به پسربودنت افتخارکن!!

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان با این حرفا نشون دادین جنبه ندارین دخترا بیان تو تاپیکای مزخرفتون و نظر بدن....
فک میکردم فقط عقده دارین, نگو بی جنبه هم هستین

آدم عقده داشته باشه بهتره تا توهم خود بزرگ بینی داشته باشه:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی نگفتم که حالا....گریه نکن..تقصیر شما نیست؟واقعنی؟عذر میخوام..

کلا گفته ام که آرامش داشته باشید و دوست باشین

هرجاپامیذارم منوآتیشبیارمیدونن اون ازدیشب اینم ازامشب هرکس بیادبدون آگاهی قضاوت میکنن اه

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با توجه به این چند پست متوجه شدم بعصی از خانوما به طرز فجیعی باد کردن از دق --امیدوارم فقط کنترل کنن خودشونو وگرنه ممکنه امشب بترکن و دیگه ما رو از وجود صفحه پر کنشون محروم کنن--
آرامش خودتونو حفظ کنید این حسادت ها از روز اول خلقت انسان بوده و دیگه کاریش نمیشه کرد-- حتمن حکمتی توش بوده --فقط خدا میدونه چه شخصیت های بزرگی برآزنده مرد شدن هستن
در کتاب آسمانی گویند:
و آنگاه خدا با گل مرد را آفرید و در آن دمید تا موجودی شگفت انگیز خلق کند ناگاه به تخته سفاگری خود نگاهی انداخت و دید ضایعاتی از گل هایی که برای خلقت مرد به کار برده بود باقی مانده و چون خداوند اصراف کاران را دوست ندار آن تراشه ها و ضایعات را در مشت خود مچاله کرد و در آن دمید تا هم جلوی اصراف را بگیرد و هم به مرد که مخلوق نور چشمی اش بود را اسباب بازی داده باشد

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
المیرا خانم قبول کن همه کوتاه اومده بودند شما اتیش بیار اینجا شدین و اون دوستمون که نمیدونم اسمش چیه ادامه داد ، ولی از هر دوی شما عزیزان خواهش میکنم بحث را ادامه ندین و بی حرمتی نکنین دارین زیادی تند میرین بخواین ادامه بدین کار به ...
من اگر چیزی به شما دوتا دوست عزیز گفتم عذر میخوام خواهش میکنم ادامه ندین نذارین ارزشها از بین بره

presante

عضو جدید
آفرین...نمیگم چیزی نگو دختر خوبم(اگر نیست بگو ها)....بگو...اما با آرامش و متانت.

مرسی از اینکه حرفمو گوش کردین
اگه با ادب جواب بدی....میگن
با توجه به این چند پست متوجه شدم بعصی از خانوما به طرز فجیعی باد کردن از دق --امیدوارم فقط کنترل کنن خودشونو وگرنه ممکنه امشب بترکن و دیگه ما رو از وجود صفحه پر کنشون محروم کنن--
اگه تند بری میگن
آدم عقده داشته باشه بهتره تا توهم خود بزرگ بینی داشته باشه

نمیدونم!؟؟؟!!!!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه تند بری میگن

نمیدونم!؟؟؟!!!!

گزینه سکوت و خندیدن هم هست ها....به هر دوطرف میگم....

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه تند بری میگن

نمیدونم!؟؟؟!!!!

حرف من رو جدی گرفتی دوست گلم؟:redface: اصلا قصدم ناراحت کردن نبود:D
ما همه اینجا جمع میشیم تا با شوخی های آبکی و .....شبی مفرح و خنده دار رو ایجاد کنیم نه اینکه باعث دلخوری کسی بشیم --اینا همش شوخیه باووو جدی نگیرید
باهم دوست باشید ؛ درساتونو خوب بخونید ؛ و به هم احترام بزارید:D
زن و مرد مثل یه جفت قطب میمونن که به تنهایی چیزی جز یه قطب تنها نیستن-گاهی آدم قطب منفیه و یه جوره گاهی هم قطب مثبته و یه جوره دیگه:biggrin:
رفتیم تو حلق فلسفه و منطق و.....:biggrin:

presante

عضو جدید
حرف من رو جدی گرفتی دوست گلم؟:redface: اصلا قصدم ناراحت کردن نبود:D
ما همه اینجا جمع میشیم تا با شوخی های آبکی و .....شبی مفرح و خنده دار رو ایجاد کنیم نه اینکه باعث دلخوری کسی بشیم --اینا همش شوخیه باووو جدی نگیرید
باهم دوست باشید ؛ درساتونو خوب بخونید ؛ و به هم احترام بزارید:D
زن و مرد مثل یه جفت قطب میمونن که به تنهایی چیزی جز یه قطب تنها نیستن-گاهی آدم قطب منفیه و یه جوره گاهی هم قطب مثبته و یه جوره دیگه:biggrin:
رفتیم تو حلق فلسفه و منطق و.....:biggrin:
شما ببخشید

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
انگار نمیخوای تمومش کنیاااا
تا من شروع نکردم برو من شروع کنم بدجور حالت گرفته میشه
.
دوست گلم--خواهشا ادامه ندید...فقط باعث کدورت و ناراحتی میشه....هیچی هم گیرتون نمیاد..

ایشون با من بودن

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده با شما صحبتی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:surprised: چیکارش داری بچه رو ؟ بزار پست بده;)

.
دوست گلم--خواهشا ادامه ندید...فقط باعث کدورت و ناراحتی میشه....هیچی هم گیرتون نمیاد..

ایشون با من بودن

من از این خانم خواهش کردم ادامه نده ولی انگار متوجه نمیشه
المیرا خانم متوجه شدن و لطف کردن ادامه ندادن و احترام خودشونو نگه داشتند

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من از این خانم خواهش کردم ادامه نده ولی انگار متوجه نمیشه
المیرا خانم متوجه شدن و لطف کردن ادامه ندادن و احترام خودشونو نگه داشتند

بله،من با ایشون صحبت کردم و رفتن،ایشون هم موندن و دارن تو بحث شرکت میکنن...من با ایشون شوخی دارم و دارن با من شوخی میکنن....

از شما هم عذر میخوام که تو یه تاپیک عمومی شوخی کردم باهاشون

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله،من با ایشون صحبت کردم و رفتن،ایشون هم موندن و دارن تو بحث شرکت میکنن...من با ایشون شوخی دارم و دارن با من شوخی میکنن....

از شما هم عذر میخوام که تو یه تاپیک عمومی شوخی کردم باهاشون

عزیزم عذر خواهی واسه چی ، شما خودت تاج سر مایی ، آخه حرف های این خانم از شوخی فراتر بود ، من ازشون عذرخواهی کردم ولی ...

بالا