نظر شما کدامست
فکر کنم میخای بگی سیستم هارپ

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشر خودش خطرناک‌ترین سلاحه.:cool:

کله سبز جان یک بار دیگه روی سوالو بخون:

بشر که خودشو نمیسازه منظور من ابزاره
سیلور لایت هم روی سوالو توجه کن

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه منظورت بمب و ... بمب کرومی هست که فقط در حد نظریه است چون تا حالا هیچ کشوری جرات ساختشو نداشته چون میگن هزار برابر اتم قدرمتنده!!!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورت بمب و ... بمب کرومی هست که فقط در حد نظریه است چون تا حالا هیچ کشوری جرات ساختشو نداشته چون میگن هزار برابر اتم قدرمتنده!!!

کاری به منظور من نداشته باشین
لطفا روی سوالو بخونید نظرتون یا حدستونو بفرمیون!
با تشکر قبلی و بعدی

Green Head

عضو جدید

البته که بشر خودشو نساخته ولی نظریه‌های خطرناکش رو خودش می‌سازه و به دیگران هم انتقال می‌ده.

ولی از نظر سلاح به عنوان ابزار جنگی، به نظر من سلاح‌های بیولوژیکی خطرناک‌ترین سلاح‌ها هستند، مخصوصا اگه از کنترل خارج بشن!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته که بشر خودشو نساخته ولی نظریه‌های خطرناکش رو خودش می‌سازه و به دیگران هم انتقال می‌ده.

ولی از نظر سلاح به عنوان ابزار جنگی، به نظر من سلاح‌های بیولوژیکی خطرناک‌ترین سلاح‌ها هستند، مخصوصا اگه از کنترل خارج بشن!

اینکه سلاح بیولوژیکی واقعا خطرناکه درسته اما فعلا که تا بحال فاجعه ای به بار نیاورده و حتما تحت کنترله انشا ا...

ببینیم نظر بقیه چی هست

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم هدفتون چیه اما اگه بیشتر از این طول بکشه فکر میکنیم که سرکاری هست

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظور ابزار جنگی است
به نظر من پروژه هارپ...
فکر نمیکنی هارپ رو یه کم زیادی بزرگش کردن؟

من نمیدونم هدفتون چیه اما اگه بیشتر از این طول بکشه فکر میکنیم که سرکاری هست
تاپیک فقط چند ساعته باز شده، عجله که نداریم؟ هدف پیدا کردن جواب سوال تاپیکه دیگه
اگه چیزی در مورد سوال تاپیک میدونی بگو معطل نکن

mor1360

عضو جدید
جنگ سخت :
ساخته شده : بمب هیدروژنی!:cry:
در حال ساخت : بمب ضدماده!:Ph34r:

جنگ نرم :
رسانه ! :w22:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر بنده، اینترنت سلاحی هستش که رهبران دنیا از وجودش و اوردنش به کشورهاشون و ساختنش و ... و ذلک بلکل پشیمونن!!...

سلاح نظامی به نظرم کلاشینکف خیلی جون گرفته! :)

mojtaba_khan

عضو جدید
به نظر من مخرب ترین سلاحی که تا بحال بشر ساخته رسانه های بی شمارییه که در خدمت قدرت غرب قرار گرفته و باهاش داره تمام اذهان عموم مردم رو فریب میده و کنترل میکنه

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنگ سخت :
ساخته شده : بمب هیدروژنی!:cry:
در حال ساخت : بمب ضدماده!:Ph34r:

جنگ نرم :
رسانه ! :w22:

کدوم ابزار برای بشر مخرب تره؟ یکی بگو

به نظر بنده، اینترنت سلاحی هستش که رهبران دنیا از وجودش و اوردنش به کشورهاشون و ساختنش و ... و ذلک بلکل پشیمونن!!...

سلاح نظامی به نظرم کلاشینکف خیلی جون گرفته! :)

اینترنت سلاحیه که تو دست مردم هم هست و یه جورایی سلاح دو طرفه هست
ولی تو امثال کشور ما با صرف نیرو و هزینه گزاف(که خود ملت میپردازن) اونو از مردم میگیرن
از کلاشینکف بدترشو بگو

به نظر من مخرب ترین سلاحی که تا بحال بشر ساخته رسانه های بی شمارییه که در خدمت قدرت غرب قرار گرفته و باهاش داره تمام اذهان عموم مردم رو فریب میده و کنترل میکنه

فقط غرب از این سلاحا استفاده میکنه؟! پس لطفا غرب را نام ببرید . . .

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کلاشینکف بدترشو بگو

از کلاشینکف بدتر، بمب های فسفری هستن که برادر های صهیونیست و امریکایی تو جنگ‌هاشون استفاده میکنن...

کلا بمب فسفری اگر زدن، دو راه بیشتر نیست:
1- امیدوار باشی روی سر و یا سینه ات و کلا جاهای حساس(همین دوتا دیگه! :)‌) بریزه و سریع روانه‌ی اون دنیات بکنه...
2- خودت با یه اسلحه‌ای چیزی یا هر روشی خودت رو روانه‌ی اون دنیا کنی قبل از اینکه بریزه رو بدنت....

فسفر همونطور که دوستان میدونن، چند دونه‌اش که اندازه‌ی دونه های نمک باشه اگر بریزه رو مثلا پا، تا استخون رو می‌سوزونه(استخون رو هم می‌سوزونه!) و بعد خون رو جوش میاره و میره سمت قلب... از پا تا قلب رو در مسیر خودش میسوزنه و طرف از داخل بدنش میسوزه و درد میکشه تا خون به قلب برسه و اون رو از کار بندازه و بعد تا طرف بمیره :(...

کلا فعلا بدترین و دردناک ترین نوع مردنه...

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین قدرت تو دنیا عبارته از همه مردم
هیچکس زورش به همه نمیرسه
من فکر میکنم قوی ترین سلاح اونی نیست که زیادتر آدم بکشه چون مردم با کشتن تموم نمیشن (ثابت شده!)
قوی ترین سلاح اونه که بتونه همه رو همراه و پشتیبان شما کنه
به نظرم قوی ترین سلاح برای حکومتها و مخرب ترین سلاح علیه مردم عادی همین جعبه جادویی هست که تو خونه تک تک ما هست و مدام تحت تاثیر صدا و تصویرش هستیم؛ از کودکی تا پیری ازش تاثیر میگیریم
زیرکانه الگوهامون و سطح انتظارمون رو تعیین میکنه و تو مغزهامون می گنجونه که چی خوبه و چی بده؛ حرف کی رو باور کنیم و کی دروغ میگه؛ معنی آزادی چیه و ما آزادیم، چی بخریم و چی بخوریم و چی بپوشیم و کی بچه بیاریم و چه روزی جشنه و . . .
وقتی یک نفر مدام یه سری مطالب براش تکرار بشه هر چقدر هم که شخص دیر باور و دارای تفکر مستقل باشه بالاخره تحت تاثیر قرار میگیره و حد اقلش اینه که با اون مطالب آشنا میشه و اغلب اوقات همین کافیه
سالهاست که حکومتها برای رسیدن به اهدافشون از این سلاح نهایت استفاده رو بردن و بیشترین اثر رو بر مردم گذاشتن
تو خونه ها این تلویزیونه که متکلم وحده هست و بقیه همه مستمعن. باباها درست سر ساعت اخبار رو نگاه میکنن و بچه ها سر ساعت کارتونو و مادرا سر ساعت سریالو . . .
البته همه رسانه ها سلاح هستن اما به نظرم جواب سوال TV هست

Schneider

مدیر بازنشسته
خیلیا مخرب ترین سلاحهای بشر رو قلم، فکر، لغات و امثالهم میدونن که جالب هم هست ایدشون
یکی گفته بود "مطبوعات آزاد" که خیلی خوشم اومد

بنظر من در سلاحهایی که گلوله شلیک میکنن، سلاح NTW-20 Anti-Material خیلی خوش style هم هست:

توضیح:
انواع مختلفی داره با 3نوع range سایز گلوله که کوچکترین سایز گلولش رو یه شرکت روسی ساخته تا بیش از 2300 متر برد داره

(2تای سمت راست توسط
NTW-20 استفاده میشن، 2تای سمت چپ توسط NTW-14.5)

اولین بار در سال 1996 در آفریقای جنوبی ساخته شد
در سال 1998 ارتش های دنیا عملااستفاده ازشو شروع کردند و هنوزهم استفاده میشه
میانگین وزنش: 34 کیلوگرمه
قیمت تقریبی: 100000 $
این سلاح برای شلیک بسمت تاسیسات و ماشینهای سنگین استفاده میشه

بالا