چندمین روز ماه متولد شدی؟!!!!اگه دوست داری بدونی چه شخصیتی داری بیا تو...

i am alone

عضو جدید
روز 1 ) خیلی کنجکاوید. روز 2) زندگی و احساسات شما در حد تعادل است. روز 3) رفتارتان دیگران را به اشتباه می اندازد. روز 4) پیش از عمل کردن خوب فکرمی کنید. روز 5) از تغییرات لذت می برید. روز6 ) سخاوتمندانه به نیازمندان یاری می رسانید. روز7 ) نسبت به تغییرات اطرافتان حساس هستید. روز8 ) شخصیت شاد و رفتار دوستانه ای دارید. روز9 ) نمی دانید چگونه باید خود واقعیتان را نشان دهید. روز10 ) فرد مسئولی هستید. روز11 ) شما بخشنده و محتاط و دارای روحیه ای لطیف هستید. روز12 ) شما پر انرژی و شوخ طبع هستید. روز13 ) فردی صادق و ساده گیر هستید. روز14 ) گاهی اطرافیانتان را فراموش می کنید. روز 15 ) دوست دارید در مرکز توجه قرار گیرید. روز16 ) به خوبی می توانید به ندای قلبتان گوش دهید. روز17 ) دوست ندارید وارد امور دگران شوید. روز18 ) در نگاه اول فردی بسیار آرام به نظر می رسید. روز19 ) در مدیریت امور زندگی مهارت خاصی دارید. روز20 ) شما همه چیز را جدی می گیرید. روز 21 ) شما کنجکاو و یک دنباله رو واقعی هستید. روز22 ) انسان بی نظیری هستید. روز 23) هرگز آنگونه که دیگران می خواهند زندگی نمیکنید. روز 24 ) بسیار مثبت نگر هستید. روز25 ) هیچ مانعی نمی تواند شما را ازهدفتان باز دارد. روز 26) به تغییرات مثبت پاسخ می دهید. روز27 ) گاهی بدبین می شوید و از کاه کوه می سازید. روز 28) به راحتی می توانید در زندگی تان موفق شوید. روز 29) به حس ششم خود اعتماد داشته باشید. روز30 ) دوست دارید همسرتان در کنترل شما باشد. روز31 ) پیش بینی احساسات شما بسیار دشوار است.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
روز25 ) هیچ مانعی نمی تواند شما را ازهدفتان باز دارد. ;)

..:PURE:..

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز12 ) شما پر انرژی و شوخ طبع هستید.

ها فک کنم راس میگه..همه همینو میگن..:D

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
روز12 ) شما پر انرژی و شوخ طبع هستید

آره جون خودت .... اما خوب هر کسی تحملشو نداره

mayor2

کاربر فعال
روز14 ) گاهی اطرافیانتان را فراموش می کنید.:surprised: اطرافیان که چه عرض کنم............

bajelan25

اخراجی موقت
باور کن نتیجش خیلی باهال بود//
فک کنم باحال ترینش همین بود/
البته درست هم هستتتتت

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مدیریت امور زندگی مهارت خاصی دارید. (روز 19)