آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
یالا.:D

سلام. من غزل میباشم. یک عدد مدیر. 21 ساله. خیلی اهل فوتبال نیستم ولی استقلال رو ترجیح میدم:D

روانشناسا چه جوری از روی فیس و دستخط و اینا، شخصیت آدما رو می فهمن؟:huh:

آخرین ویرایش:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
یالا.:D

سلام. من غزل میباشم. یک عدد مدیر. 21 ساله. خیلی اهل فوتبال نیستم ولی استقلال رو ترجیح میدم:D

روانشناسا چه جوری از روی فیس و دستخط و اینا، شخصیت آدما رو می فهمن؟:huh:

به به سلام علیکم غزل خانوووووم... :D
بنده می باشم سوگل جون :دی یک عدد روانشناس اهل فوتبالم روزگارم بد نیست.. پرسپولیسی اصیل.. خوشوقتم عجیجم... :redface::D
خو عزیزم.. اگه قرار بود اسرارمون رو به شووووما بگیم که الان یو هم یه پا روانشناس می بودی.. مگه نشنیدی که میگن همیشه باید یه فن رو واسه خودت نگه داری؟ :confused::D

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
به به سلام علیکم غزل خانوووووم... :D
بنده می باشم سوگل جون :دی یک عدد روانشناس اهل فوتبالم روزگارم بد نیست.. پرسپولیسی اصیل.. خوشوقتم عجیجم... :redface::D
خو عزیزم.. اگه قرار بود اسرارمون رو به شووووما بگیم که الان یو هم یه پا روانشناس می بودی.. مگه نشنیدی که میگن همیشه باید یه فن رو واسه خودت نگه داری؟ :confused::D

:biggrin:
خب حالا یه ذره شو بگو، ما هم بعدا اسرارمون رو لو میدیم.:cool:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سوگول خانم خوبین شما؟ اینجا باید فوتبالی حرف زد؟ با روانشناسانه؟ فلسفی؟ بحث داغ گرانی وپسته؟ با پراید با هرچه میخواهد دل تنگم بگم؟
در ضمن من روانشناس نیستم ولی روانشانسها را دوست دارم...قرار این پنج شنبه ه هم برم پیش یکی از کله گندهاش:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایییییییییییش خیلی بد سلیقه ای محسن 24 .. :D
خوش اومدی... سلام.. :D
چيه مگه سليقه به اين خوبي ماهي اصن يه وضعي:D
:biggrin:
خب حالا یه ذره شو بگو، ما هم بعدا اسرارمون رو لو میدیم.:cool:
خو لو بده
:cool:
جهننم ِ ضرر! :cry: بیا خصوصی بهت بگم.. :دی :D

خصوصي مصوصي نداريم همينجا بايد بگي
:D

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سوگول خانم خوبین شما؟ اینجا باید فوتبالی حرف زد؟ با روانشناسانه؟ فلسفی؟ بحث داغ گرانی وپسته؟ با پراید با هرچه میخواهد دل تنگم بگم؟
در ضمن من روانشناس نیستم ولی روانشانسها را دوست دارم...قرار این پنج شنبه ه هم برم پیش یکی از کله گندهاش:D
سلام دوست خوبم.. ممنونم شما خوبین؟
نه هرطور که راحت هستید.. فقط اون خط قرمز ها باید رعایت بشه.. :دی .. روال کار در اینجا قدیما یه طوره دیگه بود... که با یکسری تغییرات تبدیل شد به اسپمدونی.. :دی خوش باشین..
اوکی موفق باشید..

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عه؟! خو پ هیچی! :D

سیلام! خوبم خوبی؟!

حالت خوبَ خوارُم:D شومو نزدیک دزبیلی؟! :D
سلووم.. خوبم خوبی؟ :دی
مقسی... شِموو حالت خوبَ خوارُم چطور بیسی؟ :d
نه والا... دزفیلیو نزدیک ِ اِموو اوومَسِنَ :D(مردم تا اینو تایپیدم :دی)
بعد این همه سال حتی بلد نیستم با لهجه شون صحبت کنم.. فقط متوجه میشم.. چی میگن :دی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلووم.. خوبم خوبی؟ :دی
مقسی... شِموو حالت خوبَ خوارُم چطور بیسی؟ :d
نه والا... دزفیلیو نزدیک ِ اِموو اوومَسِنَ :D(مردم تا اینو تایپیدم :دی)
بعد این همه سال حتی بلد نیستم با لهجه شون صحبت کنم.. فقط متوجه میشم.. چی میگن :دی

میسی عسیسم!

مگه خودت اونجایی نیستی؟!

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام ! مدیر جان خواستم بهتون بگم در مورد اون درخواستم من در خدمتم ااااااااااا هر کمکی بشه من انجام میدم البته اب حوض نمیکشیم!!!!