اظهار نظر جدید احمدی نژاد در مورد مشایی: قلب چون آینه شفاف و روشن است.

sara_dadyar

عضو جدید
به نقل از ایرنا ، عصر روز گذشته احمدي نژاد در جریان مراسم تودیع رحیم مشایی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت نياز به زمان و فرصت ديگري است تا من احساس و برداشت واقعي خودم را درخصوص آقاي مشايي بطور کامل بيان کنم.

رئیس جمهور ضمن تقدیر از خدمات دلسوزانهء رحيم مشائي در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: يکي از افتخارات و نعمت هايي که خداوند در زندگي به من داد آشنايي با اين مرد بزرگ و اين انسان پاک و با خداست.
ایشان با اشاره حجم گسترده انتقاداتي که در طول چهار سال گذشته از سوي برخي افراد نست به مشائي انجام گرفت، اظهار داشت: وقتي بعد از پي گيري هاي زياد به دلايل خاصي براي اين انتقادات در اين زمينه دست نيافتم، به حال ايشان غبطه خوردم.
وی ادامه داد : برخي از من سوال مي کنند که چرا تا اين اندازه به آقاي مشايي علاقه داريد و من پاسخ مي دهم به هزار دليل به ايشان علاقمندم؛ يکي از دلايل آن، اين است که وقتي انسان با ايشان مي نشيند و گفت و گو مي کنيد، انگار با خودش نشسته و هيچ احساس فاصله اي نمي کند؛ قلب او چون آينه شفاف و روشن است.
رييس جمهوري افزود : برخي ايشان را نمي شناسند، مشائي يک انسان هدفدار است و من نديدم که وي يک لحظه وقتش را بيهوده بگذراند و همواره به دنبال انجام کاري موثر و مثبت است.
احمدی نژاد همچنین گفت : البته نياز به زمان و فرصت ديگري است تا من احساس و برداشت واقعي خودم را درخصوص آقاي مشايي بطور کامل بيان کنم.

به گزارش خبرنگار آینده ، این سخنان رئیس جمهور که پس از فتوای حضرت آیت ا... العظمی مکارم شیرازی مبنی بر عدم مشروعیت انتصاب مشایی و بخصوص انتشار خبری مبنی بر نظر مقام معظم رهبری در عدم استفاده از نامبرده در هیچ پست و سمت حساس ، ایراد شده است ؛ ناراحتی و سردرگمی جریانات حامی احمدی نژاد و شگفتی خبرگزاری ها و ناظران بین المللی را در پی داشته است .
منبع: آینده

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
وی ادامه داد : برخي از من سوال مي کنند که چرا تا اين اندازه به آقاي مشايي علاقه داريد و من پاسخ مي دهم به هزار دليل به ايشان علاقمندم؛ يکي از دلايل آن، اين است که وقتي انسان با ايشان مي نشيند و گفت و گو مي کنيد، انگار با خودش نشسته و هيچ احساس فاصله اي نمي کند؛ قلب او چون آينه شفاف و روشن است.

احمدی نژاد همچنین گفت : البته نياز به زمان و فرصت ديگري است تا من احساس و برداشت واقعي خودم را درخصوص آقاي مشايي بطور کامل بيان کنم.

ممنون یعنی این مشایی برگ چغندره

عجب روحیه طنزی داره حرفاش مثل همیشه جک ساله:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

این متنو به سخنان قصار رییس جمهور اضافه کنید:weirdsmiley:

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته ارادت محمود به اسفندیار دلیل دیگه ای هم داره

دختر اوشون دل پسر ایشون رو برده! و طبیعتاً این عواطف روی قلب بابا ها هم اثر داره!

وگرنه دوستی با ملت اسراییل رو ایشون از زور صفای باطن گفتند انحلال سازمان حج و زیرت هم دلیلش همین زور صفای باطن بوده!

میگی نه؟ از محمود بپرس!

بالا