ایده ساختمانی پیش ساخته پلاستیکی

draz

عضو جدید

این مطلب که در پیش روی شماست حاصل 6ماه تحقیق اینجانب می باشد به دلیل نبودن منابع واستادانی که در زمینه های شیمی وفیزیک واستادی که علاوه موارد گفته شده تسلط کافی در علم سازه های نو نبود ودلسرد کردن بعضی از عوامل که من را از این پروژه منع کنند باعث شد که نتوانم مطلبم رابه نحوی که باید تحویل دهم انجام دهم واین تحقیق اینجا به پایان نمی رسدبلکه تمام زندگی بنده را در برمی گیرد وخواننده محترم زمانی را خواهید دید که در ساخت بناها در انرژیها وسرعت ساخت به جایی خواهم رسید که کشورهای پیشرفته حسرت ایرانی را بخورند وآن روز را خواهید دیدسطح علم این سرزمین مثل دوران رازی خواهد شد.

پسورد:bayatsafir.blogfa.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز

این مطلب که در پیش روی شماست حاصل 6ماه تحقیق اینجانب می باشد به دلیل نبودن منابع واستادانی که در زمینه های شیمی وفیزیک واستادی که علاوه موارد گفته شده تسلط کافی در علم سازه های نو نبود ودلسرد کردن بعضی از عوامل که من را از این پروژه منع کنند باعث شد که نتوانم مطلبم رابه نحوی که باید تحویل دهم انجام دهم واین تحقیق اینجا به پایان نمی رسدبلکه تمام زندگی بنده را در برمی گیرد وخواننده محترم زمانی را خواهید دید که در ساخت بناها در انرژیها وسرعت ساخت به جایی خواهم رسید که کشورهای پیشرفته حسرت ایرانی را بخورند وآن روز را خواهید دیدسطح علم این سرزمین مثل دوران رازی خواهد شد.

پسورد:bayatsafir.blogfa.com

همکار عزیز ومحترم:

با سلام : در درجه نخست بگذارید به شما بخاطر این همه خلاقیت و نواوری وایده های بسیار عالی تبریک بگویم.
من موارد مطروحه شما را مطالعه کردم. البته باید یکبار دیگر دقیق تر بخوانم. ونقطه نظرات خود را برایتان بگویم-بعنوان یک همکار -وبعنوان کسی که با انواع پلیمرها در تجربیات کارهای هیدرولیکی کار کرده است-ودر سال 1365ایده و نظریه استخلاف رادیکال در نوعی پلی استر را به مرکز پژوهش های علمی داد وبا همکاری بخش شیمی انجا نوعی پلی یورتان ایجاد گردید.با کار بردی خاص- بگذریم-چه شد؟.جز یک تشکر کتبی از ایده وطرح بنده ودیگر هیچ-ودر حد موفقیت ازمایشگاهی باقی ماند.اگر شد وعلاقمند بودید مدارک وداستان را خصوصی خواهم گفت.اما من به اهمیت پروژه شما پی بردم اگر مایل هستید بیشتر باهم در باره طرح شما صحبت کنیم.فعلا خداحافظ وتشکر از شما.وافرین بر خلاقیت شما. دوستدار شما.
:gol: