تحریم خطوط همراه از سوی مردم ( به توجه سبزتون نیازه )

تحریم خطوط همراه از سوی مردم ( به توجه سبزتون نیازه )

• موافقم....

رای: 34 89.5%
  • مخالفم!!!!!!

رای: 4 10.5%

• مجموع رای دهندگان
    38
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت سروران خودم
دوستان نظرتون درباره تحریم خطوط تلفن همراه ( همراه اول ، ایرانسل ، تالیا ) از طرف مردم به دلیل عدم ارائه سرویس پیام کوتاه در این عصر پیشرفت که sms حداقل خدمت ارائه شده در مملکت عقب افتاده ما هست که مدتی نیز از اون هم محروم بودیم و هر زمان که خودشون لازم میدونن برقرارش میکنن چیه؟
آیا موافق هستین از این سرویس استفاده نکنیم و اینطور تصور کنیم که هنوز وصل نیست تا این ارگانها رو به تلافی این کار وقیهانشون کمی از لحاظ مالی در مضیقه قرار بدیم؟

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر خودم

نظر خودم

من خودم تصمیم دارم که این کار رو مثل اکثر دوستانم انجام بدم ، چون از این پاد دموکراسی بیزارم
حداقل به حرمت اون عزیزایی که از دست رفتن
و خواهش میکنم از بحث سیاسی بپرهیزید توو این تاپیک تا هم اطلاع رسانی بشه و هم آراء دوستان قوت قلبی برای روشن فکرا باشه:gol:

به امید آبادانی ایران عزیز
افسوس که این مزرعه را آب گرفته
دهقان مصیبت زده را خواب گرفته

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بحث تحریم بحث پوسیده ایه ... تو مملکتی که وقتی یه جنس گرون میشه مردم حمله میکنند به تعاونی ها تا هرچی مونده رو ارزون بخرند، تحریم معنی نداره.

قبلا هم گفتیم نکردیم ... من که دیگه اس ام اس نمیزنم و زنگم رسوندم به حداقل اما مردم ما در این مورد تحریم سبز نشون ندادند

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من مخالفم . قبلا هم گفتم مخابرات دولتیه و ضررشو دولت پرداخت میکنه و تحریم مخابرات یه چیزی مثله اینه که جیبه خودتو تحریم کنی

• Like
واکنش ها: spow

dreamypicture

عضو جدید
کار جالبی کردی دستت درد نکنه ولی برای بهتر شدن این تحریم و فرایر شدنش نباید به همین اکتفا کرد بلکه باید به هرکسی که میشناسیم این پیغامرو بدیم البته با تلفن ثابت

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بحث تحریم بحث پوسیده ایه ... تو مملکتی که وقتی یه جنس گرون میشه مردم حمله میکنند به تعاونی ها تا هرچی مونده رو ارزون بخرند، تحریم معنی نداره.

قبلا هم گفتیم نکردیم ... من که دیگه اس ام اس نمیزنم و زنگم رسوندم به حداقل اما مردم ما در این مورد تحریم سبز نشون ندادند

اینو موافقم

شد چهار تا

felorina

عضو جدید
اینو موافقم

شد چهار تا
بزن زنگ و پنجمی هم اومدش
منم موافقم تا اینها باشن اس رو قطع نکن
امروز تو خبر ها هم گفتن که اس وصل شده اما دیگه اینقدر به بی اس عادت کردیم که نمیدونیم آیا یادمون هست که چجوری اس میزیدم؟

sooo

عضو جدید
منم موافقم من خودم تو کار بورسم وشدیدا خواهان سهام مخابرات بودم ولی با این فضاحتی که بار اورد هم سهامش افت کرد هم از مخابرات بدم امد بابت بازیچه قرار دادن ملت ومخابرات همچنان باید شاهد افت قیمت باشه;)

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بزن زنگ و پنجمی هم اومدش
منم موافقم تا اینها باشن اس رو قطع نکن
امروز تو خبر ها هم گفتن که اس وصل شده اما دیگه اینقدر به بی اس عادت کردیم که نمیدونیم آیا یادمون هست که چجوری اس میزیدم؟

رفیق دچار سو تفاهم شدی انگار ... این تفاهمات جریانات داره :d

• Like

sara_dadyar

عضو جدید
من به شدت موافقم. رئیس مخابرات گفته بود با قطع sms پنج برابر سود کردیم. چون همه بجای اون از تلفن استفاده کرده اند. واقعاً مسخره کردن مردم شده رویه برای اون آدمها. منکه الان چند ماهه اینکار رو کردم. ولی تو انتخابات از دستم دررفت. کاش بتونیم به یک اجماع برسیم.

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مخالفم . قبلا هم گفتم مخابرات دولتیه و ضررشو دولت پرداخت میکنه و تحریم مخابرات یه چیزی مثله اینه که جیبه خودتو تحریم کنی
ببین عزیز جان
ممنون از نظرت
ولی ببین که جیب این مردم از طرف همین دولت تحریم شده ( باور نداری ، خواهش میکنم به رشد فزاینده بیکاری و نزول درآمد مردم هم یه نگاهی بندازی)

• Like

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم بحث سیاسی نشه ولی نمیشه انگار

من میگم بحث سیاسی نشه ولی نمیشه انگار

صنعت نفت هم دولتیه، اما اگه فقط 2-3 روز کار نکنه تمومه
لرد جون
بعضی ها قول دادن پول نفت مثل آب سر سفره ها بیاد !!!!!
نه؟؟؟؟!!!!!

• Like

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من که ایرانسل اعتباری دارم

وقتی هم شارژم تموم میکنه 4 یا 5 روز طول میکشه دوباره شارژ بگیرم

کلن چند وقتیه گوشیم رو تحریم کردم :D

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لرد جون
بعضی ها قول دادن پول نفت مثل آب سر سفره ها بیاد !!!!!
نه؟؟؟؟!!!!!

سر سفره بعضی ها رفت البته، انقدر نا شکر نباش ... حالا ما از اون بعضی ها نبودیم، دلیل نیست که به این دولت شجاع ننگ دروغ بچسبونی

(میگی بحث سیاسی نکن بعد من رو خطاب میکنی؟ :w00:)

سلام

من که ایرانسل اعتباری دارم

وقتی هم شارژم تموم میکنه 4 یا 5 روز طول میکشه دوباره شارژ بگیرم

کلن چند وقتیه گوشیم رو تحریم کردم :D

ایرانسل از اینها بدتر، تو لیست تحریمه، بخاطر تبلیغ تو تلویزیون

• Like

spow

اخراجی موقت
با سلام خدمت سروران خودم
دوستان نظرتون درباره تحریم خطوط تلفن همراه ( همراه اول ، ایرانسل ، تالیا ) از طرف مردم به دلیل عدم ارائه سرویس پیام کوتاه در این عصر پیشرفت که sms حداقل خدمت ارائه شده در مملکت عقب افتاده ما هست که مدتی نیز از اون هم محروم بودیم و هر زمان که خودشون لازم میدونن برقرارش میکنن چیه؟
آیا موافق هستین از این سرویس استفاده نکنیم و اینطور تصور کنیم که هنوز وصل نیست تا این ارگانها رو به تلافی این کار وقیهانشون کمی از لحاظ مالی در مضیقه قرار بدیم؟

رفیق عزیز
از 22 خرداد تاحالا حتی یه sms هم ندادم یه چندتا تماس کوتاهمم فقط برا کارای اضطراریم بوده
منم موافقم ;););)

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفع سوءتفاهم

رفع سوءتفاهم

سر سفره بعضی ها رفت البته، انقدر نا شکر نباش ... حالا ما از اون بعضی ها نبودیم، دلیل نیست که به این دولت شجاع ننگ دروغ بچسبونی

(میگی بحث سیاسی نکن بعد من رو خطاب میکنی؟ :w00:)
گل گفتی در مورد اولی;)
در مورد دومی هم لرد جونم اصلا" شما طرف صحبتم نبودی عزیزم (خودم رو میگم که به دوستان عرض کردم بحث سیاسی نکنند تو این تاپیک و اونوقت خودم بحث سیاسی رو داغ ترش میکنم:confused:)
دلخور نشو:redface:

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله حتما موافقم
هم اکنون نیز من و دوستان در تحریم به سر میبریم
:gol:

"hasta"

عضو جدید
منم موافقم شدید!
در جواب حمید عزیز هم باید بگم خیلی وقته دولت از مردم جداشده ما نخواستیم خودشون این فاصله رو ایجاد کردن می گن سال اصلاح الگوی مصرف اما مردم فقط ازش جوک درست میکنن چرا؟ چون ندیدن پول نفتو که بیاد سر سفرشون ندیدن مردم چیزی از این دولت ندیدن!

Lord HellisH

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گل گفتی در مورد اولی;)
در مورد دومی هم لرد جونم اصلا" شما طرف صحبتم نبودی عزیزم (خودم رو میگم که به دوستان عرض کردم بحث سیاسی نکنند تو این تاپیک و اونوقت خودم بحث سیاسی رو داغ ترش میکنم:confused:)
دلخور نشو:redface:

مزاح کردم، مگه میشه تو چنین تاپیکی سیاسی حرف نزد؟

من موافقم، اصلا دیگه عادت کردم!

اینو بگو حالا، اصلا sms چی هست؟؟

یه سایت جالب پیدا کردم به اسم ویکی پیدیا ببین چی میگه

• Like
واکنش ها: Hps

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفیق عزیز
از 22 خرداد تاحالا حتی یه sms هم ندادم یه چندتا تماس کوتاهمم فقط برا کارای اضطراریم بوده
منم موافقم ;););)
حاجي همين حرفت رو عشقست... فقط لب چشمه و سر كوچه..
منم از خدا خواسته از 2 , 3 هفته پيش به اينطرف فقط يه بار يه شماره ارسال كردم ..
بچه ها كاش اين درصد 99 به يكمون فايده اي هم داشت

• Like
واکنش ها: Hps

nooshafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تحریم کردن و نکردن تو که فرقی با هم ندارن
فوقش هفته ای یه دونه sms میخوای بزنی، تازه اونم شاید........خُب بزن!
منبع: صندلی داغ :D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
صنعت نفت هم دولتیه، اما اگه فقط 2-3 روز کار نکنه تمومه

آره عزیز دولتیه ولی خدایی داری صنعت نفتو با مخابرات مقایسه میکنی ؟! اگه واقعا میخواین دولت رو تحریم کنی باید همون شیرای نفتو ببندی وگر نه هیچ فایده جز آزار خودتون نداره . مگه این همه کشور این همه سال ایرانو تحریم نکردن .فک میکنی به خاطر چی هنوز پا بر جاست ( همانا نفت ) . یا مثلا تو ساعات اوج مصرف وسائل برقی رو روشن میکنین که چی ؟! جز بی برق موندن هموطنا تو قسمتای دیگه ی کشور چه نتیجه ای داره ؟

آخه تحریم کردن و نکردن تو که فرقی با هم ندارن
فوقش هفته ای یه دونه sms میخوای بزنی، تازه اونم شاید........خُب بزن!
منبع: صندلی داغ :D

هان خوب آره برا بقیه گفتم که خودشونو الکی آزار ندن :lol: ( حالا الان همه دارن فک میکنن من پسر خاله ی رئیس دولتم :D )

وضعیت
موضوع بسته شده است.