گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

nahid65

عضو جدید
سلام من واسه ارشدم می خوام مهندسی پزشکی بخونم بهمن ماه کنکور دارم ،خیلی دوس دارم این رشته رو قبول شم.:)

nahid65

عضو جدید
سلام حسن آقا مهندسی پزشکی چه گرایشی و می خونید؟من می خوام واسه ارشدم این رشته رو بخونم

bahare0

عضو جدید
ساخت سنسور

ساخت سنسور

سلام من می‏خوام دستگاه تعیین فشارخونی بسازم که در زمانهای مشخص فشار بیمار را اندازه گرفته و به مرکز درمانی ارسال کند یا اینکه این فشارهای اندازه‏گیری شده را ذخیره کند تا هنگام مراجعه بیمار به پزشک ارائه شوند. یا سنسوری بسازم که در هنگام افت یا افزایش فشار خون آلارم دهد. اگه می‏شه راهنماییم کنید یا اگه نمونه ایرانی داریم برام عکس و اطلاعاتش رو برام بفرستید.

baharsalehi

عضو جدید
سلام بچه های گل مهندسی پزشکی
مهندس پزشک هستم
فعلا بیکار
اگه کار واسم سراغ داشتید بگید
کارهای الکترونیکی ماهرم
:)

Amirhossein313

عضو جدید
سلام به همگی.
من دانشجوی مهندسی پزشکی بیوالکتریک دانشگاه آزاد قزوین هستم.

Sent from my LG-P768 using Tapatalk

hadise&

عضو جدید
سلام بچه ها میشه بگین یه مهندس پزشک کجا میتونه کارکنه؟ اصلا شغلش چیه؟ اطرافیام دلسردم کردن میگن واسه خانم این رشته خوب نیس اگه میشه کمکم کنین

arshida24

عضو جدید
سلام بچه ها میشه بگین یه مهندس پزشک کجا میتونه کارکنه؟ اصلا شغلش چیه؟ اطرافیام دلسردم کردن میگن واسه خانم این رشته خوب نیس اگه میشه کمکم کنین

عزیز بعد از اتمام دوره کارشناسی اگه تصمیم به کار داری بهتره برای طرح های وزارت بهداشت که به صورت اختیاری برای بعضی رشته هاست اقدام کنی که از جمله آن مهندسی پزشکی...که البته باید با گواهی موقت یا دانشنامه برای ثبت اسمت بین فارخ التحصیلان وزارت بهداشت اقدام کنی...حقوق آنچنانی نداره ولی برای راه افتادن و کار بلدی خوبه
یا اینکه داخل شرکتای واردات مهندسی پزشکی مشغول به کار بشی که اونم اصولا بعنوان بازاریاب و... است توی تهران، تبریز، اصفهان و ... به نسبت وضعیت شغلی بهتره ولی توی استانای کوچیک تر رسما نمیتونی در باب رشته خودت به جایی برسی...به نسبت سختی رشته رسما اونجوری که باید چیزی عایدت نمیشه
همه چی به خودت بستگی داره سعی کن از دوران دانشجوییت بیشترین استفاده رو ببری به خصوص توی کارای عملی و کامپیوتری مثه برنامه نویسی با میکروکنترلرهای pic ، arm و... خودت رو تقویت کنی...
کارای پژوهشیش تووووووپه...
ادامه تحصیلش عالیه!!اصن قشنگی کاراش توی پردازش سیگنال های بیولوژیکی مخصوصا نوروفیدبک و ...
الآن اکثر اساتید روی موضوع FES(FUNCTIONAL ELECTRICAL STIMULATION) N دارند فعالیت می کنند....
توی این رشته تو همه کاره ای و در عین حال هیچ کاره:cool:
فیلد کاریت رو زودتر نشخص کن...
من بعضی از دوستام بعد از فارغ التحصیلی با یه دوره کار توی بیمارستان تصمیم گرفتند از اول کنکور سراسری اونم تجربی بدند
به قول اونا پول و شان اجتماعی و..... فقط واسه دکترا اونم از نوع دندون پزشک:biggrin:
آرزوی موفقیت میکنم برات دوست عزیز

hadise&

عضو جدید
عزیز بعد از اتمام دوره کارشناسی اگه تصمیم به کار داری بهتره برای طرح های وزارت بهداشت که به صورت اختیاری برای بعضی رشته هاست اقدام کنی که از جمله آن مهندسی پزشکی...که البته باید با گواهی موقت یا دانشنامه برای ثبت اسمت بین فارخ التحصیلان وزارت بهداشت اقدام کنی...حقوق آنچنانی نداره ولی برای راه افتادن و کار بلدی خوبه
یا اینکه داخل شرکتای واردات مهندسی پزشکی مشغول به کار بشی که اونم اصولا بعنوان بازاریاب و... است توی تهران، تبریز، اصفهان و ... به نسبت وضعیت شغلی بهتره ولی توی استانای کوچیک تر رسما نمیتونی در باب رشته خودت به جایی برسی...به نسبت سختی رشته رسما اونجوری که باید چیزی عایدت نمیشه
همه چی به خودت بستگی داره سعی کن از دوران دانشجوییت بیشترین استفاده رو ببری به خصوص توی کارای عملی و کامپیوتری مثه برنامه نویسی با میکروکنترلرهای pic ، arm و... خودت رو تقویت کنی...
کارای پژوهشیش تووووووپه...
ادامه تحصیلش عالیه!!اصن قشنگی کاراش توی پردازش سیگنال های بیولوژیکی مخصوصا نوروفیدبک و ...
الآن اکثر اساتید روی موضوع FES(FUNCTIONAL ELECTRICAL STIMULATION) N دارند فعالیت می کنند....
توی این رشته تو همه کاره ای و در عین حال هیچ کاره:cool:
فیلد کاریت رو زودتر نشخص کن...
من بعضی از دوستام بعد از فارغ التحصیلی با یه دوره کار توی بیمارستان تصمیم گرفتند از اول کنکور سراسری اونم تجربی بدند
به قول اونا پول و شان اجتماعی و..... فقط واسه دکترا اونم از نوع دندون پزشک:biggrin:
آرزوی موفقیت میکنم برات دوست عزیز

سلام.مرسی ازراهنماییت .من عاشق درساییم ک عملی باشن ولی تاالان همش درسامون ریاضی وفیزیک بوده. عملیا کی شروع میشن پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
روز دانشجو رو به همه بچه های گل مهندسی پزشکی تبــــریک می گم و براتون آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رو دارم .
هر جا که هستید پاینده و سربلند باشید.
.
:heart:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز سلام . بعد یکی دو سال فرصت شد مجدد به این تالار سر بزنم . امیدوارم از این به بعد بیشتر بتونم در این تالار با دوستان خودم به گفت و گو و تبادل اطلاعات بپردازیم . برای همه دوستانم آرزوی موفقیت دارم

مریم.الف

عضو جدید
سلام
من اولین باره میام اینجا من ارشد مکانیک میخونم اما موضوع پروژم بیو مکانیکه تو ترجمه مقاله مشکل پیدا کردم معنی اصطلاحاتو نمیفهمم اگه کسی دیکشنری خاصی مخصوص این رشته میشناسه بهم معرفی کنه ممنون میشم

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

قربونه همه مهندسا:)

مخصوصاً ما دو رگه ها ک هم مهندسیم
هم پزشک
خخخخخخخخخخخخخخخ

:)
چ تحویل میگیرم خودمونو:))

بالا