خانمای باشگاه خواهشا یه سر بیاید جواب مارو بدید.....

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام به همه خانمای باشگاه
میخاستم بدونم چرا اینقدر صداقت شوهرتون براتون مهمه؟!
یعنی اینقدر صداقت کم هست توی جامعه؟

زن دووووشواری

اخراجی موقت
سلام به همه خانمای باشگاه ..................سلام ننه جان خوبی ؟ بچه ها خوبن ؟؟؟
میخاستم بدونم چرا اینقدر صداقت شوهرتون براتون مهمه؟!...................... کی گفته مهمه :confused:
یعنی اینقدر صداقت کم هست توی جامعه؟.....................صداقت؟؟؟!!! کو این صداقتو به من نشان بده من صداقت نمی شناسم :(

شهریاری 2

کاربر ممتاز
میخاستم بدونم چرا اینقدر صداقت شوهرتون براتون مهمه؟!...................... کی گفته مهمه :confused:
یعنی اینقدر صداقت کم هست توی جامعه؟.....................صداقت؟؟؟!!! کو این صداقتو به من نشان بده من صداقت نمی شناسم :(

من که به صداقت همه اعتقاد دارم مگر اینکه خلافش برام ثابت بشه.آخه چرا همه رو دروغگو میبینید؟

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وای عسیس خیلی اوتارات زسته ن میتلسم وای فلال کلدم
بابای

استارتر ببسخین من هنوز سومل ندالم هلوقت داستم بهتون میگم ولی خیلی مهمه خیلییییییییییییییییییییی

زن دووووشواری

اخراجی موقت
من که به صداقت همه اعتقاد دارم مگر اینکه خلافش برام ثابت بشه.آخه چرا همه رو دروغگو میبینید؟

اتفاقا من به دروغ گویی همه اعتقاد دارم مگه اینکه عکسش بم ثابت شه .....من به هیچ وجهی به هیشکی نمی تونم اعتماد کنم :D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من هم صداقت داشتن یا اخلاق خوب داشتن هنر نیست چیزیه که اکثر مردم جامعه دارن

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز

حاجی خودت که اهل دلی برادر :)برا یه بسیجی نهی از منکر از اوووووجب واجباته...اجرکم الله نفسه من دخول کردم تا جلوی بی قانونی را بگیرم....بالله هم گفتم...خواهرا با اجازه من رفتم.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
حاجی خودت که اهل دلی برادر :)برا یه بسیجی نهی از منکر از اوووووجب واجباته...اجرکم الله نفسه من دخول کردم تا جلوی بی قانونی را بگیرم....بالله هم گفتم...خواهرا با اجازه من رفتم.

آهان اومدی ببینی کسی بی قانونی کرده یا نه. هان!؟؟؟؟
ههههههههههه
بودی حالا....
یاعلی

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
هیچ آدمی نمی خواد بد باشه این شرایطه که ممکنه ادمها رو مجبور به رفتارهای خاص بکنه(شرایطش رو هم خودمون یا اطرافیانمون به وجودش میاریم)
دروغ گوی هم یکی از این رفتارهاست
به نظرم کسی دوست نداره دروغ گو باشه اما متاسفانه شرایط زندگی خیلی ها رو تغیر می ده این کم صداقتی فقط مختص آقایون نیست،خانوم ها هم تو شرایطی قرار می گیرن که مجبور می شن صداقت رو زیر پا بزارن
بله در جامعه ی ما صداقت کمه
مقصرم جامعه نیست. من و تو و ماهای جامعه ست که مقصریم.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من به دروغ گویی همه اعتقاد دارم مگه اینکه عکسش بم ثابت شه .....من به هیچ وجهی به هیشکی نمی تونم اعتماد کنم :D

:biggrin:......منم اینطوریم!

من معمولا سعی میکنم دروغ نگم و صداقت داشته باشم ولی خیییلی جاها سعی کردن ازم سو استفاده کنن.................. و متاسفانه خییلی جاها هم به ضررم تموم شده....بعضی وقتا واقعا فکر میکنم این ساده لوحی هست تا صداقت! خوب با این شرایط جامعه وقتی اکثرا صادق نیستن و یه جورایی میپیچوننت خود شما هم که باشی رفتارت شاید عوض شه و این یعنی اکثریت جامعه صداقت ندارن..... و نتیجش بی اعتمادی هست...

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون مخاطب شما خانماست و من هم جزو خانما....باید بگم صداقت خیلی خیلی مهمه چون اگه نباشه فکر کن ببین چرا صادق نیست؟دلیلی غیر از این داره که طرف ریگی به کفششه؟؟؟شما خودت دوس نداری خانمت صادق باشه باهات؟؟؟!!!!
صداقت که تو جامعه کم هست ولی چون خانما آسیب پذیرترند رو این یه مورد حساسیت بیشتری نشون میدن تا بعدا پشیمون نشن...که حق هم دارن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام
چرایی سوال به کم یا زیاد بودن صداقت در جامعه ربطی نداره...
مهمه چون خیلی فرق داره که به یه دیوار بتنی تکیه بدی یا به یک دیوارنمای پوشالی و زندگی به آدم یاد میده که به کسی اعتماد نکنه... حالا صداقت اهمیتش تو اینه که یکی از نگرانی هات کم می شه وگرنه صداقت نباشه هم روزا سر می شن، بازهم همون زندگی به آدم یاد میده که فرق بین آدمهای صادق و دورو و دروغگو رو بدونه، زیاد هم طول نمی کشه که آدم ها رنگ می بازن و رنگ اصلیشونو رو می کنن... هفت خطی بودن آدما تا لبه حد و حدود صبر و سکوتت ادامه داره و نه بیشتر....

آخرین ویرایش:

hani0

کاربر بیش فعال
سلام...

وقتی بهت اطمینان میده که باصداقت تمام موضوع رو داره برات بازگو میکنه ممکنه درتمام دشوار بودن اینکه آروم باشی فقط بااین خودتو آروم میکنی که داره راستشو میگه برو خدارو شکرکن
چون اگه دوست نداشت هیچ وقت بهت نمیگفت....

واینکه ماخانوما دراوج دوست داشتن و صداقتی که قولشو دادیم بعضی موارد و فاکتور میگیریم و انتظار داریم همسرمون این کارو نکنه و چون آقایون فاکتورگیر خوبی نیستن پناه میبرن به دروغ گفتن همین موضوع ماهارو خیلیییییییییی ناراحت میکنه....

البته خدارو شکر همسر من فوقالعاده صداقت داره و تواین مدتی که از نامزدیمون میگذره همیشه صداقتش برام اشکار شده ...

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صداقت ک مردو زن نداره!!

همه براشون صداقت طرف مقابلشون مهمه!!...اینک حقیقتو بهش بگن!...و این مربوط ب خانما نیس فقط!..ی مرد هم توقع داره همسرش بهش دروغ نگه!!

sahara2

کاربر فعال

اگه منظورتون توي زندگي مشتركه و قبل از ازدواجه ك خانوما بر اساس حرفهايي ك مرد قبل از ازدواج ميزنه قبول ميكنن ك ازدواج بكنن چون فكر ميكنن شناخت نسبي در مورد آقا به دست آوردن و وقتي بعدش عكس حرفاي آقا ثابت و ديده بشه اين براشون ضربه ي سهمگينيه :cry:

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
صداقت چیزیه که همه آدما ذاتا از طرف مقابل انتظار دارن. خانوم و آقا نداره. حتی دروغگوترین افراد انتظار دارن که طرف مقابل باهاشون صادق باشه. چون دروغ منشا خیلی از مشکلات می شه که شاید قابل جبران نباشه و اصن اگه راه دروغ بسته بشه شاید خیلی از کارهای بد انجام نشه چون همه می دونن که باید راستشو بگن خب انجامش نمی دن.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله متاسفانه ولي هنوزم هستن كسائي كه معتقدند بايد صداقت زيربناي زندگيشون باشه و صادقانه همه مسائله زندگيشونو مطرح ميكنند ...خيلي از آقايون فكر ميكنند اگر نقش بازي كنند و صادق نباشند موفق ترند ولي كاملا اشتباه است يك زن فقط صداقت مردشو ميخواد .......

azadefarahi

عضو جدید
یکی از خصوصیات زنها داشتن مالکیته
دروغ باعث میشه ما حس مالکیتمون رو از دست بدیم
صداقت آرامش و حس امنیت داشتن رو به زن ها میده
دروغ باعث شک میشه
و یه زن با شک زندگی نمیکنی
به مرگ نزدیک میشه

بالا